PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه هاستینگها - افزایش 30 درصدی نرخ

znhost
March 17th, 2011, 01:24
سلام دوستان
با توجه به گرانی های روز افزون و درآمد پایین میزبان ها نصبت به کار و ساعات کاری من با خودم گفتم یک پیشنهاد بدم و اون این هست که تمامی هاستینگها نرخ خدمات رو 30% افزایش بدن.
اگه کمی نگاه کنید ، ساعات کاری بای هاستینگها در روز حداقل 14 ساعت و همچنین کار تخصصی هست. پس نباید نصب به مشاغل دیر کمبود داشته باشه.
بازم این یک پیشنهاد هست. و هر کی نظری داره بگه

mr.he3am
March 17th, 2011, 01:28
هاستینگ صنف خاصی نداره به همین دلیل هر کس با هر قیمتی دوست داره سرویس ارائه میده
و شور بختانه خیلی ها به این شغل به چشم سرگرمی نگاه میکنند
طرف نمیدونه سی پنل چیه هاستینگ زده !

saeed25
March 17th, 2011, 01:28
دروود
برای نوروز تخفیف باید داد:دی

znhost
March 17th, 2011, 01:33
برای عید نه. برای بعد عید
بنزین 700
شیر 500
پول برق و گاز و .. هم که خودتون میدونید
واقعا اگه بخای حساب کنی پول اینها د نمیاد مگر با کلاه برداری و ...
خوب بجبا اینکه بیاید سر افراد ساده کلاه بزارید، نرخ هارو به قیمت واقعی برسونید.
به نظر من معقول میرسه.

saeed25
March 17th, 2011, 01:36
با دروود
هرچند در مورد افزایش همه هزینه های جانبی و اصلی،با شما هم رای هستم اما باز هم می پندارم که کابران نمی توانند این را بپذیرند که بهای این خدمات و روی هم رفته همه خدمات فناورانه،تا این اندازه در کشور گرانبها باشد!
هرچند به راستی من که می پندارم با این نرخ ها ،حتا هزینه اینترنت مدیران سرور هم در نمی آید چه رسد به سود...!

1oveless
March 17th, 2011, 01:45
ولی‌ فقط خودتون رو نبینید
اگه اینترنت گرون هست برای همه اینطور هست ، خوب حالا یکی‌ که webmaster هست مطمئناً از شما بیشتر تو net هست [site درسته حسابی‌ !] اون‌ها هم مثل شما دارن تو یک کشور زندگی‌ می‌کنن و همه چی‌ برابر هست تقریبا .

znhost
March 17th, 2011, 02:04
ولی‌ فقط خودتون رو نبینید
اگه اینترنت گرون هست برای همه اینطور هست ، خوب حالا یکی‌ که webmaster هست مطمئناً از شما بیشتر تو net هست [site درسته حسابی‌ !] اون‌ها هم مثل شما دارن تو یک کشور زندگی‌ می‌کنن و همه چی‌ برابر هست تقریبا .1- کارشون تخصصی نیست
2- یک بنر ماهانه میزارن 20 تومان
3- 100% از هاستینگها کمتر پشت کامپیوتر هستند. مگر اینکه برای تفریح باشه.
4- هیچ مسئولیتی در قبال کسی ندارند.

شما یک نگاه بنداز. یک لب تاب وقتی از چین میاد ایران 300 تومان افزایش قیمت داره.اونوقت انتظار میره نرخ میزبانی ها فقط 100 تومان افزایش بیابه؟
خود من شخصا روی وی پی اس پلن1 ، 3 تومن سوذ میکنم. یعنی پول ویندوز که نصب میشه هم نیست.

1oveless
March 17th, 2011, 02:17
1- کارشون تخصصی نیست
2- یک بنر ماهانه میزارن 20 تومان
3- 100% از هاستینگها کمتر پشت کامپیوتر هستند. مگر اینکه برای تفریح باشه.
4- هیچ مسئولیتی در قبال کسی ندارند.

شما یک نگاه بنداز. یک لب تاب وقتی از چین میاد ایران 300 تومان افزایش قیمت داره.اونوقت انتظار میره نرخ میزبانی ها فقط 100 تومان افزایش بیابه؟
خود من شخصا روی وی پی اس پلن1 ، 3 تومن سوذ میکنم. یعنی پول ویندوز که نصب میشه هم نیست.

من بنر نمیزارم اصلا ۱ قرون سود هم ندارم
۳ تا سایت با یه فروم پشتیبانی می‌کنم
ماهی‌ ۱۰ تا کمه کم domain ثبت می‌کنم
آهنگ‌هایی‌ که میزارم رو پول نمی‌گیرم .
اینجا خودم رو گفتم
خیلی‌‌های دیگه هم هستن که پول زیادی در نمیارن . من نگفتم که زیاد نکنید اما گفتم فقط خودتون رو نگاه نکنید :دی
اونی که admin درسته حسابی‌ باش کمه کم ۱۰ ساعت کار میکنه رو سایت مگر اینکه چند نفر باشن.
۱۷۰۰ تا Music فقط تو یکی‌ از سایت ها
یک سایت فیلم
یه سایت نرم‌افزار با یه فروم VB
به نظرت چقدر خرج host اینها می‌شه ؟
پول Domain‌ها رو هم حساب کنی‌ ... چیزی برای webmaster‌ها هم نمیمونه :دی
حالا من پول host نمیدم اما اونی که میده ...

اگه خواستید می‌تونم Domain‌ها رو هم براتون بفرستم .

znhost
March 17th, 2011, 02:28
نه نمیخواد حرف شما بحا
اما ما داریم کار میکنیم. درسته میشه از راه سایت پپول در آورد، اما نمیشه اون رو شغل خوند.
هاستینگ ها هم تحت فشارن. تحریمهای دیتا سنتر ها، پرداخت دلار بالا تر از نرخش، اینترنت با سرعت لاکپشتی و هزینه بالا. بی دلیل نیست که بعضی ها سرگمی میدونن. چون توی بیشتر مواقع سود که نداره هیچ؛ ضر هم یدیم.

it-net
March 17th, 2011, 03:14
فکر خوبی هست اما عملی نمیشه:
1- خرده فروش زیاده و به قول بچه ها 80 درصد برای تفریح و سرگرمی اینکارار رو می کنن
2- اگر افراد معتبر گرون کنن بازم این خرده فروشا وبال گردن هستن
3- کاربرا قبول نمی کنن و باز دردسر زیاد میشه
و..............

P30Tools
March 17th, 2011, 04:25
شما میخوای نرخ ببری بالا ببر! دیگه بقیه رو چیکار دارین؟!
هیچ جای دنیا ندیدم یهو 30% هاستیگ تو یه کشور گرون شه!
از اون پیشنهادها بودا!

TukaNet
March 17th, 2011, 04:30
@ znhost : من هم با شما موافقم ، ولی کلا بازار کار ما جوری هست که نمیشه تعرفه خاصی تعریف کرد

تنها کاری که شما میتونی انجام بدی این هست که ماکسیمم 3- 4 نفر رو راضی کنید و همه با هم افزایش قیمت بدید

SPAM
March 17th, 2011, 04:31
اون که خونش نشسته داره هاست میفروشه هزینه ای نداره که بخواد گرون کنه . یه رسیلری 10 دلاری میگیره و میفروشه هر چی در بیاد براش سود هست
اخرش اینه پول ساندویچ مدرسه اش در میاد دیگه:-&

من همیشه از خارجی ها خرید میکنم سال اول تخفیف دارند مثلا یه هاست 50 دلاری رو میفروشن 15 دلار بعد از 1 سال هم قیمت میشه 50 دلار یا اگه 2 ساله خرید کنم 3 ماه رایگان میگیرم . این سیستم خیلی بهتره . مشتری ارزون میخره و اگه کیفیت خوب بود سال بعد با قیمت واقعی پرداخت میکنه .

saeed25
March 17th, 2011, 04:32
از اون پیشنهادها بودا!

دروود بر شما
همچنین خیلی چیزهای دیگر هستند که ما می بینیم اما در هیچ جای دگیر دنای دیده نشده است!

P30Tools
March 17th, 2011, 04:36
دروود بر شما
همچنین خیلی چیزهای دیگر هستند که ما می بینیم اما در هیچ جای دگیر دنای دیده نشده است!

آره کلا تو این انجمن چیزای عجیب غریبی میبینه آدم!

Woshka
March 17th, 2011, 04:39
کلا با هاستینگ زیاد حال نکردم
به خاطر همین دلایلی که بیان شد
موافقم زیاد کنیم ولی کیه که بده
وقتی می رم بیرون احساس راحتی ندارم که اگه سرور به هر دلیلی نکنه دان بشه
درآمد هم که آنچنان نداره
باید به فکر این باشه آدم که هاست نفروشه بلکه از این سرور برای خدمات دیگه استفاده کنه
کاری که گوگل می کنه
هاست نمیده ولی درآمدش بالا هستش

irlogo
March 17th, 2011, 05:02
به نظر من قیمت هایی که ایران هاست و پارس دیتا می دن منطقی هست

Woshka
March 17th, 2011, 05:09
به نظر من قیمت هایی که ایران هاست و پارس دیتا می دن منطقی هست

کاملا موافقم
قیمت واقعی هستش
ولی رقابتی که هست نمیشه همچین قیمت هایی داد

saeed25
March 17th, 2011, 05:26
دروود
این شرکت ها با یم اینچنین نرخی،تنها بازار ایران را خراب می کنند!!اساسا چرا باید اینچنین هزینه هایی از مشتری ایرانی دریافت شود؟سود کم و فروش بیشتر بهتر از آن است که فروش کمتر باشد اما سود هر فروش بیشتر!نه به آن شوری شور نه به این بی نمکی!

maroofi
March 17th, 2011, 05:52
اول من جواب سعید رو بدهم.
دوست عزیز فروش زیاد ؟ مگه گوجه فرنگیه؟ همین کار را رو کردین که به این شغل به چشم اسباب بازی نگاه میکنند.
اشباه همینه.

2 - ممنون از صاحب تاپیک برای ایجاد این تاپیک
3- من همین فکر رو داشتم ولی میخوام با توجه به اینکه کار ما تقریبا خدماتی هستش و با هیچ شغل دیگه قابل قیاس نیست یک اتحادیه تشکیل بدیم.

ببینید نرخ قمیتهای یک بازار رو میزان عرضه و تقاضا تعیین میکنه . حجم کار ما خیلی بالاست جز خستگی فکری چیزی برای ما نداره . اون هم برای 10 تومن ؟

ببینید مردم ازدوراه درآمد کسب میکنند یا کارمند دولتی هستند ( که مخاطب ما نیستند ) یا فروش و تاجر و تولیدی هستند که ما با اینها سر وکار داریم.
سازمانهای دولتی هم شامل همینها میشه.
اگر بقال سر کوچه ماست رو گرون کنه کسی که کارمنده ماست کمتری مصرف میکنه . چون بودجه اش افزایش پیدا نیمکنه اینو دیگه همه میدونند.
ولی کسی که تولیدی داره و یا توی بازار مغازه داره قمیتهاش رو سر سال بالا میبره دروغ میگم ؟ برو همین الان سر کوچه قمیت بگیر ببین چقدره بعد از غید هم قیمت بگیر. یادتون که نرفته قمیت تخم مرغ یک شبه دو برابر شد ؟
حالا وقتی که فروشگاهی که میخواد وب سایت طراحی کنه و یا هاست بخره این انصافه که به قیمت قدیم بهشون جنس بدیم ؟
طرف نه کارمنده نه فشار مالی داره سر سال مثل بقیه قیمتها رو بالا میکشه.
در ضمن یادتون هم نره که کار ما برای تک تک مردم جامعه نیست یک قشر محدودی رو داریم و ممکن هست سالی یه بار مشتری داشته باشیم .
به نظر دوستان نباید یک اتحادیه باشه که از کارما حمایت کنه ؟ دوست من دماغش شکست کی باید حمایت کنه ؟ دادسرا ؟ اخه چیزی میفهمه ؟

به نظرتون وقتشن رسیده که همه با هم بشینیم و یک برنامه درست و یک نرخ مشخص پیاده کنیم؟
من امید دارم که با هماهنگی شماها بتونیم نرخ طراحیو فروش هاست رو تعیین کنیم.
طوری باشه که قیمتها نسبت به هم 2 تا 3 هزارتومن بیشتر اختلاف نداشته باشه و اینجا دیگه کیفیت مطرح باشه .
ولی برای اون کسانی هم که ندارند یک هاست های بی کیفیت هم در نظر داشته باشید
نسبت به همدیگه هم احترام متقابل داشته باشیم . و به همدیگر هم تخفیف بدیم.
اگر این سیاست پیاده شود من قول میدهم تاپیکهای مثل ( کلاهبرداری فلان هاست و...) بوجود نیاد.
چرا ؟ چون همه دیگه به فکر منافع جمعی هستند.

همه جا همین طوریه توی پسااژها توی خیاطیها وی همه جا.
واقعا من خیلی ناراحتم که با اینکه همگی سطح اطلاعاتشون از افراد عادی توی جامعه بیشتره ولی هنوز نمیتونیم یک برنامه خوب بچینیم و فقط به فکر کور کردن چشم همدیگه هستیم

و فکر میکنم بهترین شروع همین تعیین قمیتها باشه .
کسانی که هاستهای درجه یک میدهند در کی نرخ مشخص قرا بگیرند
اگر موافقند قمیتها رگون تر از بازار باشه انو انجام بدهند
چه اشکالی داره؟ طرف مایه داره میتونه پرداخت کنه میگیره !
مثلا شرکت نفت میاد هاست اشتراکی بگیره ؟ خنده دار نست ؟ خوب یه قیمتی رو مشخص کنید که مشتری موقع انتخاب در فکر قیمت نباشه و اولین مورد خرید یعنی قمیت رو بیخیال بشه وقتی میبینه که قیمتها برابره میره سراغ کیفیت
الان توی هاستهای خارجی هم به همین شکل هستش همه جا دیگه زیر ده دلار هاست نمیدهند ولی کیفیت مهم هست که همه چیز رو متمایز میکنه.

امیدوارم که همتون صحبت منو قبول کنین و این هماهنگی و خواهشی که داشتم رو انجام بدید . وگرنه تا ثریا میرود دیوار کج باز روز از نو روزی از نو..
بدرود

saeed25
March 17th, 2011, 05:58
اول من جواب سعید رو بدهم.
دوست عزیز فروش زیاد ؟ مگه گوجه فرنگیه؟ همین کار را رو کردین که به این شغل به چشم اسباب بازی نگاه میکنند.
اشباه همینه.

2 - ممنون از صاحب تاپیک برای ایجاد این تاپیک
3- من همین فکر رو داشتم ولی میخوام با توجه به اینکه کار ما تقریبا خدماتی هستش و با هیچ شغل دیگه قابل قیاس نیست یک اتحادیه تشکیل بدیم.

ببینید نرخ قمیتهای یک بازار رو میزان عرضه و تقاضا تعیین میکنه . حجم کار ما خیلی بالاست جز خستگی فکری چیزی برای ما نداره . اون هم برای 10 تومن ؟

ببینید مردم ازدوراه درآمد کسب میکنند یا کارمند دولتی هستند ( که مخاطب ما نیستند ) یا فروش و تاجر و تولیدی هستند که ما با اینها سر وکار داریم.
سازمانهای دولتی هم شامل همینها میشه.
اگر بقال سر کوچه ماست رو گرون کنه کسی که کارمنده ماست کمتری مصرف میکنه . چون بودجه اش افزایش پیدا نیمکنه اینو دیگه همه میدونند.
ولی کسی که تولیدی داره و یا توی بازار مغازه داره قمیتهاش رو سر سال بالا میبره دروغ میگم ؟ برو همین الان سر کوچه قمیت بگیر ببین چقدره بعد از غید هم قیمت بگیر. یادتون که نرفته قمیت تخم مرغ یک شبه دو برابر شد ؟
حالا وقتی که فروشگاهی که میخواد وب سایت طراحی کنه و یا هاست بخره این انصافه که به قیمت قدیم بهشون جنس بدیم ؟
طرف نه کارمنده نه فشار مالی داره سر سال مثل بقیه قیمتها رو بالا میکشه.
در ضمن یادتون هم نره که کار ما برای تک تک مردم جامعه نیست یک قشر محدودی رو داریم و ممکن هست سالی یه بار مشتری داشته باشیم .
به نظر دوستان نباید یک اتحادیه باشه که از کارما حمایت کنه ؟ دوست من دماغش شکست کی باید حمایت کنه ؟ دادسرا ؟ اخه چیزی میفهمه ؟

به نظرتون وقتشن رسیده که همه با هم بشینیم و یک برنامه درست و یک نرخ مشخص پیاده کنیم؟
من امید دارم که با هماهنگی شماها بتونیم نرخ طراحیو فروش هاست رو تعیین کنیم.
طوری باشه که قیمتها نسبت به هم 2 تا 3 هزارتومن بیشتر اختلاف نداشته باشه و اینجا دیگه کیفیت مطرح باشه .
ولی برای اون کسانی هم که ندارند یک هاست های بی کیفیت هم در نظر داشته باشید
نسبت به همدیگه هم احترام متقابل داشته باشیم . و به همدیگر هم تخفیف بدیم.
اگر این سیاست پیاده شود من قول میدهم تاپیکهای مثل ( کلاهبرداری فلان هاست و...) بوجود نیاد.
چرا ؟ چون همه دیگه به فکر منافع جمعی هستند.

همه جا همین طوریه توی پسااژها توی خیاطیها وی همه جا.
واقعا من خیلی ناراحتم که با اینکه همگی سطح اطلاعاتشون از افراد عادی توی جامعه بیشتره ولی هنوز نمیتونیم یک برنامه خوب بچینیم و فقط به فکر کور کردن چشم همدیگه هستیم

و فکر میکنم بهترین شروع همین تعیین قمیتها باشه .
کسانی که هاستهای درجه یک میدهند در کی نرخ مشخص قرا بگیرند
اگر موافقند قمیتها رگون تر از بازار باشه انو انجام بدهند
چه اشکالی داره؟ طرف مایه داره میتونه پرداخت کنه میگیره !
مثلا شرکت نفت میاد هاست اشتراکی بگیره ؟ خنده دار نست ؟ خوب یه قیمتی رو مشخص کنید که مشتری موقع انتخاب در فکر قیمت نباشه و اولین مورد خرید یعنی قمیت رو بیخیال بشه وقتی میبینه که قیمتها برابره میره سراغ کیفیت
الان توی هاستهای خارجی هم به همین شکل هستش همه جا دیگه زیر ده دلار هاست نمیدهند ولی کیفیت مهم هست که همه چیز رو متمایز میکنه.

امیدوارم که همتون صحبت منو قبول کنین و این هماهنگی و خواهشی که داشتم رو انجام بدید . وگرنه تا ثریا میرود دیوار کج باز روز از نو روزی از نو..
بدرود

با دروود بر شما
ببینید،من اگر گفتم،خودم را هم جای مشتری گذاشتم و این سخن را گفتم!و نیز شما بیایید بهایی که شرکتهایی همچون پارس دیتا با آن پلن های کمشان از مشتری دریافت می کنند را با شرکت های ارائه دهنده این خدمات در جهان کنار هم بگزارید،نه کاری به فروش دارم و نه هیچ چیز دیگر،تنها بهای خدمات!
همه گفته های شما را درست می دانم،خستگی،چشم،هزینه های جانبی و ...،اما خوب باید این افزایش و یا بها گزای ها هم سنجیده باشند و نه هر بهایی دلمان خواست و برای نمونه پلن هایمان را از 50 مگ 50 آغاز و با نرخ هایی نجومی به فروش برسانیم!!!
در مورد اتحادیه هم با شما هم رای هستم،هم به سود مشتری هست و هم به سود فروشندگان اما در ایران باز هم به بن بست می رسیم...!

maroofi
March 17th, 2011, 06:47
ببین ایه یاس نخون !
مشتری کیه ؟ من که توضیح کاملش رو دادم !
2 تا منبع درامد در کشور هست که مشتریهای ما ازاونجا تغذیه میشوند
1- کار ازاد ( بازاری و تجاریو و تولیدی و ریسیسهای شرکتها و سازمان)
2- کارمند عادی

حرف شما که خودمو جای مشتری بزارم میشه این که : مردم ندارند !
بله مردمی که کارمند هستند ندارند این حرف قبوله ولی کدوم بازاریه که سر سال گرون نکنه ؟

مشتری ما کارمند دولتی که نیتس داداشم
اصلا این دسته طرف ما نمیاد چون کارش به ما نمیخوره ولی ممکنه بره فروشگاه لباس یا از سر کوچه ماست بخره در اون صورت که میشه بهش تخفیف داد
تازه من فکر اینجاش هم کردم.

گفتم یه سریه استهای ارزون و بی کیفیت برای این دسته کنار بگزاریم.

ولی همه ( چه کسانی که از کمپانی های معتبر نمایندگی دارند چه کسانی که هاستهایداخلیم یفروشند ) همگی به قمیتهای ایرانی بفروشیم نه جهانی !
جهانی وقتی خوبه که قیمت طراحی وب 50 تومن نباشه
اونوقت شما هم برو با ده تون هاست بفروش
متاسفانه بازار دست قیمت پایینها افتاده و اوضاع به این گند کشیده شده.

شما رو نمیدونم ولی اگاهان قدیمی در جریان هستند اون زمانی که تازه اینترنت وارد مملکت شده بود قیمت طراح وب بالای پونصد تومن بود مشتریها هم فرقین داشتند
الان شرکتای کلفت و مشتریهای کلفت به نرخ قدیم طراحی میکنند.
هاست هم همین وضعیت رو پیدا کرده.
خواهش میکنم دوستان به این مهم اهمیت بدهند و با یک همفکری نظامی توانمند برای خودمون درست کنیم مثل خیلیهای دیگه
قیمت طلا توی بازار تهران چطوری جابجا میشه ؟
قیمت سکه که ساعتی شده .
چرا هاستینگ رو باید رو زمین بزاریم ؟ بابا دیگه تخم مرغ هم شونه ای 5 تومن فروشم یره هاست رو میخواین بدین 10 تومن ؟
من موافقم گرون کردن هستم به نفع خودتون هم هست

ولی ای نوسط کسی نباید 2 دوزه بازی در بیاره و با روابط مخفی با قیمت کمتر بفروشه . این هست که فساد بوجود میاره
اگه هماهنگ کار کنند همه یچز عالی پیش میرهمشتری هم مجبوره که از ما بخره ! اینجا تحریمه کسی میاد اموزش سی پنل یاد بده ؟ کسی میاد با قیمت کم هاست بفروه ؟
نه وقتی که همه هماهنگ باشیم همه چی عالی پیش میره
ولیم تاسفانه به فکر تو پز زنی هستیم
من نظرم این هتس که همه با هم هماهنگ بشیم.

---------- Post added at 05:47 AM ---------- Previous post was at 05:38 AM ----------

و یک نکته دیگه این که این هماهنگی در هم هسطوح باشه.
الان برو توی یک پاساژ لباس بخر میری طبقه بالا از مغازه میپرسی این چنده میگه 30 تومن میبینی گرونه نمیخری میری طبقه پایین از دم در مغازه که میای بیرون یارو میاد بررسی میکنه کجا میری تا سریع امار به دوستش بده.
میری مثلا طبقه پایین سریع گوشی رو بمیداره بهش زنگ مینزه زیر 30 تومن بهش ندی ها !!
حالا شما میخوای توی این وضعیت اتیکت قیمت بزنی ؟ میخوای مسلمان باشی ؟ به فکر جیب ملت باشی ؟ من به شخصه اگر کسی کارمندی باشه و ندار باشه بهش تخفیف میدم. ولی کسی که میدونم ده جا کار میکنه و میلیاردره چرا باید تخفیف بدم ؟ طرف به همون وسعتی که کار میکنه ارزشو اعتابر برای سایتش قائل هست چرا باید به قیمت پایین بدمش ؟

نکته مه ماینجاست ما قصد گرونفروشی نداریم میخوایم به قیمت روز بفروشیم .
گل رز دونه ای 200 تومنه ولی برو تو مغازه زیر 3 تومن نمیخری ! چرا ؟ چون اون گل رو یارو ساعت 3 صبح میره از میدون تحویل میگیره میاره میزاره تو مغازه . حالا بگو 10 برابر گرون میفروشی . طرف زحماتشو نگاه میکنه.
حالا خدایی این شب نخوابیها یی که ما میکشیم و مقالات خارجی ور میخونیم و با بدبختی چیزی یاد میگیریم نباید به یک قیمت خوبی ازش استفاده کنیم ؟
میخوای بازم موردهای بیشتری هست دکترها رو نگاه کن الان 60 درصد دولت گفته به ویزیتشون اضافه کنند ! شما اینو میدونی یا نه ؟ یعنی به جای 12 تومن باید 20 تومن پرداخت کنی . کار هاست دیگه کار پشگل که نیست با دوتومن انجام بشه
بالاخره باید یک فرقی بنی سی دی کلوب و کار ما باشه یا نه ؟
امیدوارم که متوجه شده باشی عزیز.

mofthost.com
March 17th, 2011, 09:06
اگه گرون بشه یه خوبی داره هر کسی دیگه سایت نمیزنه شما فرض کن یه سایت مثل اسان دانلود یا وطن دانلود ماهی 200تومن هم پول هاست بدن خوب براشون چیزی نیست درآمد یه روز فروشگاه شون هم نیست

akbari
March 17th, 2011, 10:36
سلام
این بحث ها بار ها و بار ها شده ولی کارساز نیست. هرکسی کار خودشو میکنه . برخی دوستان گفتند اگه قیمت بره بالا دیگه مشتری نیست . پس برخی از شرکت ها که خودتون میدونید کیارو میگم چه طور این همه مشتری دارن؟

تا وقتی که هاستینگ ایران سازماندهی نشه هیچ کاری برای قیمت نمیشه کرد

parsianwebhost
March 17th, 2011, 10:43
فکر خوبیه شاید 30 % زیاد باشه اما به هر حال اگه همه این کارو بکنن خوبه ولی ...

mofthost.com
March 17th, 2011, 10:49
30% زیاد شه مشتری هست چون کسی که سایت داره حتما براش یه چیزی داره دیگه!

