PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ساعت سرور؟ ؟ ؟

varesan
March 23rd, 2011, 09:38
با سلام

دوستان مشکلی که در رسلر من وجود دارد اینکه ساعت سرور فکر کنم مشکل داره . یکی از سایت های روی رسلر : وقتی آپدیت می کنیم به جای ایکه آخرین به روز رسانی سایت: 0 دقیقه بزنه اینطوری داره می زنه :
آخرین به روز رسانی سایت: 3 ساعت و 30 دقیقه قبل .

یعنی از 3:30 شروع میشه بروز رسانی .

هر چی هم به مدیر سرور میگم میگه ساعت سرور تنظیم است و مشکلی نداره !!! این مشکل تازگی ها رخ داده . کسی می تونه کمک کنه ؟

varesan
March 24th, 2011, 00:19
هم اکنون منتظر کمک دوستان ؟

Sajad
March 24th, 2011, 01:07
احتمالا ساعت سرور بر حسب ساعت ایران تنظیم شده و شما هم تایم زون رو گذاشتی روی 3.30 که این اتفاق میفته. شما تایم زون نرم افزارت رو بذار روی 0:0 (gmt) احتمالا مشکل حل خواهد شد.

varesan
March 24th, 2011, 02:00
احتمالا ساعت سرور بر حسب ساعت ایران تنظیم شده و شما هم تایم زون رو گذاشتی روی 3.30 که این اتفاق میفته. شما تایم زون نرم افزارت رو بذار روی 0:0 (gmt) احتمالا مشکل حل خواهد شد.

آقا سجاد منظورتون از تایم زون نرم افزارت رو بذار روی 0:0 (gmt) متوجه نشدم ؟ بله ساعت سرور روی ایران تنظیم شده . ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمایید ؟

varesan
March 24th, 2011, 10:10
منتظرم آقا سجاد و دوستان عزیز ؟

Sajad
March 24th, 2011, 10:35
چه نرم افزاری نصب هست. توی قسمت تنظیمات اصولا باید گزینه ای به اسم موقعیت زمانی یا time zone داشته باشه. اونو شما بررسی کنید.

varesan
March 24th, 2011, 10:58
چه نرم افزاری نصب هست. توی قسمت تنظیمات اصولا باید گزینه ای به اسم موقعیت زمانی یا time zone داشته باشه. اونو شما بررسی کنید.

یک پیام خصوصی بهتون دادم . بررسی کنید ممنون میشم .

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

سیستم اختصاصی است . من یک سری کد مربوط به تایم براتون پیام گذاشتم .

Sajad
March 24th, 2011, 11:24
بهتره با نویسنده سیستم تماس بگیرید. من به صورت حدسی کد ویرایش شده رو براتون reply کردم.

varesan
March 25th, 2011, 11:14
بقیه دوستان کسی نیست کمک کنه ؟