PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب جديد مديريت همراه با فارسي ساز

Mr.3ven
March 25th, 2011, 20:34
سلام دوستان
حدود يك ماه پيش قصد راه اندازي يك نمايندگي هاستينگ رو داشتم ولي بخاطر سنگيني دروس كنكور كنسل شد.
قالب v4 رو برا مديريت rtl و ويرايش كردم .يه جوري كه اگه ببينيش متوجه نميشي اين همون قالب v4 هست
برا مديريت هم تغريبا 92 درصد زبان رو فارسي كردم ولي الان ديگه لازمم نيست.
اگه يه نفر بهم 200 ميگ فضاي وارز با امكانات نامحدود(واسه يه نيوك يا ديتالايف و يه دونه از اون جريانات آقاي مارشال ميخوام(شيلتر شكن سي جي آي)) بده. هم قالب و هم فارسي ساز رو ميزارم همينجا تا همه استفاده كنن.
(تاكيييييد ميكنم CGI رو ساپورت كنه و با اسكريپت آقاي مارشال مشكلي نداشته باشه /واسه يك سال ميخوام بعد از اون هزينش رو ميدم)
--------------------------------------------------------
متاسفانه همون طور كه از اسكرين شات پيداست بخش General Settings هنوز انگليسيه و اين مشكل نه بخاطر فارسي سازه منه واسه اينه كه اين قسمت هنوز به فايل زبان اضافه نشده.
طبق معمول قالب با IE ميونه خوبي نداره.

rsl
March 25th, 2011, 21:42
من 200 مگابایت با امکانات نامحدود ، دایرکت ادمین ، وارز
می دم ولی اسکریپت مارشال رو قبول می کنه یا نه نمی دونم . اصلا چی هست ؟
این آیدی یاهوو من هست :
rasool.safari1375

Mr.3ven
March 25th, 2011, 21:49
دوست عزيز همون جريانات فـــــــــــــــــــلــــ ــــــــــــــتــــــــــ ـــر شكن هست ديگه.

rsl
March 25th, 2011, 21:51
ما که مشکلی نداریم اگه ساپورت کرد باشه
آیدی منو اد کن تا هاستو بهت بدم

Mr.3ven
March 25th, 2011, 21:59
شرمنده عزيز موقعيت يه جوري كه فقط ميتونم تاپيك بزنم.
اگه cgi ساپورت ميكنه /وارزم هست مشكلي نيست شما يه اكانت بساز و يوزر و پسورد رو پيام خصوصي بده.
بعد من هم قالب و هم فارسي ساز رو ميزارم تو انجمن.

rsl
March 25th, 2011, 22:13
شرمنده ولی با پیام خصوصی میونه ی خوبی ندارم . 8-|

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

ایرادی نداره دامین داری ؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

جواب ندادی که من دارم میرم .
فردا هم احتمالا می خوام برم شمال ولی سر می زنم .

Mr.3ven
March 25th, 2011, 22:14
من از اينترنت ايرانسل استفاده ميكنم EDGE هم نيست سرعت خيلي پايينه بخاطر اين گفتم بجز پيام خصوصي چاره اي ندارم .
دامين رسمي ندارم ولي اين كارمو را ميندازه : www.mr3ven.cz.cc (http://www.mr3ven.cz.cc)
اگه ميشه همين حالا يه اكانت بساز و پيغام خصوصي بده اگر هم پيغام خصوصي نميشه بده به اين آي دي :moh3en3ven@yahoo.com