PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دود نقض کپی رایت تو چشم خود ایرانی جماعت رفت!

delta
March 25th, 2011, 10:01
میگن از قدیم گفتن از ماست که بر ماست... وقتی ایرانی جماعت به قانون کپی رایت توجهی نمیکنه باید منتظر همچین روزهایی هم باشه..
بازی ایرانی گرشاسپ که خیلی هم پرفروش بود و برای فعالسازی آن باید پیامک میفرستادی و هزار تا دردسر داشت به دل خارجی ها خوش آمد و این بازی رو کرک کردند!! انتظار هم نباید داشت وقتی بتونن بازی های غول جهان رو کرک کنند دیگه گرشاسپ که هیچ!!
هم اینک میتونید تو سایتهای وارز این بازی رو + کرک دانلود و لذت ببرید بدون خرج کردن هیچ پولی!!

1eng.ir
March 25th, 2011, 10:08
دمشون گرم :x

armintanha
March 25th, 2011, 10:21
بد بخت برنامه نویسش ....
فکر کنم این اخرین بازی باشه که تو ایران میسازه
دم اونی هم که کرکش کرد گرم ...

pardishosting
March 25th, 2011, 10:50
قیمتش چند بود ؟ من تو سایت دانلودمون دیده بودمش !

delta
March 25th, 2011, 10:53
3500 تومان!!! هزار تا دردسر فعالسازی هم داشت....

گرشاسپ : گرز ثریت PC DVD (http://lohezarrinnikan.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=949:garshasppcdvd&catid=44:pc&Itemid=96)

HematYar
March 25th, 2011, 11:17
:59:

shamimi
March 25th, 2011, 11:31
ای ول خدایی خارجی ها بازی می سازند ما هم بازی
ای ول کرک کنند تا اینا انقدر شاخ بازی برای نصب یک بازی در نیارند دوستمون راست می گه خیلی دردسر داره برای فعال سازی بازی ایرانی

Skoot
March 25th, 2011, 11:36
اول خیلی خوب شد که کرک شد
چون خود گرشاسپ هم مشکل کپی رایت داشت
وقتی طرف فقط شخصیت اول رو ساخته اونم معلوم نیست خودشون ساختن یا نه فکر کنم دادن یه شرکت خارجی براشون مدل سازی کرده

برداشتن گاد آف وار رو یه کپی پیست فول کردن اسمش رو گذاشتن گرشاسپ
حالا بگذریم از این داستانها هر چقدر هم وقت گذاشتن بازم ارزش داره چون یه سری رو الاف خودشون کردن لااقل ولی مسئله ای که مهمه اینه که پول دولت رو میگیرن اون نه یه قرون 2 ذار متاسفانه رقم های میلیاردی آخرشم میشه این که از تمام بازی ها می دوزدن و ....

حالا با تمام این قضایا به نظرتون گرشاسپ کپی رایت رو رعایت نکرده یا اون کسانی که الان با کرکش رو دانلود می کنن؟؟!!!

behrooz_iri
March 25th, 2011, 11:51
منم موافق کرکش هستم فرزاد وقتی کنامی خودش رو میکشه pes2011 رو میسازه سه سوت کرکش میکنند 2000 تومان میدند تو بازار تازه بنیاد بازی های رایانه ای هم بهش هولوگرام میده ( یعنی قانونیش میکنه ) چه عیبی داره اونام کرکش کنند ( آنچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند )

delta
March 25th, 2011, 12:18
crysis2 با آن عظمتش ساعاتی پیش کرک شد... :d .. بماند بازی ایرانی!! ولی خدایی کرک کردند بازی رو راحت کردند کار ملت رو.. خیلی دردسر داشت فعالسازیش!

armintanha
March 25th, 2011, 12:56
crysis2 با آن عظمتش ساعاتی پیش کرک شد... :d .. بماند بازی ایرانی!! ولی خدایی کرک کردند بازی رو راحت کردند کار ملت رو.. خیلی دردسر داشت فعالسازیش!

