PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری و کسب درآمد با سایت

ircfc
June 2nd, 2023, 18:46
سلام

خدا قوت خوبید؟

سایت تالارهای گفتگو - ایران سی اف سی (ircfc.ir) (https://www.ircfc.ir/) جهت تکمیل کادر خود به چند نیروی فعال دارد

درآمد بستگی به فعالیت شما دارد

دعوت به همکاری و کسب درآمد با سایت - تابلو اعلانات تالار - ایران سی اف سی (ircfc.ir) (https://www.ircfc.ir/topic/201623-%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/)

امیدواریم که از این طرح استقبال کنید

با تشکر یاحق

my-host.site
June 3rd, 2023, 18:49
جا داره یه خدا قوتی عرض کنم برای پشت کارتون =;

SamaN DL
June 3rd, 2023, 23:12
:101::101::101:

ircfc
June 4th, 2023, 01:39
جا داره یه خدا قوتی عرض کنم برای پشت کارتون =;
سلام

سلامت باشید
هوای همشهری خودتون رو داشته باشید من هم اهل تبریز هستم :)

به جمع ما ملحق می شید

:101::101::101:
سلام

شما نیز به جمع ما ملحق بشید

از دوستان علاقه مند دعوت به همکاری می شود

با تشکر یاحق

mibfa
June 4th, 2023, 03:08
همین چندتا هم که دارن کار میکنند با نذر صلوات باقی ماندند . بهتر است که نگاه کلی جدیدی بکنید

demonvictor
June 5th, 2023, 15:10
ایده ی دوستمون بسیار جالب هست، ولی متاسفانه هیچ سامانه ای که بطور دقیق، این چیزی که گفتن رو انجام بده، ندارن. مقیاس‌پذیر نیست، قابلیت توسعه ی امکانات بنابراحتیاجات بیزینس رو نداره. بنابراین گرفتن فیدبک از کاربرانشون، بی تاثیر هست.
کاربرانی که قصد فروش محصول دارن، انگیزه ای برای تبلیغ محصولات خودشون وجود نداره، به این علت که شفافیت تبلیغ وجود نداره.

متاسفانه، فروشنده ها، پنلی که بتونن، هزینه کنن و نتیجه ی هزینه های خودشون رو در جهت خریدشون، پایش و تحلیل کنن رو ندارن.

خوشبختانه سواد کافی بین برنامه نویس های حاضر در این انجمن، جهت پیاده‌سازی ایده ی دوستمون، وجود داره.
خوشبختانه سرمایه گذارانی هم هستن که این ایده رو بخوان با هزینه، جهت پیاده سازی، به نتیجه برسونن.

درصورتی که ایده ی دوستمون رو بررسی کردید، و نکته هایی که باعث پیشرفت این پروژه میشه رو پیدا کردید و یک استراتژی کسب درآمد دقیق، داشتید، جهت پیاده سازی این پروژه، میتونید در ارتباط باشید.(هریک از کاربران انجمن)

صاحب این ایده و استارتر تاپیک هم، بعید میدونم از اینکه این پروژه رو برای شما به شکل کامل و مطابق با ایده و استراتژی شما، پیاده سازی کنم، مشکلی داشته باشن.

امکان لانچ کردن پروژه به زبان های عربی هم وجود داره.

- - - Updated - - -

دوستان یک طرح توجیهی، با بررسی دقیق ایده ی دوستمون، درحال نوشتن هستم که قطعا، تغییراتی داشته و به یک نسخه ی کامل از طرح و همچنین، با رعایت یکپارچگی در سامانه رسیدم. برای بررسی طرح توجیهی در یک جلسه ی آنلاین، و بعد مدیریت بودجه، میتونم این طرح رو پیاده سازی کنم. لطفا شماره تماس رو جهت صحبت و هماهنگی و هر نوع سوال، داخل خصوصی ارسال کنید.

ircfc
June 6th, 2023, 12:44
همین چندتا هم که دارن کار میکنند با نذر صلوات باقی ماندند . بهتر است که نگاه کلی جدیدی بکنید
سلام

خب این یک پیشنهاد هستش و دوست داشته باشید می تونید با ما همکاری کنید

ایده ی دوستمون بسیار جالب هست، ولی متاسفانه هیچ سامانه ای که بطور دقیق، این چیزی که گفتن رو انجام بده، ندارن. مقیاس‌پذیر نیست، قابلیت توسعه ی امکانات بنابراحتیاجات بیزینس رو نداره. بنابراین گرفتن فیدبک از کاربرانشون، بی تاثیر هست.
کاربرانی که قصد فروش محصول دارن، انگیزه ای برای تبلیغ محصولات خودشون وجود نداره، به این علت که شفافیت تبلیغ وجود نداره.