021teh
March 17th, 2011, 13:20
نظر من 30 در صد زياده

ولي تشكيل اتحديه هم براي كار ما دور از ذهن هستش

ولي ميشه يه جمع تشكلي داد (‌با 20-30 تا شركت )‌

تا حد اقل بشه رو كار بعضي ها نظارت كرد تا كم كم تعداد اين افراد بيشتر بشه

maroofi
March 17th, 2011, 13:21
دوستان عزیز
همین که میگین نمیشه یه جو منفی درست میکنین !
من با دلیل بهتون گفتم مشتری هیچی از وب حالیش نیست ! وقتی هم کسی چیزی نمیدونه بهای دونستن شما رو باید بپردازه !
پزشک ها چرا قیمتهای ویزیتشون بالاست ؟ چون با جون ادم کار میکنند و سلامتی به ادم میدهند و در ثانی هرکسی نیمتونه به علم اونها دست پیدا کنه. پس کسی نیمتونه خود درمانی کنه. غیر از اینه؟
توی این صنف هم خیلیها هستند که اصلا کار با سرورها و کنترل پنلها و مجازی ساز ها و هزار و یک مساله رو نمیدونند.
علمشون در حد وارد کردن یوزرنیم و پسورد کارت اینرتنت هستش.
کاری با سایتهای دانلودی که گفتی ندارم
ولی من میگم قیمتها رو بکشیم ه بازی شده هرکی با خونواده اش بحث میکنه میاد توی این کار. چرا باید این شکلی بشه ؟
هم هسات هم طراحی وب جفتشون به گند کشیده شدند.
کسانی هم موفقند که کار رو بلد باشند ولی وقتی مشتری من میاد میگه فلانی سایت رو طراحی میکنه 50 تومن من چی بگم ؟ بشینم بهش اثبات کنم که یارو کیه و در چه حدیه ؟ یا اینکه بیخیال پول بشم ؟
توی همه صنفها همین بحث هست ولی باید توجه کنین که دیگه این وضعیت باید تموم بشه وگرنه دیر یا زود باید هاستها رو زیر قیمت بفروشین یا به هزارتومن سود راضی بشین
میخواین بسم اله نمیخواین جمع بشید یه برنامه بزاریم قیمت تعیین کنیم.
نمیخوام بگم فلان شرکت بزگرترین هست و قیمتش هم خیلی بالاست اون مشتریش وزارت خونه است ولی هاست ، هاسته چه فرقی میکنه ؟ کیفیتی که بچه های اینجا به مشتریها میدهند از خیلی از همون شرکتها هم بالاتره. من از تک تک هاستیهای اینجا تست گرفتم خدا وکیلی هیچ کدومشون کم و کسرین دارند . پس خودتون رو دست کم نگیرید
یک برنامه میزاریم قیمتها رو بالا میبریم.
در هم هسطوح نه فقط باریه است : برای وب سایت برای کدئنویسی و.... بالاخره اینو فراموش نکنید هاست هم مثل کاتالوگ می مونه که ابروی شرکته طرف حاضره 10 میلیون تومن هزینه کاتالوگ بکنه یک تومن هزینه هاست و طراحی که دیگه چیزی نیست ؟
بازم خود دانید از ما گفتن بود

021teh
March 17th, 2011, 13:36
من پايم براي به اتحاد حد اقل بين بچه هاي اين فروم

maroofi
March 17th, 2011, 14:18
اگر کسی موافق نیست لاقال بگه دردش چیه.
من خوشحال میشم نقص کارم رو بدونم. میشه بگید مشکل چیه ؟

mofthost.com
March 17th, 2011, 14:19
من هم اگر بیشتر از 30 نفر بشین تا 30% پایه ام و حاضرم بعدا هم همکاری کنیم!

maroofi
March 17th, 2011, 14:26
من هم اگر بیشتر از 30 نفر بشین تا 30% پایه ام و حاضرم بعدا هم همکاری کنیم!
چرا 30 نفر؟

021teh
March 17th, 2011, 14:32
من با هر تعدادي باشه همكاري ميكنم

براي خودمون هم بهتره چون حد اقل ميشه رو قيمت ها تمركز كرد

و مشتري گفت اين قيمت اين جوريه

10 تا سايت بهش ميديم ميگيم اينا هم قيمت هاشون اينجوريه

saeed25
March 17th, 2011, 14:56
دروود
من سخنان دوستان را می پذیرم اما باز هم می پندارم که 30 درصد بار افزونی بر دوش مشتری باشد و از سویی،فردا باز هم می بینیم که شرکت های کوچکی که به تازگی کار را آغاز کرده اند،بهای خود را به زیر این بهای هماهنگ شده می رسانند و خود را برتر می دانند!
البته باز هم می گویم،باید با بررسی و حساب کردن هزینه های نخستین و جانبی،به یک افزایش نرخی دست یافت و نه مانند هندوانه فروشان امروز یک نرخ فردا یک نرخ!

maroofi
March 17th, 2011, 15:09
سعید جان برادر من قرار نیست که طرف روزنامه بخره که قیمتش کم باشه قیمت هاست همینه.
دردسر + خرید کردیت و واریز + هزینه وی پی ان + فحش کشیدنها و برخوردهای ناشایست + میگرن و هزار درد و مرض دیگه هم جمع بزنی خرجش والا بیشتر از 30% من نمیدونم چرا شما اینو میگی.
البته کسانی که در شهرستان هستند میتونند قیمت کمتری داشته باشند ولی دیگه نه خیلی کم باشه !! تا یه حدی میتونند کمتر قیمت بدهند چون قدرت خرید شهرستان خوب بله کمتر از تهرانه ولی اینو دیگه قبول ندارم که به همین وضعیت ادامه بدیم.
چه برای هاست چه برای طراحی و غیره. دوست دارم کوچیک و بزرگ این فروم همگی با هم هماهنگ بشوند.

در ضمن به نکته خوبی اشاره کردی کسانی که تازه کار هستند و کوچک هستند ادعا میکنند و قیمتشون رو به اندازه ما میارند. باشه مهم نیست ولی شما توجه کردی که اعتبار + سابقه در خرید بیشتر مورد ملاک هست ؟ اینجاست که دوباره مشتری مجبور میشه از ما بگیره.
ولی همونطوریک ه گفتم هاستهای ارزون هم بزارید که قدرت انتخاب رو داشته باشه هاست اروزن و بی کیفیت هم هست که باری کسانی که میخوان سایت کوچک داشته باشند مناسب باشه.
مرسی

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

من با هر تعدادي باشه همكاري ميكنم

براي خودمون هم بهتره چون حد اقل ميشه رو قيمت ها تمركز كرد

و مشتري گفت اين قيمت اين جوريه

10 تا سايت بهش ميديم ميگيم اينا هم قيمت هاشون اينجوريه

اینو باید طلا بگیری بزنی سر در تمام شرکتهای خدمات وب از هاست بگیر تا دیزاین
مرسی

saeed25
March 17th, 2011, 15:16
در ضمن به نکته خوبی اشاره کردی کسانی که تازه کار هستند و کوچک هستند ادعا میکنند و قیمتشون رو به اندازه ما میارند. باشه مهم نیست ولی شما توجه کردی که اعتبار + سابقه در خرید بیشتر مورد ملاک هست ؟ اینجاست که دوباره مشتری مجبور میشه از ما بگیره.
ولی همونطوریک ه گفتم هاستهای ارزون هم بزارید که قدرت انتخاب رو داشته باشه هاست اروزن و بی کیفیت هم هست که باری کسانی که میخوان سایت کوچک داشته باشند مناسب باشه.
مرسی
دروود
به گفته خود شما زمانیکه مشتری بیشترین کاری را که می تواند انجام دهد زدن نام کاربری و گذرواژه کارت اینترنت می باشد،چگونه می تواند در پی یک شرکت خوش پیشینه برود؟

mofthost.com
March 17th, 2011, 15:26
30 نفر حداقل دیگه چون نمیخوام ضرر کنم!
شما سعید جان که این قدر قشنگ فارسی حرف میزنی نگران اون چند نفر نباش خدایی شما باید میزبان 50 تا سایت باشی تا بتونی درآمد معادل میزبانی یه سایت مثل وطن دانلود و .. را داشته باشی! بعد اینکه کم کم یاد میگیرن وقتی رفت یه هاست خرید که آپتایمش 20% بود میره از یه مدیر با تجربه میپرسه هاستت از کجاست ! این طور نیست به نظرت؟ یه ماه ضرر بهتره یا یه عمر! بعد اینکه این شغل مثل کارگریه نمیشه از یه سنی به بعد کار کرد پس باید به فکر بود!

exactserver
March 17th, 2011, 15:35
دوست عزیز هیچ جای دنیا هم تورم 30% یه دفعه اونم شب عید ندارند. تو کشورهای دیگه هاستینگ صرفا برای جوری کار هست و زیاد به سودش فکر نمی کنن سود تو طراحی سایت و سرور هست. یه سایت شما طراحی می کنید تو ایران با کلی مکافات و بیا و برو از طرف 300$ میکنید واقعا هم باید کند تو ایران پول از مشتری. اما تو خارج همان سایت رو میشه 2000$ فروخت. من یه سایت برای یک درمانگاه تو لندن ایجاد کردم وقتی بهش گفتم 400$ میشه چندین برا برای من ایمیل فرستاد که آقا مطمئن هستید با 400$ من یک سایت خوب و بدون مشکل خواهم داشت دامنه من همان دامنه قبلیم خواهد بود و از بین نمیره. کلی طول کشید که بفهمونم بله من دارم از شما 400$ میگیرم و کار هم خوب هست اگر دوست دارید بیشتر بدید منم بدم نمیاد. بعدا فهمیدم برای صد مگ فضای بدون دیتابیس روی سروری که هیچ امکاناتی نداشت داشته فقط بابت هاست خالیش ماهی هشتاد پوند پرداخت میکرده. الان هم قول داده برای من از اونجا کلی مشتری بفرسته. پس همه شرایط رو بسنجید بعد. تو ارمنستان بعضی از مواد عذایی صد درام گران شده مردم اعتراض کردن و دارن میان تو خیایان برای اعتراض امروز تو ایران همه چی هر هفته گران میشه کجای دنیا اینطوریه.

از اون پیشنهادها بودا!

maroofi
March 17th, 2011, 15:48
والا این کار واسه من سودی نداشته و تنها راهی هم که فکر میکنم جمع شدن همگی و قرار گرفتن در یک گروه هستش.
چیزی که مهمه این هست که بفهمیم هممون مثل هم هستیم و قرار نیست که یکی تک خوری کنه اگر اینجوری باشه پس فردا هم باید منتظر باشید که یکی بگه هاست 100 مگ با یک گیگ پهن باند فقط 500 تومن !
والا !
بهتره همگی جمع بشیم و با هم باشیم.

سعید جان " دیگه وظیفه تبلیغات به عهده این اتحادیه نیست ! شرکتها و اشخاصی که در این سنف هستند وظیفه دارند کاتالوگ چاپ کنند تبلیغات کنند و خودشون رو معرفیک نند تا ملت متوجه حضور ایشان در صحنه باشند "
قرار نیست که دیگه مشتری از سیر تا پیاز قرارداد رو بچه ها بنویسند
من میگم همگی با هم فقط قیمت ( اصل کاری !! ) رو تعیین کنیم.
هرکسی هم خارج از این گود میخواد ماهی بگیره به زمین میخوره
فقط نیاز به حمایت از گنده های همین فروم رو داریم که تا این لحظه صفر هستش و کسی اعلام امادگی نکرده. درصورتی که این به نفع همه هست. همه سود میبرند و چیزی که شرکتها رو از هم متمایز میکنه کیفیت و سابقه و تجربه و پشتکار طرف هستش.
ما که حرفمون رو زدیم تا شب اگر جمع شدند میشه روشون حساب کرد وگرنه که اینده خوبی نمیبینم.
موفق باشی

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

دوست عزیز هیچ جای دنیا هم تورم 30% یه دفعه اونم شب عید ندارند. تو کشورهای دیگه هاستینگ صرفا برای جوری کار هست و زیاد به سودش فکر نمی کنن سود تو طراحی سایت و سرور هست. یه سایت شما طراحی می کنید تو ایران با کلی مکافات و بیا و برو از طرف 300$ میکنید واقعا هم باید کند تو ایران پول از مشتری. اما تو خارج همان سایت رو میشه 2000$ فروخت. من یه سایت برای یک درمانگاه تو لندن ایجاد کردم وقتی بهش گفتم 400$ میشه چندین برا برای من ایمیل فرستاد که آقا مطمئن هستید با 400$ من یک سایت خوب و بدون مشکل خواهم داشت دامنه من همان دامنه قبلیم خواهد بود و از بین نمیره. کلی طول کشید که بفهمونم بله من دارم از شما 400$ میگیرم و کار هم خوب هست اگر دوست دارید بیشتر بدید منم بدم نمیاد. بعدا فهمیدم برای صد مگ فضای بدون دیتابیس روی سروری که هیچ امکاناتی نداشت داشته فقط بابت هاست خالیش ماهی هشتاد پوند پرداخت میکرده. الان هم قول داده برای من از اونجا کلی مشتری بفرسته. پس همه شرایط رو بسنجید بعد. تو ارمنستان بعضی از مواد عذایی صد درام گران شده مردم اعتراض کردن و دارن میان تو خیایان برای اعتراض امروز تو ایران همه چی هر هفته گران میشه کجای دنیا اینطوریه.

