PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخام بیام در بازار کار دچار مشکل شدم ...راهنمای لطفا...

dade24
March 18th, 2011, 20:58
بر و بچه های تالار سلام ....

حقیقتش همون طور که در تاپیک گفتم دچار مشکل شدم برای انتخاب کارم .... اومدم از شما راهنمایی بگیرم چون بهترین فکر هم در برابر 10 ها فکر کمتر است اگه لطف کنید و هرچی به ذهنتون رسید بگید متشکر میشم ...

حقیقتش من دانشجو نیستم ولی در یه مرکز آموزشی که نمیخام نام ببرم مشغولم و از یه طرف درگیری سر تایم کار دارم ....
من از طرفی میخام جدی بیام تو :
هاستینگ و طراحی سایت و .... بقیه امور که شما از من استاد ترید ...البته نه تنها اگه تصمیم قطعی شد در هر زمینه ای با یه متخصص میام ....(پس تا اینجا گفتم که حتما میخام درهاستینگ و طراحی سایت و .... باشم )
حالا میرم سر فکر هایی که تو ذهن هیمیاد و میره ...

اولی که از همه قوی تره... کافی نت
به نظرم عالی تر از همه اس چون کافی نت با توجه به شرایطی که داره ....
میتونه هم از لحاظ استفاده از سیستم ها ...هم ثبت نام ها و اسکنو پرینت و..... در آمد داره هم میه توش به اموری مثل فروش نرم افزار و .... پرداخت و.....
طبق حساب سر انگشتی که من کردم این طرح 5.8 میلیون تومان برای راه انداری هزینه داره و در آمدی معادل 930هزار تومان ماهیانه البته با حساب خرج های ماهیانه ....

دومی که یکم بیشتر از بقیه ذهنمو اشغال کرده و رتبه دوم رو داره ....

خرید و فروش قطعات ریزه (البته به صورت عمده ....)
مثلا انواع هنذفری ،باطری موبایل ، قاب کریستال ،قاب گوشی و.....
+
cd & dvd خام و....

طبق حساب سر انگشتی که من کردم این طرح3.2 میلیون تومان برای راه انداری هزینه داره
فکر سومم که خیلی ضعیفه ....

وارد کردن قطعه ریز از خارج از کشور .... مانند ترکمنستان ، آذربایجان و عراق .... البته اجناس چینی موجود در این کشور ها ......
منظور از قطعات ریز :
فلش مموری ، رم ، هارد همراه و.....
طبق حساب سر انگشتی که من کردم این طرح6.5 میلیون تومان برای راه انداری هزینه داره.

البته من یه چیزی در حدود 6 میلیون تومان پس انداز دارم و کل دار و ندار زندگی ام است و نیمیخام از دست بدم .....

نمیخام به خانوادم وابسته باشم ....

این قیمت ها دقیق نیست و من مثلا هر کامپیوتر رو حدود 450 حساب کردم البته این نظر یه شرکت کامپیوتری است.

من در شهرستان زندگی میکنم....
در شهر ما فن آوری ارتباطات بسیار ضعیفه .....

دوستان نظر شما راجب ایده های 1 و2و3 من چیه لطفا هرچی به ذهنتون رسید رو بی کم وکاست بگید.

خیلی به راهنمایی احتیاج دارم .

لطفاً
درباره هرکدوم از ایده های من هرچی به نظرتون رسید بگید ...البته به تفکیک شماره ....

بازم ممنون ....

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

نظر شما چیه ؟

mofthost.com
March 18th, 2011, 20:59
سایت فیلم یا دانلود بزن با 1میلیون تا 2 میلیون میتونی 2 ماهه جزو بهترین های ایران باشی
چون با این پول میتونی تبلیغ کنی و نویسنده هم بگیری مثلا وطن دانلود دوماهه به همه جا رسید ببیت درآمد تبلیغات و فروشگاههش چه قدره؟ بعد یه سایت قوی که داشته باشی میتونی شاپ قوی بزنی هاستینگ قوی بزنی یا هر سایت دیگه ای

dade24
March 18th, 2011, 23:43
ممنون دوست من ...

