PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کافنیگ سرور برای dns سرور

venus7
April 23rd, 2024, 12:23
سلام
من یک سرور اوبونتو دارم قصد دارم یک dns سرور شخصی راه اندازی کنم به صورتی که هر دامنه جدیدی که خریدم با نیم سرور های شخصی خودم ست شود:
ns1.mydomain.top
ns2.mydomain.top

دامنه اصلی .top است 2 تا chaild تعریف کردم و خود دامنه رو به یه هاست دیگه وصل کردم و اونجا رکورد a تعریف کردم به ایپی سرور خودم ، تعدادی کانفیگ هم انجام دادم ولی وقتی دامنه ای که نیم سرورش رو
ns1.mydomain.top
ns2.mydomain.top
تعریف کردم پینگ میگیرم نتیجه ای نمیده ! بنابر این انتظاری که از انجام دهنده کار دارم اینه که در ابتدا مواردی را که باید ست کنم بگوید تا انجام دهم سپس کافنیگ های لازم را در سرور انجام دهد و راهنمایی ایجاد فایل zone و .... که برای هر دامین جدیدی که به سرور وصل میشود اگر لازم است را برایم ارسال کند

با تشکر
هزینه : توافقی

demonvictor
April 23rd, 2024, 12:52
سلام وقتتون بخیر. نیازی به هزینه نیستش. شماره تماس‌تون رو در خصوصی ارسال کنید، امشب با انی‌دسک یا گوگل‌میت، راهنمایی‌تون میکنم که انجام بدید.

venus7
April 23rd, 2024, 13:47
سلام وقتتون بخیر. نیازی به هزینه نیستش. شماره تماس‌تون رو در خصوصی ارسال کنید، امشب با انی‌دسک یا گوگل‌میت، راهنمایی‌تون میکنم که انجام بدید.

سلام

خیلی عجله دارم برای این موضوع اگر که میتونید انجام بدید پیام بدم خدمتتون

venus7
April 23rd, 2024, 15:02
اگه کسی با هزینه انجام میده لطفا اعلام کنه

venus7
April 24th, 2024, 11:00
بسیاری از مراحل انجام شده حتی کوری های dns به سرور میرسه فقط نمیتونه پاسخ بده ! لطفا اگه کسی میتونه هزینه رو اعلام کنه این موضوع خیلی واجبه سریع اوکی بشه

codeino
April 24th, 2024, 21:47
شرکت کدینو (https://codeino.com) به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ طراحی اپلیکیشن (https://codeino.com/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86/) شناخته می‌شود. با تیمی مجرب و خلاق، کدینو به طراحی اپلیکیشن‌هایی کارآمد و جذاب مشغول است. رویکردهای نوآورانه و ایده‌های خلاقانه این شرکت، آن را از سایر رقبا متمایز می‌کند. کدینو با تمرکز بر رضایت مشتریان و ارائه راه‌حل‌های شخصی‌سازی شده، در بین شرکت‌های دیگر برجسته است. خدمات ویژه‌ای که این شرکت ارائه می‌دهد، باعث شده که مشتریان با اعتماد بالا به کدینو مراجعه کنند. اگر به یک پارتنر قابل اعتماد برای طراحی اپلیکیشن خود نیاز دارید، کدینو گزینه‌ای مناسب خواهد بود.