PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتقال اطلاعات به سرور ایران

aveni
April 5th, 2024, 01:25
سلام خدمت همه
من دو تا سرور روی هتزنر فنلاند دارم که یکی 34 ترابایت و یکی دیگه 11 ترابایت فایل داره. الان میخوام اطلاعات رو به سرور ایران انتقال بدم اما مشکل سرعت انتقال وجود داره طوریکه در بهترین حالت 1-2 ماه انتقال طول میکشه!!! (اونم تازه اگه درست انجام بشه و اطلاعات از دست نره و...)
کسی راه حلی داره واسه این کار؟ چه باید کرد؟ راهی هست :(
ممنون میشم اگر کسی راهی سراغ داره که بشه انتقال رو زودتر انجام داد بهم بگه...
سپاس

Sajad.Parsa
April 5th, 2024, 03:39
راه حل داریم سرور ایران با پورت 40 گیگ به مدت یک هفته بهتون میدیم با هارد 24 ترابایت ( 2 * 12 tb )
هیچ مشکلی بابت این کار ندارین فقط هزینه هر ترابایت ترافیک 500 هزار تومان محاسبه میگردد .
شبکه ترکیبی داریم و هیچ مشکلی نیز ندارد .

w.h.t
April 5th, 2024, 14:13
درود

ما یه مدت پیش چنین کاری انجام دادیم.البته دیتا ما حدود 15 ترابایت بیشتر نبود و توی دفتر مرکزیمون نیاز داشتیم به اون دیتا
4 تا هارد 4 ترا اکسترنال تهیه کردیم، یه اینترنت رادیویی با سرعت 30 مگابایت (اینترنت رادیویی رو موجود داشتیم روی شبکه شاتل)
دیتا رو هر دو ترا که دانلود میکردیم منتقل میکردیم به هارد

اگر میخواید به سرور منتقل کنید و از راهکار بالا استفاده کردید حتما سرور رو از جایی تهیه کنید که مالک سرور باشن و اجازه اتصال کردن هاردتون رو بدن به سرورشون

بعضی از دوستان بودن که کار دانلود دیتا انجام میدادن توی انجمن پرشین تولز اگه سرچ کنین
اینجا هم فکر کنم روبینا سرور انجام بدن

موفق باشید

aveni
April 7th, 2024, 22:14
بله این راه هست اما انتقال این میزان اطلاعات حدود 25-30 میلیون هزینش میشه که متاسفانه از توان من خارجه.

- - - Updated - - -

متاسفانه این کار هم برام مقدور نیست چون باز هم پرداخت هزینه ترافیک دانلود در توانم نیست.