PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک کردن دیتا توسط parsvds

hoseinsadeghi
December 31st, 2023, 03:29
سلام دوستان شرکت parsvds برداشته دیتا مارو کامل پاک کرده بعد میگه Data Lost شده بعد یه سرور مجازی خالی دوباره تحویل ما داده من 50 گیگ از دیتام کامل روی این سرور مجازی از دست دادم
حالا سرور مجازی حرفش چیه میخواستی بک اپ میگرفتی !
اقا واقعا چرا باید یه سرویس اشغال و بی کیفیت بدن پر از قطعی تهش بگن میخواستی از دیتات بک اپ میگرفتی شرکت های ارائه سرور مجازی به هر دلیل دیتا کاربر حذف میکنن و تهش به راحتی میگن میخواستی بک اپ میگرفتی الان در مقابل اسیبی که همچین شرکت هایی به ما میزنن به کجا میشه شکایت کرد؟!

sudo
December 31st, 2023, 08:07
باسلام
چنانچه سرویس دهنده شما در قوانین سرویس هایش قید کرده که پشتیبان گرفته میشه، باید پاسخگو باشند در غیر این صورت شما مسئول حفظ امنیت اطلاعات خودتان خواهید بود.
این اتفاق برای بزرگترین سرویس دهنده های دنیا رُخ میدهد.

برای جلو گیری از این مشکلات حتما سرویس Back up تهیه یا فعال کنید یا از سرویس های Managed با قابلیت backup گیری منظم استفاده کنید.
موفق باشید

hoseinsadeghi
December 31st, 2023, 16:15
حرف شما کامل متین هست ولی من حتی بک اپ هم بگیرم یه شرکت حق نداره هر موقع دلش بخواد دیتا منو پاک کنه و بعد بگه خب مقصر خودتی و باید بک اپ میگرفتی
من ایمیل زدم و تماس گرفتم با اسیا تک و گفتن سرورشون هیچ مشکلی نداشته و هیچ اختصاصی نداشته و این شرکت خودش کل دیتا منو به صورت دستی پاک کرده

company_hosting
December 31st, 2023, 20:53
سلام

اگر دیتای شما را حذف کرده باشند مسئول هستند
اما در هیج کجای دنیا مسئول بکاپ گیری از سرور مجازی بر عهده شرکت ارائه دهنده نبوده و نیست و امکان پذیر نیست و برعهده کاربر هست مگر شما بابت اون به شرکت هزینه پرداخت کنید و انها را مسئول این مورد کنید

برای همه شرکت ها از بین رفتن دیتا اتفاق میافتد و ولی برای همین مواقع پیش بینی های شده ، مثلا هارد میسوزد الان شما مقصر هستید یا شرکت ؟ هیچکدام

اگر هارد بسوزد یا مشکل پیدا کند ، چکار کنیم ؟ راهکار استفاده از سرور مجازی رید 10 یا رید های دیگر است که درصورت سوختن هارد یا 2 هارد دیتای شما اسیب نبیند و مشکلی پیدا نکند

شما باید این موارد را موقع خرید از شرکت خود بخواهید یا درخواست راهنمایی کنید

این موارد گفتم تا کاربران دیگر نیز در جریان باشند ، انشاا که حذف عمدی یابواسطه شرکت ارائه دهنده نباشد و راهکاری برای ریکاوری دیتا شما پیدا شود

موفق باشید

parsvds
January 1st, 2024, 10:26
حرف شما کامل متین هست ولی من حتی بک اپ هم بگیرم یه شرکت حق نداره هر موقع دلش بخواد دیتا منو پاک کنه و بعد بگه خب مقصر خودتی و باید بک اپ میگرفتی
من ایمیل زدم و تماس گرفتم با اسیا تک و گفتن سرورشون هیچ مشکلی نداشته و هیچ اختصاصی نداشته و این شرکت خودش کل دیتا منو به صورت دستی پاک کرده

هر موقع بخوایم دیتاتون رو حذف میکنیم و هیچکاری هم نمیتونید کنید
به سلامت

rjasli
January 2nd, 2024, 01:06
به سلامت
تف به شرف نداشتت بی شرف.ننگ بر ننه ای که تورو پس انداخت.منم از این بوته به عمل اومده سرور داشتم همینوطری برداشت پاک کرد.زنا زاده ای واسه خودش.مملکت هم صاحب نداره میاد اینجوری شاخه شونه میکشه قورباغه تو نبود شیر هف تیر کش می شه همینه

deltamusic
January 2nd, 2024, 08:50
به سلامت

هرموقع بخوایم ... رو اشتراکی می کنیم هیچکاری هم نمیتونید بکنید
بوس بوس

Matplotlib
January 2nd, 2024, 15:39
به سلامت

چه قدر بی فرهنگ. یادم باشه سری بعد ازتون خرید نداشته باشم حتما.

vistaix
January 2nd, 2024, 17:25
به سلامت

ببخشید این چه مدل صحبت کردنه؟

mhiizadi
January 3rd, 2024, 13:23
فکر نمیکنم یوزر دست خودشون باشه ، خیلی از یوزر های این انجمن هک شدن .
حتی 1 درصد هم فکر نمیکنم مدیریت PARSVDS چنین حرف هایی زده باشه .
این انجمن خیلی وقته که تبدیل به یک انجمن dead forum شده .

shakib zero
January 3rd, 2024, 14:08
درود

ایشون قبلا با یوزر lemo1996 (https://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=91216) فعالیت میکردن نمیدونم این حساب مال خودشونه یا قضیه چیه.

ali1150
January 3rd, 2024, 15:23

شما فعلا برید تیکت ملت رو جواب بدین نمیخواد دلسوزی یکی دیگه رو بکنید.کی باشه بساط ***یتون جمع بشه لذت ببرن مردم

demonvictor
January 5th, 2024, 10:14
مهم‌ترین انتظار نابجا از ارایه دهنده(وظیفه‌ای که ریدایرکتش کردیم) (https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=223471&highlight=)این لینک بالا رو بررسی کنید حتما

Nikihost
January 7th, 2024, 15:47
شرکت ها چند مدت یکبار اکانت هاشون تو سایت ها را خداقل بررسی میکنند...

- - - Updated - - -

به سلامت

من که هیچ وقت از این شرکت ها سرویس نمیگیرم.حداقل ادبیات و یاد مجموعه بدهید.

amir2647
January 7th, 2024, 16:59
به سلامت

از مدیران وب هاستینگ تالک درخواست دارم صحت این ایدی رو تایید کنند

که اگر اکانت اصلیشون هست که نشون میدن ی انسان چقدر میتونه بی شخصیت و بی نزاکت باشه
داداش هر موقع هر موقع نکن شما نیم منم نیستی بی ارزش

ULTRAWEB
January 7th, 2024, 17:30
برای داده ی خودتون خودتون باید اهمیت قایل شین!!!

umizban
January 7th, 2024, 18:51
کاری به صحبت این یوزر بنده ندارم یا مکالماتی که درست یا غلط صورت گرفته

اما تقریبا در همه جای دنیا وظیفه ی تهیه بک آپ به عهده کاربر هستش
و بک آپی هم که یکسری شرکت ها میگیرن ملزم به گرفتن بک آپ یا صحیح بودن بک آپی که میگیرن نیستن