ولی من به هاستینگ در صورتی نگاه میکنم که بیام کافی نت بزنم ....
الان دیگه تقریبا مطمئن شدم که بیام کافی نت بزنم و علاوه بر خدمات معمول
یه چیزایی هم بهش اضافه کنم .....
مثلا بیام یه مبدل adsl to wireless استفاده کنم و با جایی که در کافی نت تعبیه شده یوزر ها بیان و لپ تاپ و موبایلشون استفاده کنن .../
و خیلی کار های دیگه که فقط در حرف شنیدم و تحقیق نکردم ....
نظر شما راجب این چیه ....کافی نت رو میگم ....

راستی من تاپیک هایی رو در اینجا مطالعه کردم دیدم بچه ها میگن با 100 تومان میشه شرکت ثبت کرد ...

خوب اگه اینطوری باشه من میتونم بیام کنار همین کافی نت یه شرکت کاپیوتری داشته باشم و سیستم بفروشم .....

نر شما دوستان چیه ....!!!!!

اول نظرتون راجب کافی نت
بعد نظرتون راجب شرکت کامپیوتری

لطفا راهنمایی کنید ....

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

up ?

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

دوستان این همه بچه ها اومدن یعنی کسی چیزی به ذهنش نرسید.....

دوستان خواهش میکنم هرچی به زهن تون رسید بفرمایید .

مطمئن باشید مفید خواهد بود .....

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

دوستان این همه بچه ها اومدن یعنی کسی چیزی به ذهنش نرسید.....

دوستان خواهش میکنم هرچی به زهن تون رسید بفرمایید .

مطمئن باشید مفید خواهد بود .....

aghaee
March 19th, 2011, 00:15
یه بیل 15 هزارتومانی اصل بگیر برو میدون کارگر، هم پولت از دستت نمی ره هم اینکه یه چیزی هم کاسب میشی :69:

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

ناراحت نشی ها یه موقع

همین طرح کافی نت خوبه

dade24
March 19th, 2011, 00:25
ممنون دوست عزیز نظر بقیه دوستان چیه..

alishadmehr
March 19th, 2011, 00:26
شهر شما رو نمیدونم ولی شهرمن یه مدت همه به این نتیجه رسیدن که کافی نت باید بزنن و زدن ( مرد عمل بودن! ) بد اشباع شد دیدن فایده نداره یعه دفعه همه با هم جمع کردن :دی

کافی نت داری جوون پسند یه جورایی لذتم داره ولی به نظرم پیشرفت ضعیفه و بیشتر درجا زدنه البته کارهای جانبی که میکنید خیلی مهمه در پیشرفتتون .
اما عصر تجارت الکترونیک فروش محصولات جانبی و ریز توی یک مغازه با اجاره ( احتمالا سنگین ) چیزی جز ورشکستی نداره .
فروش هاستینگ هم به نظرم خیلی دیگه زیاد شده در ضمن مسئولیت سنگینی داره .

سایت فیلم یا دانلود بزن با 1میلیون تا 2 میلیون میتونی 2 ماهه جزو بهترین های ایران باشی
چون با این پول میتونی تبلیغ کنی و نویسنده هم بگیری مثلا وطن دانلود دوماهه به همه جا رسید ببیت درآمد تبلیغات و فروشگاههش چه قدره؟ بعد یه سایت قوی که داشته باشی میتونی شاپ قوی بزنی هاستینگ قوی بزنی یا هر سایت دیگه ای
دوستمون پیشنهاد خوبی دادند ولی سایتها این شکلی زیاد هستند باید متفاوت باشید

من پیشنهادم فروشگاه اینترنتی هست اگر خواستید بیشتر میتونم راهنماییتون کنم پ . خ بدید .

dade24
March 19th, 2011, 01:48
من هرجا راهنمایی خاستم گفتند کافی نت ...حالا نظرم تقریبا قطعی شده رو کافی نت ولی به شرکت کامپیوتری هم فکر میکنم ....

