PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ریموت دسکتاپ

asdesz
March 18th, 2011, 13:31
سلام
من 1 سال رفتم ریموت دسکتاپ از را دور یاد بگیرم ،اخرشم نفهمیدم چجوریه،لطفا دوستان کمک کنید؟
مشکل اصلی من به دست اوردن ایپی یعنی اصلا موقع ریموت ارور میده ،حالا من تمام ایپی های سیتم را امتحان کردن آخرم به نیجه نرسیدم
1-یکی میگه برای بدست اوردن ایپی برو به سایتهای مثل My IP address? Free IP Address tracer and IP address lookup (http://ip-adress.com)
2-یکی میگه روی کانکشنی که اینترنت وصل شدید کلیک کنید از تب details می تونید آی پی آدرس خود را ببینی
3-یکی میگه بهترین راه اینه که تو CMD بزنی ipconfig
ولی حالا سوال می کنی هیچکی جوابم نمیده (در انجمن آشیانه)
اولا ایپی که از طریق سایت من بدست میارم با ایپی که از روش دوم بدست میارم متفاوت است و در سایت ادرس ایپی که به من میده با ادرس دی ان اس که من از طریق ipconfig بدست میارم ، مثل هم است
نکته دوم میگن بهترین روش استفاده از ipconfig است ،حالا دوست من که برای اتصال به اینترنت کانکشنی نداره باید چیکارکنه؟
خواهش میکنم از دوستان کمک کنند تا این مشکل من حل بشه
با تشکر

asdesz
March 18th, 2011, 16:12
کسی نبود راهنمایی کنه یعنی اینقدر سوالم سخت بود

f.etemadian
March 18th, 2011, 17:23
آخه چه جوری می خوای ریموت بزنی یا باید تو شبکه باشید یا ip ولید داشته باشید.

asdesz
March 18th, 2011, 18:25
آخه چه جوری می خوای ریموت بزنی یا باید تو شبکه باشید یا ip ولید داشته باشید.
سلام دوست عزیز من در بالا هم گفتم برای را دور میخوام ،در ضمن ایپی منم تا هرچی یادمه ثابته و باید ولید باشه و مشکل فقط نمی دونم کدوم ایپی است؟
در شبکه های داخلی مشکلی ندارم و جواب میده
باتشکر

s_hed
March 18th, 2011, 20:26
سلام
برای بدست آوردن آی پی از هر روشی که استفاده می کنی باید نتیجت یکسان باشه دوم برای ریموت کردن از کانکشن خود ویندوز اتفاده کن مسیر
all programs/accessories/remote desktop connection
توجه داشته باشید که در سیستم مقصد حتما باید
Allow remote assistance connection .....

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

برای بدست آوردن آی پی از هر روشی که استفاده می کنی باید نتیجت یکسان باشه دوم برای ریموت کردن از کانکشن خود ویندوز اتفاده کن مسیر
all programs/accessories/remote desktop connection
توجه داشته باشید که در سیستم مقصد حتما باید
Allow remote assistance connection .....
تیک بگذارید

asdesz
March 18th, 2011, 21:35
برای ریموت کردن از کانکشن خود ویندوز اتفاده کن
خیلی ممنون از راهنماییتون منظورتون این است که ایپی کانکشنی که به اینترنت وصل میشم ،از ایپی آن استفاده کنم،خوب حالا رفیق ما که اصلا کانکشنی نداره چیکار کنه؟
من در دیگر تنظیمات مشکلی ندارم و بقیه کارهایی که گفتید را انجام داده بودم ولی فقط ایپی من خطا میده که نمی دونم مشکل چیست؟

s_hed
March 19th, 2011, 01:35
دوست عزیز من نمی دونم اطلاعاتتون چقدر هستش ولی چرا از نرم افزارهای ریموتر استفاده نمیکنید خیلی راهتر مثل teamviewer برات لینک دانلود هم میزارم این نرم افزار رو در هر دو سمت نصب کن با id و پسورد به راحتی بر روی desktop سیستم مورد نظر ریموت کن
TeamViewer - Reviews and free TeamViewer downloads at Download.com (http://download.cnet.com/TeamViewer/3000-7240_4-10398150.html?part=dl-6271747&subj=dl&tag=button)
کار باهاش خیلی ساده است اگه مشکالی داشتی بگو

asdesz
March 19th, 2011, 03:36
دوست عزیز من نمی دونم اطلاعاتتون چقدر هستش ولی چرا از نرم افزارهای ریموتر استفاده نمیکنید خیلی راهتر مثل teamviewer برات لینک دانلود هم میزارم این نرم افزار رو در هر دو سمت نصب کن با id و پسورد به راحتی بر روی desktop سیستم مورد نظر ریموت کن
TeamViewer - Reviews and free TeamViewer downloads at Download.com
کار باهاش خیلی ساده است اگه مشکالی داشتی بگو
سلام عزیزم من با این نرم افزار اشنایی دارم
من می خوام ریموت را از طریق ویندوز انجام بدم و حتما می خوام بدونم مشکل از کجاست؟
باتشکر دوست عزیز

f.etemadian
March 19th, 2011, 12:08
ببین می تونی از مسیر زیر برای بدست آوردت آی پی خودت استفاده کنی:
Free online network tools - traceroute, nslookup, dig, whois lookup, ping - IPv6 (http://centralops.net/co/)
برو تو لینک ping و در آنجا بصورت پیش فرض آی پی خودت رو می بینی.

asdesz
March 19th, 2011, 13:28
ببین می تونی از مسیر زیر برای بدست آوردت آی پی خودت استفاده کنی:
Free online network tools - traceroute, nslookup, dig, whois lookup, ping - IPv6
برو تو لینک ping و در آنجا بصورت پیش فرض آی پی خودت رو می بینی.
سلام خیلی ممنون از راهنماییتون ، من قبلا این کار کردم

اولا ایپی که از طریق سایت من بدست میارم با ایپی که از روش دوم بدست میارم متفاوت است و در سایت ادرس ایپی که به من میده با ادرس دی ان اس که من از طریق ipconfig بدست میارم ، مثل هم است