PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی لینوکس - ویندوز - میکروتیک از 4 لوکیشن فنلاند | روسیه | هلند | آمریکا هارد nvme و ssd - شروع 216000 تومان

nimafire
June 17th, 2023, 13:57
سلام
کاربران عزیز همینک میتوانند سرور های مجازی خود را با قیمت و کیفیت عالی از چهار کشور فنلاند روسیه هلند امریکا خرید نمایند.
سرور ها با تمام سیستم عامل های روز قابل نصب و فعال شدند دارند

چرا آفاق هاستینگ :

✔ ارایه دهنده خدمات اینترنتی از سال 2007 میلادی
✔ تیم حرفه ای جهت مدیریت سرور
✔ دارای نماد اعتماد ملی
✔ شرکت رسمی
✔ پشتیبانی 24 ساعته
✔ استفاده از هارد های قدرتمند NVME و SSD
✔ آی پی های تمیز

مشاهده لیست پکیج ها و قیمت ها (https://clients.afaghhosting.net/store/vps-nl)

پکیچ پایه:

CPU Cores 2

2 گیگابایت رم

Disk space 30GB SSD

216000 تومان

(قیمت ها به صورت روزانه کاهش و افزایش خواهند داشت بر اساس نرخ ارز حواله)

مشاهده لیست پکیج ها و قیمت ها

(https://clients.afaghhosting.net/store/vps-nl)

www.afaghhosting.net (http://www.afaghhosting.net)
sales@afaghhosting.net

viphyip
June 17th, 2023, 20:25
درود

چند عدد سرور از ایشون دارم

با سپاس

devRF
June 17th, 2023, 22:48
ازشون سرویس دارم ای پی و ادب و احترام عالی منتها پاسخگویی پشتیبانی یکم دیر انجام میشه و ای کاش یه پنل به وب سایت اضافه کنید بنده مشارو چندین سال مینشاسم یه زمانی همکار بودیم و میدونم چند سالی میشه فعال هستید

devRF
June 18th, 2023, 17:41
Ticket #827559 بیش از 24 ساعته درخواست نصب مجدد سیستم عامل ثبت شده کارشناسان میگن انجام شده ولی متاسفانه نشده پیگیری کنید لطفا

viphyip
June 19th, 2023, 13:51
اگر پنل وب سایت قسمت مدیریت برای سرورها انجام بشه که عالیه اینطوری کار پشتیبانی هم کم میشه

nimafire
June 20th, 2023, 08:51
سلام
پوزش از تاخیر های رخ داده در حال کار جهت رفع مشکل عدم ریست از طریق پنل هستیم.

بدون مشکل همکاران اماده تحویل کلیه سفارش های جدید هستند

آگونیس
June 26th, 2023, 18:35
با تشکر از پشتیبانی خیلی خوبتون بنده هنوز موفق به استفاده از سرویس نشدم و در حال دریافت پشتیبانی برای رفع اختلالات هستم خداروشکر پشتیبانی درجه یکی دارند. تو یک هفته 4بار سیستم عامل رو ریلود کردند با اینکه پنل در سایت موجود نیست اما پشتیبانی عالی

hostorder
June 26th, 2023, 23:39
ما که از خریدمون راضی نیستیم تیکت رو میبندن انگار دفعه اول مون هست که داریم سرور میخریم

آگونیس
June 27th, 2023, 15:32
حرومت باشه پولی که دادیم بهت حروم خور عوضی

دوست عزیز مشکلتون با این سرویس دهنده چیه لطفا دقیقا اعلام کنید تا بقیه هم در جریان قرار بگیرند
الان سرویس بنده روی این سرویس دهنده دارای مشکلاتی بود که حتی ممکن است از طرف خود ما باشه ولی ایشون تو یک هفته 4 بار ریلود روی سرویس ما انجام دادند ولی همچنان مشکل ای پی پابرجاست که طبق تماس تلفنی ایشون قراره به هر نحوی مشکل رو حل کنند که این نشون دهنده ی حسن نیتشون هست تا به اینجا شما لطفا مشکلتون رو دقیق اعلام کنید تا بقیه در حین خرید مشکل این چنینی براشون پیش نیاد تا اگر حرفی هم هست خدمات دهنده بتونه از خودش دفاع کنه

قبلا اینجا اینقدر به در و پیکر نبود پست های شکایت اگر مدرکی توش نبود پست حذف و اکانت بن میشد

- - - Updated - - -

مشکل بنده روی سرویس ایشون حل شد/ با تشکر

hostorder
June 27th, 2023, 16:30
دوست عزیز مشکلتون با این سرویس دهنده چیه لطفا دقیقا اعلام کنید تا بقیه هم در جریان قرار بگیرند
الان سرویس بنده روی این سرویس دهنده دارای مشکلاتی بود که حتی ممکن است از طرف خود ما باشه ولی ایشون تو یک هفته 4 بار ریلود روی سرویس ما انجام دادند ولی همچنان مشکل ای پی پابرجاست که طبق تماس تلفنی ایشون قراره به هر نحوی مشکل رو حل کنند که این نشون دهنده ی حسن نیتشون هست تا به اینجا شما لطفا مشکلتون رو دقیق اعلام کنید تا بقیه در حین خرید مشکل این چنینی براشون پیش نیاد تا اگر حرفی هم هست خدمات دهنده بتونه از خودش دفاع کنه

قبلا اینجا اینقدر به در و پیکر نبود پست های شکایت اگر مدرکی توش نبود پست حذف و اکانت بن میشد

- - - Updated - - -

بنده دفعه اولم نیست سرور میگیرم تغییر پورت سرور هم راحت ترین کار ممکن هست بنده میگم پورت عوض نمیشه اصلا قبول نمیکنن مشکل رو ببینن که چرا عوض نمیشه بعدش میگند شما فهم ندارید و ما هم جوابشون رو میدیم عین بچه ها پنل رو بستن و پول ما رو خوردن با 200 300 تومن ما چیزی مون نمیشه ....

aliasbahi
June 27th, 2023, 16:33
سلام
کاربران عزیز همینک میتوانند سرور های مجازی خود را با قیمت و کیفیت عالی از چهار کشور فنلاند روسیه هلند امریکا خرید نمایند.
سرور ها با تمام سیستم عامل های روز قابل نصب و فعال شدند دارند

چرا آفاق هاستینگ :

✔ ارایه دهنده خدمات اینترنتی از سال 2007 میلادی
✔ تیم حرفه ای جهت مدیریت سرور
✔ دارای نماد اعتماد ملی
✔ شرکت رسمی
✔ پشتیبانی 24 ساعته
✔ استفاده از هارد های قدرتمند NVME و SSD
✔ آی پی های تمیز

مشاهده لیست پکیج ها و قیمت ها (https://clients.afaghhosting.net/store/vps-nl)

پکیچ پایه:

CPU Cores 2

2 گیگابایت رم

Disk space 30GB SSD

216000 تومان

(قیمت ها به صورت روزانه کاهش و افزایش خواهند داشت بر اساس نرخ ارز حواله)

مشاهده لیست پکیج ها و قیمت ها

(https://clients.afaghhosting.net/store/vps-nl)

www.afaghhosting.net (http://www.afaghhosting.net)
sales@afaghhosting.net

تو سایتتون یه شماره تماس قرار دادید
اما به هیچ مشتری جواب نمیدید
فعالیت شما از نظر پاسخگویی و پشتیبانی اصلا تائید نمیشه

آگونیس
June 27th, 2023, 16:48

بنده ساعت دو با ایشون تماس گرفتم و پاسخ دادن و مشکل بنده رو حل کردند

nimafire
June 27th, 2023, 19:18

سلام
از ساعت 9 الی 5 همیشه در خدمت کاربران هستیم.
لطفا موارد فنی و فروش را حتما از طریق تیکت پیگیر باشید که بتوانیم به ترتیب پاسخگوی شما باشیم

- - - Updated - - -

بنده دفعه اولم نیست سرور میگیرم تغییر پورت سرور هم راحت ترین کار ممکن هست بنده میگم پورت عوض نمیشه اصلا قبول نمیکنن مشکل رو ببینن که چرا عوض نمیشه بعدش میگند شما فهم ندارید و ما هم جوابشون رو میدیم عین بچه ها پنل رو بستن و پول ما رو خوردن با 200 300 تومن ما چیزی مون نمیشه ....

