PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ااین سئو کوفتی جوملا

maroofi
March 18th, 2011, 12:16
سلام
چند وقت پیش acesef رو نصب کرده بودم فارسی شده جومبنا بود و مشکلی نداشت روی لوکال هم بود و خیلی راحت تمامی ادرسها رو خلاصه کرده بود.

متاسفانه الان ورژن جدید رو گرفتم و انگلیسیه منتها تمامی لینکهامو به هم ریخته تجربه سئو روی سایر سی ام اس ها داشتم ولی نمیدونم چرا این بار جوملا اذیت میکنه.
ورزن قبلی هم یه سری مشکلات داره که ترجیح میدم استفاده نکنم.
نظر دوستان چیه راهی هست این مشکلاتش رو حل کنیم ؟
به غیر از ace sef چی پیشنهاد میشه ؟
سئو خود جوملا کافی هست؟

خدایی اصلا جوملا رو هم بیخیال در مورد سئو چکار کنم. بدجوری روی نروه.
مرسی.

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

راستی روی لوکال هاست بود و هنوز اپلودش نکردم

mdf092
March 18th, 2011, 14:44
به نظر من اگر نمیخوای آدرسهات فارسی باشه از همون sef پیش فرض جوملا استفاده کن از همه بهتره
از SHEF404 هم میتونی استفاده کنی البته پولیه اما به نظر خیلی ازرش نداره

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

نمونه اش هم توی سایت هست
آریا هاست میزبانی حرفه‌ای لینوکس هاستینگ و نمایندگی لینوکس هاست رایگان (http://www.arya-host.ir/)

hucserver
March 18th, 2011, 15:00
سلام
seo جوملا راحت ترین بخش این سی ام اس هستش سمت دو جا می تونید تغییر ایجاد کنید یکی تو کنترل پنل خود جوملا و یکی دیگه اینکه هر آرتیکلی که می نویسید خودش مجزا بخش SEO
داره

maroofi
March 18th, 2011, 16:19
سلام مرسی از کمکتون
ببینید من با k2 و ویرچومارت کار میکنم جفتشون هم برای مطالب سیستم تگ دارند. یعنی زیر فیلد ادیتوریک ه مطالب رو مینویسی یک فیلد اضافی هم برای ورود کلمات کلیدی هست .
حالا به نظر شما همونها کافیه یا اینکه برم و سیستم جوملا رو هم فعال کنم ؟

عزیزان توجه کنید که سیتسم سئوی خود جوملا با کامپوننت k2 فرق میکنه. ( یا اینکه من اشتباه میکنم )
به هرحال ممنون میشم کمکم کنید این کلمات کلیدی به جای ادرس سایتم قرار بگیره
مثلا
www.wht.ir/فروش - هاست
www.iran.ir/سلامتی
میخوام بعد از اسم دامنه کلمات کلیدی قرار بگیره .
مرسی مرسی مرسی

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

به نظر من اگر نمیخوای آدرسهات فارسی باشه از همون sef پیش فرض جوملا استفاده کن از همه بهتره
از SHEF404 هم میتونی استفاده کنی البته پولیه اما به نظر خیلی ازرش نداره

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

نمونه اش هم توی سایت هست
آریا هاست میزبانی حرفه‌ای لینوکس هاستینگ و نمایندگی لینوکس هاست رایگان (http://www.arya-host.ir/)
سایت رو دیدم
شما اگر روی یکی از دکمه های منو کلیک کنید و صفحه جدید باز بشه ادرسی که توی نوار ادرس مرورگرتون میفته رو نگاه کنید متوجه میشید که ادرس تغییر کرده و انگلیسی نیست بلکه فراسی شده من دقیقا همین کار رو میخوام بکنم ولی نمیدونم چیکار کنم

سلام
seo جوملا راحت ترین بخش این سی ام اس هستش سمت دو جا می تونید تغییر ایجاد کنید یکی تو کنترل پنل خود جوملا و یکی دیگه اینکه هر آرتیکلی که می نویسید خودش مجزا بخش SEO
داره
توی کنترل پنل جوملا میتونم ادرسها رو به متن فارسی تغییر بدم ؟
مرسی

---------- Post added at 03:19 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کارم لنگه دوستان کمک

hucserver
May 20th, 2011, 11:20
بله می تونید به فارسی هم تغییر بدید به هر زبانی که جوملا شما نصب باشه این عملی می شه باز هم در این مورد کمک خواستید در خدمتم و اینکه برای seo کلی ماژول و کامپوننت وجود داره

maroofi
May 20th, 2011, 12:50
ممنون عزیز ای دی یاهو تونو واسم بفرست باهات تماس بگیرم. بی نهایت از کمکت ممنون و متشکرم

hucserver
May 21st, 2011, 12:20
jamshid_rahimi_ira@yahoo.com