PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از تحریم سی پنل

Arashdn
July 16th, 2009, 03:38
درود بر تمامی دوستان خوب WHT
من میخوام تو این تاپیک یه مرجع کامل از راهکاری های مناسب و عملی برای جلوگیری از تحریم سی پنل داشت
اولین ، معروف ترین و واضح ترین رو خودم میگم
-- در host name مون هیچ اسم یا نشانه ای از ایرانی بودن نباشه

بقیه رو منتظرم راه کار هایی رو ارائه بدید
و بعد همه رو یه جا جمع کنیم و تو یه پست بزنیم
با سپاس

Sajad
July 16th, 2009, 04:43
33 بار گفتيم كه.... :d

mehdi20
July 16th, 2009, 04:49
دامین آی آر توی سرویس ها راه ندیم یا حداقل توی سرویس های سی پنل دار راه ندیم

Arashdn
July 16th, 2009, 11:20
این به کم غیر معقوله
چون تو ایران دامین آی آر خیلی مشتری داره

33 بار گفتيم كه....
بله ولی این ور اون ور و در تاپیک های مختلف
من میخواستم همه رو یه جا جمع و جور کنم

mehdi24
July 16th, 2009, 11:37
به نظر من اگه هاستینگ خودمون رو به عنوان یه ریسلر روی سرور ایجاد کنیم و دامنه اصلی سرور، یه دامنه کاملا خارجی با طراحی و نوشته های انگلیسی باشه و چند تا ریسلر اضافی هم روی سرور ایجاد بشه، اینطوری احتمال تحریم خیلی کم میشه چون سی پنل شما رو به عنوان ریسلر میشناسه. البته توی whois دامنه اصلی هیچ اسمی از ایران نباشه.

1Mizban
July 16th, 2009, 12:14
دامنه ای آر فکر نکم ربطی داشته باشه ، چون من دی ان اس اختصاصی آی آر هم دادم ولی مشکلی پیش تیمود.
برای آبدیت کردن ختما با آی پی غیر ایرانی انجام بدید.
نیم سرور هایی که میدید با دامنه اصلی فرق داشته باشه

WebRang
July 16th, 2009, 17:04
درود بر تمامی دوستان خوب WHT
من میخوام تو این تاپیک یه مرجع کامل از راهکاری های مناسب و عملی برای جلوگیری از تحریم سی پنل داشت
اولین ، معروف ترین و واضح ترین رو خودم میگم
-- در host name مون هیچ اسم یا نشانه ای از ایرانی بودن نباشه

بقیه رو منتظرم راه کار هایی رو ارائه بدید
و بعد همه رو یه جا جمع کنیم و تو یه پست بزنیم
با سپاس
راست میگه طاهر نژاد عزیز... :x

10002 بار تو انجمن گفته شده ....
ولی خوب ... بنظرم یکی از مواردش میتونه شانس هم باشه !:114: :d
:))

Nikan
July 16th, 2009, 20:56
دامنه ای آر فکر نکم ربطی داشته باشه ، چون من دی ان اس اختصاصی آی آر هم دادم ولی مشکلی پیش تیمود.
برای آبدیت کردن ختما با آی پی غیر ایرانی انجام بدید.
نیم سرور هایی که میدید با دامنه اصلی فرق داشته باشه

سلام

این موضوع دقیقا وجود دارد . نه فقط دامنه ها را چک می کنند حتی اطلاعات ثبت کننده دامنه های com و net را هم بررسی می کند

Nikan
July 16th, 2009, 20:57
به نظر من اگه هاستینگ خودمون رو به عنوان یه ریسلر روی سرور ایجاد کنیم و دامنه اصلی سرور، یه دامنه کاملا خارجی با طراحی و نوشته های انگلیسی باشه و چند تا ریسلر اضافی هم روی سرور ایجاد بشه، اینطوری احتمال تحریم خیلی کم میشه چون سی پنل شما رو به عنوان ریسلر میشناسه. البته توی whois دامنه اصلی هیچ اسمی از ایران نباشه.

به نظر من این موضوع هم کمک می کند

packsaft
July 17th, 2009, 00:20
33 بار گفتيم كه.... :d

سلام

خوب ما غیر انتفاعی هستیم :d

msnasiri
July 17th, 2009, 00:43
33 بار گفتيم كه....
یکی که کامل و خلاصه باشه لطف کن لینک بده

این همه جا دامین IR می دن پس چرا مشکلی پیش نیومده یعنی شانسی تاس میندازن بالا می بندن؟

به نظرم یکی از بهترین راه هاست که اصلاً حواسم نبود چون جای دیگه هم بحث می کردیم به این نتیجه رسیدیم که با IP ایران با یوزر root وارد whm نشیم حالا اگه همش با عنوان یه ریسلر دیگه کار کنیم اوضاع خیلی بهتر می شه