به نظر شما یه کافی نت غیر از خدماتی که در پست های قبل نوشتم چه کاری میتونه بکنه ...!!!!

SPAM
March 19th, 2011, 03:29
کافی نت از دور افتاده هاستنگ هم همینطور
طرح های بقیه ات رو وقت نکردم بخونم . کلا چقدر سرمایه داری و چند روزه میخوای پول بشی. چطور کاری که شروع نکردی درامدش رو حساب کردی خوب کافی نت زدی
1- جواز کسب باید بگیری که خودش داستان درازی داره یکی از شرایطش هم باید متاهل باشی و .... مغازه ات فکر کنم کمتر از 30 متر نباید باشه و حق عضویت و هزینه صدور جواز . جواز هم نداشته باشی کارت با اماکن میفته که میان یه پلمپ خوشگل میزنن حال کنی . اما و اگر هم نداره چون برای یکی از دوستان منم زدن
هزینه سیستم + هزینه اینترنت نا محدود + هزینه برق خودش میشه کلی + هزینه اجاره مغازه و هزینه های خرید میز و صندلی و لوازم که کم کم بایدبرای راه اندازی بین 15 تا 20 کنار بزارید

هاستینگ هم با یه رسیلر 10 تومنی شروع کم از همش بهتره بعد از 100 سال به سود میرسی .
..
اگه تا 30 میلیون نقد داری بهترین کار رفتن به چیر ن و خرید کالا و وارد کردن هست اونجا همه چی مفت هست بر و محصول هایی بیار که اینجا فروش دار ه مثل مودم edge یا فلش مموری یا ... هر چی بیارید سود کردی

دنبال فروشگاه اینترنتی یا سایت دانلود اینا هم نباش چون یه عمر زحمت میکشی اخرشم سه سودت ***** میشی به دلیل اینکه بازدید سایتت بالا رفته :111:

بازم اگه دوست داری تو زمینه ای تی کار کنی بهم پی ام بده یه کاری که سودش خوبه و دست هم توش کمه معرفی کنم ولی برای شروع بالای 30 میلیون سرمایه میخواد

1eng.ir
March 19th, 2011, 03:59
تجربه:
اگه به 5 سال پیش برگردم به هیچ وجه سراغ اینترنت نمیام!
اگه به 3 سال پیش برگردم اصلاً پامو تو هاستینگ نمیذارم!
ولی، حیف که بیش از چیزی که فکرشو میکردم وابسته اینترنت و هاستینگ شدم (شلغی!) از 99% هاستینگ ها و وبمسترها هم موفق تر و راضیتر هستم. ولی اگه موقعیت فرار از اینترنت رو داشته باشم لحظه ای درنگ نخواهم کرد.

کارهایی که میتونی انجام بدی:
1. خرید و فروش قطعات سخت افزاری ریز (مثه فلش و ...) البته اگه بتونی با قیمت خوب وارد کنی! با سرمایه 6-7 تومنی تقریباً به بن بست میخوری!
2. خرید و فروش لوازم آرایشی و عطر و ...
و و و ...

از فکر کافی نت، سایت دانلود، هاستینگ و ... بیا بیرون که به زودی پیر میشی ...
مگه اینکه بتونی ایده جدید و قوی تو اینترنت پیاده کنی، چه فارسی چه انگلیسی!

armintanha
March 19th, 2011, 04:06
همیشه 2 مشکل وجود داره
1. یکی پول داره حرفه بلد نیست
2. یکی حرفه بلده ولی پول نداره

---

هری کاری سود داره ولی باید راهشو بلد باشی

---

اگه میخواد بدونه اینکه سرمایه ات رو از دست بدی پول دربیاری حرف منو گوش کن
1.PhotoShop
HTML.2
CSS.3
یاد بگیر این روز ها همه دنبال طراح قالب هستن سود توپی هم داره
یک قالب بدرد نخور 50 تومن پات اب میخوره ....

