PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسلر برای خودم

fathollahi.mehdi
March 17th, 2011, 00:24
سلام

من می خواستم یه ریسلری بگیرم برای خودم و حدود 10 تا سایت دارم که می خوام رو این آپ کنم.

تعداد بازدید 5 تا از اون ها هر کدوم حدودا 1000 نفر تخمین زده می شه و کار هم طوری است که آپ تایم برام خیلی مهم هست.

credit card هم دارم و می خواسم از justhost بگیرم که با هر کلکی، که بالاخره فهمید ایرانی ام و خودم هم ترسیدم از ساسپند شدن به دلیل تحریم و ... .

می خواسم کمکم کنید یه ریسلر معرفی کنید که:

آپ تایم بالایی داشته باشه ((واقعی))
و مد نظر هم داشته باشید که تعداد بازدید هام هم زیاد هست.
مشکل تحریم هم نداشته باشه
و بتونم از ایران با credi card خرید کنم.

مرسی

021teh
March 17th, 2011, 00:32
چرا خارجي

داخليش هست ديگه

fathollahi.mehdi
March 17th, 2011, 00:46
داخلیشم از خارج می گیره دیگه!

اگه ممکنه خارجی معرفی کنید.

parsianwebhost
March 17th, 2011, 01:04
altushost...

zesht
March 17th, 2011, 01:21
از این دوستمون که تو کانادا دیتاسنتر زده بگیر

fathollahi.mehdi
March 17th, 2011, 01:37
از این دوستمون که تو کانادا دیتاسنتر زده بگیر
کی من نمیشناسم؟
می شه معرفی کنید

1oveless
March 17th, 2011, 01:39
کی من نمیشناسم؟
می شه معرفی کنید
این سایت منظورشون هست
نمایندگی - هاست پولیس (http://hostpolis.com/ir/fa/reseller/)

zesht
March 17th, 2011, 01:44
شرمنده از این که لینک نذاشته بودم
ایشون دیتاسنترشون در این پست معرفی کردن http://www.webhostingtalk.ir/f174/22360/
صحبت های که ایشون کردن شما می تونید از نظر قیمت هم باهاشون صحبت کنید

fathollahi.mehdi
March 17th, 2011, 02:51
اگر از justhost با نام کس دیگه ای که تو امریکا ساکن هس یگیرم

ممکن مشکلی پیش بیاد؟
من قبلا از justhost هاست گرفتم و خیلی راضی بودم ولی بازدید از ایران کم بود.

نمی دونم مشکلی پیش میاد؟

این کاناداییه خیلی گرونه نسبت به justhost

---------- Post added at 01:51 AM ---------- Previous post was at 01:38 AM ----------

اگه ممکنه در مورد iweb هم توضیح بدید با تحریم مشکلی ندارند iweb؟

kingoftehran
March 17th, 2011, 02:55
با سلام
دوست گرامی از iweb.com و یا leaseweb هلند بگیرید هم خیلی خوب هست.جاوید هاست هم نمایندگی از justhost آمزیکا داره می تونید بگید اونا واستون خرید کنند.
خود ما از لیزا وب هلند و آی وب بالای 10 تا سرور داریم و از این دو تا دیتا سنتر راضی هستیم.

Hostpolis
March 17th, 2011, 03:17
سلام دوست عزیز،

در صورتیکه تمایل داشته باشید می تونید شرایطتون رو طی یک مکالمه تلفنی بفرمائید تا بتونیم بیشتر کمکتون کنیم.

درباره قیمت باید خدمت همه دوستان عرض کنم کیفیت بدون هزینه نمیشه! در یک تاپیک دیگه یکی از دوستان هاردش سوخته و همه اطلاعاتش از دست رفته.

ایشون اگه مشترک ما بودن خیالشون راحت میبود چرا که ما 2 لایه Raid 10 داریم و هر هفته بک آپ های Onsite و offsite می گیریم بجز خود WHM که روی سرور گرفته میشه. خوب این با یک هزینه ای میاد که برای دوستانی که به دنبال کیفیت هستند قابل توجیه هست.

در صورتیکه تمایل داشتین بفرمائید که با شما در زمان مورد نظرتون تماس گرفته بشه.

ممنونم.

fathollahi.mehdi
March 17th, 2011, 03:32
خب یعنی شما میگید justhost و iweb خدماتی که شما ارایه می دید رو ارایه نمی دند.

خب برای اون ها هم این هزینه ها هست. بحث، بحث تجاری یه. اون ها تونستن قیمت خدماتشون رو پایین بیارن.

Hostpolis
March 17th, 2011, 03:56
شما با پلن ریسلری در هیچ دیتاسنتری جز بک آپ سرور و Raid1 هیچ امکان دیگه ای ندارید. بنده 11 سال هست که در اینکار هستم و تقریبا با همه دیتاسنترهای قدیمی کار کردم.

ما کیفیت کارمون رو تبلیغ میکنیم. هر ارزونی بی دلیل نیست. وگرنه چرا هیچ کدوم از 25 شرکت میزبانی وب ایران در این فروم نیستند؟ دوستانی که سرورهاشون مشابه هست با سرورهایی که در فروم دوستان دیگه میفروشن؟

کیفیت بدون هزینه نمیاد.

parsianwebhost
March 17th, 2011, 11:01
اگه میخوای از دیتا سنتر اصلی بگیری خب همین مواردی که گفته شد خوبه اما اگه میخوای از ایران بگیری میتونی با چند تا سرویس دهنده در ارتباط باشی بالاخره یه چیز خوب که به کارت بیاد گیر میاری...