PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور مجازی با پهنای باند نا محدود

Fazaha
July 15th, 2009, 20:33
با سلام،
شرکت ایده پرداز عصر پارسه (فضاها) اقدام به ارایه سرور مجازی به پهنای باند نا محدود کرده است .
پلان ها به صورت زیر می باشد . (فقط لینوکس با استفاده از openvz و hypervm )
همچنین امکان ارایه سرور های وارز نیز وجود دارد ، که برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

پلان 1 :
CPU اشتراکی ( 4 و 8 هسته ای )
رم : 512 مگابایت (اختصاصی ) 768 مگابایت ( قابل افزایش)
فضای دیسک : 30 گیگابایت
کنترل پنل رایگان : cPanel
پهنای باند : نامحدود

قیمت ماهانه : 35،000 تومان

پلان 2 :
رم : 1024 مگابایت (اختصاصی ) 1536 مگابایت ( قابل افزایش)
فضای دیسک : 60 گیگابایت

قیمت ماهانه : 60،000 تومان

پلان 3 :
رم : 2048 مگابایت (اختصاصی ) 3072 مگابایت ( قابل افزایش)
فضای دیسک : 125 گیگابایت

قیمت ماهانه : 85،000 تومان

برای سفارش تنها از طریق تلفن اقدام نمایید :

44014531 - 021

*سرور آمریکایی در دیتا سنتر Caro ، وارز هم از دو دیتا سنتر در روسیه یا سوئد

mehdi24
July 15th, 2009, 20:41
giga ?

Fazaha
July 15th, 2009, 21:34
خیر ، سرور آمریکایی در دیتا سنتر Caro
وارز هم از دو دیتا سنتر در روسیه یا سوئد

Arashdn
July 15th, 2009, 21:47
دیتاسنتر روسیه تون چیه؟

mehdi24
July 15th, 2009, 21:50
خیر ، سرور آمریکایی در دیتا سنتر caro
وارز هم از دو دیتا سنتر در روسیه یا سوئد

وارز با پهنای باند نامحدود دارین؟

Fazaha
July 15th, 2009, 22:11
وارز با پهنای باند نامحدود دارین؟
بله ، در روسیه و انشالله بشه یک جای دیگر (لوگزلنبورگ)

Fazaha
July 15th, 2009, 22:13
دیتاسنتر روسیه تون چیه؟

hostkeyدر صورتی که شما قصد خرید دارید من برای وارز با پهنای باند نا محدود دیتا سنتر لوگزانبورگ رو پیشنهاد میدم!
اما اگر به دنبال یک vps وارز که در مقابل دیداس مقاوم باشد می گردید ، من دیتا سنتر سوئد یا سوئیس را پیشنهاد میدم!

mehdi24
July 15th, 2009, 22:14
100 گیگ وارز واسه فایل با پهنای باند نامحدود چقدر میشه؟

Fazaha
July 15th, 2009, 22:17
هاست ؟ یا سرور مجازی؟

Arashdn
July 15th, 2009, 22:22
hostkeyدر صورتی که شما قصد خرید دارید من برای وارز با پهنای باند نا محدود دیتا سنتر لوگزانبورگ رو پیشنهاد میدم!
اما اگر به دنبال یک vps وارز که در مقابل دیداس مقاوم باشد می گردید ، من دیتا سنتر سوئد یا سوئیس را پیشنهاد میدم!
چقدر سرور های این دیتاسنتر گرونه
من همون هلند خودمو ترجیح میدم :d

Fazaha
July 15th, 2009, 22:27
بله گرونه!
اما میشه چونه زد و تا 40 50 در صد هم تخفیف گرفت!

mehdi24
July 16th, 2009, 01:44
هاست ؟ یا سرور مجازی؟

قیمت هردو رو بگید

Fazaha
July 16th, 2009, 06:27
سرور مجازی با مشخصاتی که می خواید 85 هزار تومان در پست اول گفته شد .
هاست دانلود با پهنای باند نامحدود و فضای 100 گیگ = 65،000 تومان در ماه
ویژگی های هاست دانلود : پشتیبانی گیری به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه ، امنیت بالا و سرعت تضمین شده ، پشتیبانی توسط متخصصان ایرانی و متخصصان دیتا سنتر ( به صورت 24 ساعته ) .

