PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخازی 825 دلاری هاست گیتور!!!!!

goldcom
March 17th, 2011, 10:56
سلام
متاسفانه یک مشکل خیلی جدی برامون پیش اومده.
حدود 5 ماه پیش از هاست گیتور سروری خریدم که ماهیانه 400$ بابتش پرداخت میکردم.
دیروز ساعت 7 غروب ناگهان سرور داون شد و هیچ دسترسی حتی به پوتی هم نداشتم .
اولش دیتاسنتر بهم گفت هارد سرورت مشکل پیدا کرده ، اما با بررسی هایی که کردم دیدم مشکلی از هارد سرور نیست و فکر کردم که کانفیگ اشتباه csf باعث بشته شدن همه پورت ها شده. اما خوب این مشکل هم نبود.
تا اینکه امروز صبح داشتم با پشتیبانی آنلاین هاست گیتور حرف میزدم که گفتن 825$ باید پرداخت کنید وگرنه بکآپ بهتون نمیدیم و اینکه سرور رو هم داون کردن!!!!!
الان هم سایت من و خیلی از مشتری هایی که از این سرورم هاست داشتن داون هست!!!
این تاپیک رو دادم تا فقط بگم که جدیدا هاست گیتور خیلی از این کارها میکنه و لطفا ازش سرویس نگیرید تا مشکلی رو که من بهش برخوردم رو دچار نشید!
موفق باشید.

mr.he3am
March 17th, 2011, 11:05
سندی مدرکی ؟ عکسی ؟ ؟
حتما یک دلیلی داشته !! بی دلیل این کار انجام دادن ؟

goldcom
March 17th, 2011, 11:06
دلیل؟
تحریم! به همین سادگی
احتمالا ریپورت کردن

nezar
March 17th, 2011, 11:06
نپرسیدید این مبلغ 825$ بابت چی هست؟

shafiei7
March 17th, 2011, 11:29
حتما پولهایی که پرداخت کردید برگشت خورده به کسی که پرداخت شما رو انجام داده بگید چک کنه معمولا یک ماه طول میکشه تا پول به حساب برگرده

alirezak
March 18th, 2011, 13:36
من احتمال را به تحریم میدم ولی تجربه ای که من با این شرکت داشتم واسه تحریم Backup هم نمیدن و کلا اکانت کاربری شما را مییندن
اگه اینوگنه نبوده از تحریم نیست
مسائل تحریم هم به عهده بخش امنیتی این شرکت هست که واقعا سخت گیر هستند

SPAM
March 18th, 2011, 14:15
دلیل؟
تحریم! به همین سادگی
احتمالا ریپورت کردن

خود کرده را تدبیر نیست
ادم یه چیزی رو بدونه و مطمعن هم باشه که به دردسر و مشکل میخوره بعدش انجام بده باید تحمل این مشکلات و پرداخت هزینه رو داشته باشه

با اینکه من کارشناس سرور و اینطور چیزا نیستم ولی با 400 دلار تو بهترین دیتا سنتر های اروپا یا کانادا میتونید بهترین سرور رو تهیه کنید با اسم و مشخصات و ادرس ایران

اگه پول خواستن باید پرداخت کنید دیگه مگرنه همون بک اپ رو بهتون نمیدن و ولی سعی کنید با مدیر شرکت صحیت کنید تلفنی باشه بهتر یا اینکه مستقیم ایمیل بزنید اگر هم انگلیسیتون خوب نیست یه پولی بدید یکی که زبانش خوبه براتون صحبت کنه و....

Aria
March 18th, 2011, 14:21
سلام.

شما به عنوان شخص شاکی، هیچ مدرکی ارائه نکردید که این حرف ها رو این شرکت به شما زده و مبلغ درخواستی واقعاً درخواست شده.

در این حالت صحبت های شما تنها تهمت به حساب می آید و اگر تا 24 ساعت دیگر مدرکی ارائه نشود، این تاپیک به دلیل بی پایه و اساس بودن حذف خواهد شد.

* کاربران دیگر، تا زمانی که مدارک ارائه نشده در این تاپیک شرکت نکنند!

با تشکر.

selectbackup.com
March 19th, 2011, 03:19
سلام

1 - تحریم باشه سرور رو کلا میبنده -اگه هم backup میخوای Hard ها رو باید خریداری کنید و براتون هارد رو پست میکنند ---- پس تحریم نیست .
2 - شما به عتوان کسی که 400$ میدید نباید 20$ پول Remote backup پرداخت میکردید ؟ اینکه 1 شرکت هاست بگه backup رو سرور فقط دارم کاملا ......... کم کم 10 روز 1 بار Ftp backup میتونید بگیرید