PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه دومین باحال

nasser
March 16th, 2011, 00:08
اول مدیرا لطفا پاکش نکنید :-?:-s:-s:-s:-s

پخش برنامه «پارک ملت» به کارگردانی «محمد رضا شهیدی فرد» بعد از پایان تعطیلات نوروزی از شبکه یک سیما آغاز خواهد شد.

پارک ملت یه برنامه اجتماعی خواهد بود که بعد عید هر شب از شبکه یک پخش میشه
اگه یه کم وبگردی بکنین میبینین که فراخوان طراحی لگو هم داده بودن که تموم شده
اقای شهیدی فر مجری برنامه مردم ایران سلام بودن

پس اگه بخوان مثل اون برنامه واسه این برنامه سایت را بندازن 100% به این دامنه نیاز خواهد داشت
دامنه p a r k m e l l a t

پسوند ir
پسوند .کام اش هم گرفته شده اما مطمعنا ای ارش رو استفاده خواهد کرد به دلیل قوانین

اگه هم نخریدن اشکالی نخواهد داشت چون نام دامنه تو ذهن مردم جا افتاده و جون میده واسه هر جور سایتی

حالا قضیه اینه که کفگیر خورده ته دیگ و من میخوام این دامنه رو بفروشم

دامنه تازه ثبت شده و فوری فروش میره قیمت پایه هم نداره اگه کسی قیمت خوب بده فروش میره فقط تا فردا شب بعد اون میره تو بایگانی واسه 1 ماه دیگه

هر جور بحثی در مورد این دامنه ازاده اما اسپمممممممممممممممم نهههههههههههههههههههههههه هه

دوستان اگه تایپیک پاک شد :دی

میتونین ایمیل بزنین یا پی ام بدید واسه قیمت لطفا قیمت نپرسید خودتون پیشنهاد بدین

ادرس در پرشین تولز

فروش فروش دامنه ای که 1 ماه دیگه ارزش واقعی اش معلوم میشه - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/t188015.html)

maroofi
March 16th, 2011, 00:29
دوست عزیز ایشالا که خوب خوب بفروشیشالبته قصد بی احترامی ندارم فقط این فکر پر ملات شما منو یاد یک حکایتی انداخت
میگن یه دختره بود ظرف ماست گذاشته بود روی شونه اش میرفت شهر بفروشه توی راه با خودش میگفت اگه اینو بفروشم میرم جوجه میخرم بزرگش میکنم مرغ میشن مرغها رو میفروشم جهیزیه میخرم بعدش پسر کدخدا میاد منو میگیره و .... خلاصه داشت نقشه میچید که ماست رو از روی کله اش افتاد !
نمیدونم چرا عجیب یاد این حکایت افتادم. دی:
موفق باشی :)

nasser
March 16th, 2011, 00:36
دوست عزیز ایشالا که خوب خوب بفروشیشالبته قصد بی احترامی ندارم فقط این فکر پر ملات شما منو یاد یک حکایتی انداخت
میگن یه دختره بود ظرف ماست گذاشته بود روی شونه اش میرفت شهر بفروشه توی راه با خودش میگفت اگه اینو بفروشم میرم جوجه میخرم بزرگش میکنم مرغ میشن مرغها رو میفروشم جهیزیه میخرم بعدش پسر کدخدا میاد منو میگیره و .... خلاصه داشت نقشه میچید که ماست رو از روی کله اش افتاد !
نمیدونم چرا عجیب یاد این حکایت افتادم. دی:
موفق باشی :)

خواهش میکنم حالا من کجای این حکایتم
نه عزیز برنامه شروع شه این اسم تو ذهن مردم جا میفته و میشه باهش فروم راه انداخت یا کلی کار دیگه