اگه مردن بازی رو بدونه 6 ساعت فعال سازی بفروشن ما مردم عزیز ایران (ملت همیشه بیدار) قول میدم (تو خواب) نسخه اصلی رو با قیمت 3.500 بخریم

من خودم شخصآ حاضرم 10.000 پول تاکسی بدم برم Game Shop ولی نسخه اصلی رو نخرم (شوخی کردم):111:

packsaft
March 25th, 2011, 13:33
بد بخت برنامه نویسش ....
فکر کنم این اخرین بازی باشه که تو ایران میسازه
دم اونی هم که کرکش کرد گرم ...

اولا که به برنامه نویس جماعت هیچ وقت اونی که لایقش هست داده نمیشه
دوما سودش رو بردن
سوما باز اینا فروششون رو داشتن خیلی ها تو ایران توانایی بیشتر از اینها رو دارن ولی به خاطر تحریم نمیتونن وارد بازار نرم افزار بشن

armintanha
March 25th, 2011, 14:27
اولا که به برنامه نویس جماعت هیچ وقت اونی که لایقش هست داده نمیشه
دوما سودش رو بردن
سوما باز اینا فروششون رو داشتن خیلی ها تو ایران توانایی بیشتر از اینها رو دارن ولی به خاطر تحریم نمیتونن وارد بازار نرم افزار بشن

نکنه شیتون خودت برنامه نویسش بودی(اخه خیلی با اطمینان حرف میزنی)؟ نترس بگو کسی کارت نداره

kargar
March 25th, 2011, 14:56
نه بابا جک خوبیس بود بلک ویروس رو که میشناسین بچه مشهد هست اولین نفری بود که بازیش رو کرک کرد

از آخبار نت هم عقب هستید

sibs
March 25th, 2011, 15:09
خب یه عمریه خارجیا ساختن و ما ***ی ***ی خریدیم و خوردیم و بازیشم کردیم و آخ نگفتیم . حالا بذار این کار در مورد خودمون هم بشه . چه ایرادی داره . عالیه . من که الکی واسه یه بازی 70 هزار تومن نمیدم . همین میرم دو تومن میدم کپیش رو میخرم . من با کپی رایت مشکلی ندارم اونم با من مشکلی نداره .

Doublex
March 25th, 2011, 15:37
من دیروز دیدم چنین چیزی رو .. به نظرم باید به فال نیک بگیریم .. این همه بازی فوق العاده داره به صورت هفتگی میاد بلاخره بازی اومد که نشون داد خارجی ها اهمیت روش نشون دادن و بازی خوبی حسابش کردن که وقت گذاشتن کرکش کنن ... در ثانی زمانی که اومد و تبلیغاتی که در مجله ها شد باعث شد بازی حسابی سودش رو بکنه ... الان خوب موقعی برای کرک بازی بود ...
پس لذتش رو ببرین :
این هم لینک دانلود بازی :

http://www.fileserve.com/file/j9xspvr
http://www.fileserve.com/file/uKm3GqS
http://www.fileserve.com/file/HTxDc2a
http://www.fileserve.com/file/GZ3auQB

Aria
March 25th, 2011, 15:51
سلام.

خوشحال نیستم که کرک دیگری اتفاق افتاد ... چه ایرانی چه خارجی، ***یدن زحمت افراد چیزی هست که در هیچ حالتی پسندیده نیست و توجیه نداره!

ولی خوب، ایرانی باید کرک بشه که وقتی میگی لایسنس ویندوز نگه اون نامردا تحریم کردن ما هم کرک می کنیم جونشون در بیاد ... خوب این تفکر از بیخ و بن اشکال داره (در یک کلام، مسخرس).

به امید روزی که ایرانی هم به سطح فرهنگ بین الملل برسه ;)

با تشکر.

astro.alireza
March 25th, 2011, 16:32
جالبه هیچ کسی خودشو جای سازنده بازی نذاشته و همه از طرف جیب خودشون حرف زدن. 3500 که چیزی نیست واسه نسخه اورجینال. حتی اگه سازنده تمام المنت های بازی رو از جایی کپی کرده باز هم وقت گذاشته و اونا رو سرهم کرده. به نظر من باید قوانین بسیار سخت گیرانه تری (مثل آمریکا) حداقل برای تولیدات نرم افزاری داخلی وضع بشه تا حتی اگه یه نفر کرک کرد، ما جرات دانلود نداشته باشیم.

aghaee
March 25th, 2011, 16:40
ببینم یک عمر نسخه های فری ویندوز، و کلی نرم افزار رو استفاده کردین چرا اون موقع به فکر کپی رایت نبودین؟؟؟؟ فقط یه گیم کوچولو کرک شده اینجا دارین کلی.....! جمع کنید این برنامه های رو

موفق باشید

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

ببینم یک عمر نسخه های فری ویندوز، و کلی نرم افزار رو استفاده کردین چرا اون موقع به فکر کپی رایت نبودین؟؟؟؟ فقط یه گیم کوچولو کرک شده اینجا دارین کلی.....! جمع کنید این برنامه های رو

موفق باشید

Maysam.M
March 25th, 2011, 17:35
طوری حرف میزنید انگار برنامه نویسان این بازی توی ایران همه چیز رو کرک میکردند که حالا حقشونه!! واقعا که! :-w

M-Soltani.ir
March 25th, 2011, 17:35

ساعاتی پیش؟
تمومش کردیم :دی

om!d-D
March 25th, 2011, 18:27
آ قبون پسل

aghaee
March 25th, 2011, 18:30
طوری حرف میزنید انگار برنامه نویسان این بازی توی ایران همه چیز رو کرک میکردند که حالا حقشونه!! واقعا که! :-w

نکنه باورت شده این تمام و کما کار ایرانه؟؟؟؟ دوست عزیز توی ایران انیمیشن کار به این حرفه ای وجود نداره چه برسه بخوان گیم بزنن!!
تا جایی که من میدونم مدل انیمیشن های صدا و سیما رو یه مرد فرانسوی کار می کرد!

mofthost.com
March 25th, 2011, 18:55
طبیعتا اونایی که بازی رو نوشتند پولشون رو میگیرند و فکر نمیکنم به فروش بازی ربز داشته باشه از طرفی هم ایران خودش باید بکشه آخه اینم شد وضع مملکت دارن ویندوز و هزارتا چیز دیگر رو استفاده میکنند کدومش لایسنس داره البته اونایی که یه 3 4 تا برنامه نوشتن فکر کنم بفهمن قضیه چیه و معمولا یا لینوکس استفاده میکنند یا ویندوز با لایسنس
در کل دمشون گرم!

DeltaGostar
March 25th, 2011, 21:18
هرکه نان ازعمل خویش خورد منت از حاتم طائی نکشد

تکنولوژی گرافیک و مدرن سه بعدی و سیستم های کامپیوتری - توسط آون ور طراحی شد و وارد ایران شد و حال طی مدتها شخصی و شخص های این تکنولوژی استفاده کردن شدن بازی ساز - حال به علت برخی از تجاوزات ایرانی ها و نقض قانونی محصولات آنها میلیون ها سی دی بازی در حال فروش است با کرک های خارجی و ایرانی - چیز خاصی نشده حالا یک بازی ایرانی کرک شده - که شده این به اون میلیون ها سر

h_zaman06
March 25th, 2011, 22:41
ولی خوب، ایرانی باید کرک بشه که وقتی میگی لایسنس ویندوز نگه اون نامردا تحریم کردن ما هم کرک می کنیم جونشون در بیاد ... خوب این تفکر از بیخ و بن اشکال داره (در یک کلام، مسخرس).

