PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 115 سرور مجازی لینوکس - ویندوز - میکروتیک از 4 لوکیشن فنلاند | روسیه | هلند | آمریکا هارد nvme و ssd - شروع 224000 تومان

nimafire
July 1st, 2023, 14:06
سلام
کاربران عزیز همینک میتوانند سرور های مجازی خود را با قیمت و کیفیت عالی از چهار کشور فنلاند روسیه هلند امریکا خرید نمایند.
سرور ها با تمام سیستم عامل های روز قابل نصب و فعال شدند دارند

چرا آفاق هاستینگ :

✔ ارایه دهنده خدمات اینترنتی از سال 2007 میلادی
✔ تیم حرفه ای جهت مدیریت سرور
✔ دارای نماد اعتماد ملی
✔ شرکت رسمی
✔ پشتیبانی 24 ساعته
✔ استفاده از هارد های قدرتمند NVME و SSD
✔ آی پی های تمیز

مشاهده لیست پکیج ها و قیمت ها (https://clients.afaghhosting.net/store/vps-nl)

پکیچ پایه:

CPU Cores 2

2 گیگابایت رم

Disk space 30GB SSD

224000 تومان

(قیمت ها به صورت روزانه کاهش و افزایش خواهند داشت بر اساس نرخ ارز حواله)

مشاهده لیست پکیج ها و قیمت ها

(https://clients.afaghhosting.net/store/vps-nl)

www.afaghhosting.net (http://www.afaghhosting.net)
sales@afaghhosting.net

vanish
July 7th, 2023, 20:54
قیمت خوب
ولی پنل مدیریتی ندارن و برای عوض کردن یه os و یا ریستارت کردن سرور خون به دل میکنن. صبح تیکت میزنین اگر بشه و شانس بیارین آخر شب جواب بدن

moen7000
July 7th, 2023, 23:25
قیمت خوب
ولی پنل مدیریتی ندارن و برای عوض کردن یه os و یا ریستارت کردن سرور خون به دل میکنن. صبح تیکت میزنین اگر بشه و شانس بیارین آخر شب جواب بدن

ممنون دوست عزیز بابت اطلاع رسانی
پنل نداشته باشن از نظر من به درد نمیخوره!
از یک از شرکتهای معتبر سرور داشتم پنل نداشت چون داشتم اسکریپت های محتلفی روش تست میکردم توی یک ماه 3 مرتبه در خواست نصب os کردم که اخرین بار گفتن چرا همش os رو تعویض کنید. این سوال کردن و تعویض نکردن که کلا بیخیال شدم رفتم جای دیگه سرور جدید خریدم با پنل فعال

nimafire
July 8th, 2023, 10:29
سلام
سیستم نصب مجدد سیستم عامل در سرویس ما فعلا غیر فعال است اما بدون محدودیت کاربران امکان ارسال درخواست دارند
نصب سیستم عامل در اولویت برای کاربران انجام میشود و مشکلی از این بابت نیست

- - - Updated - - -

قیمت خوب

به این صورت که میفرمایید نیست. اما ترافیک کاری را نیز باید در نظر داشته باشید
ما به صورت 24 ساعته به خصوص درخواست های نصب سیتسم عامل را پیگیری میکنیم اگر تاخیری در درخواست شما بوده عذر خواهی میکنم

foumanco
July 10th, 2023, 12:40
تجربه من سرورها کند هستند
بنظر میاد اورسل شده است

demonvictor
July 10th, 2023, 13:34
بنظرم با توجه به جواب هایی که به تاپیک ها میدن،هدفشون این هستش که این نارضایتی ها، تفاوتی قرار نیست ایجاد کنه و اگه یک درصد، هوش تجاری داشته باشن، باید خیلی سریع، مشکلاتی که گفتید وجود داره رو رفع کنن.

معمولا هر کسب و کاری که تونسته موفق بشه، بخاطر این بوده که در اون کسب و کار، مدیریت بوده و نه تخصص. کسب و کار هایی که فقط بخاطر داشتن تخصص، راه اندازی میشن، نمیتونن موفق بشن.

البته الآن ما با تخصصی روبرو هستیم که منسوخ شده و مربوط به ۱۰ الی ۱۵ سال پیش هستش. اما با توجه به اینکه درخواست، وجود داره، همچنان از این تخصص استفاده میشه.

مدیریت هم، میطلبه که ابتداعا، انتقادپذیر باشه. حتی هزینه کنه تا اشکالات کسب و کار رو پیدا کنه. ثانیا، توانایی ارایه ی محصول مطابق نیاز مشتری رو داشته باشه. نه مطابق درخواست مشتری. معمولا کسایی که علوم انسانی ندارن فرق بین خواسته ی مشتری و نیاز مشتری رو نمیدونن. خخخ مهم نیست.

nimafire
July 10th, 2023, 13:58
تجربه من سرورها کند هستند
بنظر میاد اورسل شده است

سلام
سرویسی اورسل نشده است.
سرویس بهتر و قوی تر لازم دارید لطفا نسبت به ارتقا اقدام فرمایید.
لطفا در تجربه خود تجدید نظر بفرمایید !!!

- - - Updated - - -

بنظرم با توجه به جواب هایی که به تاپیک ها میدن،هدفشون این هستش که این نارضایتی ها، تفاوتی قرار نیست ایجاد کنه و اگه یک درصد، هوش تجاری داشته باشن، باید خیلی سریع، مشکلاتی که گفتید وجود داره رو رفع کنن.

معمولا هر کسب و کاری که تونسته موفق بشه، بخاطر این بوده که در اون کسب و کار، مدیریت بوده و نه تخصص. کسب و کار هایی که فقط بخاطر داشتن تخصص، راه اندازی میشن، نمیتونن موفق بشن.

البته الآن ما با تخصصی روبرو هستیم که منسوخ شده و مربوط به ۱۰ الی ۱۵ سال پیش هستش. اما با توجه به اینکه درخواست، وجود داره، همچنان از این تخصص استفاده میشه.

مدیریت هم، میطلبه که ابتداعا، انتقادپذیر باشه. حتی هزینه کنه تا اشکالات کسب و کار رو پیدا کنه. ثانیا، توانایی ارایه ی محصول مطابق نیاز مشتری رو داشته باشه. نه مطابق درخواست مشتری. معمولا کسایی که علوم انسانی ندارن فرق بین خواسته ی مشتری و نیاز مشتری رو نمیدونن. خخخ مهم نیست.

سلام
شما مجدد در تاپیک های فروش ما سر و کله تان پیدا شد؟
موارد مربوط به سرویس دهی ما به شما هیچ ارتباطی ندارد. لطفا در جای دیگری پیدایتان شود ! معلوم نیست از چه جعبه ای خارج شدید. لطفا به همان جعبه بازگردید.

رفتار تجاری و هوش تجاری ما نیز مجدد ارتباطی با شما ندارد
رفتار بی خردمندی ما به شما هیچ ارتباطی ندارد
نحوه ی رفتار با مشتری یا "مریض انسان" های مانند شما نیز هیچ ارتباطی با شما ندارد.
از رخت خواب بللند میشوید و در ذهن کوچکتان در انجمن مانند توییتر تراوش های ذهن خود را ارسال میکنید، میخندید و صفحه ی انجمن را میبندید و فرار میکند، نفس عمیق میکشید. کار امروز خودتان را انجام دادید.!

مجدد پست شما ریپورت شد جهت حذف مزاحمت های مکرر و مریضانه ی شما.

هرچقدر از شما درخواست میشود در تاپیک هایی که ارتباطی با شما ندارد پست بی ربط ارسال نکنید، اما ... .