julio
May 8th, 2010, 14:18
سلام دوستان
من بیخود و بی جهت قصد تخریب کسی ندارم . اما مطلبی را که میخواهم خدمت شما عرض کنم برای کسانی است که هنوز از شرکت ایده پرداز عصر پارسه فضا نخریدند هست . این شرکت درست من رو سه هفته سر کار گذاشت سر قطعی هاستی که فروخته بود و هر دفعه یک چیزی رو عنوان میکرد. بالاخره یک دامنه ای را که روی همون آی پی سرور من بود معرفی کرد که این دامنه هم روی همون سرور شما است و هیچ مشکلی هم نداره و داره کار میکنه !!! اون دامنه این بود انجمن تخصصی دانلود آفلاین مدیریت شده - تالارگفتمان (http://www.dloffline.com) شما اگر به این سایت مراجعه کنید می بینید که گاهی وصل هست و گاهی قطع !!! از خود صاحب هاست هم که پرسیدم گفت : آره هاست من گاهی قطع است و گاهی وصل . می تونید خودتون هم ازش بپرسید. دامنه من ظرف 24 ساعت بر روی سرور دیگر از شرکت ****** قرار گرفت و هیچ مشکلی هم نداشت . به این آقا که گفتم پول من رو بهم برگردون . گفت : من پول شما رو پس نمیدم . میخوام ببینم کی بیشتر ضرر میکنه . آقای شکوهی شما تونستید 70 هرار تومن من رو بخورید و بالا بکشی . امیدوارم بیش از این پول از پات در آد.

Kambiz
May 8th, 2010, 20:13
سلام دوستان
من بیخود و بی جهت قصد تخریب کسی ندارم . اما مطلبی را که میخواهم خدمت شما عرض کنم برای کسانی است که هنوز از شرکت ایده پرداز عصر پارسه فضا نخریدند هست . این شرکت درست من رو سه هفته سر کار گذاشت سر قطعی هاستی که فروخته بود و هر دفعه یک چیزی رو عنوان میکرد. بالاخره یک دامنه ای را که روی همون آی پی سرور من بود معرفی کرد که این دامنه هم روی همون سرور شما است و هیچ مشکلی هم نداره و داره کار میکنه !!! اون دامنه این بود انجمن تخصصی دانلود آفلاین مدیریت شده - تالارگفتمان (http://www.dloffline.com) شما اگر به این سایت مراجعه کنید می بینید که گاهی وصل هست و گاهی قطع !!! از خود صاحب هاست هم که پرسیدم گفت : آره هاست من گاهی قطع است و گاهی وصل . می تونید خودتون هم ازش بپرسید. دامنه من ظرف 24 ساعت بر روی سرور دیگر از شرکت ****** قرار گرفت و هیچ مشکلی هم نداشت . به این آقا که گفتم پول من رو بهم برگردون . گفت : من پول شما رو پس نمیدم . میخوام ببینم کی بیشتر ضرر میکنه . آقای شکوهی شما تونستید 70 هرار تومن من رو بخورید و بالا بکشی . امیدوارم بیش از این پول از پات در آد.

تا اینجا که من متوجه شدم مشکل از ضعف علمی شماست که دانش فنی کافی ندارین و سرویس دهنده خودتون رو محکوم کردین
در ضمن شرکت فضا ها و آقای شکوهی رو بنده میشناسم و یقیین دارم که مشکلی از طرف ایشون نیست چون در موارد مختلفی توانایی های بالای تیم ساپورتشون برام به اثبات رسیده
امیدوارم با کمی فکر به اشتباهاتی که کردین پی ببرین
و از حرف هایی که زدین رو پس بگیرین
موفق باشید

htfearless
May 8th, 2010, 20:48
لازم نیست جواب ایشون را بدید دوست عزیز ؛ چون ایشون اصلا جواب شما را نمیخونه ! ( شاید ) :71: