PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسلر leaseweb

fathollahi.mehdi
March 17th, 2011, 05:23
سلام

leaseweb با ایران مشکلی نداره؟

میتونم با credit card از ایران ازش خرید کنم؟ یا به ip ایران گیر میده؟

من هر چقر گشتم قیمت پلن های ریسلری leaseweb رو پیدا نکردم، شایدم از خستگیه!
اگه لطف کنید و لینکی از قیمت ریسلری leaseweb بزارید ممنون میشم. یا اگر نیست حدود قیمت بگید خوبه.

من 80گیگ فضا و 600 گیگ پهنا میخام

مرسی

saeed25
March 17th, 2011, 06:07
دروود
لیزوب با ایران مشکلی ندارد.
معمولا مرکر داده های اروپایی Resell نمی دهند.

mr.he3am
March 17th, 2011, 08:13
سلام
leaseweb هیچ مشکلی با ایران ندارد و میتونید به راحتی با آی پی ایران خرید کنید
leaseweb فقط هاست ارائه میده ریسلر ارائه نمیده
میتونید ریسلر از iweb بخرید خوب هست
ولی اینو در نظر داشته باشید که هاستینگ های خارجی طبق قوانین با شما رفتار میکنن
به سرور فشار بیارید راحت suspend میکنند و کپی رایت رعایت نکرده باشی ممکن هست به راحتی پاک کنند

parsianwebhost
March 17th, 2011, 10:46
میتونید از ایران تهیه کنید از سرورهای لیس وب...

fathollahi.mehdi
March 17th, 2011, 13:31
میشه در مورد Reseller Program - sign up to be a LeaseWeb reseller (http://www.leaseweb.com/en/custom-solutions/resellers) توضیح بدید. من چیزی که فهمیدم اینه که یه فرم میدن pdf و پر کنم و براشون میل کنم درسته؟ اما هیچ صحبتی از هزینه نیست؟

mr.he3am
March 17th, 2011, 13:33
میشه در مورد Reseller Program - sign up to be a LeaseWeb reseller (http://www.leaseweb.com/en/custom-solutions/resellers) توضیح بدید. من چیزی که فهمیدم اینه که یه فرم میدن pdf و پر کنم و براشون میل کنم درسته؟ اما هیچ صحبتی از هزینه نیست؟

اینها برای این هست که مثلا بین 10 تا 20 سرور ازشون داشته باشید روی هر سرور 5% بهتون تخفیف میدن
یا 21 تا 40 سرور داشته باشید 10% تخفیف

kingoftehran
March 17th, 2011, 16:45
با سلام
دوست گرامی شاید لیزا وب با ایران مشکلی نداشته باشه ولی cpanel که داره و هیچ دیتاسنتری cpanel را به ایرانی نمی ده از هر جا خرید می کنید مشخصات خودتونا ندید و از مشخصات و هویت خارجی استفاده کنید با هویت ایرانی خرید کردن یک ریسک هست و هیچ وقت این ریسک را نکنید این تجربه 6 ساله من در هاستینگ هست.
ریسلر لیزا وب هم درصدی هست و برای کار شما مناسب نیست بهتره که سرور مجازی بگیرید و کار فروش هاست را انجام دهید.