PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ایجاد اینترنت هوشمند و سرویس فروش اشتراک وایرلس

dade24
March 20th, 2011, 13:22
دوستان گل سلام ....

پیشاپیش نوروز باستانی مبارکتان باد ...

حقیقتش سوالی در زمینه ایجاد اینترنت هوشمند و سرویس فروش اشتراک وایرلس داشتم

میخاستم بدونم که :
1- برای ایجاد اینترنت هوشمند باید چه کار کرد .... یه چیزیایی خوندم که به isp ها مرتبط است ...
ولی کامل نفهمیدم ....
اگه میشه دوستان یه توضیحی راجع ایجاد سرویس اینترنت هوشمند و کارهایی که باید انجام بشه ... و اگر تجهیزاتی نیازه در چه حدویه و هزینه کل این طرح حدودا چقدر است .....(isp نیمیخام بزنم ها فقط درباره ی اینترنت هوشمند)

2- تجهیزات لازم برای اینکه بتونم تا برد 1000 متری اشتراک وایرلس بفروشم چیه؟ تقریبا چقدر هزینه داره؟(میخام adsl ای که دارم و به وایرلس تبدیل کنم و بفروشم )

لطفا در زمینه های سوال یک و دو هرچی میدونید بنویسید ....
پیشاپیش از شما سپاس گذارم

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

Up

قزوین هاست
March 20th, 2011, 19:41
من قبلا از دوستان پرسیده بودم ذکر کرده بودند برای زدن اینترنت هوشمند کافیه برید به یکی از ارائه دهندگان اینترنت هوشمند و از ان ها دریافت کنید و هزینه اشتراکشون رو بدید و همچنین برای پاسخ به سوالاتتون می تونید به ان مرکز حضوری برود و سوالاتتون رو بپرسید تا دقیق پاسخ گوتون باشند
در مورد هم می تونید از ای اس پی ها نمایندگی بگیرید

dade24
March 22nd, 2011, 11:36
ممنون دوست عزیز ...

ولی من الان دارم گیج می شم .

"پس تا اینجا به این نتیجه رسیدیم برای اینترنت هوشمند باید برم ISP ها و درخواست نمایندگی بدم ...."

ولی هزینه های احتمالی این طرح در چه حدیه ؟؟

لطفا اگه از دوستان کسی اطلاعات داره ارائه بده تا همه کسایی که مثل من هستن استفاده نمایند.

درباره فروش اشتراک وایرس چه طور ....
؟!؟!؟!؟؟!؟
- تجهیزات لازم برای اینکه بتونم تا برد 1000 متری اشتراک وایرلس بفروشم چیه؟ تقریبا چقدر هزینه داره؟(میخام adsl ای که دارم و به وایرلس تبدیل کنم و بفروشم )

بی صبرانه منتظر راهنمایی هاتون هستم ....

راستی یادم رفت
عیدتون مبارک
هرروز تون نوروز
نوروزتون پیروز

sibs
March 22nd, 2011, 14:25
وایرلس ارزش نداره چون علاوه بر اینکه باید دکل بلند کنی و کلی هزینه کنی سرعت مناسبی هم نداره و قطعیش بسیار بسیار زیاد هست . من خودم یک سال وایرلس استفاده کردم و همش اعصاب خرد کنی بود . در ضمن برای ساپورته وایرلس باید بری خونه طرف و درستش کنی و مثل adsl نیست . برای هر دکل هم باید چیزی حدود 30-40 میلیون خرج کنی . به هیچ وجه به زحمتش نمی ارزه . الان همه ISP ها خودشون دارن اینرنت هوشمند میدن و بسیار زیاد شده و فکر نکنم نون زیادی توش باشه .

به نظر من برای یک شهرستان نمایندگی adsl از شهرهای بزرگ و شرکتهای معتبر بگیر و بفروش . هزینه اش هم پائین تره سودش بیشتره . اعصاب خرد کنی و ..... نداره .

قزوین هاست
March 22nd, 2011, 14:44
تعرفه ها با توجه به شهر و شرکت متفاوت است
شما بهتره به جای وایرلس یک ای دی اس ال راه اندازی کنی.البته نظر منه.یک نمایندگی بگیر و کارت رو شروع کن.