PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان انتقال وجه از لیبرتی به ویزا کارت وجود دارد یا خیر؟

citykala
March 21st, 2011, 05:13
امکان انتقال وجه از لیبرتی به ویزا کارت وجود دارد یا خیر؟

:-&

DeltaGostar
March 21st, 2011, 07:47
خیر

---------- Post added at 07:47 AM ---------- Previous post was at 07:35 AM ----------

خیر

parsianwebhost
March 21st, 2011, 10:56
شارژ ویزا کارت شرایطی داره که مثلا باید ویزای قابل شارژ داشته باشی میتونی از یکی از سرویس دهنده ها سوال کنی.

citykala
March 22nd, 2011, 02:55
شارژ ویزا کارت شرایطی داره که مثلا باید ویزای قابل شارژ داشته باشی میتونی از یکی از سرویس دهنده ها سوال کنی.

خوب شما یه سرویس دهنده

شرایطش چیه ؟ راحتترین و بی دردسر ترین و کم هزینه ترین راههاش چیه ؟ اگه نیاز به سانسور داره پیغام خصوصی بزارین ! البته بهتر همینجا هست که هر کی نیاز داشت بدونه

exactserver
March 22nd, 2011, 09:57
من لیبرتی رو نگاه کردم امکان اتصال کارت یا حساب بانکی رو نداره یکسری از شرکتها هستند که مبلغ موجود در لیبرتی شما رو خرید می کنند شما می توانید مبلغ رو ترنسفر کنید برای آنها و پول خود را به ریال در بانکهای ایران دریافت کنید.

citykala
March 22nd, 2011, 18:59
من لیبرتی رو نگاه کردم امکان اتصال کارت یا حساب بانکی رو نداره یکسری از شرکتها هستند که مبلغ موجود در لیبرتی شما رو خرید می کنند شما می توانید مبلغ رو ترنسفر کنید برای آنها و پول خود را به ریال در بانکهای ایران دریافت کنید.

من نمی خوام منتقل کنم فقط می خوام از لیبرتی انتقال بدم به ویزا کارت . اگه نمیشه پس راه حلش چیه ؟ وب مانی به ویزا کارت جایی برای اتصالش هست ؟ الرت پی چی ؟ پیپال چی ؟

اینها هم مشکل تحریم و امنیتی دارن و همشون بعد یه مدت مدارک تعیین هویت می خوان . پس چی کار باید کرد ؟ ( قبلا زیاد بحث شده هدفم کشوندن بحث به بحث های انجام شده قبلی نیست فقط می خوام بدونم

از چه روشی با این سایت ها میشه به ویزا وجه زد ؟ )