سلام
لطفا موردی اگر هست از طریق تیکت پیگیر باشید با با شرکت در تماس باشید تا بررسی دقیقتری داشته باشیم

hostorder
June 27th, 2023, 19:27
سلام
از ساعت 9 الی 5 همیشه در خدمت کاربران هستیم.
لطفا موارد فنی و فروش را حتما از طریق تیکت پیگیر باشید که بتوانیم به ترتیب پاسخگوی شما باشیم

- - - Updated - - -

سلام
لطفا موردی اگر هست از طریق تیکت پیگیر باشید با با شرکت در تماس باشید تا بررسی دقیقتری داشته باشیم

عین بچه ها پنل رو بستید و سروری که یک روز هم نیست خریدیم مسدود کردید

nimafire
June 27th, 2023, 20:03
عین بچه ها پنل رو بستید و سروری که یک روز هم نیست خریدیم مسدود کردید

اگر موردی هست از طریق وب سایت اقدام فرمایید. از طریق انجمن مورد فنی و پشتیبانی فنی قابل پیگیری نیست.

Genral X2
June 27th, 2023, 21:27

- - - Updated - - -

تو از بابات اینطوری دفاع میکنی ک اومدی اینجا اینقدر نوشتی ؟! من موندم تو چیکاره ای ؟!
سرویساش به معنی واقعی کلمه کصشعرعه بی منطق ترین هاستینگیه ک دیدم

- - - Updated - - -

بنده ساعت دو با ایشون تماس گرفتم و پاسخ دادن و مشکل بنده رو حل کردند
اصن فک کنم قاشق گوه خوریتا تو جیبت نمی زاری همش تو دهنته

آگونیس
June 27th, 2023, 23:21
تو از بابات اینطوری دفاع میکنی ک اومدی اینجا اینقدر نوشتی ؟! من موندم تو چیکاره ای ؟!
سرویساش به معنی واقعی کلمه کصشعرعه بی منطق ترین هاستینگیه ک دیدم

- - - Updated - - -

اصن فک کنم قاشق گوه خوریتا تو جیبت نمی زاری همش تو دهنته

امثال شما قبلا ها تو این انجمن جایی نداشتن نبین الان اینقدر راحت داری اینجا دهنتو وا میکنی که نشانه شخصیتت هستش

در مورد اینکه میگی از بابات دفاع میکنی باید خدمتت عرض کنم بنده بابام رو میشناسم شمایی که هرکیو میبینی جای بابای نداشتت میدونی که میخوای ازش دفاع کنی یا نه
بنده خودم از ایشون سرویس گرفتم بیش از 8 تیکت در عرض 10 روز دارم که حداقل 5 تا ریپلای داره و کلی کار که خودم به شخصه سرشون ریختم و با توجه به تجربه ای که از این کار دارم خدمت شما بی پدر عزیز عرض میکنم که هم شما و هم نفر دیگه ای که اینجا دهن گشادتون که مثل توالت عمومی نجس و کثافته رو باز میکنید باید بدونید اعضای انجمن و افرادی که از فروشنده های مختلف خرید میکنند باید وضعیت سرویس دهنده رو با سند و مدرک ببینند نه اینکه چهارتا جوجه عین شما بیان زیر پست امثال ایشون رو خراب کنند ضمن اینکه بنده خودم 10روز هست سرویس گرفتم و هنوز به حالت استیبل نرسیده وضعیت سرویسم که مطمئنا به خاطر ایراداتی هست که در هر دو طرف بوده و اگر دانشش رو داشته باشید خودتون میتونید مشکلتون رو حل کنید
به هر حال باز بنده تاکید میکنم وضعیت پشتیبانی و پاسخگوئی مناسب هستش

hostorder
June 27th, 2023, 23:47
اگر موردی هست از طریق وب سایت اقدام فرمایید. از طریق انجمن مورد فنی و پشتیبانی فنی قابل پیگیری نیست.