ایرانی جواب ایرانی میده دیگه .... دقیقا همون توجیه کردن رو خودتون هم استفاده کردید ... چون اونا فلان پس ما هم فلان ...

کلا تو این چند صفحه فقط اومدن توجیه کردن که چرا باید از کرکش استفاده کنیم ... کسی به اصل کار کاری نداره که اشتباهه

جالبه ...

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

اخ ... عجب حرفی .. می باس با طلا نوشت ... حالا یعنی اون ادم برای اینا مفتی کار کرده ؟
حالا یعنی چون تو ایران ما انیمشن ساز نداریم ... آقا بزن کپی کن !!!

خوشحالیم ...

armintanha
March 25th, 2011, 22:56
بعد نیست ادم نال / کرک / هک / و......... بلد باشه ولی نباید ازش سوء استفاده کنه

اینقدر بی رحم نباشید / ما تو ایران بهترین هکر ها و برنامه نویس ها و گرافیس ها رو داریم
چون تو ایران جای پیشرفت نداریم نمیتونیم اونا رو بشناسیم
من برای مثلا Zoneh رو بتون نشتون میدم فقط بچه های ایرانی هستن که رکورد ها بالایی ثبت کردن
Ali abdennadher | Zone-H.org (http://zone-h.org/archive/notifier=Ali%20abdennadher)
Ashiyane Digital Security Team | Zone-H.org (http://zone-h.org/archive/special=1/notifier=Ashiyane%20Digital%20Security%20Team)
Mafia Hacking Team | Zone-H.org (http://zone-h.org/archive/notifier=Mafia%20Hacking%20Team)

الان ما کلی کشور داریم که از نظر برنامه نویسی وب خیلی قوی هستن ولی اگه توجه کنید فقط رویسه است که درگرافیک و برنامه نویسی بین این همه کشور حرف اول رو میزنه (اسلید/دیتالیف ....................)

AmirHosein
March 26th, 2011, 02:21
برادران عزیز گرشاسب رو کرک خوشگل مشگل پی سی ول بلک ویروس کرک کرده توی سایت های وارز خارجی پخش شده!

asdesz
March 26th, 2011, 03:51
بازی گرشاسب توسط یک ایرانی خیلی وقته کرک شده بود
اینم ایدی BLaCkViRuS
انشالله بقیه بازی ها هم کرک می کنند ،ما بازی میکنیم و حال می کنیم
البته این سبک بازی اصلا دوست ندارم،سبک GTA اگه کسی سراغ داره بگه؟

Maysam.M
March 26th, 2011, 08:58
نکنه باورت شده این تمام و کما کار ایرانه؟؟؟؟ دوست عزیز توی ایران انیمیشن کار به این حرفه ای وجود نداره چه برسه بخوان گیم بزنن!!

شما بگو اصلا 1% کار واسه بچه های ایرانه!! ایا این کار کرک کردن رو توجیه میکنه؟
خودت رو بگذار جای سازنده های بازی که کلی هزینه کردند کلی وقت گذاشتند و به قول شما از خارجی ها هم کمک گرفته اند اون وقت به جای حمایت دارید کار خودتون رو توجیه میکنید!!
حرف شما مثل این میمونه که بگی بچه ها برید مثلا آلبوم فلان خواننده داخلی رو که چون با کمک آهنگسازهای خارجی ساخته شده دانلود کنید و نخرید! چون ایرانی ها از آهنگهای خارجی غیر قانونی استفاده میکنند!!!

همینه دیگه ایرانی جماعت اینقدر همه چیز مفت به دستش رسیده قدر هیچ چیزی رو نمیدونه! میره 2-3 تومان میده بازی میخره فکر میکنه بازی بیشتر از این نمی ارزه و نباید بیش از این پول بده!
نمیدونه که گروهی با زحمت بسیار و با هزار بدبختی این بازی رو ساخته اند و حداقل اگر نمی خری نگو برید بازی را با کرک استفاده کنید!!

