PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Csf همه چیز رو بست!

goldcom
March 16th, 2011, 23:57
سلام
من CSF نصب کردم رو سرور
بعد از نصب ، همه پورت ها Block شده!
حتی Putty هم بالا نمیاد!
سایت هم باز نمیشه
راهی نیست که از شر این مشکل خلاص بشم؟

NiceIran.net
March 17th, 2011, 00:07
اگر سرور مجازي هست از طريق كنسول مجازي ساز stop اش كنيد . اگر هم سرور اختصاصي هست بايد kvm بگيريد

Aria
March 17th, 2011, 00:14
سلام.

در صورت داشتن KVM میتونید به صورت مستقیم به Console سرور دسترسی داشته باشید و اکثر دیتاسنتر ها به صورت رایگان برای مدت چند ساعت این اجازه رو به شما میدند که از این قابلیت استفاده کنید.

اگر سرور شما دارای KVM نیست و دیتاسنتر شما هم به شما اجازه استفاده از KVM رو نمیدند (اگر کلاً ندارند یا هزینه بالایی رو پیشنهاد می کنند) از پشتیبانی دیتاسنتر بخواهید که سرویس CSF رو روی سرور شما غیر فعال کنند که معمولاً برای سرور های Self Managed با پرداخت مبلغی این کار رو انجام خواهند داد.

با تشکر.

parsianwebhost
March 17th, 2011, 01:07
به کنترل پنل هم نمی تونی وارد شی ؟!

packsaft
March 17th, 2011, 01:41
اگه به فایل منیجر دسترسی داری فایلهای اجرایی مربوطش رو منتقل کن یه جا دیگه یه ریست کن بالا میاد من قبلا اینکارو کردم

goldcom
March 17th, 2011, 04:09
به هیچی دسترسی نداریم
نه فایل منیجیر
نه پوتی
نه سایت ها
هیچی !
سرور هم کنترل پنل نداره!

parsianwebhost
March 17th, 2011, 10:53
خب پس تنها راهت ارتباط با دیتاسنتره دیگه باید از اون ها بخوای کمکت کنند...

agent47
March 17th, 2011, 12:39
من هم به همین مشکل بر خوردم . فقط خوشبختی این بود که vps بود. مدیر سرور برام درستش کرد.

selectbackup.com
March 20th, 2011, 22:07
یه Ticket به Datacenter ازسال کنید -- براتون انجام میدیند

alirezak
March 22nd, 2011, 02:13
سلام
دوستان من هم برخی اوقات همین مشکل را پیدا می کنم
جالب اینجاست که بعد از فعال کردن csf تا 24 ساعت سرور کار میکنه ولی یک دفعه سرور داون میشه و باید به دیتاسنتر بگم که غیر فعالش کنه

اگه بگید مشکل از کجاست و چی میشه که اینطوری میشه ممنون میشم ، چون نمیشه همش تیکت زد و باید کانفیگ را درست کرد !!!

selectbackup.com
March 22nd, 2011, 02:46
سلام ...

اگه VPS دارید ( مخصوصا openvZ) که مشکل از config سرور هست ---- اگه dedicated دارید من بیش از 200 سرور برای دوستان setup کردم با CSF & CXS روی هیچ کدوم مشکل نداشته یعنی احتمالا روی config مشکل داره

alirezak
March 22nd, 2011, 11:07
بله اینو میدونم
و چون اینجا فروم آموزشی هست ، خواستم بپرسم تا بچه ها بگن و مشکل را رفع کنیم تا بقیه هم یاد بگیرن

اگه میدونید بگید ممنون می شم

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 10:59 AM ----------

ظاهرا با دستور زیر مشکل رفع شد

iptables -A OUTPUT -o eth0 -m state --state ESTABLISHED,RELATED \
-j ACCEPT

#---------------------------------------------------------------

iptables -A INPUT -p tcp -i eth0 --dport 22 --sport 1024:65535 \
-m state --state NEW -j ACCEPT
iptables -A INPUT -p tcp -i eth0 --dport 80 --sport 1024:65535 \
-m state --state NEW -j ACCEPT

میشه یه توضیحی در موردش بدید که مشکل چی بوده و کار این دستور چیه ؟؟

nimafire
March 28th, 2011, 18:48
برای رفع مشکل csf که با openvz دارد باید شما به سرور اصلی دسترسی داشته باشید دوست عزیز.
مشکل را به ادمین گزارش کنید باید برطرف کند
سعی کنید از kiss یا apf استفاده کنید