PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ

zesht
March 26th, 2011, 05:53
با سلام
منظور هاستینگ از بک آپ چیه ؟
بک از مطالب ؟
یا بک آپ از مطالب و فایل ها ؟

---
March 26th, 2011, 06:09
با سلام
منظور هاستینگ از بک آپ چیه ؟
بک از مطالب ؟
یا بک آپ از مطالب و فایل ها ؟

بله زمانی که میزنن بک آپ دیلی یا هفتگی یا ماهی یعنی از تمام اطلاعات موجود در سایت شما روی یک سرور دیگه ذخیره میکنن تا مشکلی که پیش بیاد فایل ها و اطلاعات از دست نرن

zesht
March 26th, 2011, 06:18
من چندتا پست در این مورد دیدم ولی درست متوجه نشدم
کلا امکان نداره به رسیلر امکان بک آپ گیری بدن ؟ یا به کسی که ازش رسیلر می گیری بستگی داره ؟
برای این کار اون هاست که می خوای اطلاعات رو انتقال بدی باید دارای مشخصات حاصی باشه ؟
اگه به رسیلر این امکان داده بشه سرور خودکار بک آپ می گیره ؟ یا خودت باید بری هر روز بک گیری کنی ؟

---
March 26th, 2011, 06:23
من چندتا پست در این مورد دیدم ولی درست متوجه نشدم
کلا امکان نداره به رسیلر امکان بک آپ گیری بدن ؟ یا به کسی که ازش رسیلر می گیری بستگی داره ؟
برای این کار اون هاست که می خوای اطلاعات رو انتقال بدی باید دارای مشخصات حاصی باشه ؟
اگه به رسیلر این امکان داده بشه سرور خودکار بک آپ می گیره ؟ یا خودت باید بری هر روز بک گیری کنی ؟

این امکان برای هاست ریسلر و ادمین موجود هست همه این امکان رو دارن بلا استثنأ
بله یه یوزر و پسورد اف تی پی کلاینت رو باید بدید بهش فق فضا داشته باشه نیازی به دیتابیس و .. نداره
بله امکانش هست اتو بک آپ بگیره حالا با لینوکس بک آپ ایجنت یا هر چیزه دیگر

zesht
March 26th, 2011, 06:37
من تو همه پست ها در مورد بک آپ دیدم که نوشتن به رسیلر امکان گرفتن بک آپ داده نمیشه باید به صورت دستی این کارو انجام داد !
حالا رسیلر این امکان داده بشه نیاز به نرم افزار خاصی نداره ؟

mohsen1
March 26th, 2011, 09:41
یکی از بچه های همین فروم یه نرم افزار برای این کار طراحی کرده بود که پستش پاک شد!

zesht
March 26th, 2011, 09:55
آره یک نرم افزار دیدم ! همین دیشب حالا نمیدونم همین که شما میگید بود یا که نه
خوب اون جایی بود که رسیلر دسترسی به بک آپ نداشت و باید به صورت دستی به همه سی پنل ها بره و بک آپ بگیره , که اون نرم افزار رو پیشنهاد کرده بودن
من منظورم وقتی هست که رسیلر دستری بک آپ گیری داشته باشه !

pardishosting
March 26th, 2011, 11:36
بعضی از هاست ها ، از تمام کاربران به صورت مجزا بک آپ کامل می گیرند و کار ریسلر رو کاملا راحت می کنند. البته این طور هاست ها قیمت هاشون بالاست.

mohsen1
March 26th, 2011, 11:39
تو بعضی سایت های خارجی دیدم که وقتی ریسلر می دن ، از یک برنامه هم استفاده می کنن که آیکونی رو برای بک آپ ها در سی پنل اضافه می کنه و ... .
چیری پید کردم خبر می دم.

zesht
March 27th, 2011, 19:30
منظور از بك آپ Onsite و بك آپ Offiset چيه ؟:">

it-net
March 27th, 2011, 20:23
آره یک نرم افزار دیدم ! همین دیشب حالا نمیدونم همین که شما میگید بود یا که نه
خوب اون جایی بود که رسیلر دسترسی به بک آپ نداشت و باید به صورت دستی به همه سی پنل ها بره و بک آپ بگیره , که اون نرم افزار رو پیشنهاد کرده بودن
من منظورم وقتی هست که رسیلر دستری بک آپ گیری داشته باشه !

بله نرم افزاری هست که دوست خوبم مسعود ظهرابی نوشته و من مسئول فروش هستم.
که امکان بک آپ گیری برای نمایندگان رو میده و تویه امضام هست

mohsen1
March 27th, 2011, 21:14
بله نرم افزاری هست که دوست خوبم مسعود ظهرابی نوشته و من مسئول فروش هستم.
که امکان بک آپ گیری برای نمایندگان رو میده و تویه امضام هست

اول 8000 تومن بود الان شده 50 تومن!!!

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

بک آپ یا بر روی سرور ذخیره میشه یا بصورت ریموت به سرور دیگه منتقل میشه. که با هم تفاوت داره ...

astro.alireza
March 27th, 2011, 21:53
اول 8000 تومن بود الان شده 50 تومن!!!

واقعا گرونه! سود بیشتر مشتری کمتر! 10 تومن بدی 4 روزه 20 نفر ازت می خرن

it-net
March 27th, 2011, 22:10
دوستان قیمت رو من نمیدم خود دوست عزیزم تصمیم گرفتن و منم تابع اون فقط براش میفرشم.

astro.alireza عزیز فعلا کاربر خوبی جمع کرده چون بزودی بصورت لایسنس دار ارائه میشه و بصورت ماهانه و نصبت برای این قیمت ارزش زیادی داره که فقط نکردم برای این نرم افزارتاپیک بزنم.

mohsen1 عزیز با دادن یک آدرس FTP بک آپها بصورت کامل مثل اینکا مدیر شسرور هستید براتون میگیره و در FTP قرار میده و دیگه نیاز به افزایش حجم هاست برای بک آپ نداره.

توضیحات کامل و دانلود دمو (بک آپ از 3 سایت) از لینک زیر:
IT-Net.ir - (http://it-net.ir/index.php?id=14&pages=WHM_Backup.php)

astro.alireza
March 28th, 2011, 00:14
دوستان قیمت رو من نمیدم خود دوست عزیزم تصمیم گرفتن و منم تابع اون فقط براش میفرشم.

astro.alireza عزیز فعلا کاربر خوبی جمع کرده چون بزودی بصورت لایسنس دار ارائه میشه و بصورت ماهانه و نصبت برای این قیمت ارزش زیادی داره که فقط نکردم برای این نرم افزارتاپیک بزنم.

mohsen1 عزیز با دادن یک آدرس FTP بک آپها بصورت کامل مثل اینکا مدیر شسرور هستید براتون میگیره و در FTP قرار میده و دیگه نیاز به افزایش حجم هاست برای بک آپ نداره.

توضیحات کامل و دانلود دمو (بک آپ از 3 سایت) از لینک زیر:
IT-Net.ir - (http://it-net.ir/index.php?id=14&pages=WHM_Backup.php)

بله، حق با شماست. من به اون شخص ایمیل دادم و ازشون خواستم قیمت منطقی تر ارائه کنند. نمونه خارجیش با قیمت 30 دلار تو اینترنت موجوده که می تونه از چندین سرور بک آپ بگیره.
در ضمن سایت cPanel Auto Backup - Automated Website Backup Service (http://www.siteautobackup.com) یک گیگ فضای بک آپ رایگان از whm با قابلیت بکاپ اتوماتیک ارائه میده. دیگه کی 50 تومن به این نرم افزار میده؟ تازه این سایت به ازای هر گیگ اضافه ماهانه 1 دلار می گیره که مفته! در ضمن قابلیت ریستور مستقیم بک آپ از این سایت وجود داره که پولیه. یعنی حتی لازم نیست دانلود کنی!

paradox1666
March 28th, 2011, 01:11
cPanel Auto Backup - Automated Website Backup Service

این شرکت معتبره؟ می شه اعتماد کرد؟ چون اطلاعات WHM را ذخیره می کنه

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

cPanel Auto Backup - Automated Website Backup Service (http://www.siteautobackup.com/)

astro.alireza
March 28th, 2011, 01:58
آره بابا. کارشون درسته. من خیلی وقته دارم باهاشون کار می کنم، مشکلی نبوده. اگه اعتماد نداری می تونی از قسمت بکآپ دیتابیس و اف تی پی استفاده کنی تا اطلاعات whm رو ندی

