PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا امکان اتصال لیبرتی یا الرت پی به ویزا / مستر کارت وجود دارد یا نه ؟

citykala
March 18th, 2011, 02:49
آیا امکان اتصال لیبرتی یا الرت پی به ویزا / مستر کارت وجود دارد یا نه ؟

اگر بله به چه صورت ؟ و آیا میشه از الرت پی یا لیبرتی به ویزا/ مستر کارت انتقال وجه زد ؟

ممنون

exactserver
March 18th, 2011, 10:11
سلام

بله وجود دارد وقتی شما یه اکانت تو هر سایتی مثل اینها باز کنید دو بخش تو پروفایل شما وجود داره یکی افزودن بانک و دیگری افزودن کارت. بعضی از این مدل سیستم ها مثل پی پل فقط بانکهای آمریکایی رو اجازه افزودن میدن ولی بعضی دیگه مثل alertpay هر بانکی رو می توانید ثبت کنید.
شما باید وارد بخش افزودن کارت بشید شماره روی کارت تاریخ انقضا نامی که روی کارت نوشته شده و کد ccv2 که معمولا پشت کارت هست رو وارد کنید بعد خودش تشخیص میده که کارت شما ویزا هست یا مستر و ثبت میشه.
بعد از Approve شدن می توانید استفاده کنید.
هم از کارت شما می تواند پل به این نوع حسابها منتقل بشود و هم اینکه با widrawal می توانید پول را از این حسابها به کارت خودتون منتقل نمائید.
کارمزدی که این سایتها میگیرن با هم فرق داره ولی تقریبا در یک رنج هست که با مراجعه به خود این ساتها می توانید تعرفه آنها را ببینید.
باز اگر سئوالی داشتید در خدمتم.

mohammad189
March 18th, 2011, 10:44
دکتر می شه توضیح بدید چگونه به وسیله حساب لایبرتی میشه تو سایت پرداخت انلاین داشت

exactserver
March 18th, 2011, 11:37
خوب بستگی داره سایت شما با چه ابزاری درست شده. بعضی از اینها اسکریپت دارن که شما خدمات یا کالاهای خودتون رو تو سیستم اونا ثبت می کنید و با استفاده از اسکریپتهای اونها دکمه پرداخت میگذارید روی سایت خودتان. بعضی ها حتی فروشگاه آنلاین هم بهتون میدن و محصولات رو می توانید آنجا هم بگذارید.
اما اگر از سی ام اس ایتفاده کردید برای پرداخت فرضا ما شرکتهای هاستینگ از نرم افزار whmcs برای سیستم ارتباط مشتریان استفاده می کنیم که بیشتر این سیستم های پرداخت آنلاین براش ماژول دارند و شما ماژول رو دریافت می کنید و روی سی ام اس یا نرم افزار فروش خودتون نصب می کنید.
اگر بگید از چه سیستم پرداختی و چه ابزاری برای سایتتون می خواهید استفاده کنید کاملا بهتون می توانم بگم چه باید بکنید.

citykala
March 18th, 2011, 15:43
خوب بستگی داره سایت شما با چه ابزاری درست شده. بعضی از اینها اسکریپت دارن که شما خدمات یا کالاهای خودتون رو تو سیستم اونا ثبت می کنید و با استفاده از اسکریپتهای اونها دکمه پرداخت میگذارید روی سایت خودتان. بعضی ها حتی فروشگاه آنلاین هم بهتون میدن و محصولات رو می توانید آنجا هم بگذارید.
اما اگر از سی ام اس ایتفاده کردید برای پرداخت فرضا ما شرکتهای هاستینگ از نرم افزار whmcs برای سیستم ارتباط مشتریان استفاده می کنیم که بیشتر این سیستم های پرداخت آنلاین براش ماژول دارند و شما ماژول رو دریافت می کنید و روی سی ام اس یا نرم افزار فروش خودتون نصب می کنید.
اگر بگید از چه سیستم پرداختی و چه ابزاری برای سایتتون می خواهید استفاده کنید کاملا بهتون می توانم بگم چه باید بکنید.

مرسی دکتر
من هر چی گشتم نتونستم مسیر اتصال ویزا به لیبرتی رو پیدا کنم . میشه بگید دقیقا کدوم قسمت هست ؟

exactserver
March 18th, 2011, 20:12
خوب تو همه اینا در پروفایل شما یه گزینه add card یا add credit card وجود داره که شما باید شماره روی کارت، تاریخ انقضا و کد cvv2 رو وارد کنید همین.

citykala
March 18th, 2011, 21:49
فدات شم منم دارم همه لیبرتی رو می زنم به هم

ولی جایی تو حساب کاربری پیدا نکردم که بشه ویزا مستر کارت رو بهش وصل کرد

exactserver
March 19th, 2011, 01:50
والا تا به حال لیبرتی رو تست نکرده بودم جلب بود. طبق حرف شما بله امکان اتصال به کارت های بانکی رو نداره ولی آلرت پی داره چون خودم من توش اکانت دارم.