اما انصافا حکایتت هم با حال بود

maroofi
March 16th, 2011, 00:42
والا من که خریدار نیستم ولی قصه طویلی برای فروشش پیدا کردی
خدایی دامنه قشنگه و منم امیدوارم که قیمت بالا ردش کنی چون هرچی هم فکر میکنم اسم دامین تک هستش مگر اینکه بخواهند شیرین کاری کنند و دامین اختراع کنند
parkmellatTV.ir
:دی ولی در کل امیدواریم که خوب فروش بره .
یک فکری هم برایت دارم بدون واسطه بفروشش
اون سایتی که برگرزارکننده لوگو هستش رو دیدی؟ برو یک لوگوی الکی طراحی کن با ایمیل همین دامین بفرست برایشون و بگو که قصد شرکت در این مسابقه رو داری
اینجوری تو چشم میفتی خودشون میان دنبالت نیازی هم به منت کشی کسی نیست .
شما یک دستی بزن پناه بر خدا اینها که دارند جایزه یک تومنی میدهند دیگه خرید 500 تومنی دامین چیه ؟ با اون همه پیام بازرگانی بین برنامه زنده خودت فکرشو بکن..
موفق باشی

nasser
March 16th, 2011, 00:48
والا من که خریدار نیستم ولی قصه طویلی برای فروشش پیدا کردی
خدایی دامنه قشنگه و منم امیدوارم که قیمت بالا ردش کنی چون هرچی هم فکر میکنم اسم دامین تک هستش مگر اینکه بخواهند شیرین کاری کنند و دامین اختراع کنند
parkmellatTV.ir
:دی ولی در کل امیدواریم که خوب فروش بره .
یک فکری هم برایت دارم بدون واسطه بفروشش
اون سایتی که برگرزارکننده لوگو هستش رو دیدی؟ برو یک لوگوی الکی طراحی کن با ایمیل همین دامین بفرست برایشون و بگو که قصد شرکت در این مسابقه رو داری
اینجوری تو چشم میفتی خودشون میان دنبالت نیازی هم به منت کشی کسی نیست .
شما یک دستی بزن پناه بر خدا اینها که دارند جایزه یک تومنی میدهند دیگه خرید 500 تومنی دامین چیه ؟ با اون همه پیام بازرگانی بین برنامه زنده خودت فکرشو بکن..
موفق باشی
ممنون بله درست میگین اما مدت طراحی لوگو تموم شده تو فکر طراحیه یه لوگو بودم اما این اواخر یه کم سرم شلوغ بود
چند تا مسافرت و .... نتونستم برسم
دومین رو تازه ثبتش کردم تو نگه داشتنش مشکلی نیست فقط چون یه کن پول لازم بودم گفتم ببینم اگه مشتری خوبی گیر اومد بفروشمش

بازم ممنون دادا

سلام عیلکم و رحمت الله
March 16th, 2011, 01:04
فکر کنم اگه بخوان بدون 1 ریال پرداخت می تونند ازت بگیرنش ، اسم مکان خاص حساب می شه

m3hdi
March 16th, 2011, 01:08
فکر کنم اگه بخوان بدون 1 ریال پرداخت می تونند ازت بگیرنش ، اسم مکان خاص حساب می شه
اگه واقعا اینجوری باشه ، بهتره کلا قید وب مستر بودن تو ایران رو زد !

nasser
March 16th, 2011, 01:11

بعد تائید نیک فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

در ضمن یه عبارت محسوب میشه منظور پارک ملت تهران یا جای دیگه نی اون موقع اجازه پخش برنامه رو هم نباید بدن
برنامه هیچ ربطب به فضای سبز و پارک ملت نداره اونطور که گفتن منظور جای برای ارامش مردم یه برنامه اجتماعیه

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

اگه واقعا اینجوری باشه ، بهتره کلا قید وب مستر بودن تو ایران رو زد !

کاملا موافقم

maroofi
March 16th, 2011, 01:19
نترس دادا کسی نگاه چپ به دامینت کرد ابوس کن به امیر خودش از بچه های بالاست :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))

nasser
March 16th, 2011, 01:25
نترس دادا کسی نگاه چپ به دامینت کرد ابوس کن به امیر خودش از بچه های بالاست :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))

باشه حتما دادا :113::d