PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی ایران با پورت اختصاصی

emperor3508
July 7th, 2023, 02:48
سلام
درخواست سرور اختصاصی ایران با پورت اختصاصی دارم ، لطفا هزینه هر مگابیت پورت اختصاصی و پلن هارو اعلام کنید
ممنونم

saeed25
July 7th, 2023, 11:33
سلام
درخواست سرور اختصاصی ایران با پورت اختصاصی دارم ، لطفا هزینه هر مگابیت پورت اختصاصی و پلن هارو اعلام کنید
ممنونم

با درود
اینجوری راهنمایی کردن یکم سخت هست
شما، بهتره حدود پهنای باند مورد نیازتون و پایینترین کانفیگی که مد نظرتون هست یا مورد استفاده‌تون بفرمایید تا بشه بهتون پیشنهاد داد.

emperor3508
July 9th, 2023, 02:21
با درود
اینجوری راهنمایی کردن یکم سخت هست
شما، بهتره حدود پهنای باند مورد نیازتون و پایینترین کانفیگی که مد نظرتون هست یا مورد استفاده‌تون بفرمایید تا بشه بهتون پیشنهاد داد.

پهنای باند اختصاصی (به صورت یک به یک) حداقل 100 مگابایت مورد نیاز مابقی سخت افزار هم باید شما پیشنهاد بدید

RoobinaServer
July 9th, 2023, 18:33
سلام
ممنونم
با سلام

با پورت 100 مگابیت ماهانه حدود 13 میلیون قابل ارائه است

میتوانید پورت 100 یا 1 و 10 گیگابیت تهیه نمائید

http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر

saeed25
July 10th, 2023, 17:06
پهنای باند اختصاصی (به صورت یک به یک) حداقل 100 مگابایت مورد نیاز مابقی سخت افزار هم باید شما پیشنهاد بدید

Advanced+

DL360-G9
2 × (Intel Xeon E5-2660 v4 28 Cores- 56 Threads)
192 GB
(2 × 500GB-SSD)+(2 × 1TB-SSD)
10Gb/s Uplink
11,699,000 تومان

با درود
این سرور با پورت اشتراکی هست از نسل 9 HP ، نسل 10 نیز موجود هست .
منابع بالا و سی پی یو قدرتمند آماده پیاده سازی مجازی سازی هست .
هزینه هر مگابیت پهنای باند اختصاصی 133,000 تومان هست .
لوکیشن های قابل ارائه : شیراز ، مشهد ، همدان ، قم ، تبریز
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره با روش های تماس در امضا در ارتباط باشید .

mizbanir
July 16th, 2023, 14:04
سلام
ممنونم

با سلام و احترام

سرور احتصاصی ایران مو جود میباشد

میتوانید مشخصات سرور های موجود را از ادرس زیر مشاهده فرمایید

https://mizbanir.com/server-dedicated-iran.html

برای اطلاعات بیشتر از مصرف ترافیک به صورت یک به یک در تلگرام با ایدی زیر کار شناس فروش ما در ارتباط باشید

@mohammadvket

serevermajazi
September 18th, 2023, 12:37
سلام وقت بخیر ، سرور اختصاصی و مجازی ایران با قیمت مناسب موجود هست نیاز داشتید در خدمتم بدون محدودیت تانل اپلود رایگان همراه با ایپی ورژن شش رایگان