PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد رنکینگ و مسائلش

mohebali
March 15th, 2011, 22:58
سلام
می خواستم بدونم کپی کردن مطالب از دیگر سایتها و کپی بودن تمام مطالب یک سایت از سایتهای دیگر چقدر تاثیر در رنکینک داره؟
هم الکسا و هم گوگل
اگر زیاد پس این همه سایتهای تفریحی که دقیقا کپی از همدیگر هستند چطوری بالا میان؟
کمی در این موارد توضیح می خواستم

1oveless
March 15th, 2011, 23:06
سئو و كپي كردن مطالب سايتها (http://www.84edu.net/free-training/21-seo/129-copy-paste)
تاحالا به این فکر نکرده بودم !
اما robot‌های گوگل تمامی‌ مطلب شما رو یجورایی save می‌کنن و اگه کسی‌ از شما Copy کنه به نفع شما می‌شه بیشتر ، اما این وست هرکسی که Page rank بالا تری داشت باشه زود تر ایندکس می‌شه و اولین Search تو google میاد بالا .
اگه به ابزار webmaster خودتون توجه کنید این نکته مشخص می‌شه
مثلا می‌بینید تو سایت Blogfa شما لینک شدید این بدین معنی‌ هست که یا کسی‌ شما رو لینک کرده و یا Copy کرده.
https://www.google.com/webmasters/tools
Links to your site

اگر زیاد پس این همه سایتهای تفریحی که دقیقا کپی از همدیگر هستند چطوری بالا میان؟اما در این مورد اطلاعاتی‌ ندارم.

WinDesign
March 15th, 2011, 23:26
سلام
می خواستم بدونم کپی کردن مطالب از دیگر سایتها و کپی بودن تمام مطالب یک سایت از سایتهای دیگر چقدر تاثیر در رنکینک داره؟

علم سئو میگه: وقتی شما مطلب رو از سایتی کپی میکنی، گوگل وقتی بیاد این مطلب رو ایندکس کنه، میگه اسپم هست. (نه اینکه ایندکس نکنه...)
تجربه میگه: اینکار رو بکن...:d خیلی فرقی نداره.... من چند سال پیش یه وبلاگ داشتم که همه مطالبش کپی/پیست از یک سایت بود، پیج رنکش در عرض 4 ماه 3 شد...

هم الکسا و هم گوگل
گوگل رو بالا توضیح دادم.
رنک آلکسا هم بر اساس بازدید 3 ماه اخیر سایت هست. هرچی بازدید بیشتری تو 3 ماه اخیر داشته باشی، رنک بالاتری داری.

اگر زیاد پس این همه سایتهای تفریحی که دقیقا کپی از همدیگر هستند چطوری بالا میان؟
بیشتر بخاطر ورودی ای که از گوگل میگیرن + چون سایت تفریحی هست، با 500 تا وبلاگ تبادل لینک میکنه و پیج رنکش میره بالا. در نتیجه تو نتایج گوگل ...

امیدوارم به جوابت رسیده باشی.

mohebali
March 16th, 2011, 13:26
منتظر نظر دیگر دوستان هم هستم.
در ضمن چقدر در یک متن تغییرات ایجاد بشه تا اون مطلب از نظر گوگل کپی پیست نباشه؟