PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست چت روم

mohseen
April 16th, 2024, 00:47
سلام وقت بخیر
هاست آلمان یا از ایران میخاستم که قابلیت ارتقاع هم داشته باشه یعنی میزان رم و پردازنده رو با پرداخت مبلغی بعدا بخام ارتقاع بدم امکانش رو داشته باشید
رم فعلا همون ۲ یا ۳ گیگ کافیه مصرف انچنانی ندارم
ولی پردازنده رو چون از یه شرکتی الان سرویس دارم فعلا روی ۶ هسته خریدم دیگه نمیدونم چقدر واقعی هست و تا کجا لیمیت کردن و نمیدونم هر هسته شون چند مگاهرتز یا گیگاهرتز هست
تعداد افراد انلاین زیر ۱۵ نفر هست یا بعضی موقع زیر ۵ نفر هستیم ولی نمیدونم مشکل چیه هرزگاهی مصرف پرازنده یهو بالا میره و سایت قطع میشه بعد یک ربع یا نیم ساعت مجددا وصل میشه
اپتایم و کیفیت خیلی مهمه برام
اگه پیشنهاد آفر و راهنمایی دارید لطفا اطلاع دهید
مشخصات مصرف هاست فعلی که دارم و فقط پردازنده چند بار یهویی فول میشه 41579

با تشکر

demonvictor
April 16th, 2024, 07:12
سلام وقت بخیر
هاست آلمان یا از ایران میخاستم که قابلیت ارتقاع هم داشته باشه یعنی میزان رم و پردازنده رو با پرداخت مبلغی بعدا بخام ارتقاع بدم امکانش رو داشته باشید
رم فعلا همون ۲ یا ۳ گیگ کافیه مصرف انچنانی ندارم
ولی پردازنده رو چون از یه شرکتی الان سرویس دارم فعلا روی ۶ هسته خریدم دیگه نمیدونم چقدر واقعی هست و تا کجا لیمیت کردن و نمیدونم هر هسته شون چند مگاهرتز یا گیگاهرتز هست
تعداد افراد انلاین زیر ۱۵ نفر هست یا بعضی موقع زیر ۵ نفر هستیم ولی نمیدونم مشکل چیه هرزگاهی مصرف پرازنده یهو بالا میره و سایت قطع میشه بعد یک ربع یا نیم ساعت مجددا وصل میشه
اپتایم و کیفیت خیلی مهمه برام
اگه پیشنهاد آفر و راهنمایی دارید لطفا اطلاع دهید
با تشکر

مگه هنوز چت‌روم‌ها هستن؟ آدرسش رو بدید ماهم بیاییم.

supportsc
April 17th, 2024, 15:06
سلام و احترام

هاست پر بازدید ایران/آلمان

سی پنل
کلیودلینوکس
لایت اسپید
imunify360

https://cp.hostbaran.com/store/host-wp-iran-germany