شما خارج رو با این جا مقایسه میکنی ؟
خوبه خودت میگی پولو باید کند وقتی که مشتری همچین ادمیه میزنه رفیق منو لت و پار میکنه واسه 50 تومن اخرشه م کارشون به دادگاه و یک قاضی مافنگی میکشه توقع داری چقدر به مشتری پیشنهاد بده واقعا شغل کثیفتر از طراحی نیست همه جور بدبختی و عذاب رو تحمل میکنی اخرش هم بدهکار طرف میشی.
نه عزیز من تا این ملت رو نسوزونی حساب کار دستشون نمیاد
استاد من الان کاناداست خیلی وقت نیتس که رفته . توی مصاحبه اش برشگت گفت ده برابر زحمتی که برای کار میکشیدم باید هزینه میکردم تا دستمزدم رو بگیرم !
شما دیگه بخون اخر خطشو
اینها واسه اینه که طرف فکر میکنه 100 تومن پول وب رو میده دیگه تموم ! در صورتیک ه اینجوری نیست. درسته مشتریه و پول دستشه ولی ارباب و
باید یک اهرم زوری به نام پول باشه که به صرف انجام دادن کار بی ارزه.
من همه حرفهامو زدم دوست داشتید بخونید خودتون نتیجه میگیرید
موفق باشید

exactserver
March 17th, 2011, 16:01
این انجمن می تواند بهترین مرجع قیمت گذاری باشه چند نفر را از با سابقه ها و اونهایی که تخصصی در این زمینه دارند رو انتخاب کنید بیان و قیمت گذاری کنن. همه موظف باشند همان قیمت ها رو عرضه کنند. هر سایتی هم این کار رو نکرد برید حضوری اینترنتی توجیه کنیدش بیاریدش اینجا تو این سایت عضو بشه وقتی همه مشکلات رو ببینه و نظر همه رو بشنوه از سود زیاد که بدش نمیاد قبول می کنه. قیمت گذاری ها هم بر اساس استانداردهای جهانی و مدل ایرانی همان قیمت ها باشه. بعد اون گروه برن از دولت از انجمن صنف الکترونیک و کامپیوتر از مخابرات بخواهند که این تشکیلات به وجود آمده را حمایت کنند مگه اصناف چطوری به وجود آمدند همینطور شده که یه صنفی به وجود میاد دیگه بعدا وقتی دولت حمایت کنه میشه صنف میزبانان هاستینگ و طراحی سایت. بعد همه سایتها موظف میشن که از این اتحادیه مجوز بگیرن حالا نه اینکه همه شرکت باشن ها هرکی می خواد کار کنه باید ثبت بشه. هر سایتی هم با این نرخ کار نکرد و مجوز نگرفت اتحادیه دستور مسدود شدن سایت رو صادر میکنه و الحمدالله دست به ***** شدن و بستن سایتها تو ایران خیلی خوبه سریع میبندنش.
یه تاپیک جدا باز کنید و افرادی رو که برای اینکار مناسب می دانید پیشنهاد بدید تا رای گیری بشه و یه سری برای این قیمت گذاری و کنترل بازار انتخاب بشن.

atilnic
March 17th, 2011, 16:23
رقابت تو ایران سر قیمت هست نه کیفیت و پشتیبانی
و اگه همه بالا بفروشن بقیه هم میان
ولی متأسفانه این هند و پاکستان و .. میان ارزون میدن اینا هم فکر می کنن که ارزون بدن تا از اینا بخرن
به هر حال باید بالا برد
با تشکر

saeed25
March 17th, 2011, 16:29
با دروود
پس گویا این بار اراده ای توانمند تر قرار دارد برای افزایش بها ها و راستین زاسزی هرچه بیشتر آنها..!
چشم به راه دیگر بزرگواران و پیشکسوتان در این زمینه هستیم برای همیازی بیشتر.

021teh
March 17th, 2011, 17:01
من حتي شده با اين دوستمون و كساني كه هست حتي تعداد كم تو ويرايش قيمت ها هستش

و اگه يه جمع باشين هر چند كوچك بتونيم بستگي به شرايط تصميم بگيريم

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

من م حاضرم 1-2 ماه ضرر بدم براي اين كار

maroofi
March 17th, 2011, 17:48
ببینید من کامل گفتنی ها رو در پستهای قبلی توضیح دادم.
جزییات کار شامل تعیین قیمتها هستش که تمامی پکیجهای مشابه در یک سطح باشه بطور مثال ( هاست صد مگابایت + یک گیگ پهن باند ~ ده هزارتومن ) حالا هزارتومن کمتر بیشتر مهم نیست ولی قیمت این پکیج همینه دیگه نباید کسی اینو کمتر از ده تومن بفروشه. این یک قانونه اگر ما این قانون رو بوجود بیاریم بقیه هم حساب کار دستشون میاد.
دوستمون حرف خوبی زد : کسی از سود بیشتر بدش نمیاد

میتونند بیشتر بفروشند ولی دیگه از قیمت مصوب کمتر نباشه که بازار به هم نریزه و این بلبشویی که بوجود اومده از بین بره.
من امیدوارم که به کمک شماها اینکار انجام بشه. در ضمن منتظر کسی هم نباشید همون کسانی که شما بزرگ خطابشون میکنید زمانی کوچک بودند پس دلیلی به اومدن و یا نیومدن انها نیست . شما هم کمی تلاش کنید از بقیه جلو میزنید.
فقط کافیه کمی همت کنیم و همدیگر رو بشناسیم .
موفق باشید

saeed25
March 17th, 2011, 17:53
با دروود
آیا در نرخ گذاری ،بهای سرور های اروپایی یا آمریکایی،سی پانل و یا دایرکت ادمین و .... نیز در نظر گرفته اید؟

maroofi
March 17th, 2011, 18:05
تفاوت قیمتشون زاید نیست
امریکاییه قیمتش ماهی ده دلاره اروپاییه هم قیمتش ماهی 6 یورو هست . شما فروش ماهی 20 تومن.
هزینه لایسنس رو هم به این قیمت اضافه کن. تا حالا چطوری میفروختی ؟ قیمت رو چند برابر کن.
وقتی که قیمتها بالا بره ( نه خیلی دیگه زیاد ) طرف میگرده و دنبال اروزنها میگرده ووقتی که میبینه همه چی بصورت بورس عرضه میشه دیگه بیخیال قیمت میشه و از یکیک ه کیفیتش بهتره میگیره
اینجاست که دیگه باید تبلیغات رو شروع کنید. و خودتون رو معرفی کنین.
همه میگفتن هاست دی ال خیلیخ وب وبده و فلان و بمان ! چرا نباید بعد از این شرکت کسی همچین سرویس داشته باشه ؟ من اطلاعاتم خیلی کم هست ولی میدونم که شرکت خوشنامی بوده.
همه میتونند جای اینو بگیرند فقط کمی همت لازمه.
همین :)

s404
March 17th, 2011, 18:28
دوستان عزیز به نظر من باید اتحادیه هاستینگ تو ایران تشکیل داد
تا مدیران هاستینگ ضمن رقابت سالم با هم همکاری داشته باشن و با هم متحد بشن
ایرنیک irnic.in ایرنیک (http://irnic.in) این سایت من هست.. حالا هر کی هر نظری داده بگه :53:

maroofi
March 17th, 2011, 18:38
من موافقم که این اتحادیه تشکیل بشه ولی مخالف این هستم که کلید ریاست این اتحادیه رو دو دستی تقدیم کسانی بکنیم که تا الان با رانت و هزار ضرب و زور خودشون رو بالا کشیدند
رک و پوس کنده نظرمو میگم : همین بچه های اینجا باید باشند. کسی که بیرون وایساده و از رانت خودش میخوره حق ورود به اینجا رو نداره گرچه اینقدر قیمتهای اونها بالا هست که کسی سراغشون نمیره و فقط مشتریهای خودشون رو دارند دروغ میگم ؟

s404
March 17th, 2011, 18:45
نه
نظر شما صحیح هست
اتحادیه یعنی مجموعه تمام اعضا
و تمام اعضا سهم دارن تو اتحادیه
و کلا با رای اعضا باید مدیر تایین بشه

maroofi
March 17th, 2011, 18:53
پس لطفا تاپیک جدید رو بزنید و در پست اول قید کنید که کسانی که مایل هستند شرکت کنند حتما قیمتهای پیشنهادی خودشون رو بفرستند به همراه مشخصات پکیجها.
اتحادیه چطوری نرخ تعیین میکنه ؟ مشخصات خودشون و بفرستند
مثلا
1 گیگ هاست امریکا + 10 گیگ پهن باند + سی پنل = قیمت 20 تومن
ادرس سایت + نام مدیر+ شماره تماس + ( افراد حقوقی = نام شرکت و شماره ثبت )
همین جوری به ترتیب مشخصات رو بگیرید میانگین قمیتها رو در میاریم و رندش میکنیم مثلا ده نفر به ترتیب قیمت میدهند مجموع کل افرها تقسیم بر 10 میکنی قیمت متعادلش در میاد و حالا اگر عدد رندی نبود یک جوری گردش میکنیم.
بقیه هم باید بپذیرند که زیر این قیمت نباید افر بدهند.
این میشه قانون هرکسی هم مشکل داشت میفرستید به مجمع تحقیق .
مهم نیست چند نفر جمع بشوند مهم این هست که بازدهی کار بالا باشه.
بقیه هم ببیند سود بیشتری کاسب میشوند حتما میان تازه در مسائل حقوقی هم میتونیم کمک کنیم و به هم اطلاع رسانی کنیم.

همه اینها در صورتیه که همکاری باشه
پس تاپیک جدید رو بزنین من شب برمیگردم
فعلا

znhost
March 17th, 2011, 19:10
همه دوستان توجه کنن. من برنامه خاصی برای صنف دارم که میگم. کاملا عادلانه و بی طرف. یک برنامه هست که حاظرم خودم 1 ماه وقتم رو صرفش کنم بدون هیچ مزدی. همین که 2 نفر از آدم یاد کنن کافیه. اما این قضیه صنف میمونه برای بعد خدمت من که مرداد تموم میشه.
اما در مورد 30 درصد. من همین الان نرخام رو بردم بالا. هرکی میخواد نرخهاش رو ببره بالا همین الان اینکار رو بکنه. دیگه اگه 30 نفر بشیم اگه 10 نفر بشیم نکنید. میمونه یک چیز دیگه، و اونم اینه که توجه داشته باشید فقط الان افراد تازه کار دنبال هاست ارزون هستند. وقتی قیمت ها بالا بره مشتری به اینجور سایتهای ارزون فروش شک میکنه و طرفش نمیره. خود شما به شخصه اگه بدونید سرویستون قطعی داره، میرید سراغش؟ نه. پس در درجه اول کیفیت
نکته دوم اینه که با بالا بردن قیمت و کم شدن مشتری ، کیفیت بالا تر میره و این چیزیه که مشتری میخواد و هیچ وقت مشتری چیز ارزون و بی کیفیت رو به دوستاش تبلیغ نمیکنه.
و اینجو شما هم به پول میرسید هم درجه هاستینگتون رو بالا میبرید. یک مثال ساده در همین ضمینه هم بزنم.
کیا v-p_n میفروشن؟
2 تومن میدید دیگه؟
خوب حالا اون رو بکن 5 ، ببین چقدر از مشتریات کم میشن و کیفیت سرویست میره بالا. در مورد پولت هم ، تو داری از هر مشتری 5 تومن میگیری. یعنی پول 2 تا و نصفی مشتری. پس ضرر هم نمیکنی.
و اما چه سودی برای تو داره؟
حداقل سودش اینه که با افتخار میگی سرویس من کیفیتش بالاست. کسی نماد قر بزنه و بگه سرعت پایینه و اعصابت رو خوردکنه. همه میان و میگن کیفیت سرورت خوبه و فوقش بگن یکم گرون میدی و تو میگی پول کیفیت بالا رو داری میدی.
حالا بیای 1000 بدی همون *** رو. ببین سرورت دیگه نمیکشه. همه شاکی و هزارتا مشکل دیگه
من به شخصه این موضوع رو تجربه کردم.
هرکی نرخ رو کشید بالا زیر پستش بزنه "افزایش 30% نرخ" با رنگ قرمز

saeed25
March 17th, 2011, 19:19
دروود
پس باید تخفیف هایی که به دوره های 1 ساله و یا 3 ماهه نیز بر می گردد همینجا به آگاهی رسانیده شوند.

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

همه دوستان توجه کنن. من برنامه خاصی برای صنف دارم که میگم. کاملا عادلانه و بی طرف. یک برنامه هست که حاظرم خودم 1 ماه وقتم رو صرفش کنم بدون هیچ مزدی. همین که 2 نفر از آدم یاد کنن کافیه. اما این قضیه صنف میمونه برای بعد خدمت من که مرداد تموم میشه.
اما در مورد 30 درصد. من همین الان نرخام رو بردم بالا. هرکی میخواد نرخهاش رو ببره بالا همین الان اینکار رو بکنه. دیگه اگه 30 نفر بشیم اگه 10 نفر بشیم نکنید. میمونه یک چیز دیگه، و اونم اینه که توجه داشته باشید فقط الان افراد تازه کار دنبال هاست ارزون هستند. وقتی قیمت ها بالا بره مشتری به اینجور سایتهای ارزون فروش شک میکنه و طرفش نمیره. خود شما به شخصه اگه بدونید سرویستون قطعی داره، میرید سراغش؟ نه. پس در درجه اول کیفیت
نکته دوم اینه که با بالا بردن قیمت و کم شدن مشتری ، کیفیت بالا تر میره و این چیزیه که مشتری میخواد و هیچ وقت مشتری چیز ارزون و بی کیفیت رو به دوستاش تبلیغ نمیکنه.
و اینجو شما هم به پول میرسید هم درجه هاستینگتون رو بالا میبرید. یک مثال ساده در همین ضمینه هم بزنم.
کیا v-p_n میفروشن؟
2 تومن میدید دیگه؟
خوب حالا اون رو بکن 5 ، ببین چقدر از مشتریات کم میشن و کیفیت سرویست میره بالا. در مورد پولت هم ، تو داری از هر مشتری 5 تومن میگیری. یعنی پول 2 تا و نصفی مشتری. پس ضرر هم نمیکنی.
و اما چه سودی برای تو داره؟
حداقل سودش اینه که با افتخار میگی سرویس من کیفیتش بالاست. کسی نماد قر بزنه و بگه سرعت پایینه و اعصابت رو خوردکنه. همه میان و میگن کیفیت سرورت خوبه و فوقش بگن یکم گرون میدی و تو میگی پول کیفیت بالا رو داری میدی.
حالا بیای 1000 بدی همون *** رو. ببین سرورت دیگه نمیکشه. همه شاکی و هزارتا مشکل دیگه
من به شخصه این موضوع رو تجربه کردم.
هرکی نرخ رو کشید بالا زیر پستش بزنه "افزایش 30% نرخ" با رنگ قرمز
دروود بر شما
دوست گرامی،مهر فرمایید آنچه را در اندیشه دارید بفرماید تا بهره ببریم.
ما هم هستیم.
همچنین در مورد فروش اینارنت بدون محدودیت با این بهایی که می بفرمایید،اساسا امکان پذیر نیست!!!با همین 2 یا 3 تومان هم می توان سرویس هایی با کیفیت داد!!نیازی به اینهمه گرانفروشی نیست!
اما در ورد میزبانی به راستی بهای کنونی پایین می باشد به نستب زحمت هایش..!
مگر سرور های چیز چه زحمتی دارند؟!3تا Gnerate می زنید،نام کاربری و گذر واژه امادا است.

znhost
March 17th, 2011, 19:59
دروود بر شما
دوست گرامی،مهر فرمایید آنچه را در اندیشه دارید بفرماید تا بهره ببریم.
ما هم هستیم.
همچنین در مورد فروش اینارنت بدون محدودیت با این بهایی که می بفرمایید،اساسا امکان پذیر نیست!!!با همین 2 یا 3 تومان هم می توان سرویس هایی با کیفیت داد!!نیازی به اینهمه گرانفروشی نیست!
اما در ورد میزبانی به راستی بهای کنونی پایین می باشد به نستب زحمت هایش..!
مگر سرور های چیز چه زحمتی دارند؟!3تا Gnerate می زنید،نام کاربری و گذر واژه امادا است.

