PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتابیس توی فول بک آپ نیست!

CANOR
March 17th, 2011, 21:05
سلام دوستان

یک فول بک آپ دایرکت ادمین دارم که میخوام به سی پنل منتقلش کنم ولی هرچی میگردم دیتابیسی توی این بک آپ پیدا نمیکنم!
کسی مسیر دقیق ذخیره شدن دیتابیس در فول بک آپ رو میدونه؟
تا جایی که یادم میاد توی پوشه ی domain بعد از کلیک روی دامنه ی موردنظر یک پوشه بود به نام mysql یا یه همچین چیزی، ولی الان نیست!

خیلی عجیبه واقعا!

arazit
March 22nd, 2011, 16:43
اگر فایل بک آپ رو اکسترکت کنید در روت همون پوشه ای که ایجاد می شه هست با پسوند های sql

aghdaee
March 22nd, 2011, 16:56
سلام دوستان

یک فول بک آپ دایرکت ادمین دارم که میخوام به سی پنل منتقلش کنم ولی هرچی میگردم دیتابیسی توی این بک آپ پیدا نمیکنم!
کسی مسیر دقیق ذخیره شدن دیتابیس در فول بک آپ رو میدونه؟
تا جایی که یادم میاد توی پوشه ی domain بعد از کلیک روی دامنه ی موردنظر یک پوشه بود به نام mysql یا یه همچین چیزی، ولی الان نیست!

خیلی عجیبه واقعا!
توی انجمن اگر یک سرچ کنید می بینید که بعضی از دوستان با این مشکل روبرو شدن و این مشکل مال سیستم بک آپ گیری دایرکت ادمین بوده و برای همین فول بک آپ اصلا دیتابیس نداشته!
برای همین توصیه می کنم اگر هنوز به هاست قبلی دسترسی دارید سریعا از دیتابیس ها به صورت مجزا بک آپ بگیرید که اگر فول بک آپ شما دیتابیس نداشت فاتحه سایتتون خونده نشه
موفق باشید