PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک متخصص برای فروش سرور با % خوب

paradox1666
March 28th, 2011, 12:36
سلام

ما در شرکتمون برای فروش سرور و ساپورت مشتریان نیاز به 1 نفر داریم که وقت آزاد داشته باشه و با جای دیگه هم کار نکنه و برای شروع به صورت % کار کنه.

ایشون باید تمام و کمال به کارش مسلط باشه که از همین ابتدای کار باعث نارضایتی مشتری نشه و کار ما رو هم خراب کنه.

شرکت ما هم در امارات هست و تلاش داریم مشتریان خارجی هم داشته باشیم (تسلط به زبان عربی و انگلیسی از محاسن است)

دوستان خوب هم در انتخاب ایشون راهنمایی کنند ممنون می شم البته بدون حاشیه.

% هم توافقی

bravia2009
March 28th, 2011, 12:57
تهران میخواین یا امارات ؟ من تهرانم اگه تمایل داشته باشید میتونم با هاتون همکاری کنم. موفق باشید

IranianServer
March 28th, 2011, 12:59
چند درصد ؟ شرح کامل کار !

paradox1666
March 28th, 2011, 13:38
دوستان شرکت امارات هست ولی کار اینترنتی هست دیگه و از ایران هم می شه.

کار هم تمامی مایحتاج مشتری ... فروش - ساپورت - مدیریت سرور - کانفیگ - سکوریتی و ...

درصد هم توافقی

درضمن کار بر روی سایت زیر هست

Server.AE (http://www.server.ae/)

به یاهو پیام بدین صحبت کنیم

Yahoo: server_ae

paradox1666
March 29th, 2011, 20:46
کسی دیگه ای نیست؟

SPAM
March 29th, 2011, 21:06
کسی دیگه ای نیست؟

تو امارات چیزی که زیاد ریخته کارگر هندی و بنگلادشی هست همشون هم انگلیسی فول هستند بیارید کار کنند براتون انگلیسشیون هم خوب هست :51: اگر هم بحث فروشتون تو ایران هست کسی که تخصص داشته باشه نمیاد با شما درصدی کار کنه خودش باسه خودش کار میکنه چون ایران اینقدر بی قانون هست برای اینطور کارها نیاز به مجوز و .... نیازی نیست .

paradox1666
March 29th, 2011, 21:21
حرفتون قبول ولی برای ایران هم لازمه...

s.w.a.t
March 29th, 2011, 21:22
تو امارات چیزی که زیاد ریخته کارگر هندی و بنگلادشی هست همشون هم انگلیسی فول هستند بیارید کار کنند براتون انگلیسشیون هم خوب هست :51: اگر هم بحث فروشتون تو ایران هست کسی که تخصص داشته باشه نمیاد با شما درصدی کار کنه خودش باسه خودش کار میکنه چون ایران اینقدر بی قانون هست برای اینطور کارها نیاز به مجوز و .... نیازی نیست .
آقا ول کجا جان بچت. هروقت شما تونستید تو ایران بدون نیاز به فیل-ترشکن 10 سایت باهم باز کنی اون وقت این هندی بنگلادشی هم میتونن انگلیسی صحبت کنن!! :d
ما از دل یه سری خرید کردیم یه مشکلی داشت زنگ زدیم باورتون نمیشه با سه نفر صحبت کردم هیچ کدوم رو من حالیم نمیشد چی میگن تنها کلمه ایی که حالیم شد از تقریبا 15دقیقه صحبت با اینا همون سلام و خداحافظی اول و آخرش بود. ایرانی بیارید بلد نباشه انگلسیی صحبت کنه بهتر از اینا هست !! لهجه خیلی خیلی خیلی بدی دارن! :)

sajiran
March 29th, 2011, 21:37
کسی که تخصص داشته باشه نمیاد با شما درصدی کار کنه خودش باسه خودش کار میکنه

موافقم کسی که توی این چیزها تخصص داره توسط شرکت های ایرانی جذب میشه با دستمزد بالا و یا اینکه خودش شرکتی راه اندازی میکنه (که معمولا همین اتفاق می افته)

rn4j1m1
March 29th, 2011, 22:32
شرایط رو برای من هم بفرستید
الان که یاهو نبودین

paradox1666
March 30th, 2011, 00:28
شرایط رو برای من هم بفرستید
الان که یاهو نبودین

توی یاهو منتظرم

SPAM
March 30th, 2011, 00:53
آقا ول کجا جان بچت. هروقت شما تونستید تو ایران بدون نیاز به فیل-ترشکن 10 سایت باهم باز کنی اون وقت این هندی بنگلادشی هم میتونن انگلیسی صحبت کنن!! :d
ما از دل یه سری خرید کردیم یه مشکلی داشت زنگ زدیم باورتون نمیشه با سه نفر صحبت کردم هیچ کدوم رو من حالیم نمیشد چی میگن تنها کلمه ایی که حالیم شد از تقریبا 15دقیقه صحبت با اینا همون سلام و خداحافظی اول و آخرش بود. ایرانی بیارید بلد نباشه انگلسیی صحبت کنه بهتر از اینا هست !! لهجه خیلی خیلی خیلی بدی دارن! :)

من نوه دارم بچه کجا بود :114:
قضیه ***** چه ربطی به نخصص تو هاسنیگ داره اینجا همه ماهی 1500 تا 2000 تومن میدن یه چیلتر شکن میگیرن 10 تا که هیچ 10000 تا سایت باز میکنن تازه با هویت امریکایی تو اینترنت میچرخن . درباره هندی ها هم خیلی از هندی ها شرکت هاستینگ دارند و خیلی تو این زمینه موفق هستند . اگر این دوستمون توامارات کسی که متخصص باشه بخوان استخدام کنند کم کم باید ساعتی 25 دلار بهش پول بدن .
تو سرور و اینجور چیزا فکر میکنم همه از طریق ایمیل و گفتگوی انلاین مشکلاتشون رو میگن . کمتر کسی تلفن میزنه . تو همون شرکتی که من ازش هاست خریدم اپشن تلفن سومی هست و از طریق تیکت و گفتگوی انلاین مشکل رو حل میکنند .

paradox1666
March 30th, 2011, 14:18
دوستان ممنون

با یکی از دوستان به توافق رسیدیم

exactserver
March 30th, 2011, 15:41
سلام

ما میتوانیم بحث فروش و تامین نیروی متخصص شما رو تامین کنیم. ما کشور ارمنستان هستیم و دارای یک تیم پشتیبانی خوب و همیشه آنلاین می باشیم و می توانیم بخش پشتیبانی شما رو هم انجام بدیم.

paradox1666
March 30th, 2011, 18:21
سلام

ما میتوانیم بحث فروش و تامین نیروی متخصص شما رو تامین کنیم. ما کشور ارمنستان هستیم و دارای یک تیم پشتیبانی خوب و همیشه آنلاین می باشیم و می توانیم بخش پشتیبانی شما رو هم انجام بدیم.

سلام
ممنون همونطور که گفتم با یکی از دوستان به توافق دسیدیم و انشا الله در موارد دیگه همکاری می کنیم