---

اگه هم میخوای از سرمایت استفاده کنی
برو تو کار هاستنیگ یکم خرج داره ولی وقتی جابیوفتی سود خوبی برات داره

---

فقط یادت نره
هر کاری درجا سودت نداره نیازه به تلاش و زمان داره

---

موفق باشی

maroofi
March 19th, 2011, 08:25
داداش نمیخوام ناراحتت کنم ولی اینم یه روزی اشباع میشه شما تیرت رو یک جایی بزن که مطمئنی به هدف میخوره. اگه میدونی با کافی نت موفق میشی برو سمتش و شک هم نکن اگر میدونی با هاست موفق میشی بیا سمت هاست ولی موضوع اینجاست که زمینه قبلی باید داشته باشی . از یک طرف هم میگی شهرتون ظرفیت این کارها رو نداره. خوب دنبال یک کاری بگرد که توی اونجا بتونی پول در بیاری و کسب در امد کنی.
شما ماموریت الهی که ندارین بخواید کل شهر رو با هاست و اینترنت اشنا کنید . مثل مستشارالملک :)
بهترین کار اینه که شغل ازاد داشته باشه برو یک سوپری بزن فعلا پول توی شکمه. وقتی که پولتو جمع کردی یک لپتاپ کوچولو بگیر بزار تو مغازه کدنویسی رو یاد بگیر اگر خوشت اومد بیا توی این کار اگر هم خوشت نیومد ضرری نکردی تازه هم شغل ساده ایه هم اینکه همیشه مشتری داری.
کارهای مثل هاست مشتری اختصاصی دارند و یک روز هست یه رو نیست دینال یه شغلی باش که همه اقشار جامعه رو پوشش بده و سن و سال و بزر گ و کوچیک نشناسه .
مملی میگه لوازم ارایشی نیمدونه که این شغل هم تخصصیه. این اشتباهست بهتره که کسی که چیزی نیمدونه بره سمت یک کاری که حتما میدونه توی اون کار موفق میشه.
اگر کافی نت داری بلدی برو در دانشگاهها توی برو بیابون هم شده برو ولی داشنجو میاد چون بودجه های دانشگاهها فعلا تو جیب دانشگاه نمیره حداقل ما که دیدیم ترم اول بهمون گفتند کافی نت هم یمزنیم اقا ما رفتیم سربازی برگشتیم دیدم هنوز که هنوزه یک سیستم حتی یک مودم هم برای کافی نت نخریده بودند. پس خیالت تخت همه دانشگاهها کمبود دارند
حتی بتونی در یک پیام نور بری میتونی یک کافی نت بزنی.
این حرف من بود. یا کافی نت یا سوپری.
موفق باشی

1eng.ir
March 19th, 2011, 08:51
khomar:
فکر نکنم چیز سوپری زدن رو داشته باشه! سوپری باید کله سحر بری تا آخر شب! همشم باید بدویی! ... (مخصوصاً تو شهرای کوچیک)
لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر و ... + قطعات کوچیک کامپیوتری رو که مثال زدم، واسه راحتی کار بود!

پ.ن: اینجور که برداشت کردم، استارتر دنبال کار راحتیه، وگرنه تاپیک نمیزد! ...

faranetwork
March 19th, 2011, 09:50
خوب من حالا تجربه خودم رو میگم.ببین دوست عزیز من و بابام کارمون واردات لپ تاپ هست الانم 4 تا شعبه مشهد داریم. 1 هم دبی.چیزی که میخوام بهت به دردت میخوره.ببین واسه کافی نت شما باید طبق حرف خودت بیا ی 8 میلیون هزینه کنی مالی تقریبا 1 میلیون در بیاری یعنی تا 8 ماه میشه 8 میلیون این یعنی تازه خرج هزینه ای که اول کردی در اومده.نظر من چیز دیگه است.شما یا رو نظر دوم فروش قطعات جانبی بچرخ.
یا اگه نظر من رو میخوای شما تو شهرستانت کسایی هستن که کار لپ تاپ و سیستم میکنن شما برو بهشون بگون من بهتون به قیمت زیر تهران میدم.بعد مثلا با ما یا کسایی مثل ما زنگ میزنی میگیری بهش میدی.سود اینکار که دارم میگرم بیشتره.مثلا یک لپ تاپ میخری 710 تو بازار همکار به همکار میده 830 مثلا این قیمت hp 4520 probook full config بود..و اینکه دردسر هم اینکارت نداره که بخوای پول برق و.........بدی.
نظر دیگمم واردات کیف لپ تاپ هست.سودش فوق العادست.خیلی راحت میگم مثلا یک نمونه از چین خریدیم 8 تومن اوردیم اینجا با هزینه مثلا بارش و کارگر و انبار و.... شده واسمون 10 تومن .بعد به مشتری میدیم 52 تومن یک قرون هم تخفیف نمیدیم.به همکار هم میدیم 18 تومن.
یادت باشه چیزی رو که خودت وارد کنی مارکش مهم نیست.مهم اینه که اسم تو روش هست و تو بازار هر چی تو بگی بقیه مجبورن بخرن

