PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Xen یا OpenVZ یا HyperVM

mehdi24
July 16th, 2009, 15:57
هرچی توی انجمن بود در رابطه vps خوندم. ولی آخرش نفهمیدم کدوم یکی از این سسه تا واسه کار هاستینگ بهتره.
لطفا راهنمایی کنید
واسه هاستینگ می خوام
با دلیل ...

WebRang
July 16th, 2009, 16:25
هرچی توی انجمن بود در رابطه vps خوندم. ولی آخرش نفهمیدم کدوم یکی از این سسه تا واسه کار هاستینگ بهتره.
لطفا راهنمایی کنید
واسه هاستینگ می خوام
با دلیل ...
مهدی جان شما واسه چه کاری میخوای؟
کرنل اختصاصی نیاز داری (به مشتریات بدی؟)
سرویس هات فقط به لینوکسی ختم نمیشه؟

بنظرم اگر قصد ارایه سرور مجازی لینوکس و ویندوز رو دارید از VMware 2.0.1 استفاده کنید ... ( هم کرنل اختصاصی میده ... هم کنسول)
اگر نه .. فقط لینوکس ..... OpenVz/HyperVM رو بهت پیشنهاد میکنم!

من از این 2 تا استفاده میکنم!
اصلا" زن رو تایید نمیکنم ... (هر کی از دوستام استفاده کرده ... پشیمونه ... دلیلی ام نمیبینم ، وقتی این 2 تا مثل قول دارن جواب کار رو میدن )

موفق باشید.

Arashdn
July 16th, 2009, 17:27
اصلا" زن رو تایید نمیکنم ... (هر کی از دوستام استفاده کرده ... پشیمونه ... دلیلی ام نمیبینم ، وقتی این 2 تا مثل قول دارن جواب کار رو میدن )
چرا چه مشکلی داشت؟
من میخوام یه سرور با xen بیارم بالا

WebRang
July 16th, 2009, 17:41
چرا چه مشکلی داشت؟
من میخوام یه سرور با xen بیارم بالا

(هر کی از دوستام استفاده کرده ... پشیمونه ... دلیلی ام نمیبینم ، وقتی این 2 تا مثل قول دارن جواب کار رو میدن )من تا الان با زن کار نکردم ..
و هیچ علاقه ای هم ندارم که نصب کنم!:)

mehdi24
July 16th, 2009, 20:50
مهدی جان شما واسه چه کاری میخوای؟
کرنل اختصاصی نیاز داری (به مشتریات بدی؟)
سرویس هات فقط به لینوکسی ختم نمیشه؟

بنظرم اگر قصد ارایه سرور مجازی لینوکس و ویندوز رو دارید از VMware 2.0.1 استفاده کنید ... ( هم کرنل اختصاصی میده ... هم کنسول)
اگر نه .. فقط لینوکس ..... OpenVz/HyperVM رو بهت پیشنهاد میکنم!

من از این 2 تا استفاده میکنم!

موفق باشید.

فکر کنم منظورم نگرفتید.
من نمی خوام سرور اختصاصی بگیرم و روش سرور مجازی درست کنم. فقط می خوام یه سرور مجازی بگیرم و فقط برای هاست دادن و ریسلر دادن استفاده کنم.
حالا می خوام ببینم کدومش واسه کار هاستینگ بهتره. چون یکی گفته بود HyperVM وقتی رم پر میکنه، ریست میشه ولی xen اینطور نیست.

Arashdn
July 16th, 2009, 21:16
دوست عزیز هایپر وی ام یه مجازی ساز نیست فقط یه کنترل پنل هست برای مجازی ساز های زن و اوپن وی زد شما اگه با زن بگیرید هم بهتون هایپر وی ام میدن

Nikan
July 16th, 2009, 21:24
فکر کنم منظورم نگرفتید.
من نمی خوام سرور اختصاصی بگیرم و روش سرور مجازی درست کنم. فقط می خوام یه سرور مجازی بگیرم و فقط برای هاست دادن و ریسلر دادن استفاده کنم.
حالا می خوام ببینم کدومش واسه کار هاستینگ بهتره. چون یکی گفته بود HyperVM وقتی رم پر میکنه، ریست میشه ولی xen اینطور نیست.

سلام

به نظر من OpenVZ بهتر است چون شرکتی که آن را نوشته حرفه ای تر است و حداقل باگ های اساسی نداره

WebRang
July 16th, 2009, 22:22
فکر کنم منظورم نگرفتید.
من جای شما بودم مجازی ساز نصب نمیکردم ..
فقط رو سرور اختصاصیم یک پنل (سی پنل) نصب میکردم و شروع به ارایه خدمات هاست و رسیلر میکردم...

خوب اگر میخواستم پول لایسنس ها نصف بشه ( کم بشه ) .. خوب میرفتم مجازی ساز اوپن وی زد رو با پنل هایپر وی ام نصب میکردم و یه وی پی اس کریت میکردم و هاست و ... رو اون تعریف میکردم ...

این نظر من بود ... :d

موفق باشید.

rayannet
July 16th, 2009, 23:25
فکر کنم منظورم نگرفتید.

سلام
بله در xen امکان swap وجود دارد و وقتی رم پرمیشود سرور دان نمی شود بلکه سرعت ان کاهش میبایید.
اگر سرور مجازی xen خواستد ما در خدمتیم.
ایمیل info.rayannet@gmail.com
سرور مجازی که سایت رایان نت روش است یکم مشکل پیدا کرده است شاید نتونید ببینید اما اگر خواستید ایمیل بدید چند ساعت هم تست میدم سرور را تست کنید را بودید هزینه اش بدید
در خدمتیم

alieskan
July 17th, 2009, 01:53
به نظر من OpenVZ از همه بهتره دلایلم همه برای این هست که این سیستم واقعا تکنولوژی مجازی سازی در اون به کار رفته و از یک سری الگوریتم های خاص استفاده شده که می شه اسمش رو مجازی گذاشت.

و در خیلی جاها کاملا متفاوت با سیستم های Xen , VMWare ... هست.

در مورد HyperVM این سیستم قدرت مجازی سازی نداره و فقط از آن به عنوان کنترل پنل و دادن یک سری تنظیمات خاص به Xen یا OpenVZ استفاده می شه !

هم چنین سیستم Xen بسیار قوی هست ولی در ایران تقریبا کسی امکان و توانایی مدیریت آن رو نداره.

به طور قطع می تونم بگم افراد خیلی کمی هستند که بعد از نصب حتی OpenVZ توانایی مدیریت اون رو ندارن.

به طور کلی من کسی رو ندیم که بتونه !

Mozafary
July 17th, 2009, 02:51
من زیاد تجربه ندارم در VPS مدت کمی که کار کردم با OpenVZ و رویه‌ی HyperVM بوده.برای استفاده کوچک خوبه اما تجربه‌ی جالبی در مورد ترافیک بالا ندیدم ازش.(مدیر سرور بودم)
از نسخه‌های ویرایش شده‌ی Vmware در ترافیک بالا راضیتر بودم.(مدیر سرور نبودم)
استفاده از Virtuzo هم در ترافیک پایین راضی هستم.ویندوز

کار با Hypervm خیلی ساده و روان هست هم برای مدیر هم برای کاربرها