PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه شکلی وارد کار وب شدید ؟؟؟؟!

S-ARM
March 23rd, 2011, 01:48
سلام
والا من خودم بسیار اتفاقی افتادم توی کار وب
فکر کنم اکثرا اینطوری باشه
به نظرم یه تاپیک میتونه جالب باشه که دوستان بگند که چه شکلی توی کار وب وارد شدند

021teh
March 23rd, 2011, 01:52
داشتیم ول میچرخیدیم

گفتیمیه سرور بگیریم
2 ماه ازمایشی گرفتم کار باهاش رو یاد گرفم

رفتم یه سر.ر ق.ی خریدیم افتادم تو کار

S-ARM
March 23rd, 2011, 01:53
اول خودم :

من توی سایت موبایلستان عضو بودم که یه روز یه پ خ اومد برام که توش پیشنهاد همکاری توی یه انجمن تازه تاسیس داده شده بود
من رفتم اونجا و مدیرم کردند و کم کم با مدیر سایت دوست شدم و اون هم باهام
قرار شد من فروشگاه سایت رو دستم بگیرم و مدیر سایت فروشگاه رو برام نصب کرد ولی بعد چند مدت بهم گفت شرمنده تم و نمیتونم بزارم فروشگاه دستت باشه ولی تو بیا خودت فروشگاه بزن و من لینکشا میزارم توی وب سایتم
من بهش گفتم من بلد نیستم سایت بزنم
اون هم اول بهم یاد داد
و از گیگفا شروع کردم (رایگان) و تا چند ماه کارم شده بود اسکریپت نصب کردم و اشتباهی پاک کردن سایت
الان هم خدمت شما هستم
البته قبلش چند تا وبلاگ داشتم ولی بیشتر توی انجمن های موبایلی فعال بدم

teztop
March 23rd, 2011, 10:17
من عاشق نت و شبکه و سایت بودم.
ورودی دانشگاه تنبلی کردیم یه رشته قبول شدیم که هیچ ربطی به وب و نت نداشت.
اما دانشگاه از وبلاگ و قالب شروع کردیم کم کم رفتیم جلو با کتاب و تالار و این چیزها
کم کم پی اچ پی رو حرفه ای شروع کردیم شدیم این.
بعضی وقتها که کار برنامه نویسی میاد دستم و سفارش دهنده رشته تحصیلیمو می پرسه و من می گم کتابداری خوندم شاخ در میاره

M.S.R
March 23rd, 2011, 11:24
بسوزه پدر کارت اینترنت مفت! :دی
10 15 کارت اینترنت آمد دستم منم دیده حیفه رو زمین بمونه! رفتم یک سیم تلفن خریدم و آمدم توی نت!
یادش بخیر رفتم خونه یکی از اقوام برام توضیح بده گوگل چیه! ((:

aghaee
March 23rd, 2011, 11:29
اول اولش که گوگل رو نوشتم این طرح رو ازم د ز د یدن!!!!! بعدش عصبانی شدم رفتم تو فکر یه سایت بزرگتر که اون موقع یاهو رو نوشتم و حالا هم در خدمت شما هستم!!!!!!! :39:

S-ARM
March 23rd, 2011, 11:31
اول اولش که گوگل رو نوشتم این طرح رو ازم ***یدن!!!!! بعدش عصبانی شدم رفتم تو فکر یه سایت بزرگتر که اون موقع یاهو رو نوشتم و حالا هم در خدمت شما!!!1

اتفاقا من در حین نوشتن ورد پرس بودم که جوهرم تموم شد و دادم یه بابهیی دیگه نوشت :39:

جدا از شوخی دوستان استقبال کنید
جالب میشه

tar.gz
March 23rd, 2011, 12:12
این صداقت شما رو میرسونه که این مطلب رو شروع کردید ولی تو این زمونه نباید از این کارا کرد بلکه باید مثل یوزر آقایی سابقه فعالیتتون رو بگید والا الان همه چی مدرک شده.
چه بسا چند سال باید یه دروسی رو بخونی که به صورت تجربی در در طول مدت کمتری میتونی بهشون مسلط بشی. اما اگه تاپیکی میزدید که چطور به اینترنت و وب آشنا شدید مطمئنا هم جنبه تفریحی داره و هم یک یادی از گذشته ها میشد
موفق باشید

M-Soltani.ir
March 23rd, 2011, 12:12
بلاگنویسی تو بلاگفا
بعدش با ممد حسین آشنا شدم ، چند سال ( فکر کنم 4 سال ) پیش...

1oveless
March 23rd, 2011, 12:30
مال من که داستانش طولانی هست :دی
اولش از Geme net شروع شد و بد شد کافی‌ نت و lan کردن PC تو مغاز‌ها و ...
بعدشم علاقه مند شدم به سایت و از این جور کارها که رفتم تو Wordpress.com یه وبلاگ زدم بعد یک سایت موزیک و حالا هم که دارم تو کار هاستینگ دست میبرم :دی اما خوب ۸۵ % کار‌های سرور رو دیگران می‌کنن خودم هم دارم فعلا رو Cpanel و چیز‌های اسون تر کار می‌کنم تا یاد بگیرم.

HyperServer
March 23rd, 2011, 13:08
:دی ....
اون موقع که تازه adsl اومده بود تهران....فکر کنم سوم راهنمایی بودم....پدرم شرکت شاتل کار میکرد....یه 256 نا محدود اومد خونه....ما هم بختک شدیم روش!

A.B.A.N
March 23rd, 2011, 13:36
وبلاگ نویسی،

پرشین بلاگ :دی

M-Soltani.ir
March 23rd, 2011, 13:39
:دی ....
اون موقع که تازه adsl اومده بود تهران....فکر کنم سوم راهنمایی بودم....پدرم شرکت شاتل کار میکرد....یه 256 نا محدود اومد خونه....ما هم بختک شدیم روش!

خوش به حالت DSL نامحدود همیشه هست ... :d

sibs
March 23rd, 2011, 14:55
ما از همون اول هم adsl داشتیم و چون من یکمی سنم پائین بود یادم نمیاد چجوری وارد شدم ولی کاملا یادمه که اون موقع عا یک سایت موزیک فارس کیدذ یه فرومی داشت اونجا همه کاره بودم . الان دیگه فرومشو خدا رحمت کنه . الان هم توی نت خیلی کارا میکنم ولی کسی نمی دونه . ولی میخوام آروم آروم رو کنم .

mr.bahram
March 23rd, 2011, 15:13
اول اولش فکر کنم توی سن 17 سالگی یا 16 بود که من رفته بودم خونه یکی از رفیقام گفتم فلانی این اهنگ ها رو از کجا میگیری گفت از اینترنت مگه سر در میاری ؟
این شد که به دنیایی اینترنت پا گذاشتم تا بگم سر در میارم lol
روزی 3 ساعت میرفتم کافی نت به سایت روزی سر میزدم و از ویس چت روزی استفاده میکردم
کم کم با سایت کرجی ها اشنا شدم که یه سی ام اس و انجمن داشت ، انجمن ویبولتین نبود
بعد با سایت ایران ای تی نیوز اشنا شدم که چون علاقه به موزیک داشتم ، اهگ های میکس شده برای زنگ موبایل درست میکردم و توی سایت قرار میدم ، اون زمان بود که با ویبولتین اشنا شدم
بعد از مدتی یه سایت با یه بنده خدایی اوردیم بالا
بعد از مدتی انجمنهای تفریحی خودم رو راه اندازی کردم ، اون زمان میخواستم با گروه اینترنتی جرقه فعالیت کنم برای همین اسم انجمن رو گذاشتم تالارهای گفتمان جرقه خورشید ولی مدیر اون گروه که اسمش مونا بود انگاری سرش خیلی خیلی شلوغ بود و برای همین نرسیدیم با هم هماهنگ بشیم ، این شد که من به تنهایی این تالار رو اداره کردم
طی فعالیت خودم در سایت تفریحی می تونم بگم اول سایتی تفریحی بودم که از برنامه های ماهواره ای اسم سایتم رو بعنوان تالارهای سرگرمی اوردن !!!
بعد از مدتی شروع کردیم به گذاشتن برنامه های ویبولتین توی انجمن تفریحی ، بعد بخاطر استقبال زیادی که از این مورد شده بود تصمیم گرفتم انجمن های تخصصی و اموزشی ویبولتین فارسی رو در سال 2006 بزنم
این شد که تا الان در خدمت دوستان هستیم و برای پیشرفت ویبولتین فارسی در ایران حرکت های زیادی رو انجام دادیم
از ساخت هک و پلاگین ، استایل ، ابداع اولین مکمل های فارسی ساز برای هک ها و تصمیم دارم امثال هم در نمایشگاهی شرکت بکنم حالا یا رسانه های دیجیتال یا الکامپ
سال نو همگی مبارک :69:

shaer_bisvad
March 23rd, 2011, 15:31
دو تا از دوستام باعث شدند ، سوم راهنمایی بودم که یکی از دوستام از کارت کتابخانه ام واسه امانت گرفتن کتاب اموزش dos استفاده کرد .. اون از کامپیوتر برام حرف زد
اما اوج علاقمندی دو سال بعدش بود که یکی از دوستانم منو با یاهو مسنجر اشنا کرد ؛ اون زمان روم های مختلفی بود مثل روم کتابدوست و ها .. مث الان نبود ! منم عاشق ادمای غیر عادی اش شدم و کم کم عشق و علاقه به دنیای وب بیشتر شد !
یـــــــادش بخیر روزی که با فرمت pdf اشنا شدم

kargar
March 23rd, 2011, 18:43
اه اه یادش بخیر:-s

از مدرسه فرار کردیم رفتیم کافی نت یه تحقیق بیگیریم معلم گفته بود 21نمره داره :59:

ما هم رفتیم کافی نت نوشته بود طراحی سایت شمارش رو برداشتیم یه زنگ زدیم و یه سایت به ما دادن
ولی شانس هم نداشتیم از مدرسه فرار کردیم یه چیزی دادن به بچه ها به ما ندادن ولی سایت رو زدیم ولی این رو هم بگم از سایت سر در نمیاوردم اول ها که میخواستیم مطلب بزاریم باید میرفتیم کد پیدا میکردیم اول هم فروشگاه زدیم حالا گروه اینترنتی داریم هاست میدیم سایت موزیک داریم پیر شدیم پای این نت ایران(:|

سرعت هم نداره دلمون خوش باشه:D
خب بعدی

HyperServer
March 23rd, 2011, 19:30
خوش به حالت DSL نامحدود همیشه هست ... :d
آقا گذشت اون زمون....
الان یه 128 فکستنی از خود مخابرات داریم !

ali2k
March 23rd, 2011, 21:56
20 سالگی برنامه نویسی وب ! قبلش html کار می کردم ... در همان سالها )1382( بعد از پرشین بلاگ و بلاگ اسکای سومین سرویس بلاگ نویسی فارسی "تک بلاگ" را راه اندازی کردم که بعد از یه مدتی ***** کردن و جمعش کردم ...

