PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بالا نیامدن سایت بعد از ریستور شدن

Behzeest
May 8th, 2023, 08:01
سلام وقتتون بخیر.
من دوتا سایت دارم با دو هاست متفاوت و دو دامین متفاوت.
از یک سایتی فول بک اپ گرفتم و توی هاست دیگه آپلود کردم.
و جایگزین سایت قبلی کردم. الان فول بک اپ یک هاست و دامنه دیگر رو اوردم ریستور کردم داخل هاست و دامین دیگه.
ولی سایت بالا نمیاد و متاسفانه پشتیبانی هاست هم کمکی نمیتونه بهم بکنه.
اگر امکانش هست راهنمایی کنید تا مشکل رو بتونم حل کنم.
با تشکر

demonvictor
May 8th, 2023, 08:15
اره هاستتون رو از کجا تهیه کردید؟

سایتتون از چه نوعی هستش؟‌ وردپرسیه؟ به شکل دستی چرا دیتابیس رو نمیسازید و اتصال رو برقرار نمیکنید؟ دقت کنید که ریستور بکاپ شما کار زیادی قرار نیست براتون انجام بده، اگر سایتتون زیاد وابستگی نداشته باشه.

فرضا دیتابیس هایی که دارید رو ایمپورت کنید و دستی اطلاعات رو به سایتتون بدید. کران‌جاب های هاست قبل رو چک کنید و کران‌جاب هارو اینور بگذارید. ایمیل های هاست قبلی رو هم این سمت مجددا ایجاد کنید. بعید میدونم سایتتون وابستگی های دیگه ای داشته باشه.

Behzeest
May 8th, 2023, 09:12
یه موردی که الان بهش رسیدم این هست که تو هاستی که مربوط به سایت دیگری بود الان بعد از ریستور کردن نام دامنه سایت مربوط به بک آپ اومده.
سایت از نوع ورد پرس باید باشه

gharibion
May 8th, 2023, 13:40
یه موردی که الان بهش رسیدم این هست که تو هاستی که مربوط به سایت دیگری بود الان بعد از ریستور کردن نام دامنه سایت مربوط به بک آپ اومده.
سایت از نوع ورد پرس باید باشه

با سلام،

در صورتی که تمایل دارید در هاست جدید که دامنه آن نیز متفاوت است از بک آپ هاست قبلی استفاده کنید، می بایست پس از انتقال از طریق php my admin نام دامنه را در دیتابیس تغییر دهید و اتصال دیتابیس را نیز برقرار سازید.
در صورتی که تمایل دارید از دامنه ای که در هاست قبلی بوده است در هاست جدید استفاده کنید می بایست در سی پنل هاست جدید، فول بک آپ هاست قبلی ریستور شود و رکورد های نیم سرور دامنه قبلی نیز به هاست جدید اشاره یابد.

demonvictor
May 8th, 2023, 14:54
انصافا یه هزینه ای بدید به هاستینگتون، بذارید براتون سایتتون رو آنلاین کنه. مگه چقدر میخواد پیشنهاد بده. میخواد همین چندتا کاری که گفتیم رو براتون انجام بده. برای همین یه هزینه ی کمی پیشنهاد بدید، بذارید انجام بدن کارتون رو.

farhadhelix
May 10th, 2023, 21:29
سلام وقتتون بخیر.
من دوتا سایت دارم با دو هاست متفاوت و دو دامین متفاوت.
از یک سایتی فول بک اپ گرفتم و توی هاست دیگه آپلود کردم.
و جایگزین سایت قبلی کردم. الان فول بک اپ یک هاست و دامنه دیگر رو اوردم ریستور کردم داخل هاست و دامین دیگه.
ولی سایت بالا نمیاد و متاسفانه پشتیبانی هاست هم کمکی نمیتونه بهم بکنه.
اگر امکانش هست راهنمایی کنید تا مشکل رو بتونم حل کنم.
با تشکر
با درود
جه خطا و یا موردی وجود داره؟
در ارتباط باشید بررسی میکنم براتتون