PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد canaca

Golden
October 4th, 2008, 15:33
با سلام
می‌خواستم نظر دوستان رو در مورد شرکت Canaca در کانادا بدونم در مورد نوع و کیفیت خدمات.
به طور مثال یکی از چیز‌هایی که مهم هست اینه آیا واقعا این شرکت بسته‌های میزبانی‌ای رو که معرفی کرده حقیق هست ؟ یعنی مثلا اگه گفته 500 گیگ فضا و 3000 گیگ BW آیا واقعا همش قابل استفادست
اگر هم از دوستان کسی استفاده کرده ممنون میشم که نظرشو بگه

با تشکر

KamranOnline
October 4th, 2008, 16:57
کاملا تقلبی هست من با این شرکت کار کردم و تمام کار کنان آن ایرانی هستند و روش کلاه برداری ایرانی هارو در کانادا راه اندازی کردن !

زمانی که متوجه شوند شما ایرانی هستید دیگر پشتیبانی ندارید و بعد از 2 - 3 هفته به طور اتفاقی هارد دیسک هاشون Crash می شه !

برای من 3 بار سر وی پی اس هاشون این اتفاق افتاد و وقتی می گین بک آپ می گه برو قوانین بخون که نوشتیم هیچ مسئولیتی در قبال دیتا ها نداریم

KamranOnline
October 4th, 2008, 16:57
کاملا تقلبی هست من با این شرکت کار کردم و تمام کار کنان آن ایرانی هستند و روش کلاه برداری ایرانی هارو در کانادا راه اندازی کردن !

زمانی که متوجه شوند شما ایرانی هستید دیگر پشتیبانی ندارید و بعد از 2 - 3 هفته به طور اتفاقی هارد دیسک هاشون Crash می شه !

برای من 3 بار سر وی پی اس هاشون این اتفاق افتاد و وقتی می گین بک آپ می گه برو قوانین بخون که نوشتیم هیچ مسئولیتی در قبال دیتا ها نداریم

Vahid
October 4th, 2008, 17:08
نظر من اینه که میتونی بهتر از این پیدا کنی ;)
در کل کلاه بردار شده
کامران تجربه خیلی درازی با این دیسی داشته

Golden
October 4th, 2008, 17:20
من بیشتر برای نگه‌داری فایل می‌خوام که نسبت به چیزهایی که نوشته خوبه ! ( نوشته‌هاش خوبه :-D )

خوب شما اگه سرویس بهتری سراغ دارین ممنون میشم بگین با احتساب اینکه یه وقت دیدن وسط این فایل‌ها خیلی‌هاش کپی‌رایت رعایت نشده باشه. یعنی در اصل به نوعی Warez باشه.

من خوب فضای بالا - پهنای باند بالا و قیمت نسبتا پایین و مناسب مد نظرمه.

با تشکر

Vahid
October 4th, 2008, 17:27
توانایی خرید سرور رو دارید؟

Golden
October 4th, 2008, 17:43
اگر خوب قیمتش زیاد نباشه آره :دی

به طور مثال نظرتون با Giga-International چیه؟

من ازش در مورد قوانین کپی رایت و ...... سوال کردم گفت که ما بر اساس قوانین آلمان عمل می‌کنیم و ..... و در صورتی که ازتون شکایتی بشه بهتون خبر میدیم تا شما اون فایل رو از روی سرور پاک کنید و اگر پاک نکردید خودمون وارد عمل میشیم. (اینطور که من برداشت کردم)

حالا پیشنهاد شما چیه ؟

Vahid
October 4th, 2008, 17:59
ectael.net
دیتا سنتر هلندی که وارز هم ساپورت میکنه
و موضوع خیلی مهم اینه که پرداخت e-gold هم قبول میکنه
و شما میتونی دلار ایگلد رو از تو بازار نصف قیمت یعنی دلار 400 تومن بگیری و بدی
کلا مفت پات در میاد

Golden
October 4th, 2008, 19:23
یه چیزایی در موردش خونده بودم اما یادم نبود که اینم هست !

