PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نشدن ايميل

Ahmad110
March 28th, 2011, 22:22
سلام

آقا يه مشكل عجيب واسم پيش اومده . وقتي كاربري كه با ايميل ياهو تو سايت من ثبت نام ميكنه ، اسكريپت whmcs واسش ايميل ارسال نميكنه . كلا به همه كاربرايي كه با ايميل ياهو ثبت نام كردن ايميل ارسال نميشه . اما با جيميل و هات ميل مشكلي نداره .

مشكل از چي ميتونه باشه ؟ از وقتي سرور رو عوض كردم اين مشكل پيش اومده .

اينم متن ارور :

This message was created automatically by mail delivery software. A message that you sent could not be delivered to one or more of its recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed: electronic.mehr@yahoo.com SMTP error from remote mail server after initial connection: host f.mx.mail.yahoo.com [98.137.54.237]: 421 4.7.1 [TS03] All messages from 67.212.82.62 will be permanently deferred; Retrying will NOT succeed. See http://postmaster.yahoo.com/421-ts03.html: retry timeout exceeded

sajiran
March 28th, 2011, 23:06
احتمالا ip سرور smtp توسط یاهو بلوک شده

Ahmad110
March 28th, 2011, 23:36
احتمالا ip سرور smtp توسط یاهو بلوک شده

راهي هست كه مشكل برطرف شه ؟

من آي پي رو هم عوض كردم بازم جواب نداد . ممكنه رنج آي پي بلاك شده باشه ؟

sajiran
March 29th, 2011, 00:29
ببینید اینجا (http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/postmaster/errors/421-ts03.html)گفته شده که این ارور بخاطر ارسال زیاد نامه از طریق ای پی شماست اونها هم ای پی سرور رو بلاک میکنن هر ای پی زیر مجموعه اون میشه پس راه نیست جز عمل به توصیه های یاهو یا تماس با اونها و توضیح بدید به اونها که این افراد اعضای سایت شما هستن یا اگر ای پی main Server رو عوض کنید شاید درست بشه دوستانی که مهارتشون بیشتره باید در اینجا به شما کمک کنن جهت تغییر ip سرور اصلی

Ahmad110
March 29th, 2011, 10:10
ببینید اینجا (http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/postmaster/errors/421-ts03.html)گفته شده که این ارور بخاطر ارسال زیاد نامه از طریق ای پی شماست اونها هم ای پی سرور رو بلاک میکنن هر ای پی زیر مجموعه اون میشه پس راه نیست جز عمل به توصیه های یاهو یا تماس با اونها و توضیح بدید به اونها که این افراد اعضای سایت شما هستن یا اگر ای پی main Server رو عوض کنید شاید درست بشه دوستانی که مهارتشون بیشتره باید در اینجا به شما کمک کنن جهت تغییر ip سرور اصلی

من الان يك ماه هم نيست اومدم رو اين سرور . احتمالا كاربراي قبلي كه اين آي پي دستشون بوده ، اسپمر بودن . آي پي اصلي سرور هم دردسره چون بايد لايسنس cpanel رو هم رو آي پي جديد انتقال بدم . به نظر شما مشكل با ديتاسنتر مطرح بشه ، ممكنه مشكل رو برطرف كنن ؟
ما تازه اين سرور رو گرفتيم . مگه رو سرور جديد نبايد از آي پي هاي خام استفاده كنن ؟ ( منظور اينه كه از اون آي پي تا به حال استفاده نشده باشه )

agent47
March 29th, 2011, 10:30
سلام.
شما برای این که IPتون از حالت بلاک در بیاد باید به این سایت برید. http://www.spamhaus.org/lookup.lasso . در اینجا IP خودتون رو وارد کنین و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

sajiran
March 29th, 2011, 10:36
یوزرهاتون رو فراموش نکنید شاید اونها اسپم ارسال می کنن ، اگر مطمئن هستید یوزرهاتون اسپم اراسال نکردن و شما هم نکردید حتما گزارش بدید به دیتاسنتر چون این خطای دیتاسنتره که ip های مشکل دار به شما داده اما چیز دیگه ای هم هست که من مطمئن نیستم و اون اینه که اگر ip قبلا بلوک بوده وحالا باز شده دلیل نداره که برای ارسال مثلا 500 تا ایمیل دوباره بلاک بشه مگر اینه سیستم یاهو طوری باشه که روی ای پی های سابقه دار زوم کرده باشه این دیگه بستگی به برنامه نویس های یاهو داره شما در پرسش و پاسخ یاهو این قضیه رو مطرح کنید ،و به دیتاسنتر بگید
من تو فروم های خارجی هم گشتم چیز خاصی پیدا نکردم اینجا هم کسی نمیاد اطلاعاتی بده (البته داشته باشه) که کار شما هم راه بیفته

راه حل >>> شما بهتره از فعلا از stmp جیمیل استفاده کنید و در هر بار که می خواید ایمیل همگانی بدید باید به روزی 500 عدد اکتفا کنید یا یک سرویس ایمیل از یاهو یا شرکت های ایرانی بگیرید که smtp شون کار کنه و هیچ جا بلوک نشده باشه

این راه حل موقت می تونه فعلا کار ساز باشه از طریق ای پی سرور راه تره اگر سی پنل ماهانه پرداخت باشه سر موعد که شد ای پی و سی پنل رو با هم عوض کنید
البته قبلش با دیتاسنتر مشورت کنید تا مطمئن بشید مشکل همینه که بالا بهش رسیدیم

موفق باشید

Ahmad110
March 29th, 2011, 10:48
سلام.
شما برای این که IPتون از حالت بلاک در بیاد باید به این سایت برید. http://www.spamhaus.org/lookup.lasso . در اینجا IP خودتون رو وارد کنین و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

عزيز تو پست بالا عرض كردم كه فقط با ياهو مشكل دارم و با گوگل و ام اس ان مشكلي ندارم . اين سايتي كه شما معرفي كردي هم رفتم و آي پي رو وارد كردم . آي پي سالم بود .

---------- Post added at 09:48 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

یوزرهاتون رو فراموش نکنید شاید اونها اسپم ارسال می کنن ، اگر مطمئن هستید یوزرهاتون اسپم اراسال نکردن و شما هم نکردید حتما گزارش بدید به دیتاسنتر چون این خطای دیتاسنتره که ip های مشکل دار به شما داده اما چیز دیگه ای هم هست که من مطمئن نیستم و اون اینه که اگر ip قبلا بلوک بوده وحالا باز شده دلیل نداره که برای ارسال مثلا 500 تا ایمیل دوباره بلاک بشه مگر اینه سیستم یاهو طوری باشه که روی ای پی های سابقه دار زوم کرده باشه این دیگه بستگی به برنامه نویس های یاهو داره شما در پرسش و پاسخ یاهو این قضیه رو مطرح کنید ،و به دیتاسنتر بگید
من تو فروم های خارجی هم گشتم چیز خاصی پیدا نکردم اینجا هم کسی نمیاد اطلاعاتی بده (البته داشته باشه) که کار شما هم راه بیفته

راه حل >>> شما بهتره از فعلا از stmp جیمیل استفاده کنید و در هر بار که می خواید ایمیل همگانی بدید باید به روزی 500 عدد اکتفا کنید یا یک سرویس ایمیل از یاهو یا شرکت های ایرانی بگیرید که smtp شون کار کنه و هیچ جا بلوک نشده باشه

این راه حل موقت می تونه فعلا کار ساز باشه از طریق ای پی سرور راه تره اگر سی پنل ماهانه پرداخت باشه سر موعد که شد ای پی و سی پنل رو با هم عوض کنید
البته قبلش با دیتاسنتر مشورت کنید تا مطمئن بشید مشکل همینه که بالا بهش رسیدیم

موفق باشید

متاسفانه از وقتي به سرور جديد رفتم اين مشكل بوده . اول فكر كردم كه فايروال پورت رو بسته اما بعد فهميدم كه فقط با ياهو مشكل دارم .
لايسنس سي پنل رو هم 6 ماهه خريدم . ايميل انبوه هم به كاربرا نميدم . از داخل سي پنل هم محدوديت ارسال ايميل براي كاربرا كذاشتم . فكر كنم فعلا بايد از smtp جيميل استفاده كنم .( اين گزينه به فكرم نرسيده بود ):">

ممنون از راهنمايي

sajiran
March 29th, 2011, 10:55
خوشحالم که مفید بود موفق باشید

myi24
May 25th, 2012, 10:20
سلام دداش مشكلت چطوري حل شد منم اين مشكل برام پيش اومده چكار كنم بيشتر كاربرام هم از ياهو استفاده مي كنند