کلا توی همه چیز این فرهنگ بد رایج شده است. توی طراحی قالب وبسایت توی برنامه نویسی هیچ کس نمیخواد یه خلاقیتی به خرج بده و از کسی کپی نکنه و همه میخوان یه شبِ صاحب زحمت دیگران بشوند!

جالبه یه تعداد خودشون از بازیهای کرک شده استفاده میکنند و بعد می گویند چیزی که عوض داره گله نداره! انگار که سازنده های بازی هستند که دارند همه چیز را کرک میکنند یا از کرکرها حمایت میکنند!!

فقط امیدوارم زودتر قانون کپی رایت توی ایران اجرا بشه و ایرانی ها قدر خیلی از چیزها را بدونند و بفهمند برای سرگرم شدن طی مدتی توسط یه بازی باید هزینه واقعی اش رو بپردازند نه هزینه کپی شدنش رو!!

توی ایران مثلا یه برنامه نویس کلی زحمت میکشه و کلی وقت میگذاره و توی چند سال زحمت میکشه یاد میگیره اون وقت به حقی که باید نمی رسه

armintanha
March 26th, 2011, 14:02
شما بگو اصلا 1% کار واسه بچه های ایرانه!! ایا این کار کرک کردن رو توجیه میکنه؟
خودت رو بگذار جای سازنده های بازی که کلی هزینه کردند کلی وقت گذاشتند و به قول شما از خارجی ها هم کمک گرفته اند اون وقت به جای حمایت دارید کار خودتون رو توجیه میکنید!!
حرف شما مثل این میمونه که بگی بچه ها برید مثلا آلبوم فلان خواننده داخلی رو که چون با کمک آهنگسازهای خارجی ساخته شده دانلود کنید و نخرید! چون ایرانی ها از آهنگهای خارجی غیر قانونی استفاده میکنند!!!

همینه دیگه ایرانی جماعت اینقدر همه چیز مفت به دستش رسیده قدر هیچ چیزی رو نمیدونه! میره 2-3 تومان میده بازی میخره فکر میکنه بازی بیشتر از این نمی ارزه و نباید بیش از این پول بده!
نمیدونه که گروهی با زحمت بسیار و با هزار بدبختی این بازی رو ساخته اند و حداقل اگر نمی خری نگو برید بازی را با کرک استفاده کنید!!

کلا توی همه چیز این فرهنگ بد رایج شده است. توی طراحی قالب وبسایت توی برنامه نویسی هیچ کس نمیخواد یه خلاقیتی به خرج بده و از کسی کپی نکنه و همه میخوان یه شبِ صاحب زحمت دیگران بشوند!

جالبه یه تعداد خودشون از بازیهای کرک شده استفاده میکنند و بعد می گویند چیزی که عوض داره گله نداره! انگار که سازنده های بازی هستند که دارند همه چیز را کرک میکنند یا از کرکرها حمایت میکنند!!

فقط امیدوارم زودتر قانون کپی رایت توی ایران اجرا بشه و ایرانی ها قدر خیلی از چیزها را بدونند و بفهمند برای سرگرم شدن طی مدتی توسط یه بازی باید هزینه واقعی اش رو بپردازند نه هزینه کپی شدنش رو!!

توی ایران مثلا یه برنامه نویس کلی زحمت میکشه و کلی وقت میگذاره و توی چند سال زحمت میکشه یاد میگیره اون وقت به حقی که باید نمی رسه

طوری حرف میزنی که هرکی ندونه فکر میکنه تمام سیستم عاملت ها License است
بزار این حرف کسی بزنه که به قوانیین کپی رایت اهمیت (قبلا فقط برنامه نویس ها بودن تو ایران که به کپی رایت اهمیت میدادن که الان دیگه نمیدن)
مردم تو این کشور 24 ساعت کار میکنند اخر نمیتونند خرج غذا شب خونه رو بدن بعد برن پول Game License بدن/؟
این نقص قوانین در جهان سوم تقصیر مردم نیست قصیر دولت که میخواد فقط خودش پول بجیب برنه و مردم بدبخت باشن (منظورم با تمام کشور ها جهان سوم بود)
خدا رو 100 مرتبه شکر میکنم که از نظر مالی تامین هستم و محتاج هیچ کس نیستم ولی وقتی میبینم تمام اطرافیانم شب گرسنه میخوابن شب خواب ندارم...

