PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از پنل کاربری مجازی ساز

Erfan.b69
December 15th, 2023, 03:53
سلام دوستان ارادت
این چه پنل یا مجازی سازی هست که تصویرش پیوست شده .
آیا مجازی سازی esxi هست یا kvm ؟ اگه دقت کنید در پایین صفحه، کاربر میتونه ترافیک اضافه برای سرور مجازی ایران خریداری کنه. میخوام بدونم با چه سیستم یا ماژول یا مجازی سازی میشه مچین کنترل پنلی به کاربر ارائه داد ؟
ممنون میشم اگه اطلاعات کاملی دارید راهنمایی کنید

mizban97
December 16th, 2023, 20:50
سلام دوستان ارادت
آیا مجازی سازی esxi هست یا kvm ؟ اگه دقت کنید در پایین صفحه، کاربر میتونه ترافیک اضافه برای سرور مجازی ایران خریداری کنه. میخوام بدونم با چه سیستم یا ماژول یا مجازی سازی میشه مچین کنترل پنلی به کاربر ارائه داد ؟

درود وقت بخیر
تصویری آپلود نکردید عکس رو بفرستید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم.

demonvictor
December 17th, 2023, 08:06
سلام دوستان ارادت

به اشکال مختلفی میشه، یه سایتی، خدماتش رو به کاربر ارایه بده که، امکان مدیریت ترافیک و منابع رو به شکل اتوماتیک داشته باشه.
اما باید بودجه تون رو هم بفرمایید مثلا با چه میزان بودجه ای، که بشه گفت با این بودجه با این روش، میشه به اون موردی که شما میخوایید برسید.

Erfan.b69
December 17th, 2023, 16:13
عکس آپلود شد . عدرخواهی میکنم
41514

مشکل بودجه نیست . فقط میخوام همچین پنلیو راه اندازی کنم برای ارائه سرور مجازی ایران به دوستان و کاربران خودم
سپاس

ourweb
December 17th, 2023, 22:03
عکس آپلود شد . عدرخواهی میکنم
41514

مشکل بودجه نیست . فقط میخوام همچین پنلیو راه اندازی کنم برای ارائه سرور مجازی ایران به دوستان و کاربران خودم
سپاس
چه پنل خوب و ساده ای هست واقعا نیازه که انجام بشه ما هم نیاز داریم

demonvictor
December 19th, 2023, 07:42
دوست عزیز، بودجه تون رو بفرمایید تا براساس بودجه تون، ببینیم راه اندازیش، امکان‌پذیر هست یا نه. اگه با بودجه ای که گفتید، راه‌اندازیش امکان‌پذیر بود، باتون تماس میگیریم. حالا من هم نه، یک شخص دیگه اگه براش امکان پذیر بود، باتون تماس میگیره.