PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور جهت لیچ

Vista
March 19th, 2011, 02:24
سلام به همه ی دوستان و تبریک پیشاپیش سال نو
دوستان من واسه راه اندازی یک سایت لیچ با Xfilesharing نیاز به سرور دارم البته 2 تا سرور در حال حاضر از هتزنر دارم با پورت 1 گیگ که راضی نیستم از سرعت لیچ دوستان اگه کسی می تونه با تضمین لیچ از آپلود سنتر هایی مثل رپیدشیر مگا آپلود و ... آفر بده که سرعت لیچ بالاتر از 20 مگ داشته باشه لطف کنه بده تعداد سرور هم تقریبا بالاست

mr.he3am
March 19th, 2011, 02:34
خواستید از leaseweb میتونم بدم پورت خوبی داره
مشخصات بدید آفر بدم

Vista
March 19th, 2011, 14:05
مرسی دوست عزیز شا تا حالا از ریموت و یا ... از لیزوب از سایت های رپیدشیر و مگا آپلود و هاست فایل دانلود داشتید ؟سرعت لینک چند مگ بوده
ممنون میشم آفر مناسب بدید رم تا 12 گیگ سی پی یو هم زئون سری 33 یا 50 هارد 4*1.5 ترابایت پورت 1 گیگ پهنای باند نا محدود
مرسی

amirHoseein
March 19th, 2011, 14:10
مرسی دوست عزیز شا تا حالا از ریموت و یا ... از لیزوب از سایت های رپیدشیر و مگا آپلود و هاست فایل دانلود داشتید ؟سرعت لینک چند مگ بوده
ممنون میشم آفر مناسب بدید رم تا 12 گیگ سی پی یو هم زئون سری 33 یا 50 هارد 4*1.5 ترابایت پورت 1 گیگ پهنای باند نا محدود
مرسی
پهنای باند نامحدود leasweb نداره مگه اینکه از کسانی که کولو کرده باشند که کیفیت جالبی نداره ، بهترین سرعت نسبت به آمریکا رو Ovh داره ، به طور کل اروپا بهترین موقیعت رو برای لیچ داره
دانلود از رپید شیر هم ovh موقیعت بهتری داره تا leasweb

Doublex
March 19th, 2011, 16:32
سرور از دیتاسنتر OVh در خدمت هستیم