تو پست هاتون تجدید نظر کنید

موفق باشید/

kingoftehran
March 26th, 2011, 14:59
با سلام
دوست گرامی اتفاقا گرافیست های ایران کارشون خیلی هم خوب هست ما توی جشواره رسانه های دیجیتال 1 بازی به نام رانندگی در دلیجان را ارائه کردیم که کیفیت انیمیشن و فضا کاملا با مدل های خارجی برابری می کرد.
اساتید بسیاری را توی کار انیمیشن می شناسم فقط توی ایران حقشونا کامل نمی دهند که بخواهند کیفیت خوب تحویل بدهند.

Xfise
March 26th, 2011, 15:03
ولی فک کنم هیچ کشوری میثل ایران کرکر نداره یادمه طرف برنامه نویسه داره فکر میکنه چه برنامه ای بنویسه فرداش سی دیش با کرکش تو ایران موجوده با قیمت 1000 تومان:113:

Sir.DarKNesS
March 26th, 2011, 15:38
حالا بازیش چطوریه ؟ ارزش داره دانلود کنم ؟

Maysam.M
March 27th, 2011, 12:27
طوری حرف میزنی که هرکی ندونه فکر میکنه تمام سیستم عاملت ها License است
بزار این حرف کسی بزنه که به قوانیین کپی رایت اهمیت (قبلا فقط برنامه نویس ها بودن تو ایران که به کپی رایت اهمیت میدادن که الان دیگه نمیدن)
ز
این نقص قوانین در جهان سوم تقصیر مردم نیست قصیر دولت که میخواد فقط خودش پول بجیب برنه و مردم بدبخت باشن (منظورم با تمام کشور ها جهان سوم بود)
خدا رو 100 مرتبه شکر میکنم که از نظر مالی تامین هستم و محتاج هیچ کس نیستم ولی وقتی میبینم تمام اطرافیانم شب گرسنه میخوابن شب خواب ندارم...

موفق باشید/

سلام

سیستم عاملم ویستاست و دارم به لینوکس اوبونتو مهاجرت میکنم.

مردم تو این کشور 24 ساعت کار میکنند اخر نمیتونند خرج غذا شب خونه رو بدن بعد برن پول Game License بدن/؟
شما خودتون ادعایی رو مطرح میکنید و خودتون جواب خودتون رو میدید؟ از طرفی می گویید ایرانیها حقشونه که محصولاتشون کپی میشه و از این طرفی میگویید مردم پول ندارند بروند لایسنس بخرند؟!!
اما باید گفت که لازمه ی پیشرفت کشوری رعایت قانون کپی رایت است و من فکر نمیکنم قانون کپی رایت ربطی به خرج غذا و نون شب داشته باشه و اینکه میگویید مردم ما 24 ساعت کار میکنند خیلی جالبه! مثلا جلوی فروش فیلمهای سینمایی به صورت غیر قانونی گرفته شد و مردم به سینما میروند اتفاقی افتاد؟
درصد کار مفید ایرانیان را میدوندید؟

در ضمن چه ربطی به دولت داره؟ شما هر اتفاقی که در کشور می افتد را میخوایید 30یا30 کنید؟

من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید لطفا میشه بگویید این اطرافیانتان چه کسایی هستند که شب گرسنه می خوابند؟! شغلشون چیه؟!

و خدا رو شکر که شما وضع مالیتون مناسبه ان شاا.. وضعتون هر روز بهتر بشه.

موفق باشید

persian.developer
March 27th, 2011, 13:29
لطفاً بحث را منحرف نکنید.