من 2 تا سرور دارم یکی با قیمت 2 تومن و دگری رو با 4500 میدم.مشتری های سرور دوم راضی هستن و حتی چنتاشون از شرکتهای تجاری هستن. در هردو سود یکی هست
در مورد صنفیه میترسم سوء استفاده بشه از پیشنهاد و بعضی از شرکتها و اشخاص سریعا اقدام کنن و به سایتی برای درآمد خودشون تبدیل کنن. اما در کل حق شما میدونم بگم.
فقط خواهش میکنم این سایت رو با هدف بهبود وضعیت فعلی ایجاد کنید اگر تمایل دارید. در غیر اینصورت به شخصه اجازه نمیدم و هر کار از دستم برای نابودیش بر بیاد میکنم.
لینک صنفیه: http://www.webhostingtalk.ir/f41/22497/

021teh
March 17th, 2011, 20:24
من هم امشب ميكشم بالا

exactserver
March 17th, 2011, 22:17
سلام

نمی خواهم تبلیغ کنم ولی اگه تعرفه های سایت من رو ببینید www.exactserver.com (http://www.exactserver.com) از روی سایت های خارجی قیمت گذاشتیم و سعی کردیم کمی رقابتی تر باشه و با بازار ایران هم زیاد گرون نیست. بعضی از وقت ها پیش میاد مشتری میاد میگه تعرفه شما بالاست می گم اگر بخواهید از جای دیگه برایتان می گیرم که طبق تعرفه خودتون باشه میگه باشه مثلا موردی داشتم که وی پی اس می خواست گفت وی پی اس های شما بالاست ما میدیم 40$ میگفت vpsland میده 18$ گفتم برای برای شما از vpsland میگیرم و به شما میدم 20$ خوبه گفت باشه و انجام شد دو روز نشد گفت این به دردم نمیخوره و باهاش مشکل دارم چون تا 14 روز مانی بک داشت پول رو پس گرفتم و بقیه هزینه رو ریخت به حساب و vps رو از ما گرفت الان 5 ماه روی سرور های ماست و تو اینترنت هم بعضی وقتها با هم صحبت می کنیم میگه کاملا راضی هستم و الان می فهمم تفاوت سرویس خوب و سرویس ارزون چیه. مورد های مشابه این زیاد داشتیم براشون از جای دیگه گرفتیم بعد خودشون گفتند از سرویس های خودتون بدید.
شما هم باشد مشتری رو طوری باهاش برخورد کنید که خودش مجاب به خرید با کیفیت بشه. در ثانی اگه سرویس ارزون پیدا نشه مثلا همه سرویس vps رو از 35-45 قیمت بدن دیگه مشتری قیمت 18 تومان پیدا نمی کنه که بخواد بحث کنه. این قضیه با اتحاد همه شرکتها و افرادی هست که تو این انجمن هستند و با تشکیل یه اتحادیه از اعضای این انجمن و درخواست های مکرر به دولت و مراجعه مربوطه برای حمایت می تواند تبدیل به اتحادیه رسمی و قانونی بشه و کسانی که این نرخ رو رعایت نمی کنن و تو اون بازه کار نمی کنن رو میتونه جلوی فعالیتشون رو بگیره.

021teh
March 17th, 2011, 22:33
موافقم

MbjHosting
March 17th, 2011, 22:52
ایده نسبتا خوبی است.
ولی از نظر بنده یا باید کلیه هاستینگ ها اجرا کنند و یا هیچ کس اجرا نکند !
در ضمن درصورت موافقت همه، این کار ها باید بعد از عید انجام شود.

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

در ضمن حتما نباید 30% باشد. می تواند بیشتر و می تواند کمتر باشد ! باید همگی تصمیم بگیریم.

saeed25
March 17th, 2011, 22:57
دروود
با شما هم رای هستم و برای پس از نوروز مناسبتر می باشد چرا که همه در نوروز تخفیف می دهند حال بیاییم و بها را بالا ببریم؟:دی

exactserver
March 18th, 2011, 00:45
من با اینکه بعداز عید این تغییر قیمت رو داشته باشیم موافقم ولی برنامه ریزی اون باید از الان صورت بگیره و تعرفه مشترک با یه بازه کم در بیاید و همه تو اون بازه شروع به فروش بکنن. و وقتی مشتری به شما گفت قیمت بالاست بگید می توانم از جای دیگه ای برای شما ارزان تهیه کنم تا خودتون تفاوتش رو متوجه بشید. طوری عمل کنید که مشتری خودش به این نتیجه برسه که اون ارزونه بدردش نمی خوره و به شما میگه این اینطوری میگید من روز اول گفتم حال اگه خواستید بیایید از سرویس های ما بگیرید. با جان و دل میخره. من این سیاست رو بکار بردم و خوب هم جواب داده. یکی از سیساست های کاریمون هم اینه که هر کسی سرویس از هرکجا بخواد براش با قیمت منتاسب دلاری خرید می کنیم و بهش تحویل میدیم و بهش هم میگیم این سرویس رو اگه خواستی ما هم داریم. سرویس رو می گیره و اگه خوب بود ما هم با اون شرکت کار می کنیم اگه خوب نبود میاد میگه راضی نیستم اذیتم میکنه میگم خودت انتخاب کردی و هیچ مسئولیتی هم متوجه ما یا شما که تو این طرح شرکت کردید نخواهد بود. بعد خودش میگه سرویس های شما چطوره بعد به راحتی می توانید سرویس رو بهش عرضه کنید ولی باید واقعا کیفیت و پشتیبانی خیلی خوبی بهش ارائه بدید.
پایداری یک شرکت هاستینگ روی رضایت مشتری هاش هست و هر مشتری راضی هزاران مشتری دیگر رو به همراه میاره ولی یه مشتری ناراضی دودمان شما رو به باد میده من چند بار تو این انجمن دیدم که نوشته شده فلان شرکت پول من رو خورد راضی نبودم پشتیبانی نداشتند یا روز اول خوب بود ولی بعد از یه مدت مشکل داشت اذیتم کرد. نباید اینطوری باشه.
من یه استاد داشتم میگفت مشتری ارباب تو هست شاه و سرور تو هست همانطوری که برای بالاترین مقام کشورت احترام میگذاری همانطور که برای یه سرور و بزرگتر از خودت احترام می گذاری باید برای مشتری هم احترام بگذاری. مشتری همه چیز شماست، سرمایه و هستی شماست. فرض کنید اگر هر مشتری رو از دست بدید یک میلیون دلار از دست می دهید اون موقع برای حفظ سرمایه خود و حفظ مشتری چه می کنید؟

saeed25
March 18th, 2011, 00:50
من یه استاد داشتم میگفت مشتری ارباب تو هست شاه و سرور تو هست همانطوری که برای بالاترین مقام کشورت احترام میگذاری همانطور که برای یه سرور و بزرگتر از خودت احترام می گذاری باید برای مشتری هم احترام بگذاری. مشتری همه چیز شماست، سرمایه و هستی شماست. فرض کنید اگر هر مشتری رو از دست بدید یک میلیون دلار از دست می دهید اون موقع برای حفظ سرمایه خود و حفظ مشتری چه می کنید؟

دروود
بیایید پس از همین نخست آغاز به بها گزاری نماییم،راستی این تیکه که درشت تر شده است را خوب آمدی!!هرچند من به این آدم هم هیچ احترامی نمی گزارم اما مشتریم برایم دارای احترام می باشد.

znhost
March 18th, 2011, 01:14
در ضمن حتما نباید 30% باشد. می تواند بیشتر و می تواند کمتر باشد ! باید همگی تصمیم بگیریم. حالا 30 هم نشد نشد. فقط خواهشن همه ببرید بالاو درصدی هم که ببرید همون اختلافهای قبلی هست. پس جای نگارانی نیست.
دوستان یه مژده
من کار و زندگیم رو ول کردم و الان دارم اسکریپت برای بهبود این وضعیت مینویسم. دوستان php نویس کمک کنن. کسایی هم که میتونن سرور بدن آماده باشن. چون این اسکریپت روی چنتا سرور از چند نقطه از دنیا قراره باشه. هیشکی هم قرار نیست پول بده یا پول بگیره. هر کی به اندازه توانش کمک میکنه.
شاید یکسری ها ویژگیش رو توی پست حذف شده خواندن ، ولی بازم اینجا میگم:
1- هاستینگها آی پی سرور رو میدن ، بعد از یک ماه وضعیت سرور معلوم میشه از نظر پایداری.
2- یک سری افراد کار بلد رو باهم جمع میشیم و انتخاب میکنیم(حدود 10 نفر) که وضیفشون بررسی سرعت سرور و لود صفحات و امنیت هست. و اینها هم به هر آی پی ثبت شده یه نمره میدن.
3- سیستم شروع میکنه به رده بندی و آی پی هاروو بترتیب اولویت در کیفیت منظم میکنه و در آخر تعداد آیپی ها تقسیم بر 5 میکنه.
اینجوری کیفیت هر سرور معلوم میشه و باز هم یک نظر سنجی عظیم. این کیفیت ها در کنار هم قرار میگیرن و هر کس میره یک قیمت براش تعیین میکنه و سیستم اون هارو میانگین میگره و اعلام میکنه.
در آخر نیاز نیست هر کس همون نرخ رو بزاره برای سرویسش. هرکی یه قیمت تو همون مایه های قیمت میانگین میزاره.
این قضیه برای میزبانی وب هست. اما در مورد وی پی اس و .....
نیخوام کارا قاطی شه برای این میزاریم بعد اتمام این موضوع.
برای سایت هم یک پیج با ظاهر ساده تهیه کردم. که هیچ تبلیغی یا اسمی قرار نیست داخل اون قرار بگیره. حتی برای دیدن کیفیت هر سرور ، یوزرها نمیان تو سایت ، بلکه از لوگوکه شما تو سایت میزارید استفاده میکنن(مثل لوگو وضعیت زرین پال)
در مورد میزبانیش و دامنه ، اصلا مهم نیست کی بزارش ، فقط یکی باشه که حداقل مورد اطمینان 20 نفری باشه در درستکاری.
عکس صفحه اولش رو هم میزارم ببینید.
در مورد اسکریپت هرکی پیشنهاد بهتری داره بگه (فعلا اسکریپت)
در ضمن اگه همکاری کنید خیلی زود تموم میشه مخصوصا اگه کسی کمک کنه
در مورد خودم : من هیچ گونه دخالتی نمیکنم و حاظرم اسکریپت رو بدم به کسی که معتمد همه هست.

maroofi
March 18th, 2011, 05:36
قصد بی احترامی ندارم ولی عزیز این که پیشنهاد بنده بود با یه چرخش 2 درجه ای.
منم همینو گفتم: گفتم قیمتها رو برابر بازار عرضه کنید ولی یک سری هاتهای بی کیفیت و ارزون رو برای کسانی که ندارند کنار بزارید.
حالا این میتونه سرویسهای دیگری از خارج باشه میتونه از هاستهای خودتون باشه.
این موارد در همه چیز صدق میکنه : چه وی پی ان ، چه دیزاین و...

یک دوستی هم گفتند یا همه باشند یا هیچ کس . این حرف درست نیست ما نیمتونیم به خاطر کج فهمی یک عده نون خالی گاز بزنیم. اونها خودشون رو باید با اکثریت وفق بدهند چیزی هم از دست نمیدهند بلکه چیزی هم بدست میاورند مثال هم زدم گفتم شما بور یک پاساژ عمرا بتونی زیر قیمت بازار از یک مغازه یک جنسی رو بگیری تفاوت قیمت ممکنه 1000 تومن باشه ولی همه مغازه ها زیر قیمت بازار نمیفروشند میگن نداریم. تا اینکه مشتری راضی بشه از یک جایی خرید کنه ولی زیر قیمت بازار دیگه نمیفروشند فقط ممکنه هزارتومن تفاوت داشته باشه.
نمونه اش : سرویس های اینترنت دیگه زیر ماهی 8 هزارتومن ADSL نیست .
کارت شارژهای تالیا و همراه اول همشون طبق مصوبه سازمان مقررات رادیویی دقیقه ای زیر صد تومن خدمات میدهند . sms ها قیمتشون نزدیک به هم هستش. و اگر کسی تخلف کنه سازمان مقررات هم بساطش رو جمع میکنه و جریمه باریش صادر میکنه.
حالا ما نمیخوایم بگیر و ببند راه بندازیم ولی میخوایم یک اتحادیه داشته باشیم فردا روزی هم به مشکل خوردیم خیلی راحت بتونیم همدیگر رو حمایت کنیم.
مگه بد میگم ؟
منتظر کسی هم نشینید اون تاپیک رو که گفتم یکی بیاد بزنه یک نظر سنجی بزاریم و اگر کسی ه مشرکت نکرد دلیلش رو بپرسید شاید نقصی در این کار هست ولی منفعت خودی به دیگران رو اصلا دوست ندارم.
وگرنه همانطوریک ه گفتم دیر نیست اون روزی که تبلیغ هاست 1000 تومنی بکنین ....ببینید کی گفتم.
عجبا.

znhost
March 18th, 2011, 10:19
اینجا نمیشه این کار رو کرد، تاپیک بسته میشه. ولی من جدی چسبیدم به این کار.کسیم کمک نکرد، نکرد.
دامنه هم ثبت مکنم و سایت رو راه میندازم. ابتدا توش میان و کاندید میشن. بعد اعلام میشه میایم رای میدیم. از این کاندیدا 10 نفر انتخاب میشه و این میشه تیم اتحادیه ما.
دامنه و سایت هم به این گروه داده میشه.
بنده حاظرم این ضرر رو بپزیرم. هم دامنه هم میزبان و هم اسکریپت و اصلا برام مهم نیست کجای این قضیه باشم. فقط اگه به نظرتون میتونید کمکم کنید آستین بالا بزنید. اگرم که نکردید، مهم نیست به شخصه این قضیه رو تموم میکنم.

