PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی هاستینگ

P30Suite
September 23rd, 2023, 15:43
سلام
من یه دولوپر هستم که همیشه از شرکت های مختلف واسه مشتری هام هاست گرفتم
میخوام از این به بعد واسه مشتری هام روی فضایی که خودم درست میکنم سایتهاشونو بالا بیارم و عملا میزبان و هاستشون هم باشم

اول اینکه توی hetzner و worldstream اکانت دارم
آیا اگه از اونجا سرور بگیرم کسی هست که بتونه واسم کانفیگ مناسب و درست انجام بده و سرور اختصاصی رو به چند سرور مجازی تقسیم کنه و نرم افزارهای مورد نیاز رو نصب کنه؟
هزینه اش رو بهم بگه و آیا اینکار به صرفه هست یا بیام نمایندگی یه زیرمجموعه که خودش این خدمات رو ارائه میده رو بگیرم؟

اگه دوستانی که تخصص دارن بهم کمک کنن و توی هر دو مورد هزینه ها رو دقیق بهم بگن ممنون میشم

این نکته رو بگم کارفرماهای جدید رو میخوام بیارم روی این هاست که نهایتا توی بازه زمانی 10 تا سایت وردپرسی بشه

ourweb
September 23rd, 2023, 16:23
سلام
میخوام از این به بعد واسه مشتری هام روی فضایی که خودم درست میکنم سایتهاشونو بالا بیارم و عملا میزبان و هاستشون هم باشم

آیا اگه از اونجا سرور بگیرم کسی هست که بتونه واسم کانفیگ مناسب و درست انجام بده و سرور اختصاصی رو به چند سرور مجازی تقسیم کنه و نرم افزارهای مورد نیاز رو نصب کنه؟
هزینه اش رو بهم بگه و آیا اینکار به صرفه هست یا بیام نمایندگی یه زیرمجموعه که خودش این خدمات رو ارائه میده رو بگیرم؟

اگه دوستانی که تخصص دارن بهم کمک کنن و توی هر دو مورد هزینه ها رو دقیق بهم بگن ممنون میشم

این نکته رو بگم کارفرماهای جدید رو میخوام بیارم روی این هاست که نهایتا توی بازه زمانی 10 تا سایت وردپرسی بشه
باسلام با توجه به تعداد کن هاست ها بنظرم فعلا از نمایندگی استفاده کنید بعد از اون که زیاد شد می توانید انتقال بدید

P30Suite
September 23rd, 2023, 17:30
باسلام با توجه به تعداد کن هاست ها بنظرم فعلا از نمایندگی استفاده کنید بعد از اون که زیاد شد می توانید انتقال بدید

ممنونم همشهری
خودتون هم ریسلر هاستینگ دارید؟

mizban97
September 23rd, 2023, 17:51
سلام

درود وقت بخیر.
بله برای کانفیگ تخصصی سرور درخدمتتون هستم.
جهت مشاوره و هرگونه سوال از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

amirizadi
September 23rd, 2023, 18:30
با سلام و احترام

نمایندگی ایران (https://abnoos.com/cart.php?gid=7)

نمایندگی آلمان (https://abnoos.com/cart.php?gid=22)

saeed25
September 23rd, 2023, 19:31
با درود
دوست خوبم ، با توجه به تعداد کم سرویس های فعلی و با توجه به اینکه اصلا در تخصص شما نیست نگهداری یا توسعه زیرساخت سرور و اینکه هزینه های اون نگهداری و لایسنها و زمانی که از شما در نهایت خواهد گرفت به نسبت خیلی زیاد هست ، اگر مشتی های فعلی یا در آینده شما خیلی مهم هستند و امنیت و پایداری جزو اصلی ترین پارامتر های شما هستند ، پیشنهادم استفاده از نمایندگی هاست ابری هست که معماری زیرساخت خطاپذیر (fault tolerant ) و امنیت و سرعت بالایی را به شما می دهد .
بعد از اون نمایندگی یک شرکت متخصص هاستینگ ( بنظرم شرکت هایی که تخصصی فقط هاستینگ ارائه می کننند اولویت داره به شرکت هایی که هم هاست ارائه می کنند و هم سرور )
و اگر روزی روزگاری به عدد خیلی زیادی از مشتریان رسیدید ، باز هم با انجام تحقیق و در اختیار داشتن نفر فنی یا زمان کافی برای مدیریت فنی زیرساخت ،سرور ابری تهیه کنید و زیرساختتان را روی آن پیاده سازی کنید .

OmizbanCo
September 25th, 2023, 02:12
درود
نمایندگی هاست از ایران قابل ارائه می باشد
Cpanel / Nvme / LiteSpeed / CloudLinux
با قابلیت پشتیبانی از python و nodejs
و همچنین خدمات کانفینگ و مدیریت سرور نیز با توجه به نیاز شما قابل ارائه هست

supportsc
September 25th, 2023, 17:05
سلام و احترام

کانفیگ قابل انجام است لطفا تیکت ارسال کنید.

https://cp.hostbaran.com/submitticket.php