خیلی از سایت پشتیبانی دادید ! زدید پنل و سرور ما رو بستید یک ثانیه هم استفاده نکردیم سرور رو چون مشکل داره

nimafire
June 28th, 2023, 12:29
امثال شما قبلا ها تو این انجمن جایی نداشتن نبین الان اینقدر راحت داری اینجا دهنتو وا میکنی که نشانه شخصیتت هستش

در مورد اینکه میگی از بابات دفاع میکنی باید خدمتت عرض کنم بنده بابام رو میشناسم شمایی که هرکیو میبینی جای بابای نداشتت میدونی که میخوای ازش دفاع کنی یا نه
بنده خودم از ایشون سرویس گرفتم بیش از 8 تیکت در عرض 10 روز دارم که حداقل 5 تا ریپلای داره و کلی کار که خودم به شخصه سرشون ریختم و با توجه به تجربه ای که از این کار دارم خدمت شما بی پدر عزیز عرض میکنم که هم شما و هم نفر دیگه ای که اینجا دهن گشادتون که مثل توالت عمومی نجس و کثافته رو باز میکنید باید بدونید اعضای انجمن و افرادی که از فروشنده های مختلف خرید میکنند باید وضعیت سرویس دهنده رو با سند و مدرک ببینند نه اینکه چهارتا جوجه عین شما بیان زیر پست امثال ایشون رو خراب کنند ضمن اینکه بنده خودم 10روز هست سرویس گرفتم و هنوز به حالت استیبل نرسیده وضعیت سرویسم که مطمئنا به خاطر ایراداتی هست که در هر دو طرف بوده و اگر دانشش رو داشته باشید خودتون میتونید مشکلتون رو حل کنید
به هر حال باز بنده تاکید میکنم وضعیت پشتیبانی و پاسخگوئی مناسب هستش

سلام
ممنون از شما بابت ارسال فیدبک. انشالله شرمنده شما نشویم.

اگر به طور تخمینی خدمت شما اطلاع دهم روزانه به صورت میانگین 8 سرور اماده و به کاربران ارائه میکنیم. تصور نمیکنم در این حجم کار، ما مشکل کیفیت داشته باشیم. همچنین هرچقدر یک سرویس دهنده بزرگتر میشود، نظرات مثبت و منفی نیز افزایش میبابد. آیا همه ی ایران از دی جی کالا راضی هستند ؟ خیر.

آفاق هاستینگ از سال 2007 فعالیت خوبی داشته و هم کاربران راضی و هم ناراضی داشته ایم.
خدمات ما از نظر سخت افزاری و از نظر شبکه به هیچ عنوان کیفیت پایینی ندارند و اتفاقا ما طی این 15 سال روال اورسل را در پیش نگرفتیم و سریعا سرور جدید برای میزبانی از مجازی ها اماده میکنیم.
اگر کاربری موردی در استفاده از خدمات دارد مسلما وب سایت ما محل مطرح کردن هست و در انجمن پاسخ فنی یا رسیدگی به این موارد را انجام نمیدهیم.
بنده پست های نامربوط را گزارش دادم و با توجه به کلمات و صحبت هایی که در انجمن مطرح شد به احتمال زیاد این کاربر با همین ادیبات در وب سایت ما نیز با بخش پشتیبانی ارتباط گرفتند که در این شرایط ما به هیچ عنوان محل مناسبی برای میزبانی از افراد بی ادب نیستیم. سرویس کاربر بی ادب تا پایان مدت قرارداد فعال باقی میماند اما دسترسی ایشان به پنل قطع میگردد و هیچ تمدیدی انجام نخواهد شد. با این حال اگر موردی هست با بخش ارتباط با ما در ارتباط شوند تلاش ما رفع مشکل ایشان است.
بنده پیگیر مشکل ایشان هستم اگر سریع تر با بخش فروش مجدد در تماس شوند تا رفع کدورت شده و سرویس بر اساس نیاز ایشان اماده شود.