PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ویا اختصاصی ایران

Mr.Pouria
January 16th, 2024, 14:18
سلام خدمت شما ، بنده نیازمند شرکت یا تیمی جهت همکاری و تعمین سرور های مورد نیازم هستم
میانگین 100 ای پی نیاز هستش ( اگه مجازی ارائه میدین از خودتون سرور ها جدا جدا خرید میشه ) اگه سرور اختصاصی ارائه میدین که تعداد ای پی هایی که میتویند روش ارائه بدید رو بگید...

لطفا به هیچ عنوان از دیتاسنتر رسپینا یا دیتاسنتر هایی که از شبکه رسپینا هستند آفر ندید ( به علت کیفیت افتضاح شبکه ) + دیتاسنتر امین هم لطفا افر ندید ( به علت اینکه قیمت خرید ترافیک چه کم چه زیاد رو این دیتاسنتر تفاوت نداره)

قیمت ترافیک و شیوه خرید ( پیش پرداخت یا تسویه در اخر هر دوره ) هم اعلام بکنید میانگین 100 ترا مصرف هستش

نکته خیلی مهم تر: کیفیت اتصال شبکه و سرعت باید مناسب باشه و دچار اختلال ، قطعی و... نباشه

company_hosting
January 16th, 2024, 18:53
سلام

درخدمتیم

https://servervds.com/vps/vps-unlimit-traffic/

با بخش فروش مکاتیه کنید

ourweb
January 16th, 2024, 18:57
سلام خدمت شما ، بنده نیازمند شرکت یا تیمی جهت همکاری و تعمین سرور های مورد نیازم هستم
میانگین 100 ای پی نیاز هستش ( اگه مجازی ارائه میدین از خودتون سرور ها جدا جدا خرید میشه ) اگه سرور اختصاصی ارائه میدین که تعداد ای پی هایی که میتویند روش ارائه بدید رو بگید...

لطفا به هیچ عنوان از دیتاسنتر رسپینا یا دیتاسنتر هایی که از شبکه رسپینا هستند آفر ندید ( به علت کیفیت افتضاح شبکه ) + دیتاسنتر امین هم لطفا افر ندید ( به علت اینکه قیمت خرید ترافیک چه کم چه زیاد رو این دیتاسنتر تفاوت نداره)

قیمت ترافیک و شیوه خرید ( پیش پرداخت یا تسویه در اخر هر دوره ) هم اعلام بکنید میانگین 100 ترا مصرف هستش

نکته خیلی مهم تر: کیفیت اتصال شبکه و سرعت باید مناسب باشه و دچار اختلال ، قطعی و... نباشه

سلام از زیرساخت در خدمت شما هستیم هر ترابایت ترافیک دانلود فقط 330 هزار تومان
همچنین پنل ابری ارائه میگردد برای این تعداد شما پیش خرید انجام بدید ترافیک از 150 ترابایت خریداری شود 300 محاسبه میشود برای پنل ابری
my.irhosting24.com/cart.php

Mr.Pouria
January 16th, 2024, 20:02
سلام

درخدمتیم

https://servervds.com/vps/vps-unlimit-traffic/

با بخش فروش مکاتیه کنید

سلام از زیرساخت در خدمت شما هستیم هر ترابایت ترافیک دانلود فقط 330 هزار تومان
همچنین پنل ابری ارائه میگردد برای این تعداد شما پیش خرید انجام بدید ترافیک از 150 ترابایت خریداری شود 300 محاسبه میشود برای پنل ابری
my.irhosting24.com/cart.php

تشکر از هر دو عزیز ولی نسبت به آفر هایی که دوستان خارج از انجمن دادن قیمت ترافیک ها بسیار بالاس ....

company_hosting
January 16th, 2024, 22:05
سلام

اگر مصرف ترافیک زیادی دارید میتوانیم قیمت مناسب تر بدهیم ، چون لیست قیمت در دست بخش فروش است من نمیتونم افر بدهم ، با فروش مکاتبه کنید

asrhosting
January 17th, 2024, 21:40

سلام .
در تماس باشید :
09136298914

از دیتاسنتر های زیر ساخت ، مبین نت و های وب قابل ارائه میباشد .

SamaN DL
January 18th, 2024, 08:45
سلام .
در تماس باشید :
09136298914

از دیتاسنتر های زیر ساخت ، مبین نت و های وب قابل ارائه میباشد .

