PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با الکسا !

hoka
March 22nd, 2011, 12:56
سلام دوستان
بعد از تغییر سرور سایت با اینکه بازدید کم نشده و بیشتر هم شده الکسا داره زیاد میشه .
قبل از تغییر سرور همش در حال کم شدن بود .
مشکل کجاست ؟
vb
centos
vps
root ok

Arte
March 22nd, 2011, 13:57
1 - خدمات احتمالا کم شده
2 - عیده کاربرانه حرفه ای کم شدن و اکثرا در سفر هستند .
2 - الکسا رنکش 2 روز عقبه یعنی امروز که آپدیت میشه آماره 2 روز پیش رو میگه ....

1eng.ir
March 22nd, 2011, 14:13
1 - خدمات احتمالا کم شده
2 - عیده کاربرانه حرفه ای کم شدن و اکثرا در سفر هستند .
2 - الکسا رنکش 2 روز عقبه یعنی امروز که آپدیت میشه آماره 2 روز پیش رو میگه ....

1. پس 3 کو ؟ :دی
2. دلایلت کاملاً غیر منطقی بود! چون منم همچین وضعیتی رو دارم! (با تغییر آی پی رنک آلکسا بدتر شده!)
3. فکر کنم به دلیل تغییر آی پی باشه ...

Arte
March 22nd, 2011, 14:16
1. پس 3 کو ؟ :دی
2. دلایلت کاملاً غیر منطقی بود! چون منم همچین وضعیتی رو دارم! (با تغییر آی پی رنک آلکسا بدتر شده!)
3. فکر کنم به دلیل تغییر آی پی باشه ...
3 نداره تا 2 بلدم بشمرم :دی
دسته اگه ip سرورت همه ی ISP ها ست نشده باشه همونطور که ممد میگه درسته ولی اگه کاملا ست بشه 3 مورده من منطقی تره :دی

1eng.ir
March 22nd, 2011, 14:21
اصلاً بحث عید و ... نیست!
مثلاً همین PersianVPS و PersianRegister خودم، که خدماتم نسبت به ماهای قبل بیشتر شده بعد از تغییر سرور رنکش 2 برابر شد :دی

om!d-D
March 22nd, 2011, 14:55
این عمل برای خیلی سایتها اتفاق افتاده.....ظاهرا از امروز حل شده....

delta
March 22nd, 2011, 15:51

کدوم عمل؟ سایت ما تو بعضی شهرها ارور میده و باز نمیشه... الکسامونم با اینکه بازدیدامون تغییری نکرده سقوط آزاد کرد!!

hoka
March 22nd, 2011, 17:46

این خبر رو از کجا دارید ؟

کدوم عمل؟ سایت ما تو بعضی شهرها ارور میده و باز نمیشه... الکسامونم با اینکه بازدیدامون تغییری نکرده سقوط آزاد کرد!!

دقیقا برای ما هم همینطور بود قبلا . اولین روزها روی سرور جدید توی بعضی شهر ها باز نمیشد ولی الان دیگه مشکلی نداریم غیر از اینکه الکسا داره همینطور زیاد و زیاد تر میشه .

دوستان راه حل لطف کنید بدید .
ممنون

om!d-D
March 23rd, 2011, 16:44
خبر از کسی ندارم.من هم همین رو از بقیه پرسیدم مشخص شد اونان هم همین مشکل رو دارند.ظاهرا الکسا برای کنترل سایتایی مثل پیسی رنک داره کارایی میکنه.خب طبیعیه که مشکلاتی برای بقیه باشه.البته ما که نه سرور عوض شد نه چیز دیگه ای فقط دیدیم یه هو داره میاد بالا.اما از پریروز داره میره پایین دوباره

بقیه دوستان هم پرسیدم داره الکساشون درست میشه.نمیدونم مشکل از کجاست.اما مدام چک کنید شاید شما هم همین جوابو گرفتید

iacbook
March 23rd, 2011, 18:34
ما هم همینطور شدیم و در مدت حدود 20 روز 50 هزار تا سقوط آزاد داشتیم! ( البته بازدید انجمن هامون میشه گفت بخاطر تعطیلات عید کمتر شده ... )
تغییر سرور هم داشتیم البته

kargar
March 23rd, 2011, 19:10
الکسای ما 3هزار بود البته 2روز شد ولی یه دفعه شد 12هزار!!!

من به الکسا اعتقاد ندارم گوگل اصل هست ولی برای رتبه بندی یاید یه اسکریپت بهتر بنویسن چون داره سو استفاده میکنه هر کسی تولبار نصب کنه بیشتر میارتش بالا این عادلانه نیست!!!

یه اسکریپت بهتر فکر کنم گوگل خودش بنویسه توپ میشه مثل سرویس جیمیلش که دنیا رو دگرگون کرد

iacbook
March 23rd, 2011, 19:18
الکسای ما تو ایران 800 بوده ولی الان شده 2152 ...
الکسا مهم نیست و فقط یک رتبه نمایشیه ! مهم رتبه گوگل هست که اگر خیلی از سایت ها رو ببینید با اینکه رتبه های 200 الی 300 هزار دارند در اولین سرچ های گوگل میان ...
در واقع اگر الکسا + گوگل رو هم زمان در حد خیلی خوبی داشته باشید عالیه ...
الکسا بیشتر آنالیز ترافیکی انجام میده و گوگل آنالیز کلمه ای ...