PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وردپرس قالب قبول نمیکنه ....!؟!؟!؟؟!؟!؟

dade24
March 19th, 2011, 14:11
دوستان سلام نمی دونم چرا ورد پرس من قالب قبول نمیکنه من از مسیر زیر برای نصب قالب استفاده کرد م ...جواب نداد...

پوسته >>>> نصب قالب >>> بارگذاری ....

ولی این پیام رو میدیه :
برای انجام دادن این عملیات، اطلاعات اتصال مورد نیاز است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.

من میدونم که یکی از بچه با سطح دسترسی فولدر wp-content ور رفته... ولی نمیدونم چند بوده و چند کرده ...

لطفا راهنمایی نمایید مشکل از کجاست و چه طور رفعش کنم ....

EXXXIR
March 19th, 2011, 14:22
دوستان سلام نمی دونم چرا ورد پرس من قالب قبول نمیکنه من از مسیر زیر برای نصب قالب استفاده کرد م ...جواب نداد...

ولی این پیام رو میدیه :
برای انجام دادن این عملیات، اطلاعات اتصال مورد نیاز است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.

من میدونم که یکی از بچه با سطح دسترسی فولدر wp-content ور رفته... ولی نمیدونم چند بوده و چند کرده ...

پرمیشنش فکر کنم 755 بود.

ولی این ارور بهتره برید اطلاعات ftp خودتون از قسمت تنظیمات وردپرس درست کنید مشکل حل میشه.

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

ولی این پیام رو میدیه :

پرمیشنش فکر کنم 755 بود.

ولی این ارور بهتره برید اطلاعات ftp خودتون از قسمت تنظیمات وردپرس درست کنید مشکل حل میشه.

قزوین هاست
March 19th, 2011, 14:23
از داخل هاست خب اپلود کنید.شاید مشکل رفع شد.احتمالا باید در وردپرس تنظیم کنید
تمامی پوشه ها wp-content 755هست
ایندکس در اون صفحه644
به طور کل باید پوشه ها 0755
و
بقیه موارد مثل ایندکس دات پی اچ پی باید0644
باشد

mofthost.com
March 19th, 2011, 15:25
wp content 755 هست
مشکل شما اینه که تنظیمات ftp وارد شده در وردپرس اشتباه است اونو درست کنید حل میشه همین

astro.alireza
March 19th, 2011, 16:06
سلام دوست من
این خطوط رو به فایل wp-config.php اضافه و با توجه به تنظیمات ftp ویرایش کن:

define('FTP_HOST', 'ftp.example.org');
define('ftp_user', 'username');
define('FTP_PASS', 'password');
define('FTP_BASE','/path/to/wp/');
منبع من اینجا بوده:
WordPress Updates: FTP Information in wp-config.php (http://www.binarymoon.co.uk/2010/07/easy-wordpress-updates-store-ftp-info-wpconfigphp/)

با تشکر

dade24
March 19th, 2011, 21:15
پرمیشنش فکر کنم 755 بود.

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

پرمیشنش فکر کنم 755 بود.

دوست عزیز میشه لطف کنید بفرمایید چه طور باید از تنظیمات وردپرس استفاده کنم ..... لطفا مسیر تنظیمات
رو بنویسید .....

بازم متشکرم

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

دوست عزیز میشه لطف کنید بفرمایید چه طور باید از تنظیمات وردپرس استفاده کنم ..... لطفا مسیر تنظیمات
رو بنویسید .....

یا آموزش نصب قالب به صورت دستی .... چه طور میشه قالب رو دستی نصب کرد بدون استفاده از بارگذاری قالب در مدیریت وردپرس

بازم متشکرم

my1zarb
March 19th, 2011, 21:32
رو بنویسید .....

بازم متشکرم

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

رو بنویسید .....

یا آموزش نصب قالب به صورت دستی .... چه طور میشه قالب رو دستی نصب کرد بدون استفاده از بارگذاری قالب در مدیریت وردپرس

بازم متشکرم

برای اینکه دستی قالب رو بریزید قالبتون رو توی پوشه wp-content > themes بریزید.
سپس به مدیریت رفته و قالب مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

dade24
March 19th, 2011, 22:24
دوست عزیز فایل ها باید در یک فولدر در themes ریخته بشه ؟؟؟؟

یا مستقیم همه فایل ها در themes ??????????

mofthost.com
March 19th, 2011, 22:29
مستقیم میرید تو wp-content بعد theme بعد قالب رو که ایشالا قبلا به صورت فایل زیپ آماده کردید رو آپلود میکنید حالا هم extract بعد برید از تو وردپرس قالب رو انتخاب کنید

قزوین هاست
March 19th, 2011, 23:29
داخل پوشه تم قالب رو که در زیپ هست اپ می کنید سپس اکترک بعد میرید ادمین وردپرس قسمت پوسته ها قالب مورد نظر رو که اپ کردید رو انتخاب می کنید

dade24
March 20th, 2011, 11:21
مرسی دوستان میرم چک کنم ...جواب میدم ....

vahab00
April 8th, 2011, 00:22
چون پنلتون دايركت ادمينه اين مشكل داريد
من پيشنهاد ميكنم از افزونه آپلود استفاده نماييد
اين افزونه كارش خيلي خوبه
در ضمن راه اسون تر ايننه كه از تو هاست آپلودكني قالبتو
يا حق

mom
May 13th, 2011, 12:26
ویا از راهکا زیر استفاده کنید

require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');
define('FTP_HOST', 'ftp.yoursite.com');
define('FTP_USER', 'Your_FTP_Username');
define('FTP_PASS', 'Your_FTP_password');
define('FTP_SSL', false);

کافیست اطلاعات ورود به هاست تان را درون گیومه ها وارد کنید
به همین سادگی
من چندین مالتی یوزر برای دوستان نصب کردم وبا این روش بخوبی جواب داده است
والبته تا چند لحظه پیش هم همین راهکار را برای یک مالتی یوزر دیگر بکار بردم

e-741
May 13th, 2011, 14:57
من از این روش استفاده می کنم، داخل هر هاستی که اون صفحه بیاد، میرم فایل wp-config.php رو ادیت می کنم و آخرش اینو می نویسم :

if(is_admin()) {
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0751 );
}
چیز دیگه ای داخل فایل کانفیگ وارد نمی کنم، نیاز به تغییر دیگه ای هم نداره.
راستی اینو از سایت میهن وب هاست دفعه اول که به مشکل خوردم، یاد گرفتم.

hostrex
May 26th, 2012, 00:35
به هیش کدوم اینها مربوط نمیشه

شما باید پورت ورودی مربوطه رو (اگر انتی ویروس csf روی سرور نصب هست) رو بهش اضافه کنید تا مشکل حل بشه