PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مکانی برای فروش دلار پیپال

behrooz_iri
March 25th, 2011, 17:33
با سلام لطفا سایت - شخص و یا ارگان دولتی ( مثل بانک ) رو معرفی کنید که بتونم دلار پی پال رو بفروشم

itjavani
March 25th, 2011, 17:49
به بانك ميخواي دلار بفروشي؟؟

behrooz_iri
March 25th, 2011, 17:54
من ندیدم دلار پی پال رو بانک بخره ولی اگه بانک خصوصی باشه که انجام بده که خیلی بهتره ( بابا 20000 دلار پوله نمیتونم ریسک کنم )

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

در کل هر کی باشه ولی معتبر باشه خوبه

itjavani
March 25th, 2011, 17:57
من ندیدم دلار پی پال رو بانک بخره ولی اگه بانک خصوصی باشه که انجام بده که خیلی بهتره ( بابا 20000 دلار پوله نمیتونم ریسک کنم )

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

در کل هر کی باشه ولی معتبر باشه خوبه

سورس پول چيه؟؟؟
و اينكه ميتوني اين دلار رو به حساب ارزيت بريزي،من از اين كارها زياد كردم بانك سامان و ملت خوب عملكردن تو بخش حساب ارزي...
صرافي ها هم خريدار هستند ، ولي سورس پول خيلي مهمه و اينكه اين مبلغ يك جا نبايد وارد يك حساب بشه چون ميگيرنت دليلشم اينجا نميتونم بگم...

اين مبلغ رو خرد كن و كم كم به حساب هاي ارزي مختلف بريز تا بتوني راحت تبديل به ريالش كني...

HugeServer
March 25th, 2011, 18:11
با سلام،

بهترین کار این هست که با پی پال تماس بگیرید، و باهاشون مشورت کنید که پول رو برای چی میخواهید از حساب خارج کنید، و به چه حسابی میخواهید بریزید. در این صورت با شما کار خواهند کرد که بهترین راه را پیدا کنید.

موفق باشید.

behrooz_iri
March 25th, 2011, 18:14
میترسم بفهمند من ایرانیم دخل پول ها بیاد اگه بریزم به حساب یه آشنا تو us اون میتونه به راحتی بگیردشون ؟؟ اگه پی پال پولا رو بهش بده و دبه نکنه بقیش حله

itjavani
March 25th, 2011, 21:41
ببخشيد حواسم نبود دلار پي پال هيچ بانكي نميخره، فقط بايد به دلالهاي پول الكترونيكي كه دلار ميخرند بفروشي...نظر من اينه كه خرد خرد كن بفروش بنفعته

اگر آشنا مطمئن داشته باشي اونور بهتره!

DeltaGostar
March 25th, 2011, 21:56
دلار پی پال حالت اعتبار مجازی دارد . ولی بخواهید حساب کنید سندیت تاز مانی دارد که وصل شده باشد به یک حساب بانکی معتبر