PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلش مموری ناقص شد! چیکارش کنم؟

Sajad
July 15th, 2009, 20:08
سلام
یه فلش مموری 8گیگ بود.
فکر کنم فرمت شده باشه. در حال حاضر شده 2 گیگ...
چطور بکنمش مثل روز اول :-< ؟

mehdi24
July 15th, 2009, 20:44
اگه گارانتی داره بدید به شرکتش .احتمال زیاد درستش می کنه. من واسه mp4player همچین مشکلی پیش اومد که فرستادم گارانتی درست کرد. اگرم گارانتی نداره به فروشنده ها بدید میدن به تعمیرکارا واستون درست می کنن (البته با هزینه)
موقع فرمت کردن مواظب باشید حتما با FAT فرمت کنید .

ask
July 15th, 2009, 21:44
اگر فرمت نمیشه
یه سی دی ویندوز xp بوت کن بعد اونجا فرمت و....

__OMID__
July 15th, 2009, 21:47
من این مشکل رو پیدا کرده بودم دادم گارانتی سریر برام درست کردن اطلاعات هم ریکاوری کردن

Sajad
July 15th, 2009, 23:20
من این مشکل رو پیدا کرده بودم دادم گارانتی سریر برام درست کردن اطلاعات هم ریکاوری کردن
حوصله گارانتي اينا ندارم . ترجيحا خودم درستش كنم !

اگر فرمت نمیشه
یه سی دی ویندوز xp بوت کن بعد اونجا فرمت و....
فرمت ميشه. هم فت هم فت32 . ولي تاثيري نداشت.

اگه گارانتی داره بدید به شرکتش .احتمال زیاد درستش می کنه. من واسه mp4player همچین مشکلی پیش اومد که فرستادم گارانتی درست کرد. اگرم گارانتی نداره به فروشنده ها بدید میدن به تعمیرکارا واستون درست می کنن (البته با هزینه)
موقع فرمت کردن مواظب باشید حتما با fat فرمت کنید .
جواب حرفهاي شما تو جواب دوستان ديگه گفتم....

ask
July 15th, 2009, 23:27
باز با اینیستال ویندوز فرمت کن من تجربشو دارم شایدشد

Sajad
July 16th, 2009, 01:07
باز با اینیستال ویندوز فرمت کن من تجربشو دارم شایدشد

يعني چطور ؟ متوجه نميشم...

sodahost
July 16th, 2009, 01:58
بهترین کار این هست که نرم افزار سازنده فلش رو از سایت خودش دانلود کنی با اون فرمت کنی
خیلی ها با پارتیشن مجیک یا ویندوز فرمت می کنند ! ولی بهترین فرمت رو فقط خود نرم افزار فلش مموری انجام میده یه سر به سایت سازنده فلش بزن !

mehdi20
July 16th, 2009, 02:02
یه نرم افزار دیگه هم مخصوص اینکار بود اسمشو یادم نیست پیدا کنی احتمالا جواب میده

Veria
July 16th, 2009, 02:02
روی درایو فلشت کلیک راست کن
بعد properties رو بیار
برو منوی tools
check now رو بزن و بزن که فیکس کنه.

ask
July 16th, 2009, 02:13
يعني چطور ؟ متوجه نميشم...

چطوری وین xp میخوای نصب کنی درایو رو فرمت میکنه مموری وصل کن بعد سی دی ویندوز رو بوت کن و موقع فرمت درایو فلش رو انتخاب کن بعد از این که فرمت کردی ست آپ ویندوز رو کنسل کن

Sajad
July 16th, 2009, 05:05
بهترین کار این هست که نرم افزار سازنده فلش رو از سایت خودش دانلود کنی با اون فرمت کنی
خیلی ها با پارتیشن مجیک یا ویندوز فرمت می کنند ! ولی بهترین فرمت رو فقط خود نرم افزار فلش مموری انجام میده یه سر به سایت سازنده فلش بزن !
خيلي خيلي حرف بجايي بود. به سايتشون مراجعه كردم و درخواست ساپورت دادم.

یه نرم افزار دیگه هم مخصوص اینکار بود اسمشو یادم نیست پیدا کنی احتمالا جواب میده
ممنون ميشم بگيد چي...

روی درایو فلشت کلیک راست کن
بعد properties رو بیار
برو منوی tools
check now رو بزن و بزن که فیکس کنه.
فكر نكنم نتيجه بده ! با اين حال تست ميكنم.

چطوری وین xp میخوای نصب کنی درایو رو فرمت میکنه مموری وصل کن بعد سی دی ویندوز رو بوت کن و موقع فرمت درایو فلش رو انتخاب کن بعد از این که فرمت کردی ست آپ ویندوز رو کنسل کن
فكر نميكنم بشناسه درايو رو .... با اين حال اينم چك ميكنم.

Sajad
July 16th, 2009, 07:10

خدا خيرت بده . آقا اين روش جواب داد.
فلش شد 7400مگابايت . چيزي در حدود همون 8 گيگ خودش :d

ask
July 16th, 2009, 09:19
قابل نداشت شما خودت از افراد مثمرثمر این انجمن هستی