با این حساب به نظر میاد یک دیتاسنتر شخصی باشه اگه اشتباه نکنم چون من جایی به صورت رسمی دربارش ندیدم.

شما اطلاعاتی در مورد کیفیت شبکه این سرویس‌ها دارین از میزان متوسط UpTime بودن شبکه و سرور و...

و در مورد E-Gold هم من مشکلی برای پرداخت ندارم.

در مورد کیفیت هم حالا شاید نشه مقایسه کرد اما مثلا در مقایسه با IWeb

ممنون از شما

Vahid
October 4th, 2008, 19:33
دیتاسنتر شخصی باشه
اصلا دیتا سنتر شخصی وجود نداره نمیدونم چی میگید
یه شرکته حتی من از یه هلندی در موردش پرسیدم که خودش هم هلندی بود گفت برای ما خوب بوده
در مورد آپتایم که دیتا سنتر تایید شده هست و دیتا سنتر های تایید شده آپتایم 100 درصد دارند مگر دیگه یه مشکلی مثل اتش سوزی اینا ...
هیچ دیتا سنتری ای وب نمیشه این که یه چیز معلومی هست
شبکه و دیتا نسبتا خوبی داره
موفق باشید

KamranOnline
October 4th, 2008, 19:36
اگر برای Backup فایل هات می خوای می تونم بهت از سرویس بک آپ هام بدم !

مقدارش رو مشخص کن برات قیمتش در می آرم

Golden
October 4th, 2008, 20:07
اگر برای backup فایل هات می خوای می تونم بهت از سرویس بک آپ هام بدم !

مقدارش رو مشخص کن برات قیمتش در می آرم

مقدار مشخصی نیست اما برای شروع کار به حداقل 100 گیگ فضا و 5000 گیگ bw نیاز هست.

با تشکر

Golden
October 4th, 2008, 20:13
در مورد دیتا سنتر شخصی منظورن شخصی نبود مثلا این طور فکر کردم که دیتاسنتر Rokscom هم تو هلند هست اما به طور رسمی سایتش کار میکنه جا و مکان مشخصی داره و دیتاسنترش هم فیلم و ... هم موجوده.
البته این استنباط من زیاد درست نیست همون طور که دیدن با اطمینان نگقتم !

مسلما IWeb جایگاه خودشو داره منظور در مقام مقایسه شبکه و .... بود که خوب بازم IWeb بهتره !

به احتمال زیاد ازش یه سرویس به صورت تست می‌گیرم ببینیم چطور میشه
البته با دیدن یه سایت بزرگ روی این دیتاسنتر یه مقدار اطمینانم بهش جذب شد.

درسته که Warez هست اما بازم برای اطمینان با ایران هم حتما مشکل نداره دیگه ؟ (از بس مشکل داشتن شک میکنه آدم دیگه)

منیج شده هم فکر نکنم باشه سرورهاش اگه اشتباه نکنم ؟

بازم ممنون از شما به خاطر همیاریتون.

Vahid
October 4th, 2008, 20:33
در مورد منیج باید بگم اصلا منیج نشده و لینوکس ساده نصب میکنند از همین حالا به دنبال منیجر باش اگه میخوای بخری
در مورد مشکل با ایران سوالی که من کردم گفتند اصلا مشکلی نداریم چنو وقت پیش دو مرتبه خودتون سوال کنید
موفق باشید

Golden
October 4th, 2008, 21:42
من زیاد وارد نیستم با منیج سرور.
حدودا در چه حد هست منیج یک سرور و نصب یک سیستم مدیریت جدا از هزینه لایسنس.
از لحاظ هزینه می‌گم.
با تشکر.

Vahid
October 4th, 2008, 22:37
من زیاد وارد نیستم با منیج سرور.
کارت سخت میشه این شکلی ولی ساپورت بدی هم نداره میتونی بهشون ایمیل بزنی در مواقعی که بیکار هستند برات درست کنند و منیج کنند ولی اخرش کارت سخت میشه دنبال یه منیجیر ایرانی بگرد
کامران منیج خوبی میکنه تایید میکنم کارشو دوست داشتی براش پیغام کن انجام بده برات