==========
یک چیز مهم یادم رفت بگم.تو این 2 تا کار که گفتم خواستی بری.باید حتما خاک بازارش رو 1 سال یا 2 سال بخوری.باید خاک این بازار رو بخوری وگرنه اصلا نمیتونی حتی1 دونه کیف بفروشی چه برسه لپ تاپ.

agarb98
March 19th, 2011, 11:21
به نظر من قطعات لپ تاپ و قطعات کامپیوتر و خود لپ تاپ وارد کن من نتیجه گرفتم و ماهی هم در امد خوبی داره .
البته تبلیغ نقش مهمی داره .

kargar
March 19th, 2011, 11:34
نون میخوای؟؟؟

گزینه 2 البته باید بگم خیلی نون توش هست ولی برای یه عمده فروش 5درصد بیشتر نمیتونه بکشه روش ولی مغازه دار هر جور فروخت فروخت!!!

من که خودم کارم این هست یعنی بوده بهت میگم که پول خوبی توش هست میتونی تمامی وسایلت رو 50درصد روش بکشی خرابی هم داشته باشه بیشتر اجانس دیگه گارانتی داره یه نفر میاد یه هندز فری میخره 3تومان نمیاد پس بیاره واسه 3تومان من راه دوم رو پیشنهاد میکنم

dade24
March 19th, 2011, 14:21
دوستان یه تشکر دسته جمعی اول همه داشته باشم .....

یکی از دوستان که زحمت کشیدند و تاپیک رو خوندن پیام خصوصی دادن و راهنمایی کردن مه من بیام یه جایی رو مثلا تو پاساژ های بزرگ با زیربنای بالای 30 متر بگیرم و به وسیله پارتیشن جدا کنم .... و یه جواز کافی نت بگیرم و یه شرکت مسئولیت محدود در زمینه کامپیوتر داشته باشم ....

در کافی نت بیام خدمات معمول کافی نت + فروش وایرلس برای کاربران پاساژ و .... داشته باشم ... یعنی علاوه بر کار های معمول یه مودم adsl to wireless بگیرم و به مغازه دار های پاساژ برای مغازه هاشون اشتراک اینترنت وایرلس بفروشم ...

خوب این فکر عالیه ای ولی یه مشکلی داره اونم اینه که این طرح نیاز به اینترنت باسرعت بالا داره ولی متاسفانه ما در شهر خودمون سرعت بالای 2مگابیت بر ثانیه نداریم ..... و این طرح حداقل سرعت 4مگابیت بر ثانیه میخاد ....(البته شاید هم نخاد .... نظر شما چیه ؟؟؟)

و در شرکت کامپیوتری بیام در قسمت فروش لوازم جانبی موبایل(کیف ، شارژر ، باطری و...) وکامپیوتر و لپ تاپ(کیف و موس و کی برد ،وب کم و کیس وcd & dvd خام و .....) و طراحی سایت و هاستینگ فعالیت کنم ......

این نظر اون دوستمون بود .... نظر شما چیه عزیزان ؟

لطفا هرچی به ذهنتون رسید رو بگید تا جوانب کار دیده بشه ....

