PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور از IWeb

mohsened
March 28th, 2011, 10:03
سلام
اين سرور رو مي خواlم خريداري كنم

Core 2 Duo 2.9GHz CPU
4GB RAM
2x 1TB RAID-1* HDD | SOFTWARE RAID-1
20,000GB Monthly Traffic
cPanel & SuperSmartIncluded
+ Fantastico 5$

كه خود ديتاسنتر اين سرور رو ميده 149$ كه با fantastico ميشه 154$ اگه كسي از دوستان اين سرور رو برام خريداري مي كنن و تضمين مي كنن كه مشكلي با ديتاسنتر از لحاظ تحريم پيش نمياد اينجا با قيمت به تومان اعلام كنن .

با تشكر

shafiei7
March 28th, 2011, 10:18
سلام 185000 تومان

mohsened
March 28th, 2011, 10:25
كارمزد يكم زياد نيست ؟؟ 25 هزارتومان كارمزد داريد مي گيريد

mohsened
March 28th, 2011, 12:48
ديگه نيست ؟

من با پشتيبانيشون صحبت كردم گفتن كه اگه اين سرور رو از خارج از ايران سفارش بديد مشكلي با لايسنس Cpanel وجود نداره.

پس اگه مي تونيد از خارج از ايران برام تهيه كنيد ممنون ميشم .

amiri113
March 28th, 2011, 13:03
لينک سرور رو بديد.
آی وب سرور رو 1 ساله ميده و اگر کمتر از 1 سال بخواين استفاده کنيد يا بايد هزينه setup بديد اول يا اينکه بعد اگر کنسل کنيد پول يک ماه رو بديد.
ما اگر بخوايم اين سرور رو برای شما سفارش بديم سفارش رو از امارات براتون ميديم و از بابت cpanel مشکلی نخواهد بود اما باهاتون قرار داد ميبنديم که تا 1 سال سرور رو ميخواين.
دوست داشتيد تماس بگيريد: 88012882 داخلی 121

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

mohsened
March 28th, 2011, 13:19
من الآن از خود سايت IWeb كه نگاه مي كنم و مي خوام سفارش بدم نه هزينه ستاپ ميگيره و نه ميگه كه حتما بايد قرارداد يكساله ببندي .
حتي تماس هم كه گرفتن در مورد اين چيزي نگفتن .

الآن من توي فاكتور خودم هم كه نگاه مي كنم نوشته 154$ براي 1 ماه .

اما من مي خوام هزينه سرور رو هرماه بدم و اون رو تمديد كنم اما نمي تونم قرارداد بيش از يك ماه ببندم.

amiri113
March 28th, 2011, 13:34
پس از خودشون خريد کنيد.
ما تو اکانتمون سرور های مختلف هستش و تا حالا همش اينطور بوده و هستش.
اگر سرور اولتون باشه براتون قرار داد ارسال ميکنه و اين موارد توش ذکر شده.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

mohsened
March 28th, 2011, 14:01
خوب تو اين قرار داد گفته مثلا شما موظفي كه اين سرور رو تا 1 سال تمديد كني و اگه نكني ....
بعد شما اگه اينو امضا كني درست ميشه ؟

و بعدش مي توني ماه به ماه تمديد كني ؟

alborzgostar
March 28th, 2011, 14:57
سلام

براتون 1 ساله پرداخت میکنم

قیمت برای 1 سال ماهانه 120$ میشه 1440

که به تومن برای شما 1677600تومن

mohsened
March 28th, 2011, 14:57
سروري كه من ميخوام هزينه ستاپ نداره و 1ماهه رو ميشه راحت خريد
http://iweb.com/toOrder.php?process=smartServer&product=SmartServer-C2D-1TB-RAID1SW&deal=SmartServer-C2D-1TB-RAID1SW-CP-SS&controlPanel=_cPanel&superSmart=superSmartActivation

nimafire
March 28th, 2011, 15:00
سلم دوست عزیز 3 سال هست با ای وب کار میکنیم و در انجمن نیز شناخنته شده هستیم
این سرور نیازی به هزینه ستاپ نداره. میتونیم ماهانه هم برای شما خرید کنیم دوست عزیز

قیمت ماهانه 155000 تومان خواهد بود
بدون مشکل تحریم

mohsened
March 28th, 2011, 16:30
آقا اين Promotion آي وب داره تموم ميشه . ميشه همين سرور رو بعد از Promotion خريد ؟؟

اگه نميشه، كسي هست اينو بخره ؟؟ من ماهه بعد ازش بخرم ؟ (هر كي بخره خودم از سرور براش هاست مي فروشم هيچ درصدي هم نمي گيرم تا ماه بعد )

همه هاستهايي هم كه فروخته پول تمديدش رو كامل به خودشون پرداخت مي كنم .

amiri113
March 28th, 2011, 17:18
خوب تو اين قرار داد گفته مثلا شما موظفي كه اين سرور رو تا 1 سال تمديد كني و اگه نكني ....
بعد شما اگه اينو امضا كني درست ميشه ؟

و بعدش مي توني ماه به ماه تمديد كني ؟

اگر نکنی بايد هزينه 1 ماه رو اضافه پرداخت کنی (بعد از کنسل کردن)
اگر نکنی ميزنه تو حساب اکانتت، اگر سرور ديگه ای داری که با پول اون حساب ميکنه و ازت ميگيره و اگر نداری چون شما ايرانی دستت بهت نميرسه و کاريت نميکنه. اگر ايران نبودی ازت شکايت ميکرد (طبق اين قرار داد و ازت ميگرفت پول اون يک ماه رو.)

نياز به پرداخت يکساله هم نيست، شما بايد تعهد کنيد که اين سرور رو تا 1 سال آينده تمديد خواهيد کرد. و اگر ميخواين کمتر از 1 سال بگيريد بايد هزينه ستاپ بديد.
هر کس هم خلاف اين رو ميگه بياد من خودم چند تا سرور پيشش سفارش بدم همش 1 ماهه :x

ضمنا روی سرور هایی که iweb پروموت ميکنه زياد حساب نکنيد. نوع سخت افزار اين سرو ها بسيار متفاوت هستش و شما به محض اينکه بخواين ارتقا بديد ميبينيد که هزينه ای که داره براتون تموم ميشه چند برابر سرور معمولی در همون ديتا سنتر هستش. کلا اگر اون سرور های promote شدش رو ميگيريد روی ارتقاش حساب نکنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

nimafire
March 28th, 2011, 18:05
اگر نکنی بايد هزينه 1 ماه رو اضافه پرداخت کنی (بعد از کنسل کردن)
اگر نکنی ميزنه تو حساب اکانتت، اگر سرور ديگه ای داری که با پول اون حساب ميکنه و ازت ميگيره و اگر نداری چون شما ايرانی دستت بهت نميرسه و کاريت نميکنه. اگر ايران نبودی ازت شکايت ميکرد (طبق اين قرار داد و ازت ميگرفت پول اون يک ماه رو.)

نياز به پرداخت يکساله هم نيست، شما بايد تعهد کنيد که اين سرور رو تا 1 سال آينده تمديد خواهيد کرد. و اگر ميخواين کمتر از 1 سال بگيريد بايد هزينه ستاپ بديد.
هر کس هم خلاف اين رو ميگه بياد من خودم چند تا سرور پيشش سفارش بدم همش 1 ماهه :x

ضمنا روی سرور هایی که iweb پروموت ميکنه زياد حساب نکنيد. نوع سخت افزار اين سرو ها بسيار متفاوت هستش و شما به محض اينکه بخواين ارتقا بديد ميبينيد که هزينه ای که داره براتون تموم ميشه چند برابر سرور معمولی در همون ديتا سنتر هستش. کلا اگر اون سرور های promote شدش رو ميگيريد روی ارتقاش حساب نکنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

جناب امیری عزیز اول از همه سلام خدمت شما
باید به عرش شما برزونم که iweb دو مدل سرور دارند
:
CLASSIC SERVER

و

SMART LAYER SERVER

سرویس های کلاسیک باید 49$ هزینه ستاپ در صورت قرار داد زیر یک سال را پرداخت کرد.
اما سرو رهای اسمارت لایر هزنیه ستاپ ندارند
ما هر ماه تعدادی سرور کنسلی داریم و کنسل میکنیم

ما مشکلی با قیمت های promotion ها هنگام اپگرید نداشتیم و با قیمت معمولی اپگرید میکنیم ;)

پاینده باشید

amiri113
April 1st, 2011, 11:08
تا جایی که ما در جريانيم contract های همه سرور ها يکساله هستش! حالا شايد شما قرار داد بهتر ميبنديد باهاشون.
در مورد smart server مشکلی که هستش اينه قطعات سخت افزاريش قيمت متفاوتی داره و برای آپگريد مثلا رمی که روی يک سرور معمولی 20 دلار در ماه ميشه روی اين سرور 40 دلار ميشه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

nimafire
April 1st, 2011, 12:34
تا جایی که ما در جريانيم contract های همه سرور ها يکساله هستش! حالا شايد شما قرار داد بهتر ميبنديد باهاشون.
در مورد smart server مشکلی که هستش اينه قطعات سخت افزاريش قيمت متفاوتی داره و برای آپگريد مثلا رمی که روی يک سرور معمولی 20 دلار در ماه ميشه روی اين سرور 40 دلار ميشه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

ما برای اپگرید میتوانیم 20 دلار اماده کنیم مشکلی نیست
اما سرور های اسمارت هزینه ستاپ ندارند

amiri113
April 1st, 2011, 12:49
ما برای اپگرید میتوانیم 20 دلار اماده کنیم مشکلی نیست
اما سرور های اسمارت هزینه ستاپ ندارند

:دی چی رو 20 دلار آماده ميکنيد ؟
مسئله اين هستش برای مثال رمی که روی اون سرور ميشه 20 دلار گرفت روی اسمارت سرور 40 دلار هستش.
متاسفانه کاربران هم فقط به قيمت پايين اوليه توجه ميکنن و فکر ميکنن همه شرايط عالی هستش.
بهترين کار اين هستش که همه چيز از اول مشخص باشه. الان مثلا شما ميگيد هزينه ستاپ نداره و قبل از 1 سال هم ميشه کنسل کرد، برای کاربران عالی هستش و مشتريان ميتونن با شما کار کنن با اين شرايط خوب.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

nimafire
April 5th, 2011, 21:40
خدمت شما عرض کردم. هزینه رم اضافی را من با تخفیف ارایه میکنم.
روز گذشته رم یکی از سرو رها با قیمت 20 دلار به 4 تغییر پیدا کرده است ;)

P-CO
April 5th, 2011, 22:34
سلام، اگر بخواید ما براتون پرداخت میکنیم...

دلاری 1200تومان

اطلاعات بیشتر : sales@ded24.com

موفق باشید.