درود وقت بخیر
مبین و های وب کلا ترکیدن که مهندس
اصلا هم پاسخگو نیستن مشکل چیه

Mr.Pouria
January 23rd, 2024, 14:04
درود وقت بخیر
مبین و های وب کلا ترکیدن که مهندس
اصلا هم پاسخگو نیستن مشکل چیه

متاسفانه دیتاسنتر ها به شدت از نظر کیفیت خراب شدن و دوستان هم فقط افر میدن قبل فروش میگن عالیه و... بعد فروش مشکل میخوری پاسخ نمیدن و هیچ کاری برای رفع مشکل نمیکنن

ourweb
January 23rd, 2024, 14:36
متاسفانه دیتاسنتر ها به شدت از نظر کیفیت خراب شدن و دوستان هم فقط افر میدن قبل فروش میگن عالیه و... بعد فروش مشکل میخوری پاسخ نمیدن و هیچ کاری برای رفع مشکل نمیکنن

عزیز دنبال سرویس ارزون هستید انتظارات رو هم باید بیارید پایین نمیشه هم خدا رو بخواهید هم خرما اگه ترافیک گرون تر میدیم حداقل کیفیت رو ثابت نگه میداریم مشتری زیاد روی سرور نمیاریم لینک اختصاصی میخریم و خیلی موارد دیگر

Mr.Pouria
January 23rd, 2024, 14:56
عزیز دنبال سرویس ارزون هستید انتظارات رو هم باید بیارید پایین نمیشه هم خدا رو بخواهید هم خرما اگه ترافیک گرون تر میدیم حداقل کیفیت رو ثابت نگه میداریم مشتری زیاد روی سرور نمیاریم لینک اختصاصی میخریم و خیلی موارد دیگر

اتفاقا دنبال ترافیک ارزون نیستم دنبال ترافیکی ارزون تر از تک فروشی دیتاسنتر هستم الان دارم فن اوا ترایی 350 میخرم از دیتاسنتر ولی کیفیت به شدت افتضاح شده رسپنا میخرم ترایی 300 اما هیچ پشتیبانی درستی نمیدن ( مستقیم توی دیتاسنتر کولو انجام شده بازم وضعیتشون اینه )

شما الان دارید مثلا از دیتاسنتر امین میخرید ترایی 300 هزار تومن میفروشید 400 هزار تومن ( با اینکه میگید کولو دارید ) من برم مستقیم یه مجازی پلن پایه بخرم همون ترایی 300 بهم میده خب چرا باید بیام از شما بخرم که گرون تر بشه برام ؟ میانگین ماهی 150 ترا الان مصرف دارم شما ترایی 20 هزار تومن هم بالاتر بدی که سود بکنی من 3 میلیون روی 150 ترا بیشتر هزینه کردم ...

اینم که گفتید لینک اختصاصی میخرید یادمه چند ماه پیش از شما تست گرفتم پورت سرور 1 گیگ بود به زور 300 مگ کشش داشت... نمیدونم دقیقا چه پورت اختصاصی گرفتید... و اگرم اختصاصی گگرفتید نباید قطعا قیمت پایین تر از تک فروشی دیتاسنتر باشه ؟

ourweb
January 23rd, 2024, 15:20
اتفاقا دنبال ترافیک ارزون نیستم دنبال ترافیکی ارزون تر از تک فروشی دیتاسنتر هستم الان دارم فن اوا ترایی 350 میخرم از دیتاسنتر ولی کیفیت به شدت افتضاح شده رسپنا میخرم ترایی 300 اما هیچ پشتیبانی درستی نمیدن ( مستقیم توی دیتاسنتر کولو انجام شده بازم وضعیتشون اینه )

شما الان دارید مثلا از دیتاسنتر امین میخرید ترایی 300 هزار تومن میفروشید 400 هزار تومن ( با اینکه میگید کولو دارید ) من برم مستقیم یه مجازی پلن پایه بخرم همون ترایی 300 بهم میده خب چرا باید بیام از شما بخرم که گرون تر بشه برام ؟ میانگین ماهی 150 ترا الان مصرف دارم شما ترایی 20 هزار تومن هم بالاتر بدی که سود بکنی من 3 میلیون روی 150 ترا بیشتر هزینه کردم ...

اینم که گفتید لینک اختصاصی میخرید یادمه چند ماه پیش از شما تست گرفتم پورت سرور 1 گیگ بود به زور 300 مگ کشش داشت... نمیدونم دقیقا چه پورت اختصاصی گرفتید... و اگرم اختصاصی گگرفتید نباید قطعا قیمت پایین تر از تک فروشی دیتاسنتر باشه ؟

دیتاسنتر سرور مجازی نمیفروشه میتونی استعلام بگیری الان قبلا بله در خصوص لینک درسته ما تعهد لینک مان برای هر ماشین مجازی پورت 1 گیگ روی 200 مگ هست و برای پورت 10 گیگ روی 500 مگ بیشتر از این اصلا پهنای باند رو باز نمی کنیم نیاز مشتری بیشتر از این هم نمیشه در خصوص لینک بله میتونید استعلام بگیرید از دیتاسنتر که من لینک و رنج اختصاصی خودم رو دارم یا نه شما انتظار دارید کل پورت 1 گیگ رو برای شما آزاد بگذاریم که این 100 درصد اشتباه و ما هیچ وقت همچین کاری رو نمی کنیم ولی پشتیبانی حداقل داریم پیگیری می کنیم شما همه رو جمع ببند ببین چقدر میشه 300 در مورد ترافیک 150 ترابایت باز ما افر داریم می توانید پنل ابری خریداری کنید روی 150 ترابایت 350 امکان ارائه هست کمتر از این واقعا ارزش ندارد برای ما

umizban
January 23rd, 2024, 15:55
از دیتاسنتر تک نت 100 مگابیت ددیکیت میتونیم بهتون ارائه کنیم ماهانه 8.000.000 تومان