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم ....

بی صبرانه منتظر راهنمایی هاتونم ....

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

راهنمایی plz

alishadmehr
March 19th, 2011, 15:47
سوپری که اصلا طرفش نرو ! من بهترین جا داشتم مشکل اینه مثل روبات میشی ، زندگی کردنو باید بزاری کنار صبح بری شب بیای ، نمیتونی هم بری مسافرت چون جنس فاسد شدنی داری !
شما هر کاری میخوای بکنی بدون دانش قبلی بی فایدس بجز ضرر چیزی نخواهی داشت .
کار واردات به این راحتی هم نیست .
ولی شما فکر کنم تصمیم خودتو گرفتی ( یعنی کافی نت ) و فقط میخوای جواب مثبت بگیری از دوستان :دی

AbiriAmir
March 19th, 2011, 16:06
تجربه:
اگه به 5 سال پیش برگردم به هیچ وجه سراغ اینترنت نمیام!
اگه به 3 سال پیش برگردم اصلاً پامو تو هاستینگ نمیذارم!
ولی، حیف که بیش از چیزی که فکرشو میکردم وابسته اینترنت و هاستینگ شدم (شلغی!) از 99% هاستینگ ها و وبمسترها هم موفق تر و راضیتر هستم. ولی اگه موقعیت فرار از اینترنت رو داشته باشم لحظه ای درنگ نخواهم کرد.

کارهایی که میتونی انجام بدی:
1. خرید و فروش قطعات سخت افزاری ریز (مثه فلش و ...) البته اگه بتونی با قیمت خوب وارد کنی! با سرمایه 6-7 تومنی تقریباً به بن بست میخوری!
2. خرید و فروش لوازم آرایشی و عطر و ...
و و و ...

از فکر کافی نت، سایت دانلود، هاستینگ و ... بیا بیرون که به زودی پیر میشی ...
مگه اینکه بتونی ایده جدید و قوی تو اینترنت پیاده کنی، چه فارسی چه انگلیسی!

اگه میخواین در برین مشتریانتون بفروشین کلی هم پول توشه
( قیمت بدین شاید خودم خریدم :d )

ضمنا هر کس تو کار خودش این فکر رو میکنه
ولی همه کارها همینن

saeed25
March 19th, 2011, 17:49
دوستان یه تشکر دسته جمعی اول همه داشته باشم .....

یکی از دوستان که زحمت کشیدند و تاپیک رو خوندن پیام خصوصی دادن و راهنمایی کردن مه من بیام یه جایی رو مثلا تو پاساژ های بزرگ با زیربنای بالای 30 متر بگیرم و به وسیله پارتیشن جدا کنم .... و یه جواز کافی نت بگیرم و یه شرکت مسئولیت محدود در زمینه کامپیوتر داشته باشم ....

در کافی نت بیام خدمات معمول کافی نت + فروش وایرلس برای کاربران پاساژ و .... داشته باشم ... یعنی علاوه بر کار های معمول یه مودم adsl to wireless بگیرم و به مغازه دار های پاساژ برای مغازه هاشون اشتراک اینترنت وایرلس بفروشم ...

خوب این فکر عالیه ای ولی یه مشکلی داره اونم اینه که این طرح نیاز به اینترنت باسرعت بالا داره ولی متاسفانه ما در شهر خودمون سرعت بالای 2مگابیت بر ثانیه نداریم ..... و این طرح حداقل سرعت 4مگابیت بر ثانیه میخاد ....(البته شاید هم نخاد .... نظر شما چیه ؟؟؟)

و در شرکت کامپیوتری بیام در قسمت فروش لوازم جانبی موبایل(کیف ، شارژر ، باطری و...) وکامپیوتر و لپ تاپ(کیف و موس و کی برد ،وب کم و کیس وcd & dvd خام و .....) و طراحی سایت و هاستینگ فعالیت کنم ......

این نظر اون دوستمون بود .... نظر شما چیه عزیزان ؟

لطفا هرچی به ذهنتون رسید رو بگید تا جوانب کار دیده بشه ....

