PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفر جدید آلما* فروش ویژه لایسنس cPanel *

s.w.a.t
March 19th, 2011, 00:43
باسلام
امروز یه آفر جدید براتون داریم!

لایسنس سی پنل برای سرور اختصاصی :
قیمت بدون تخفیف : 44000هزارتومان
قیمت با تخفیف : 420000هزارتومان
کد تخفیف : CPANELOFF
سفارش : سفارش (http://secure.almahost.co.uk/order/?pid=44&skip=1)
------------------------
لایسنس سی پنل برای سرور مجازی
قیمت بدون تخفیف : 20000هزارتومان
قیمت با تخفیف : 18500هزارتومان
کد تخفیف : VPSOFF
سفارش : سفارش (http://secure.almahost.co.uk/order/?pid=43&skip=1)

تمام شد!

همون شکلی که قبلا قول داده بودیم سامانه تعویض و باطل کردن لایسنس سی پنل را برای کاربرهایی که از آلماهاست لایسنس دارند آماده کردیم و سیستم درحال گذراندن تستهای نهایی میباشد.

از کارکردهایی سیستم باید بگیم که از این به بعد خود کاربر میتواند آی پی لایسنس را تعویض یا لایسنس را باطل کند.

به کاربران از طریق سامانه پشتیبانی ایمیل ارسال خواهد شد و دوستانی هم که به هر دلیلی ایمیل به دستشان نرسیده است یک ایمیل به همراه یک نام کاربری و آی پی لایسنس سی پنل خود(از ایمیلی که در سامانه ما ثبت کردند) به support(at)almahost.co.uk ارسال کنند تا نام کاربری برایشان در سامانه ثبت شود.

به زودی هم امکان سفارش و فعال سازی مستقیم و آنی لایسنس سی پنل برای شما فراهم خواهد شد.(داریم سیستم رو آنالیز میکنیم تا شروع به کد نویسی کنیم)

آهان راستی یادم رفت که بگم این سیستم برپایه زبان #C و ASP.NET نوشته شده است!

همون شکلی که قول دادیم سامانه آماده استفاده شده میباشد.
اطلاعات تکمیلی/
http://www.webhostingtalk.ir/f160/27060/

موفق باشید

1oveless
March 19th, 2011, 00:52
چه ربطی به تایپیک ما داشت! از عقل خودتون استفاده کنید دوست عزیز!!
موفق باشید
حتما کار نمیکنه ، شما پیغام خصوصیتون رو نگاه کنید .

amirHoseein
March 19th, 2011, 01:01
بسیار عالی ، حتما مزاحم می شیم تو این هفته
تمدید هم به همین قیمت خواهد بود ؟

s.w.a.t
March 19th, 2011, 01:02
بسیار عالی ، حتما مزاحم می شیم تو این هفته
تمدید هم به همین قیمت خواهد بود ؟
اگر از ما قبلا لایسنس داشتید که خیر.
اگر از جای دیگه داشتید و میخوایید انتقال بدید هم مشکلی نیست همین قیمت هست
موفق باشید

amirHoseein
March 19th, 2011, 01:06
ممنون از جواب شما
منظورم این هست که ماه بعد به همین قیمت آیا خواهد بود ؟
با آقای آرایش نسبتی دارید ؟

s.w.a.t
March 19th, 2011, 01:10
ممنون از جواب شما
منظورم این هست که ماه بعد به همین قیمت آیا خواهد بود ؟
با آقای آرایش نسبتی دارید ؟
بله کسانی که در این مدت خرید کنند قیمت ماه های بعدی هم همینقدر خواهد بود. مگر صورت حساب را کامل پرداخت نکنند و ما کنسل کنیم لاینسس را.
موفق باشید
بله همکار بنده هستند.
موفق باشید

hostgozar
March 19th, 2011, 01:43
سایتتون باز نمی شه (:|

s.w.a.t
March 19th, 2011, 01:47
باز میشه. مشکل دی ان داشت که یه چندساعت پیش حل شد.
برای برخی از آی اس پی ها چون هنوز کش میخونن باز نمیشه که اونم تا فردا باید درست بشه
موفق باشید

s.w.a.t
April 17th, 2011, 20:44
تا آخر امروز تمدید گردید

irlogo
April 18th, 2011, 00:50
از این که می بینم فعال در فروم فعالیت می کنین خیلی خوشحالم
اگه قیمت تخفیف خورده شما از قیمتی که من از ای دیگری سالهاست تهیه می کنم حدود 7 هزار تومان گرونتره!

s.w.a.t
April 18th, 2011, 03:57
از این که می بینم فعال در فروم فعالیت می کنین خیلی خوشحالم
اگه قیمت تخفیف خورده شما از قیمتی که من از ای دیگری سالهاست تهیه می کنم حدود 7 هزار تومان گرونتره!
ممنون. من دوست ندارم فقط در بخش فروش فعالیت کنم برای همین به زودی چند فیلم آموزشی قرار میدم که بدرد خیلی ها میخوره!
دوست عزیز قمیتی که ما میدیم از خیلی ها در اینجا ارزانتر میدیم(از نظر ساپورت و فعال سازی لایسنس هم از همه سریعتر انجام میدیم!(به طور مثال دوستان زیادی از اینجا از ما لایسنس دارند لطفا نظرشون رو بگن)
داریم روی سیستمی کار میکنیم که خود مشتری لایسنس رو سفارش بده و بعد از پرداختش از طریق درگاه بانک لایسنس فعال بشه و خود مشتری بتونه لایسنس را باطل یا آی پی لایسنس را تعویض کند!
ولی فکر نکنم شما Level 3 Priority Support System داشته باشید! فرق این نوع ساپورت با ساپورت معمولی جایی که شما ازش سرویس میگیری یا خود سی پنل جواب گویی 10 دقیقه ایی یا حداکثر 15 دقیقه ای به مشکل شما میباشد در شبانه روز.
شما هم میتونید کماکان از همونجا که سالهاست لایسنس تهیه میکند تهیه کنید!
درپناه حق
موفق باشید

