PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتم فقط برا خودم باز نمیشه !!!

Germanizer
March 24th, 2011, 11:57
با سلام
آقایون بعضی وقتها برام پیش میاد که بعضی سایتها برام باز نمیشن (فقط برای من چون همون لحظه از بقیه می پرسم مشکلی ندارن) . سایتهایی هم برام این طور میشن که روزانه خیلی زیاد باشون کار می کنم و داخلشون هستم
که تو راسشون سایت خودم هست !!! چندین ماه هم هست که این طوره و واقعا دیگه به سطوح اومدم . سایت خودم برای خودم باز نمیشه یعنی مرورگر اصلا سایت رو نمیشناسه (با انواع مرورگر هم امتحان کردم ) و وقتی می گرده بعد چند ثانیه میگه نمی تونه سایت رو پیدا کنه انگار مثلا آدرس سایت رو اشتباه زدیم .
امروز الان که دارم این پست رو می زنم سایت وی بی ایران vbiran.ir برام این طور شده ، اولین باره که این سایت برام باز نمیشه چون دیروز کامل داخلش بودم و کلی پست زدم و ...

واقعا دیگه الان به سطوح اومدم برای چی بعضی وقتها یک باره سایتهای پر کاربردم اصلا باز نمیشن گویی که انگار اون سایت وجود نداره یا آدرس رو اشتباه می زنم اللخصوص سایت خودم اونم فقط برای خودم این مشکل وجود داره .
بعضی وقتها با چند بار ری استارت کردن سیستمم مشکل حل میشه و بعضی وقتها هم با گذشت چند ساعت !

دوستان اگر می دونید یا حدس می زنید این مشکل از چی می تونه باشه لطفا بگین تا انجام بدم
خیلی ممنون از شما

HamedNet
March 24th, 2011, 12:56
Dns سرور isp شما

dns خودتون رو عوض کنین.

znhost
March 24th, 2011, 13:16
Dns سرور isp شما
این بهونه هاستینگهاست که میگن مشکل از ISP هست. ISP ها شاید در سال 1یا 2 روز مشکل پیدا کنن . پس میشه گفت اصلا ربطی نداره.
DNS رو چک کن. اونم بهترین راه HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] (http://host-tracker.com) هست

Germanizer
March 24th, 2011, 13:26
این بهونه هاستینگهاست که میگن مشکل از isp هست. Isp ها شاید در سال 1یا 2 روز مشکل پیدا کنن . پس میشه گفت اصلا ربطی نداره.
Dns رو چک کن. اونم بهترین راه hosttracker [website uptime monitoring service] (http://host-tracker.com/) هست

الان که بعد حدود دو ساعت دوباره درست شد و سایت باز میشه و همین الان از اون لینکی که دادین استفاده کردم و آدرس سایتم رو زدم و یه لیست مرور کرد و تو هر ردیفش اسم یه کشور و شهرش و مشخصات دیگر رو نشون میده .
خب من چطور باید از این dns رو چک کنم و چطور میشه بفهمم مشکل از dns هستش و اگر بود راه حلش چیه ؟

mr.bahram
March 24th, 2011, 13:30
با پشتیبانی اینترنت خودتون صحبت بکن شما بعد یه تریس بگیر ببین توی چه مسیری ، مسیر عوض میشه و دیگه ای پی رو نمی خونه
همه اینها رو می تونی با بخش پشتیبانی اینترنت خودت چک بکنی

HamedNet
March 24th, 2011, 13:54
ISP ها شاید در سال 1یا 2 روز مشکل پیدا کنن

خیر عزیز من!
ماشاالله از بس ISP من مشکل داشت که حتی سایت EA Games رو هم باز نمیکرد!
برای تغییر DNS دامنه ها باید 48 ساعت صبر میکردم!

حدود 2 ماه هست که به OpenDNS سوئیچ کردم و سرویسش عالی است , همه ی سایتها راحت باز میشن و تغییر دامنه ها هم به کمتر از 6 ساعت رسیده!
==========
برای تغییر DNS خود به OpenDNS از لینک زیر کمک بگیرید:

آموزش تغییر DNS (http://use.opendns.com)

znhost
March 27th, 2011, 18:19
الان که بعد حدود دو ساعت دوباره درست شد و سایت باز میشه و همین الان از اون لینکی که دادین استفاده کردم و آدرس سایتم رو زدم و یه لیست مرور کرد و تو هر ردیفش اسم یه کشور و شهرش و مشخصات دیگر رو نشون میده .
خب من چطور باید از این dns رو چک کنم و چطور میشه بفهمم مشکل از dns هستش و اگر بود راه حلش چیه ؟
چنتا fail میده؟