PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت dolathost.com باز نمی شود

shahmoradi
June 4th, 2023, 15:06
سلام سایت دولت هاست با دامنه dolathost.com باز نمی شود سایت منم که هم هاستش و ثبت دامنه اش توسط ایشون ثبت شده بود باز نمیشه
کسی شماره ای ازشون داره یه پیگیری کنم چه بالایی سرشون اومده

sherman2000
June 4th, 2023, 15:25
سلام سایت دولت هاست با دامنه dolathost.com باز نمی شود سایت منم که هم هاستش و ثبت دامنه اش توسط ایشون ثبت شده بود باز نمیشه
کسی شماره ای ازشون داره یه پیگیری کنم چه بالایی سرشون اومده

جای نگرانی نیست در روز تعطیل تغییراتی در حال انجام منتظر رفع مشکل باشید

shafaghi99
June 4th, 2023, 17:45
آقا یه اطلاع بدید قبلش حداقل.

الان سایت من بالا نمیاد.

تا کی درست میشه؟؟

SamaN DL
June 5th, 2023, 11:14
آقا یه اطلاع بدید قبلش حداقل.

الان سایت من بالا نمیاد.

تا کی درست میشه؟؟

با ز میشه اکیه

demonvictor
June 5th, 2023, 11:34
بنظر شما فرق یک مجموعه که علم به روز هاستینگ داره با مجموعه ای که فقط بلد هست سی پنل و دایرکت ادمین و نصب سیستم عامل برای ارایه سرورمجازی انجام بده چی هست؟ کسایی که فقط بلد هستن سی پنل و دایرکت ادمین نصب کنن و همینطور نصب سیستم عامل برای ارایه سرورمجازی بلد هستن، معمولا میگن این چه سوالیه. معلومه که هر دو یکی هست.

دوستانی که سایت هاستینگ راه اندازی کردن، خیلی سریع باید مسلط به دانش های روز، بشن. وگرنه اینطوری فایده نداره.

sherman2000
June 5th, 2023, 21:05
بنظر شما فرق یک مجموعه که علم به روز هاستینگ داره با مجموعه ای که فقط بلد هست سی پنل و دایرکت ادمین و نصب سیستم عامل برای ارایه سرورمجازی انجام بده چی هست؟ کسایی که فقط بلد هستن سی پنل و دایرکت ادمین نصب کنن و همینطور نصب سیستم عامل برای ارایه سرورمجازی بلد هستن، معمولا میگن این چه سوالیه. معلومه که هر دو یکی هست.

دوستانی که سایت هاستینگ راه اندازی کردن، خیلی سریع باید مسلط به دانش های روز، بشن. وگرنه اینطوری فایده نداره.

به آینده امیدوار باشید... انشاالله که بتونیم با وجود نوابغ و صاحب نظران نخبه ای چون شما قطار پیشرفت خیلی سریع رو به جلو ببریم...