tinavps
April 18th, 2011, 09:30
مدت زمان فعال شدن و رویت در cpanel.net بعد از واریز به حسابتان چقدر است در ساعت اداری و غیر اداری و تعطیل رو هم ذکر کنید ممنون

irlogo
April 18th, 2011, 11:16
ممنون. من دوست ندارم فقط در بخش فروش فعالیت کنم برای همین به زودی چند فیلم آموزشی قرار میدم که بدرد خیلی ها میخوره!
دوست عزیز قمیتی که ما میدیم از خیلی ها در اینجا ارزانتر میدیم(از نظر ساپورت و فعال سازی لایسنس هم از همه سریعتر انجام میدیم!(به طور مثال دوستان زیادی از اینجا از ما لایسنس دارند لطفا نظرشون رو بگن)
داریم روی سیستمی کار میکنیم که خود مشتری لایسنس رو سفارش بده و بعد از پرداختش از طریق درگاه بانک لایسنس فعال بشه و خود مشتری بتونه لایسنس را باطل یا آی پی لایسنس را تعویض کند!
ولی فکر نکنم شما Level 3 Priority Support System داشته باشید! فرق این نوع ساپورت با ساپورت معمولی جایی که شما ازش سرویس میگیری یا خود سی پنل جواب گویی 10 دقیقه ایی یا حداکثر 15 دقیقه ای به مشکل شما میباشد در شبانه روز.
شما هم میتونید کماکان از همونجا که سالهاست لایسنس تهیه میکند تهیه کنید!
درپناه حق
موفق باشید

خوب این سورس ایرانی خرید بنده نیز بعد از پرداخت آنلاین لایسنس اتوماتیک فعال می شه و دیگر امکانات مدیریتی
سطح پشتیبانی لایسنس هم فکر می کنم بهترین هست زیرا سالهاست زمانی که به ساپورت سی پنل تیکت می دهم در حدود 5 الی 10 دقیقه پاسخ می دهند و سریعا مشکل را حل می کنند

می دونین چون بالای 100 تا لایسنس سی پنل داره خودش حدود 28دلار می خره ظاهرا

s.w.a.t
April 18th, 2011, 14:18
خوب این سورس ایرانی خرید بنده نیز بعد از پرداخت آنلاین لایسنس اتوماتیک فعال می شه و دیگر امکانات مدیریتی
سطح پشتیبانی لایسنس هم فکر می کنم بهترین هست زیرا سالهاست زمانی که به ساپورت سی پنل تیکت می دهم در حدود 5 الی 10 دقیقه پاسخ می دهند و سریعا مشکل را حل می کنند

می دونین چون بالای 100 تا لایسنس سی پنل داره خودش حدود 28دلار می خره ظاهرا
باسلام
بله خیلی هم خوب.(اگه امکانش هست آدرس این سورس رو بدید!)
یه خبر خوش به دوستان آلما هاست به زودی نماینده رسمی سی پنل میشود!
موفق باشید

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

مدت زمان فعال شدن و رویت در cpanel.net بعد از واریز به حسابتان چقدر است در ساعت اداری و غیر اداری و تعطیل رو هم ذکر کنید ممنون
باسلام
معمولا بعد از پرداخت بین 10ثانیه تا 10 دقیقه طول خواهد کشید
موفق باشید

irlogo
April 18th, 2011, 15:23
باسلام
بله خیلی هم خوب.(اگه امکانش هست آدرس این سورس رو بدید!)

PM me

s.w.a.t
April 19th, 2011, 19:11
همون شکلی که قبلا قول داده بودیم سامانه تعویض و باطل کردن لایسنس سی پنل را برای کاربرهایی که از آلماهاست لایسنس دارند آماده کردیم و سیستم درحال گذراندن تستهای نهایی میباشد.

از کارکردهایی سیستم باید بگیم که از این به بعد خود کاربر میتواند آی پی لایسنس را تعویض یا لایسنس را باطل کند.

به کاربران از طریق سامانه پشتیبانی ایمیل ارسال خواهد شد و دوستانی هم که به هر دلیلی ایمیل به دستشان نرسیده است یک ایمیل به همراه یک نام کاربری و آی پی لایسنس سی پنل خود(از ایمیلی که در سامانه ما ثبت کردند) به support(at)almahost.co.uk ارسال کنند تا نام کاربری برایشان در سامانه ثبت شود.

به زودی هم امکان سفارش و فعال سازی مستقیم و آنی لایسنس سی پنل برای شما فراهم خواهد شد.(داریم سیستم رو آنالیز میکنیم تا شروع به کد نویسی کنیم)

آهان راستی یادم رفت که بگم این سیستم برپایه زبان #C و ASP.NET نوشته شده است!
موفق باشید

s.w.a.t
May 24th, 2011, 18:57
باسلام

قیمت لایسنسهای سرور مجازی 500تومان و سرور اختصاصی 1000 تومان به دلیل گران شدن قیمت ارز افزایش یافت. بدهی این تغییر شامل تمام لایسنسهای گذشته و آینده میباشد.

در مورد سامانه تصمیم بر این شد که برپایه php نوشته شود. که در مراحل آخر میباشد و به زودی نسخه آزمایشی رونمایی خواهد شد.
موفق باشید

s.w.a.t
June 23rd, 2011, 01:11
همون شکلی که قول دادیم سامانه آماده استفاده شده میباشد.
اطلاعات تکمیلی/
http://www.webhostingtalk.ir/f160/27060/
موفق باشید