it-net
March 28th, 2011, 02:07
بله، حق با شماست. من به اون شخص ایمیل دادم و ازشون خواستم قیمت منطقی تر ارائه کنند. نمونه خارجیش با قیمت 30 دلار تو اینترنت موجوده که می تونه از چندین سرور بک آپ بگیره.
در ضمن سایت cpanel auto backup - automated website backup service (http://www.siteautobackup.com) یک گیگ فضای بک آپ رایگان از whm با قابلیت بکاپ اتوماتیک ارائه میده. دیگه کی 50 تومن به این نرم افزار میده؟ تازه این سایت به ازای هر گیگ اضافه ماهانه 1 دلار می گیره که مفته! در ضمن قابلیت ریستور مستقیم بک آپ از این سایت وجود داره که پولیه. یعنی حتی لازم نیست دانلود کنی!

من موردی ندارم مسعودجان بگن مفت بده من میدم وفقط چون توسط یک فرد ایرانی نوشته شده من بهش ارزش میدم و برای سود مسئولیت فروش رو نگرفتم به عهدم فقط پیشرفت چنین نرم افزارهای داخلی.
من از طرف خودم 3گیگ فضای ftp بصورت رایگان برای یک سال قرار دادم روش که تویه سایتم ذکر نکردم و هرکسی بخواد اعطا میشه.

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 02:02 AM ----------

که فکر کنم از اون سایت هم ارزونتر میشه:
BASE 5,000 MB BACKUP ACCOUNT
$49.50 USD Annually

astro.alireza
March 28th, 2011, 02:54
من موردی ندارم مسعودجان بگن مفت بده من میدم وفقط چون توسط یک فرد ایرانی نوشته شده من بهش ارزش میدم و برای سود مسئولیت فروش رو نگرفتم به عهدم فقط پیشرفت چنین نرم افزارهای داخلی.
من از طرف خودم 3گیگ فضای ftp بصورت رایگان برای یک سال قرار دادم روش که تویه سایتم ذکر نکردم و هرکسی بخواد اعطا میشه.

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 02:02 AM ----------

که فکر کنم از اون سایت هم ارزونتر میشه:
BASE 5,000 MB BACKUP ACCOUNT
$49.50 USD Annually

کار شما رو تحسین می کنم. من هم به نوشته این شخص ارزش می دم اما قیمت ایشون باعث کرک نرم افزار میشه. چون معتقدم از نظر شرعی و انسانی کرک کردنش درست نیست این کار رو نمی کنم، وگرنه یکی دیگه این کار رو می کنه و تو کل نت پخش می کنه.

it-net
March 28th, 2011, 03:37
ممنون از نظرتون هر چی مسعود تصمیم بگیره من طابعش هستم.

zesht
March 28th, 2011, 11:45
آقا چرا یکی جواب منو نداد !

sales data
March 28th, 2011, 12:55
بک اپ به صورت کامل از دیتا و دیتا بیس و فایل ها برخی هاستینگ ها از میلم میگیریند

it-net
March 28th, 2011, 16:15
بک اپ به صورت کامل از دیتا و دیتا بیس و فایل ها برخی هاستینگ ها از میلم میگیریند

دوست من full backup از کل اطلاعات هاست شما میگیره

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

آقا چرا یکی جواب منو نداد !

جواب داده شد که؟

پ.ن: زیر رسلر بجز مدیر اصلی سرور نمیتونه بک آپ از سرویسهای خودش بگیره که برای این کار نرم افزارهایی هست که به زیر رسلر این امکان بک آپ گیری رو میده و می شه مثل مدیر سرور از سایتهای میزبانی بک آپ گیرید.
باز اگه به این نرم افزار نیاز داشتید می تونیم در خدمتتون باشیم.

zesht
March 28th, 2011, 18:10
اون كه متوجه شدم همون صفحه اول !
الا اينو پرسيدم !
منظور از بك آپ Onsite و بك آپ Offiset چيه ؟:">

mohsen1
March 28th, 2011, 19:22
ذخیره بک آپ در سرور onsite
ذخیره بک آپ در سرور دیگه offsite

it-net
March 29th, 2011, 03:28
طبق صحبتم با مسعود و نظرات عزیزان قیمت رو تعدیل دادیم و از این به بعد این نرم افزار با 15000 تومان در سال تغییر پیدا کرد که تاپیک مربوطه برای فروش زده خواهد شد.

با تشکر از نظراتتون:x

---------- Post added at 03:28 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

اینم از تاپیک مورد نظر :
http://www.webhostingtalk.ir/f160/23084/