رسپینا هم میتونیم بهتون اشتراکی در صورتی که تعهد مصرف بالای ترافیک داشته باشید ترابایتی 190.000 تومان ارائه کنیم

در تماس باشید

https://t.me/abrche_support

meysam021
January 23rd, 2024, 16:04
سلام ، 6 سرور پورت 10 گیگابایت اختصاصی موجود است.
درصورت نیاز به تست میتونید تلگرام یا واتساپ پیام بدید سرور اختصاصی بصورت تست ارائه شود.
شماره تماس : 09032088417

Mr.Pouria
January 23rd, 2024, 16:33
دیتاسنتر سرور مجازی نمیفروشه میتونی استعلام بگیری الان قبلا بله در خصوص لینک درسته ما تعهد لینک مان برای هر ماشین مجازی پورت 1 گیگ روی 200 مگ هست و برای پورت 10 گیگ روی 500 مگ بیشتر از این اصلا پهنای باند رو باز نمی کنیم نیاز مشتری بیشتر از این هم نمیشه در خصوص لینک بله میتونید استعلام بگیرید از دیتاسنتر که من لینک و رنج اختصاصی خودم رو دارم یا نه شما انتظار دارید کل پورت 1 گیگ رو برای شما آزاد بگذاریم که این 100 درصد اشتباه و ما هیچ وقت همچین کاری رو نمی کنیم ولی پشتیبانی حداقل داریم پیگیری می کنیم شما همه رو جمع ببند ببین چقدر میشه 300 در مورد ترافیک 150 ترابایت باز ما افر داریم می توانید پنل ابری خریداری کنید روی 150 ترابایت 350 امکان ارائه هست کمتر از این واقعا ارزش ندارد برای ما

من خودم 2 تا مجازی مستقیم از امین دارم ! الان تکمیل شده و فروش نداره ...
به هر حال ممنون

- - - Updated - - -

از دیتاسنتر تک نت 100 مگابیت ددیکیت میتونیم بهتون ارائه کنیم ماهانه 8.000.000 تومان

رسپینا هم میتونیم بهتون اشتراکی در صورتی که تعهد مصرف بالای ترافیک داشته باشید ترابایتی 190.000 تومان ارائه کنیم

در تماس باشید

https://t.me/abrche_support

اگر از دیتاسنتر دیگری دارید افر بدید این دو دیتاسنتر کیفیت ندارن و به عبراتی ریختن پول در سطل زباله هستش

- - - Updated - - -

سلام ، 6 سرور پورت 10 گیگابایت اختصاصی موجود است.
درصورت نیاز به تست میتونید تلگرام یا واتساپ پیام بدید سرور اختصاصی بصورت تست ارائه شود.
شماره تماس : 09032088417

لطفا دیتاسنتر اعلام بکنید

salar123-user8
January 23rd, 2024, 19:39
با سلام از شاتل میتونم ارائه بدم ولی به شدت قیمت ترافیک بالا هست . هر ترا دانلود و اپلود 270

تست سرعت پورت به هلند .

https://www.speedtest.net/result/c/1dd41998-98c2-4d1e-a575-38ade8d7c29b

Mr.Pouria
January 24th, 2024, 01:23
با سلام از شاتل میتونم ارائه بدم ولی به شدت قیمت ترافیک بالا هست . هر ترا دانلود و اپلود 270

تست سرعت پورت به هلند .

https://www.speedtest.net/result/c/1dd41998-98c2-4d1e-a575-38ade8d7c29b

تشکر ، شاتل یک سری شایعات پشتش جدیدا هست مانند افزایش 30 درصدی قیمت ترافیک
این مورد درسته ؟ و قیمت برای 200 ترا ترافیک چقدر میشه ؟

salar123-user8
January 24th, 2024, 01:41
تشکر ، شاتل یک سری شایعات پشتش جدیدا هست مانند افزایش 30 درصدی قیمت ترافیک
این مورد درسته ؟ و قیمت برای 200 ترا ترافیک چقدر میشه ؟
شاتل هر 3 ماه 20 درصد افزایش داره تقریبا ترافیک و من 1 سال ازشون سرویس دارم وسط سال 100 درصد هزینه کولو افزایش دادن. کیفیت خوبه ولی متاسفانه سر قیمت قرارداد حالشون نیست افزایش میدن پولم 3 ماهه مشتری های قدیمی مشتری های جدید هم 6 ماهه پیش میگیرن.
قیمت کلا تو شاتل زیاد نمیشه تغییر داد ولی تلگرام پیام ارسال کنید خصوصی جواب میدم.