البته جالبه هنوز بعد از 8 سال دامنه اش *****ه Welcome to takblog Homepage: Find it all on takblog.com (http://www.takblog.com/)

dollar
March 23rd, 2011, 23:08
خوب اونموقع ها تفریحی و سرگرمی نداشتم . اومدم نت گردی و چت و...... بعد اولین سایتم را زدم اسمش TAKPAR.com بود یادش بخیر با اون سایت یه دوست دختر از امریکا پیدا کردم.البته این سایت دیگه مال نیست دو سال بعدش یکی از دبی ازم ***ید . خلاصه هی سایت زدم هی سایت زدم با دامین های بسیار قشنگ و زیبا بخاطر گوگل ادسنز میزدم . خلاصش بخاطرش رفتم مالزی ولی هرچی دلار تو اکانتم بود را گوگل بست . برگشتم ایران یکسالی با نت و این چیزا کار نداشتم به کل . الان دوباره چند ماهی هست شروع کردم . خلاصش اگه معتادش بشی سخت بشه ترکش کرد. تو هیچی تخصص نداشته باشم ولی تو چت دارم . همزمان با 10 آیدی مختلف همزمان با 10 نفر چت میکنم . تو این زمینه کسی خواست کتاب بنویسه من پایه ام ....

MbjHosting
March 24th, 2011, 00:01
بنده علاقه به فروش هاست و دامنه داشتم و برای یک شرکت معروف می فروختم که ناگهان فردی گفت میخوای بزنی و برای خودت کار کنی بعد برای تست گرفتم یه مدت Reseller داشتم بعد خوشم اومد و دیدم باید مشتری های کنونی را ساپورت کامل کنم بعد از مدتی سرور گرفتم و وی پی اس دادم و الان هم در خدمت دوستان هستم.

---------- Post added 11-03-24 at 12:01 AM ---------- Previous post was 11-03-23 at 11:57 PM ----------

البته اون داستانی که بالا تعریف کردم برای ورود به عرصه هاستینگ بود ! اینترنت رو وقتی سال 79 خارج از کشور بودیم شروع کردم و همینطوری گشت می زدم توش بعدش دیگه سال 82- 83 بود که وارد وبلاگ نویسی شدم و بعد از مدتی سایت زدم و .... تا به موردی که بالا گفتم رسیدم.

amir.kish
February 9th, 2015, 15:37
اول اولش فکر کنم توی سن 17 سالگی یا 16 بود که من رفته بودم خونه یکی از رفیقام گفتم فلانی این اهنگ ها رو از کجا میگیری گفت از اینترنت مگه سر در میاری ؟
این شد که به دنیایی اینترنت پا گذاشتم تا بگم سر در میارم lol
روزی 3 ساعت میرفتم کافی نت به سایت روزی سر میزدم و از ویس چت روزی استفاده میکردم
کم کم با سایت کرجی ها اشنا شدم که یه سی ام اس و انجمن داشت ، انجمن ویبولتین نبود
بعد با سایت ایران ای تی نیوز اشنا شدم که چون علاقه به موزیک داشتم ، اهگ های میکس شده برای زنگ موبایل درست میکردم و توی سایت قرار میدم ، اون زمان بود که با ویبولتین اشنا شدم
بعد از مدتی یه سایت با یه بنده خدایی اوردیم بالا
بعد از مدتی انجمنهای تفریحی خودم رو راه اندازی کردم ، اون زمان میخواستم با گروه اینترنتی جرقه فعالیت کنم برای همین اسم انجمن رو گذاشتم تالارهای گفتمان جرقه خورشید ولی مدیر اون گروه که اسمش مونا بود انگاری سرش خیلی خیلی شلوغ بود و برای همین نرسیدیم با هم هماهنگ بشیم ، این شد که من به تنهایی این تالار رو اداره کردم
طی فعالیت خودم در سایت تفریحی می تونم بگم اول سایتی تفریحی بودم که از برنامه های ماهواره ای اسم سایتم رو بعنوان تالارهای سرگرمی اوردن !!!
بعد از مدتی شروع کردیم به گذاشتن برنامه های ویبولتین توی انجمن تفریحی ، بعد بخاطر استقبال زیادی که از این مورد شده بود تصمیم گرفتم انجمن های تخصصی و اموزشی ویبولتین فارسی رو در سال 2006 بزنم
این شد که تا الان در خدمت دوستان هستیم و برای پیشرفت ویبولتین فارسی در ایران حرکت های زیادی رو انجام دادیم
از ساخت هک و پلاگین ، استایل ، ابداع اولین مکمل های فارسی ساز برای هک ها و تصمیم دارم امثال هم در نمایشگاهی شرکت بکنم حالا یا رسانه های دیجیتال یا الکامپ
سال نو همگی مبارک :69:

سلام آقا بهرام
من اولین کسی بودم که ویبولتین فارسی کردم یادش بخیر 12 سال گذشت اون موقه 2 تا سایت به اسم ایران ای تی نیوز و ای ار 15 داشتم
البته یه 5 سالی میشه که هیچ سایتی ندارم

shazo
February 10th, 2015, 15:46
بزرگترین اشتباه من توی دنیا وب این بود.. اون موقع که کلی دامین ir باز بود باید می نشستن همه رو save میکردم تا الان اونا رو به فروش میذاشتم.. هر چند اون موقع هنوز فکر میکردم گوگل یه ادمه !!!

mshoja
February 10th, 2015, 16:00
سلام
من از دوره راهنمایی تو کار وبلاگ بودم و توی دبیرستان کلاس جوملا برگزار شد و شکرت کردم و از اونجا کار وب شروع شد

Maysam.M
February 10th, 2015, 16:08
از بلاگفا و پرشین بلاگ شروع کردم بعد سایت و نیوک و وردپرس و بعد هم خرید سایت و طراحی سایت و برنامه نویسی

takpar7
February 10th, 2015, 16:45
برا من کلا کامپیوتر نمیخریدن!
بیشتر برا بازی میخواستم البته جی تی آی 4 بذارم بازی کنم جااااااان :d
خلاصه اونقدر کامپیوتر نگرفتن پولامو جمع کردم یه سیستم دست دو گرفتم!
صبح تا شب بازی میکردم یکسال بعد از خریدن کامپیوتر تازه به نت وصل شدم!
یادم میاد برا وصل کردم مودم یه هفته تلاش کردم :d از اول خودساخته بودم هیچ کاریو دست کسی نمیدادم:dهمین کهبه نت وصل شد رو زمین نمیتونستم وایستم!
همین که یک سایتو بعد یه دقیقه باز کرد!گفتم چه جالب با این سایتا کلی میشه پول درآورد:dمثل زمینن روزانه 10 ها هزار بازدید دارن مثل اینکه یه مغازه داری روزی 10 ها هزار آدم میانو میرن توش!
گذشتو گذشت یه روز وارد یه وبلاگ شدم بالاش نوشته بود ساخت وبلاگ جدید اونو زدم چند تا صفحه پر کردم فکر میکردم الکیه همینجوری رایگان سایت نمیدن که به آدم .ولی شد تو پرشین بلاگ یه وبلاگ زده بودم:d
شب نمیتونستم بخوابم یعنی من سایت دارم!!!!
کم کم کم کم از وبلاگ اومدم رو سایت اولین هاستمم که گرفتم خیلی ترسیده بودم گفتم این چقدر برنامه داره توش فایلها کجا قرار میگیره و کلی سوال
از همون اول هیچ کاری رو از کسی نخواستم به خونه کسی نرفتم که بهم یاد بده به کلاس نرفتم همش با آزمون خطا بوده
شده سر یه موضوعی که تو ده دقیهق حل میشه یه هفته تلاش کردم ولی خودم درستش کردمو یاد گرفتم
ببخشید طولانی شد.
درباره پرشین بلاگ هم بگم هنوزم وبلاگ دارم اونجا حدود دو هفته پیش 6-7 تا از برترین وبلاگها از سمت خود سرور پرشین بلاگ هک شد!که یکیش وبلاگ من بود با بازدید روازنه 10 هزار
بهشون پیام دادم اطلاعات اسکن ملی و شناسنامه فرستادم عوض اینکه مشکل رو حل بکنن حاشیه رفتن تا هک شدنشون گم بشه
الآن یه هفته ست نه جواب میدن نه هیچی!