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم ....

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

راهنمایی plz
با دروود بر شما
اگر خواستید به من پیامی بزنید می توام در زمینه تامین پهنای باند مورد نیازتان با شما سخن بگویم.
چشم به راه پیام سبزتان هستم.

alisc
March 19th, 2011, 18:34
کاره هاستینگ خیلی خیلی خوبه ولی باید جا بیفتی تا سود زیاد داشته باشه !

ولی کافی نت هم بد نیست ! الان چند تا از دوستان من کافی نت زدن !

یکیشون یه میکروتیک و یه اکسس پوینت گرفته داره یه خیابون 300-400 متری و یک پاساژ بزرگ رو اینترنت وایرلس میده !
یکیشون هم یه مودم ( DSL & Wireless ) گرفته داره ADSL رو تبدیل میکنه به وایرلس و به مردم وایرلس میده !

من روز اول گفتم این کار سود نداره ، این همه کافی نت !
ولی بعد دیدم نه بابا ! با ایده جالب سود هم در کنارش میاد !

یکیشون ماهی 450 کرایه مغازه میده
اون یکی هم 100 تومان کرایه میده

الان هم حدود 5 ماهه که کافی نت رو راه اندازی کردن ، راضی هم هستن .

هر کاری اولش ممکن هست از جیب براش بزاری ، ولی بعدا میتونی ازش خوب پول دربیاری !
شاید اگر شما هم کافی نت بزنید 23 ماه از جیب بدید ولی بعدا 100% 2 برابر سود میکنید .

در ضمن ایده واردات قطعات هم عالیه ! ( فقط تخصص میخواد فراوون )

iacbook
March 19th, 2011, 18:45
کلاً اگر میخواید موفق بشید ابتکار عمل داشته باشید و تکنیکی رو بدست بیارید که هرکسی نتونه بهش برسه و در کل کارهایی که رسیدن به تکنیکشون زمان بیشتری میخواد سود بیشتری هم دارند ;)

مثلاً برای متخصص مغز و اعصاب شدن همه میدونند که لااقل 10 سال زمان نیازه ولی آخرش معلومه ...
اگر بخواید مثلاً برنامه نویسی کامپیوتر یاد بگیرید نیاز به زمان زیادی هست و مدتی شاید هیچی در نیارید ولی بعد از چندسال با نوشتن یک نرم افزار در روز اول میلیون ها تومان در میارید بدون اینکه هزینه ای کنید! ...
اگر برنامه نویسی وب در حد حرفه ای انجام بدید زمان زیادی برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای باید طی کنید ، ولی با نوشتن چند سی ام اس و اسکریپت در ماههای اول به اندازه تمام سال هایی که درآمد نداشتید میتونید در بیارید ...

اما خیلی از کارها با پول می چرخند و نیاز به سرمایه دارند و محدوده درآمدشون هم مشخصه ، حالا یکمی بالا و پایین داره ولی آخرش مشخصه ( مثل ایجاد مغازه و سرویس های خدمات عمومی مثل کافی نت )

خیلی جاها نیاز به علم دارن و اگر اون تکنیک ها رو بلد باشید برای علمتون قیمت نمیشه گذاشت و این شما هستید که قیمت تعیین می کنید ...
موفق باشید

saeed25
March 19th, 2011, 19:02
همانگونه که گفتم اگر در شهری که شما هستید پشتوانه ایجاد اینترنت پرسرعت و بیسیم باشد ایده های خوبی می توانیم به شما بدیهم.
با ما تماس بگیرید.

dade24
March 19th, 2011, 22:33
میشه بیشتر توضیح بدید .....

دوستن راهنمایی plz

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

دوستان من گیج شدم ....

الان دوتا سوال بزرگ دارم ...
1- برای اینکه بتونم به مغازه دار های یک پاساژ وایرلس بدم چه امکاناتی نیازه و حدودا چقدر هزینه داره >؟؟؟؟
2- حداقل سرعت مورد نیاز چقدر است >؟؟؟؟؟؟