---------- Post added at 09:19 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

قصد بی احترامی ندارم ولی عزیز این که پیشنهاد بنده بود با یه چرخش 2 درجه ای.
پیشنهاد نیست. دارم مینویسمش.

sibs
March 18th, 2011, 11:36
من نه موافق این کارم و نه مخالف . ولی ایا بعد از افزایش قیمت تغییری در پلانهای خریداری شده توسط مشتریان ایجاد میشه ؟ خب از ابتدا هم یارانه ای برای هاستینگ داده نمیشد که حالا بردارند و قیمتهاش بره بالا ...

مشتری هاتون ناراضی خواهند شد چون این افزایش 30 درصدی با توجه به بنزین لیتری 400 و.... به من فشار میارود مثل شما ....!!

به نظر من افزایش ندیم قیمتها رو یکی کنیم چون چون باز با افزایش 30درصدی هم قیمت بعضی شرکتها بازم کمتر میمونه .

znhost
March 18th, 2011, 11:44
ولی ایا بعد از افزایش قیمت تغییری در پلانهای خریداری شده توسط مشتریان ایجاد میشه ؟ خب از ابتدا هم یارانه ای برای هاستینگ داده نمیشد که حالا بردارند و قیمتهاش بره بالا ...
خوب حداقل اینه که به سود بیشتر نمیرسیم ، اما با کم شدن مشتری کیفیتمون بالا میره
در مورد یارانه هم میتونم بگم یک نمونه از کشورها اینگلیس هست. اگه نگاه کنی خیلی گرون تر از همه جا میدن. دلیلش گرونی در خود کشور هست.

به نظر من افزایش ندیم قیمتها رو یکی کنیم چون چون باز با افزایش 30درصدی هم قیمت بعضی شرکتها بازم کمتر میمونه .
به نظر شما کیفیت سرویسها یکی هست؟
این میزبانی با این قیمت که ما میدیم یه بچه 12-13 ساله هم میتونه بخره با پول تو جیبیش. به نظرتون معقوله؟

MbjHosting
March 18th, 2011, 11:54
الان شما یک نظرسنجی دو گزینه ای (بله ۰ خیر ) قرار بدید ببینید کیا به افزایش موافقند سپس اگر تعداد موافق ها بیشتر بود یک نظرسنجی چند گزینه ای ( مثلا ۵٪ ۱۰٪ ۲۰٪ ۳۰٪) قرار بدید ببینید با افزایش چقدری موافقند.

sibs
March 18th, 2011, 12:04
به نظر من 30% زیاده و برای کسانی که ماهانه پول بیشتری می پردازند خیلی بیشتر تاثیر خواهد گذاشت . چون 30% صد هزار تومان با 30% ده هزار تومان یکی نیست .

باید این افزایش قیمت به صورت مرحله ای و در چند گام افزایش پیدا کنه که محسوس نشه .
درضمن جناب znhost سایت شما چرا اینجوری بالا میاد ؟؟

2191

MbjHosting
March 18th, 2011, 12:09
به نظر من 30% زیاده و برای کسانی که ماهانه پول بیشتری می پردازند خیلی بیشتر تاثیر خواهد گذاشت . چون 30% صد هزار تومان با 30% ده هزار تومان یکی نیست .

باید این افزایش قیمت به صورت مرحله ای و در چند گام افزایش پیدا کنه که محسوس نشه .

2191

ایشون درست می گن باید در هر زمینه یک درصدی اضافه شود.

maroofi
March 18th, 2011, 12:11
اقایان ، خانمها!
توجه داشته باشید که قرار نیست سایتی برای اینکار اختصاص داده بشه . من اگر میخواستم این کار رو بیرون از اینجا راه اندازی کنم که همین الان هاست دارم و یک دامین ای ار دو تومنی خرجش میکردم .
مشکل هاست نداریم
مشکل ما هماهنگی بین دوستان هست تا الان چند نفر شدیم ؟ به ده نفر هم نرسیدیم
همگی باید از همین جا باشیم درست نیست از اینجا یار پیدا کنیم بزنیم به چاک !
همینجا بهترین جاست تا سایت جدید پا بگیره و ایندکس بشه پدر صاب بچه در اومده.

نظر بنده یک نظرسنجی عمومیست !
30 درصد زیاده مشکلی نیست ! قمیتها رو هماهنگ کنید همگی با هم 20 درصد میبریم بالا.
قیمتها رو وقتی هماهنگ بالا ببریم کسی اخ نمیگه
شما نگاه کنید 100 مگ هاست رو بچجه های اینجا میدهند 10 تومان ! در صورتیک ه شرکتهای قدیمی همینو میدهن 40 تومن ! کجاش زیاده ؟
همینو 30 درصد گرون کنیم میشه چقدر؟ اخه 10 تومن هاست چیزیه که واسش فحش بخوریم؟
ولی وقتی کیفیت بالا بره و قیمت رو بپردازند اینجوری نیست.
خدایی مشتریها خیلی هار شدند.
من که با گرون کردن موافقم در صورتی که همگی همه با هم باشیم

اونوقت اگه مشتری گفت چرا گرونه 10 تا سایت نشونش میدیم میگیم همه همینو میگیرند :111:

بهترین جمله ای بود که تا به حال شنیده بودم.

MbjHosting
March 18th, 2011, 12:18
اقایان ، خانمها!
توجه داشته باشید که قرار نیست سایتی برای اینکار اختصاص داده بشه . من اگر میخواستم این کار رو بیرون از اینجا راه اندازی کنم که همین الان هاست دارم و یک دامین ای ار دو تومنی خرجش میکردم .
مشکل هاست نداریم
مشکل ما هماهنگی بین دوستان هست تا الان چند نفر شدیم ؟ به ده نفر هم نرسیدیم
همگی باید از همین جا باشیم درست نیست از اینجا یار پیدا کنیم بزنیم به چاک !
همینجا بهترین جاست تا سایت جدید پا بگیره و ایندکس بشه پدر صاب بچه در اومده.

نظر بنده یک نظرسنجی عمومیست !
30 درصد زیاده مشکلی نیست ! قمیتها رو هماهنگ کنید همگی با هم 20 درصد میبریم بالا.
قیمتها رو وقتی هماهنگ بالا ببریم کسی اخ نمیگه
شما نگاه کنید 100 مگ هاست رو بچجه های اینجا میدهند 10 تومان ! در صورتیک ه شرکتهای قدیمی همینو میدهن 40 تومن ! کجاش زیاده ؟
همینو 30 درصد گرون کنیم میشه چقدر؟ اخه 10 تومن هاست چیزیه که واسش فحش بخوریم؟
ولی وقتی کیفیت بالا بره و قیمت رو بپردازند اینجوری نیست.
خدایی مشتریها خیلی هار شدند.
من که با گرون کردن موافقم در صورتی که همگی همه با هم باشیم

اونوقت اگه مشتری گفت چرا گرونه 10 تا سایت نشونش میدیم میگیم همه همینو میگیرند :111:

بهترین جمله ای بود که تا به حال شنیده بودم.

بله همه باید با هم بالا ببریم ولی نباید قیمت 20 تا هاستینگ یکی شود ! مثلا قیمت سرور مجازی 256 مگابایت را بنده و 15 نفر دیگر 16000 تومان بدهیم اصلا امکان پذیر نیست !
+ 30% به نظر بنده هم درست نیست. ( نظر شخصی )
+ همانطور که عرض کردم باید برای هر موضوع یک درصدی اضافه شود.
چون اگر بخواهیم در زمینه دامنه 30% اضافه کنیم اگر 10.000 تومان هم دامنه را ارائه بدهیم، میشه 13000 تومان
( به نظر بنده اصلا در بخش دامنه و سرور اختصاصی نباید این کار انجام گیرد. اگر تغییری هست در هاست، هاست دانلود، وی پی اس همین و بس ! )

exactserver
March 18th, 2011, 12:22
حقیقتش رو بخواهید یه نگاه به بازارهای جهانی بندازید. من الان علاوه بر بازار ایران رو بازار کشورهای دیگه هم دارم کار میکنم و اصلا هدفم بیشتر اونهاست. تو سیستم هاستینگ شرکتهای خارجی هاستینگ واسه جور کردن جنس هست و کشوندن مشتری به سمت خودشون. من یه بررسی کردم به عنوان نمونه الان ما دامنه ها رو به صورت نماینده رسمی از شرکت Tucows کانادا که Opensrs هم گفته میشه رجیستر می کنیم با شرکتهای دیگه هم مثل آنلاین نیک و دایرکتی هم کار کردم ولی اون یه چیز دیگس. تیکت میزاری پشت سرت جواب میده. راهنمایی میکنه خندت میگیره میگی مگه من تازه با کامپیوتر آشنا شدم و دوازده سالمه انقدر روان و ساده و خوب بیان میکنه همه چیز رو دلیل منطقی میاره واست. بگذریم
ثبت دامنه تو این شرکت نسبت به دایرکتی و آنلاین نیک بالاتره دلیلش هم کیفیت و پشتیبانی بسیار بالاست اگه شما تو رجیستر دامنه 4 دقیقه مشکل داشته باشید خسارت پرداخت میکنه یه بار به من ایمیل زد که سیستم های ما برای 4 دقیقه که میشد به ساعت کشور ما دو شب کار نمی کرده اگر تو این تایم شما دچار خسارتی شدید بگید ما پرداخت کنیم اون موقع من ایران کار هاستینگ انجام میدادم گفتم برو دلت خوش اینجا بانکها ساعت به ساعت میخوابن کسی عین خیالش نیست تو میگی 4 دقیقه اونم ساعت 2 شب ما خیلی دلت خوشه
ولی الان که اومدم ارمنستان و دارم با بازار جهانی کار می کنم می فهم 4 دقیقه یعنی چی و وقتی سیستمی 4 دقیقه می خوابه یعنی چه اتفاقی میافته تلفنو تو سرت خورد میکنن
کار به شکایت و پلیس و اینا میکشه و شوخی هم ندارن
خوب حالا تو این بازار دامنه com رو opensrs میده به رسلر رسمی خودش 10.52$ میگه بفروش 15$ و زیر قیمت 13$ هم نفروش
به رسلر هم مثلا بده فلان قدر. دیدم شرکتهایی هستند میان دامنه رو به همان قیمت خرید خودشون میدن
هاست رو هم ارزون میدن دقیقا قیمتهایی که الان ما هم تو سایت www.exactserver.com (http://www.exactserver.com) زدیم می توانید ببینید تازه من اینا رو نسبت به بازار جهانی سنجیدم و با توجه به کیفیت قیمت مناسب هم گذاشتم. بعد نگاه میکنید میبینید پول سرور هم در نمی یاد. با یه بررسی دیدم که مشتری میاد سایت میگره خارجی ها بدتر از ما ایرانی ها هیچی از کامپیوتر سر در می یارن و نمیدونم با سایت باید چی کار کرد. بعد میگه خوب من الان اینو چیکار کنم طراحی می خواد، SEO می خواد و غیره بعد نگاه میکنید یه سایت برای طرف میزنه 2000$ دلار یه قالب میزنه برای طرف 60$
اونجا سود میکنه.
دوستان سرتون رو درد اوردم ولی بیایید همین الگو رو البته نه با این قیمت های نجومی چون مشتری سکته میکنه بهش بگی سایت 300$ حالا شده 2000$
یه سری شرکتها دارن با همین قیمت 300$ - 500$ سایت میزنن ما لان خودمون طرف میاد میگه من یه سایت می خوام براش یه جوملا نصب میکنم، یه قالب ساده طراحی می کنم و مطالب سایت رو که داده بین 300 تا 500$ میگیرم
تو ایران هم قیمت معقولی این نیایید بازار رو خراب کنید سایت بزنید 50$
بزارید همان قیمت معقول 500$ یا 300$ باشه هاست دویست مگ رو با پهنای باند 15 گیگ و بقیه موارد نامحدود با گشتیبانی خوب ما داریم 12$ سالیانه عرضه میکنیم قیمت مناسبی برای ایران نیایم بدیم 4$
تبلیغ دیدم هاست اقساطی این یعنی چی ارزش کارتون رو میارین پایین طوری شده که هر کسی راه میافته هاستینگ راه میندازه من رسلر دارم تو ایران تو خونه داره کار میکنه روز اول زنگ میزد من میخوام شمتری تعریف کنم چیکار کنم، میخوام پلن تعریف کنم چیکار کنم، این ساب دمین چیه اصلا الان یکی از شرکتهای خوب هاستینگ تو ایران داره کار میکنه
اینقدر قیمت ها رو اورد پایین و می گفت گران میدید یه روز باهاش صحبت کردم گفتم میشه وقتی پشیمون میشی و واقعا هم لطمش رو خورد الان داره از من بالاتر قیمت میده
12$ برای هر کسی راحته و میتونه سایت داشته باشه برای اون که می خواد اروزن باشه سایت 12$ بسشه کارش گرفت میاد میگه بهتر از این می خوام جواب منو نمیده که قطعا درامد داره
دوستان سایت دانلود میدونید درآمد بدی نداره حاضرید به یه سایت مثل p30download سایت نا محدود بدید سالانه 2$؟
کمی روی حرف های من فکر کنید و بعد نظر بدید. کار هاستینگ یه کار حرفه ای هست ولی الان شده اسباب بازی کسی رو میشناسم کارش فیلم برداری مجالسه میگه از هاستینگ خوشم میاد حال میکنم باهاش تفریح برام سایت هاستینگ راه انداخته داره با قیمت های اروزن عرضه میکنه
چیکار میکنه از Blue هاست IWeb یا ما و سایرن تو خارج هسایت میگره می فروشه نه هزینه ای کرده و استرسی داره پشتیبانی با ما یا Iweb سایرینه اون راست راست میچرخه.
بیایید برای خودتون ارزش قائل بشید و یک کار حرفه ای انجام بدید وقتی یه جا هم میگید کارم شغلم هاستینگ هست بگن چه کار خوبی و تحسین کنن نه اینکه هر بچه ده دوازده ساله هم بتونه این کار رو راه بندازه و بشه اسباب بازی
البته سن منظور نیست ها به بعضی ها بر نخوره منطورم اینکه طرف یه تخصصی داشته باشه بیاد تو این کار و یه ارزشی داشته باشه وقتی وارد این کار میشه بتونه به عنوان یه شغل مشتقل بهش نگاه کنه.
ببخشید خیلی پر حرفی کردم.

MbjHosting
March 18th, 2011, 12:25
حقیقتش رو بخواهید یه نگاه به بازارهای جهانی بندازید. من الان علاوه بر بازار ایران رو بازار کشورهای دیگه هم دارم کار میکنم و اصلا هدفم بیشتر اونهاست. تو سیستم هاستینگ شرکتهای خارجی هاستینگ واسه جور کردن جنس هست و کشوندن مشتری به سمت خودشون. من یه بررسی کردم به عنوان نمونه الان ما دامنه ها رو به صورت نماینده رسمی از شرکت Tucows کانادا که Opensrs هم گفته میشه رجیستر می کنیم با شرکتهای دیگه هم مثل آنلاین نیک و دایرکتی هم کار کردم ولی اون یه چیز دیگس. تیکت میزاری پشت سرت جواب میده. راهنمایی میکنه خندت میگیره میگی مگه من تازه با کامپیوتر آشنا شدم و دوازده سالمه انقدر روان و ساده و خوب بیان میکنه همه چیز رو دلیل منطقی میاره واست. بگذریم
ثبت دامنه تو این شرکت نسبت به دایرکتی و آنلاین نیک بالاتره دلیلش هم کیفیت و پشتیبانی بسیار بالاست اگه شما تو رجیستر دامنه 4 دقیقه مشکل داشته باشید خسارت پرداخت میکنه یه بار به من ایمیل زد که سیستم های ما برای 4 دقیقه که میشد به ساعت کشور ما دو شب کار نمی کرده اگر تو این تایم شما دچار خسارتی شدید بگید ما پرداخت کنیم اون موقع من ایران کار هاستینگ انجام میدادم گفتم برو دلت خوش اینجا بانکها ساعت به ساعت میخوابن کسی عین خیالش نیست تو میگی 4 دقیقه اونم ساعت 2 شب ما خیلی دلت خوشه
ولی الان که اومدم ارمنستان و دارم با بازار جهانی کار می کنم می فهم 4 دقیقه یعنی چی و وقتی سیستمی 4 دقیقه می خوابه یعنی چه اتفاقی میافته تلفنو تو سرت خورد میکنن
کار به شکایت و پلیس و اینا میکشه و شوخی هم ندارن
خوب حالا تو این بازار دامنه com رو opensrs میده به رسلر رسمی خودش 10.52$ میگه بفروش 15$ و زیر قیمت 13$ هم نفروش
به رسلر هم مثلا بده فلان قدر. دیدم شرکتهایی هستند میان دامنه رو به همان قیمت خرید خودشون میدن
هاست رو هم ارزون میدن دقیقا قیمتهایی که الان ما هم تو سایت www.exactserver.com (http://www.exactserver.com) زدیم می توانید ببینید تازه من اینا رو نسبت به بازار جهانی سنجیدم و با توجه به کیفیت قیمت مناسب هم گذاشتم. بعد نگاه میکنید میبینید پول سرور هم در نمی یاد. با یه بررسی دیدم که مشتری میاد سایت میگره خارجی ها بدتر از ما ایرانی ها هیچی از کامپیوتر سر در می یارن و نمیدونم با سایت باید چی کار کرد. بعد میگه خوب من الان اینو چیکار کنم طراحی می خواد، SEO می خواد و غیره بعد نگاه میکنید یه سایت برای طرف میزنه 2000$ دلار یه قالب میزنه برای طرف 60$
اونجا سود میکنه.
دوستان سرتون رو درد اوردم ولی بیایید همین الگو رو البته نه با این قیمت های نجومی چون مشتری سکته میکنه بهش بگی سایت 300$ حالا شده 2000$
یه سری شرکتها دارن با همین قیمت 300$ - 500$ سایت میزنن ما لان خودمون طرف میاد میگه من یه سایت می خوام براش یه جوملا نصب میکنم، یه قالب ساده طراحی می کنم و مطالب سایت رو که داده بین 300 تا 500$ میگیرم
تو ایران هم قیمت معقولی این نیایید بازار رو خراب کنید سایت بزنید 50$
بزارید همان قیمت معقول 500$ یا 300$ باشه هاست دویست مگ رو با پهنای باند 15 گیگ و بقیه موارد نامحدود با گشتیبانی خوب ما داریم 12$ سالیانه عرضه میکنیم قیمت مناسبی برای ایران نیایم بدیم 4$
تبلیغ دیدم هاست اقساطی این یعنی چی ارزش کارتون رو میارین پایین طوری شده که هر کسی راه میافته هاستینگ راه میندازه من رسلر دارم تو ایران تو خونه داره کار میکنه روز اول زنگ میزد من میخوام شمتری تعریف کنم چیکار کنم، میخوام پلن تعریف کنم چیکار کنم، این ساب دمین چیه اصلا الان یکی از شرکتهای خوب هاستینگ تو ایران داره کار میکنه
اینقدر قیمت ها رو اورد پایین و می گفت گران میدید یه روز باهاش صحبت کردم گفتم میشه وقتی پشیمون میشی و واقعا هم لطمش رو خورد الان داره از من بالاتر قیمت میده
12$ برای هر کسی راحته و میتونه سایت داشته باشه برای اون که می خواد اروزن باشه سایت 12$ بسشه کارش گرفت میاد میگه بهتر از این می خوام جواب منو نمیده که قطعا درامد داره
دوستان سایت دانلود میدونید درآمد بدی نداره حاضرید به یه سایت مثل p30download سایت نا محدود بدید سالانه 2$؟
کمی روی حرف های من فکر کنید و بعد نظر بدید. کار هاستینگ یه کار حرفه ای هست ولی الان شده اسباب بازی کسی رو میشناسم کارش فیلم برداری مجالسه میگه از هاستینگ خوشم میاد حال میکنم باهاش تفریح برام سایت هاستینگ راه انداخته داره با قیمت های اروزن عرضه میکنه
چیکار میکنه از Blue هاست IWeb یا ما و سایرن تو خارج هسایت میگره می فروشه نه هزینه ای کرده و استرسی داره پشتیبانی با ما یا Iweb سایرینه اون راست راست میچرخه.
بیایید برای خودتون ارزش قائل بشید و یک کار حرفه ای انجام بدید وقتی یه جا هم میگید کارم شغلم هاستینگ هست بگن چه کار خوبی و تحسین کنن نه اینکه هر بچه ده دوازده ساله هم بتونه این کار رو راه بندازه و بشه اسباب بازی
البته سن منظور نیست ها به بعضی ها بر نخوره منطورم اینکه طرف یه تخصصی داشته باشه بیاد تو این کار و یه ارزشی داشته باشه وقتی وارد این کار میشه بتونه به عنوان یه شغل مشتقل بهش نگاه کنه.
ببخشید خیلی پر حرفی کردم.

بله باید مشتری را جذب کنیم، خوب سرویس بدهیم، خوب پشتیبانی کنیم و... که دوستان اکثرا با اون آشنا هستند.

maroofi
March 18th, 2011, 12:32
اگر قیمت 20 تا هاستینگ یکی بشه چه مشکلی بوجود میاد ؟
ببینید خوب به حرف من توجه نکردید .
عرض بنده این بود که : یکی هاستشو خریده ماهی 4 دلار اون یکی خریده ماهی 6 دلار به جای اینکه 10 دلار بفروشید ماهی 13 دلار بفروشید . هم گرون کردید هم اینکه قیمتها یکی شده ! درواقع سودی که برای نفر اول میره 9 دلار هست و برای نفر دوم 7 دلار هست. زیاد و کم شده قبوله این خیلی بده ولی باید توجه کرد در جامعه ای زندگی میکنیم که لبنیاتش 4 بار گرون شده کسی داد نزد. قیمت بنزین دوبار بالا رفت کسی داد نزد.
حالا واسه 10 دلار نگران شدید؟
حرف من اینه وگرنه که میدونم این کار بدیه ولی خوب چاره ای نیست.
حالا به همین شکل قمیتها رو افزایش میدید ولی مثل عرف هرچقدر قیمت بیشتر شد به همون نسبت هم یک درصدی کم میشه و این صحبتتون قابل قبوله و کاملا تایید میکنم مثلا کسی که 500 تومن خرید میکنه دیگه 30 درصد نباشه مثلا 10 درصد باشه و الی اخر.
این روند پلکانی رو من دوست دارم که باتوجه به نکته ای که عرض کردم قبول کنید. حالا این وسط برای طراحها و نمایندگان یک درصدی قائل میشید که قیمت کمتری پرداخت کنند چون درواقع اونها یوزر نیستند و هستند.
امیدوارم که مورد قبول حق قرار بگیره ان شا الله :دی

MbjHosting
March 18th, 2011, 12:35
اگر قیمت 20 تا هاستینگ یکی بشه چه مشکلی بوجود میاد ؟
ببینید خوب به حرف من توجه نکردید .
عرض بنده این بود که : یکی هاستشو خریده ماهی 4 دلار اون یکی خریده ماهی 6 دلار به جای اینکه 10 دلار بفروشید ماهی 13 دلار بفروشید . هم گرون کردید هم اینکه قیمتها یکی شده ! درواقع سودی که برای نفر اول میره 9 دلار هست و برای نفر دوم 7 دلار هست. زیاد و کم شده قبوله این خیلی بده ولی باید توجه کرد در جامعه ای زندگی میکنیم که لبنیاتش 4 بار گرون شده کسی داد نزد. قیمت بنزین دوبار بالا رفت کسی داد نزد.
حالا واسه 10 دلار نگران شدید؟
حرف من اینه وگرنه که میدونم این کار بدیه ولی خوب چاره ای نیست.
حالا به همین شکل قمیتها رو افزایش میدید ولی مثل عرف هرچقدر قیمت بیشتر شد به همون نسبت هم یک درصدی کم میشه و این صحبتتون قابل قبوله و کاملا تایید میکنم مثلا کسی که 500 تومن خرید میکنه دیگه 30 درصد نباشه مثلا 10 درصد باشه و الی اخر.
این روند پلکانی رو من دوست دارم که باتوجه به نکته ای که عرض کردم قبول کنید. حالا این وسط برای طراحها و نمایندگان یک درصدی قائل میشید که قیمت کمتری پرداخت کنند چون درواقع اونها یوزر نیستند و هستند.
امیدوارم که مورد قبول حق قرار بگیره ان شا الله :دی

لطف کنید نخواهید که تنوع در بازار نباشد ! بلکه باید تنوع باشد !

بنده با افزایش نسبتا موافقم ولی با یکسان شدن قیمت ها اصلا موافق نیستم !

maroofi
March 18th, 2011, 12:41
اقا تنوع قیمت ؟ دی:
شما تنوع محصول میتونی داشته باشی ولی تنوع قیمت نمیتونی !
مثلا :
میتونی پیراهنی رو پیدا کنی که ابی رنگ باشه ولی نمیتونی یک پیراهن مارک خوب رو یه مغازه بگیری 30 تومن یک مغازه دیگه 10 تومن ! معمولا پیراهن خوب دیگه از 30 تومن کمتر نیست حالا ممکنه بیشتر باشه ولی کمتر نیست ولی قیمتش همون 30 تومنه !
هرچیزیک ه فکرش رو بکنی همینه. الان تلوزین ال سی دی بی کیفیت و کوچولو میدن 150 تومن . ( برای کسیکه پول نداره خوبه ) ولی ال سی دی درست حسابی از یک تومن به بالاست. کجای ایران شما قیمت ال سی دی رو متفاوت دیدی ؟

در عوض تنوع محصول هست !
یکی میخواد اینده نگری کنه یک گیگ هاست میگیره یکی هم میبینه که نه با 20 مگ کارش راه میفته تنوع یعنی این نه اینکه قمیتها رو متنوع کنیم !!!!!!
موفق باشی

MbjHosting
March 18th, 2011, 12:44
اقا تنوع قیمت ؟ دی:
شما تنوع محصول میتونی داشته باشی ولی تنوع قیمت نمیتونی !
مثلا :
میتونی پیراهنی رو پیدا کنی که ابی رنگ باشه ولی نمیتونی یک پیراهن مارک خوب رو یه مغازه بگیری 30 تومن یک مغازه دیگه 10 تومن ! معمولا پیراهن خوب دیگه از 30 تومن کمتر نیست حالا ممکنه بیشتر باشه ولی کمتر نیست ولی قیمتش همون 30 تومنه !
هرچیزیک ه فکرش رو بکنی همینه. الان تلوزین ال سی دی بی کیفیت و کوچولو میدن 150 تومن . ( برای کسیکه پول نداره خوبه ) ولی ال سی دی درست حسابی از یک تومن به بالاست. کجای ایران شما قیمت ال سی دی رو متفاوت دیدی ؟

در عوض تنوع محصول هست !
یکی میخواد اینده نگری کنه یک گیگ هاست میگیره یکی هم میبینه که نه با 20 مگ کارش راه میفته تنوع یعنی این نه اینکه قمیتها رو متنوع کنیم !!!!!!
موفق باشی

دوست عزیز ببینید الان شما درست می گید پیراهن خوب رو نمیشه 30 تومان کمتر خرید ولی ممکنه یکی 35 تومان بدهد و یکی 30 تومان ! به انتخاب فروشنده هست. باید یک سقف گذاشت که کسی از آن ارزانتر یا گرانتر ندهد ! ( قابل توجه هاستینگ های با کیفیت ولی گران )

znhost
March 18th, 2011, 12:47
لطف کنید نخواهید که تنوع در بازار نباشد ! بلکه باید تنوع باشد !

بنده با افزایش نسبتا موافقم ولی با یکسان شدن قیمت ها اصلا موافق نیستم !
بنده هم با یکسان شدن موافق نیستم. مگه همه ما از یکجا سرور گرفتیم و مشخصات همه سرور ها یکیه/
اینجور نمیشه.
در مورد این تاپیک هم باید بگم یک نفر برای کمک در نوشتن برنامه اومد.
http://www.webhostingtalk.ir/f41/22519/

exactserver
March 18th, 2011, 12:51
بله باید رقابت وجود داشته باشه پش تنوع هم هست مثالی که من زدم opensrs میگه بدید 15$ می خواهید رقابت کنید دیگه پایین تر از 13$ ندید. این میشه بازار خوب و رقابتی سالم کسی هم ضرر نمیکنه اگه نگاه کنید تعداد کمی هم هستند که پایین تر میدن عمدشون هم سایتهای خیلی معروفند که سودشون رو طراحی و سرویس های دیگه هست. و اکثرا همان 15$ سرویس میدن.
بله کسانیکه طراح سایت به صورت انبوه هستند و حالت نمایندگی دارن اونا نه دیگه مشتری بحث ما روی مشتری هست برای اونها قیمت های پایینتر ارائه میدم که بتونن اونها هم سود خوبی داشته باشن. الان opensrs میگه به نمایندگان می خواهی سرویس بدی اینقدر پایین تر نده بعد خود شرکت میاد تصمیم میگیره به مشتری جند بده به رسلرهاش چند بده.

maroofi
March 18th, 2011, 12:51
خوب من میگم توی همون سقف قیمت گرون کنید دیگه !
یعنی کسی که تا دیروز 4 دلار میفروخت از این به بعد 13 دلار میفروشه. این همه صحبت من بود
حالا : یکی میتونه 12 دلار بفروشه ، کی هم میتونه 20 دلار بفروشه خلاصه دیگه هرچقدر تیغش برید .

من واثعا متاسفم که باید این کار ور بکنیم ولی دوستان عزیز چاره ای نیست
من در پست قبلی هم گفتم که مخاطب ما قشر مستضعف جامعه نیست کسانی هستند که از سایت درامد دارند یا اینکه کاتالوگ اینترنتی شرکتشون محسوبم یشه . پس میتوانند پرداخت کنند و تا میتوانند باید ازشون استفاده کرد.
این کار رو همه شرکتهای بزرگ میکنند. همه و همه و همه
میخوای لینک بزارم ؟

MbjHosting
March 18th, 2011, 18:50
خوب من میگم توی همون سقف قیمت گرون کنید دیگه !
یعنی کسی که تا دیروز 4 دلار میفروخت از این به بعد 13 دلار میفروشه. این همه صحبت من بود
حالا : یکی میتونه 12 دلار بفروشه ، کی هم میتونه 20 دلار بفروشه خلاصه دیگه هرچقدر تیغش برید .

من واثعا متاسفم که باید این کار ور بکنیم ولی دوستان عزیز چاره ای نیست
من در پست قبلی هم گفتم که مخاطب ما قشر مستضعف جامعه نیست کسانی هستند که از سایت درامد دارند یا اینکه کاتالوگ اینترنتی شرکتشون محسوبم یشه . پس میتوانند پرداخت کنند و تا میتوانند باید ازشون استفاده کرد.
این کار رو همه شرکتهای بزرگ میکنند. همه و همه و همه
میخوای لینک بزارم ؟

خب این کار را اگر بخواهیم عملی کنیم باید هاستینگ های بزرگ و یا محبوب و یا ... نیز انجام دهند. مانند هاست ایران، هاست دی ال، میهن نیک، ایران هاست و.... البته این ها خودشان به خودی خود نسبتا سرویس های با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه می دهند ولی باید این ها نیز با این موضوع آشنا شوند.

maroofi
March 18th, 2011, 19:12
کیفیت خوبه ولی قیمتش بالاست
برو قیمتهای میهن هاست رو با بچه های اینجا مقایسه کن !
من یه بار ده سال پیش ازشون خرید کردم برای هفت پشتم بسه.
همین بچه های اینجا اگه بخواهند میتونند کمر این هاستینگها رو بشکنند. ( فقط رابطه سازمانهای دولتی نیستش ) اگر تمامی شرکتهای خصوصی رو جذب کنیم میتونیم کمر اینها رو خورد کنیم
مگه کی اند؟ چرا همیشه خودتون رو محدود میکنید ؟ چرا باید خود بچه ها رو دست کم بگیریم.
ماشالا اینجا بچه های سرشناسی هم داریم . اقای حشمتی که نیازی به تعریف نداره. aria و.... خیلیها هستند اینجا که از اونها سرتر هستند.
حالا اسم نمیارم که در حق کسی اجحافی نشه ولی خدایی نمیتونیم بگیم کسی در ایران بزرگ هست چون بزرگ معنایی نداره.
به نظرم فقط همدلی نیاز داره که فعلا من کسی رو ندیدم به غیر از این چند عزیز اعلام امادگی کرده باشند .
اون نظر سنجی رو اشمب بزارید تکلیف رو یک سره کنیم ببینیم چکار باید کرد.

MbjHosting
March 18th, 2011, 19:22
کیفیت خوبه ولی قیمتش بالاست
برو قیمتهای میهن هاست رو با بچه های اینجا مقایسه کن !
من یه بار ده سال پیش ازشون خرید کردم برای هفت پشتم بسه.
همین بچه های اینجا اگه بخواهند میتونند کمر این هاستینگها رو بشکنند. ( فقط رابطه سازمانهای دولتی نیستش ) اگر تمامی شرکتهای خصوصی رو جذب کنیم میتونیم کمر اینها رو خورد کنیم
مگه کی اند؟ چرا همیشه خودتون رو محدود میکنید ؟ چرا باید خود بچه ها رو دست کم بگیریم.
ماشالا اینجا بچه های سرشناسی هم داریم . اقای حشمتی که نیازی به تعریف نداره. aria و.... خیلیها هستند اینجا که از اونها سرتر هستند.
حالا اسم نمیارم که در حق کسی اجحافی نشه ولی خدایی نمیتونیم بگیم کسی در ایران بزرگ هست چون بزرگ معنایی نداره.
به نظرم فقط همدلی نیاز داره که فعلا من کسی رو ندیدم به غیر از این چند عزیز اعلام امادگی کرده باشند .
اون نظر سنجی رو اشمب بزارید تکلیف رو یک سره کنیم ببینیم چکار باید کرد.

بله ما نباید خود را کم فرض کنیم ولی اینها اکثر بازار دولتی و... ما را گرفته اند ! + من این را گفتم که آن ها نیز باید از این موضوع مطلع شوند !
در مورد نظرسنجی هم باید بگویم که نظرسنجی توسط Znhost بالای این موضوع قرار گرفته است.

maroofi
March 18th, 2011, 19:34
باریک ! بزن دست قشنگه رو !

exactserver
March 18th, 2011, 19:45
شرکتهایی مثل ایران هاست و غیره به اندازه کافی قیمتشون بالا هست نیازی به بالا بردن ندارن ما ها که قیمت هامون پایینه و داریم بازار رو خراب می کنیم باید قیمت ها رو ببریم بالا. نه به اندازه ایران هاست چون اگه به اندازه اونها باشه میرن از اونا میگیرن باید یه تفاوت معقول داشته باشه که مشتری بیاد سمت ما.
بحث رو خیلی دارید کش میدید که چند نفر رو همه انتخاب کنن که بیان بازار رو بسنجن و قیمت گذاری کنن و اون بشه قیمت مینیمم کسی از اون پایین تر نداه حالا دوست داره بالاتر بده مشکلی نیست. یکی از دوستان می گفت مگه همه از یه جا سرور میگیرم معقوله یکی میبینه سرور بهتری داره قیمت بالاتری میده ولی کسی از اون قیمت پایین تر عرضه نکنه.

maroofi
March 18th, 2011, 19:56
مشکل اینجاست که نمیتونیم قیمتها رو برابر کنیم
من سه بار میشه که یانو توضیح دادم
همگی قیمت رو بالا بیاریم و به یه حدی برسونیم که زیر اون قیمت ندیم.
فرض مثل شما هاست میخری ماهی 4 دلار میفروشی ده دلار
بقیه میخرن 5 دلار میفروشند 11 دلار من میگم بیشتر کنیم و بفروشیم ماهی 15 دلار و این 15 دلار هم به نفع شماست هم به نفع بقیه ( فرض مثال )
اگر این روش انجام بشود بی شک تمام مشکلات حل و فصل خواهد شد
در ضمن من مخالف صحبت شما هستم .
ایران هاست و غیره ( حالا نیخواستم اسم بیارم ) ولی خدایی جز یک دفتر چیزی ندارند . همه منه که به دیتاسنتر دسترسی نداریم. یک کالایی رو میفروشیم که خودمون نمیبینمش . ( کدوم یک از بچه های اینجا دیتاسنتر دیدن ؟ ) پس نمیشه که بگیم فلانی بهتره و اون یکی خیلی بهتره همه وضعیت مشابهی دارند و این وسط واسطه هستند.
امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشید
موفق باشید

4n0nym0us
March 18th, 2011, 20:02
همچین شما تاپیک زدی انگار بازار هاستینگ رو این سایت می چرخونه!!!!!!

دقت داشته باشید، این انحمن، یک انحمن برای تبادل اطلاعات در زمینه مباحث هاستینگ و (که ما چیزی در این مورد ندیدم) و در کنار اون فروش سرویس هست، نه کنترل کننده بازار هاستینگ ایران.

چندین نفری اینجا مشغول فروش سرویس هاشون هستند و بس.

exactserver
March 18th, 2011, 20:10
قبول دارم اینجا کنترل کننده بازار نیست ولی خیلی از کسانیکه دارن تو این بازار کار می کنند چند شرکت هاستینگ ثبت شده تو این انجمن دارن فعالیت می کنند بماند کسایکه ثبت شده نیستن و یا اصلا دارن تو خونه کار می کنند. پس می تواند روی بازار تاثیر گذار باشه بقیه هم ببینن که ما یه حرکتی کردیم از سود زیاد بدشون نمیاد و اونا هم تغییر میدن
در مورد اینکه چند نفر اینجا دیتا سنتر دیدن و همه واسطه هستیم هم مخالفم من خودم دیتاسنتر دیدم و چند تا از دوستان هم دیدن و دیتاسنتر هستند اصلا.

maroofi
March 18th, 2011, 20:35
ایشون اصلا کی هستند ؟
دوست عزیز اینجا یک فروم تخصصی در زمینه هاست و دامین و مسائل مربوطه هستش . چطور تا حالا متوجه نشدی ؟
مقالات زیادی هم نوشته شده و همچین بخشهای اموزشیک ه توسطد وستان اداره میشه .
توصیه میکنم قبل از ارسال پست کمی فکر کنید.
در ضمن کسانی که اینجا فعالیت میکنند از بزگران این عرصه هستند . من که نصف یادگرفته هامو مدیون اینجا هستم و از تمامی کسانی که تا الان کمک کردند ممنون و متشکر هستم
بهتره که شما برید و وقبل از اراسل پست کیم فکر کنید.
موفق باشید

4n0nym0us
March 18th, 2011, 21:40
ایشون اصلا کی هستند ؟
دوست عزیز اینجا یک فروم تخصصی در زمینه هاست و دامین و مسائل مربوطه هستش . چطور تا حالا متوجه نشدی ؟
مقالات زیادی هم نوشته شده و همچین بخشهای اموزشیک ه توسطد وستان اداره میشه .
توصیه میکنم قبل از ارسال پست کمی فکر کنید.
در ضمن کسانی که اینجا فعالیت میکنند از بزگران این عرصه هستند . من که نصف یادگرفته هامو مدیون اینجا هستم و از تمامی کسانی که تا الان کمک کردند ممنون و متشکر هستم
بهتره که شما برید و وقبل از اراسل پست کیم فکر کنید.
موفق باشید

شما کی هستی؟
مشخصات من رو برو تو سایت هایی که باگ ریپ می دن ببین، اسم و فامیل و آی دی ام هم هست :)
شما اول برو تایپ کردن یاد بگیر، بعدش بیا در مورد مشخصات من جویا شو (طق معمول دوباره یا کیبورد خرابه، یا 1000 تا دلیل دیگه)
شما هر دانایی ای که از این سایت گرفتی نوش جونت به من چه :-?? اما شما یک آموزش فارسی jail کردن آپاچی، که جزء اصلی ترین مراحل امنیت هست رو اینجا نمی بینی، چند تا کپی پیست انگلیسی :)
ممنون از توصیه های شما، فکر نکرده پست نمی دم من.
در مورد بزرگان هم، بنده به شخصی توهین نمی کنم، تمامی دوستان اینجا استادن و من در جلوی اون ها شاگرد، اما بزرگان؟؟!!! :-??
مجدادا ممنون از نصیحت شما، کلا قبل ارسال پست فکر می کنم ، بعد پست می دم همیشه :)
سلامت باشی.

نیازی به پاسخ دوباره به شما نمی بینم.