متاسفانه، فروشنده ها، پنلی که بتونن، هزینه کنن و نتیجه ی هزینه های خودشون رو در جهت خریدشون، پایش و تحلیل کنن رو ندارن.

خوشبختانه سواد کافی بین برنامه نویس های حاضر در این انجمن، جهت پیاده‌سازی ایده ی دوستمون، وجود داره.
خوشبختانه سرمایه گذارانی هم هستن که این ایده رو بخوان با هزینه، جهت پیاده سازی، به نتیجه برسونن.

درصورتی که ایده ی دوستمون رو بررسی کردید، و نکته هایی که باعث پیشرفت این پروژه میشه رو پیدا کردید و یک استراتژی کسب درآمد دقیق، داشتید، جهت پیاده سازی این پروژه، میتونید در ارتباط باشید.(هریک از کاربران انجمن)

صاحب این ایده و استارتر تاپیک هم، بعید میدونم از اینکه این پروژه رو برای شما به شکل کامل و مطابق با ایده و استراتژی شما، پیاده سازی کنم، مشکلی داشته باشن.

امکان لانچ کردن پروژه به زبان های عربی هم وجود داره.

- - - Updated - - -

دوستان یک طرح توجیهی، با بررسی دقیق ایده ی دوستمون، درحال نوشتن هستم که قطعا، تغییراتی داشته و به یک نسخه ی کامل از طرح و همچنین، با رعایت یکپارچگی در سامانه رسیدم. برای بررسی طرح توجیهی در یک جلسه ی آنلاین، و بعد مدیریت بودجه، میتونم این طرح رو پیاده سازی کنم. لطفا شماره تماس رو جهت صحبت و هماهنگی و هر نوع سوال، داخل خصوصی ارسال کنید.

این ایده کاملا شفاف و گویا هستش و کاملا حرفه ای چون از سیستم زیر استفاده میشه
https://invisioncommunity.com/

فقط هر فایلی که قرار داده میشه 10 درصد مبلغ فایل برای سایت میشه مابقی در حساب کاربری فروشنده ذخیره میشه
مثلا یک فایل 1.000.000 ریال باشه 900.000 ریال برای فروشنده و 100.000 ریال برای سایت برداشته میشه

پنل فروشگاهش هم خیلی پیشرفته هستش و هر کاری میشه کرد و فروشنده می تونه همه چیزی که قرار داده رو بصورت کامل رصد بکنه
از خرید یا دانلود فایل پولی یا رایگان گرفته تا تشکر اجباری برای دانلود و محدودیت روزانه دانلود گروه های کاربری و کلی موارد دیگه که یکی از دوستان می تونند این سیستم رو نصب یا در سایت بنده عضو شده و بررسی کنند :)

کلا جدا از بحث این سیستم IPS و زنفور واقعا در نوع خود بی نظیر هستند
من در ابتدا با phpbb و سپس با وی بیولتین و بعدش بین دو سیستم اشاره شده به IPS انتقال دادم و کاملا هم راضی هستم
چون با نصب یک سیستم با حجم حدودا 20 مگابایت کلا همه چیز در اختیار داری (تالار/فروشگاه/بخش دریافت/صفحه ساز/باشگاه/سیستم مدال دهی/بخش پشتیبانی/اخرین ارسالات/تقویم حرفه ای و چند موارد جزیی) با کنترل پنل ساده و کاملا گویا و قابل فهم و برای اضافه کردن موارد دیگه باید برنامه یا افزونه نصب بشه می توانید هر کدوم رو خواستید پیش فرض صفحه اصلی سایت بکنید در حالی که در سایر سیستم ها باید این موارد افزونه جداگانه نصب شود

در مورد تبلیغ محصولات خوب دوستان می تونند با کمترین قیمت از سایت های مشابه قرار بدند که سریعتر به فروش برسه

بنده هیچ مشکلی با پیاده سازی این طرح ندارم و کاملا ازادید این کار رو بکنید ولی وقتی چنین سیستمی وجود داره چرا هزینه الکی می کنید :39:

با تشکر یاحق

ircfc
June 19th, 2023, 20:58
سلام

از دوستان کسی نبود که ما را در این زمینه کمک کنه همچنان منتظریم
سایت الان کمتر از 8 ثانیه باز میشه بدون هیچ مشکلی در دسترس دوستان هستش

با تشکر یاحق

hack2hacker
June 20th, 2023, 21:04
کمتر از 8 ثانیه ماشالا :71::71: