PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رایج شدن کلاه برداری در انجمن + درخواست کمک

CSM
May 2nd, 2023, 14:11
سلام
متاسفانه این فقط تجربه من نیست و تجربه خیلی از دوستانه
بنده این تاپیک رو زدم اول که دوستانی که این شخص رو میشناسن کمک کنند و همچنین کلاه سر بقیه افراد انجمن نره.

بنده این مدت توسط تعدادی از افرادی که عضو قدیمی هم هستن متاسفانه کلاه سرم رفت ولی خب بخاطر مبالغ کم که البته خودشون هم میدونن مشتری بیخیالش میشه منم بیخیال شدم.

متاسفانه اخیرا یکی از اعضای نسبتا قدیمی انجمن که ظاهرا طبق چیزی که خودشون میگن خارج از کشور هم هستن مبلغ 520 تتر (دلار) که تا این لحظه که دارم این پست رو مینویسم معادل حدودی 30 میلیون تومانه کلاه سرم گذاشت

بنده نیاز به تعداد خیلی زیادی سرور + دامنه و کانفیگ داشتم
این شخص توی انجمن پی وی پیام داد منم دیدم قدیمیه و هنوزم فعالیت داره متاسفانه اعتماد کردم از اسفند ماه تا الان ما رو سرکار گذشته و عملا پول بنده رو خوردن
تمام مستندات واریزی و... موجوده

حتی اوایل متاسفانه بنده حماقت کردم با اینکه هیچ چیزی تحویل بنده نداده بود و خودم هم وضعیت مالی خوبی ندشتم 60 دلار هم اضاف قرض کرد که البته این از حماقت محض من بود.

متاسفانه این شخص با خیال راحت همینجور داره کلاه برداری میکنه

بنده این تاپیک رو زدم دوستان اگر کوچک ترین اطلاعاتی حتی اگه اسم این فرد رو هم میدونند لطفا کمک کنند
دوستانی که هر شماره ای آدرسی حتی اگر مربوط به اطرافیان این شخص باشه یا حتی آدرس خارج از ایرانم باشه ممنون میشم بفرستن

نام کاربری در انجمن : tabanpay
لینک : https://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=132704

عکس پروفایل تلگرام این شخص هم پیوست شد.
41446
دوستان لطفا به هر شکلی حتی کوچک ترین اطلاعات از این شخص دارید کمک کنید.

pajero
July 6th, 2023, 19:13
۲۰۱۸ از کی تاحالا قدیمی است مشخصات کامل قرار بدید

SamaN DL
July 15th, 2023, 23:19
ملاک اعتبار سنجی شما رو حساب تاریخ عضویته ؟
اون پول که دیگه بر نمیگرده ولی از اطلاع رسیانی شما ممنونیم =d>

8110829
July 16th, 2023, 10:32
سلام
متاسفانه این فقط تجربه من نیست و تجربه خیلی از دوستانه
بنده این تاپیک رو زدم اول که دوستانی که این شخص رو میشناسن کمک کنند و همچنین کلاه سر بقیه افراد انجمن نره.

بنده این مدت توسط تعدادی از افرادی که عضو قدیمی هم هستن متاسفانه کلاه سرم رفت ولی خب بخاطر مبالغ کم که البته خودشون هم میدونن مشتری بیخیالش میشه منم بیخیال شدم.

متاسفانه اخیرا یکی از اعضای نسبتا قدیمی انجمن که ظاهرا طبق چیزی که خودشون میگن خارج از کشور هم هستن مبلغ 520 تتر (دلار) که تا این لحظه که دارم این پست رو مینویسم معادل حدودی 30 میلیون تومانه کلاه سرم گذاشت

بنده نیاز به تعداد خیلی زیادی سرور + دامنه و کانفیگ داشتم
این شخص توی انجمن پی وی پیام داد منم دیدم قدیمیه و هنوزم فعالیت داره متاسفانه اعتماد کردم از اسفند ماه تا الان ما رو سرکار گذشته و عملا پول بنده رو خوردن
تمام مستندات واریزی و... موجوده

حتی اوایل متاسفانه بنده حماقت کردم با اینکه هیچ چیزی تحویل بنده نداده بود و خودم هم وضعیت مالی خوبی ندشتم 60 دلار هم اضاف قرض کرد که البته این از حماقت محض من بود.

متاسفانه این شخص با خیال راحت همینجور داره کلاه برداری میکنه

بنده این تاپیک رو زدم دوستان اگر کوچک ترین اطلاعاتی حتی اگه اسم این فرد رو هم میدونند لطفا کمک کنند
دوستانی که هر شماره ای آدرسی حتی اگر مربوط به اطرافیان این شخص باشه یا حتی آدرس خارج از ایرانم باشه ممنون میشم بفرستن

نام کاربری در انجمن : tabanpay
لینک : https://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=132704

عکس پروفایل تلگرام این شخص هم پیوست شد.
41446
دوستان لطفا به هر شکلی حتی کوچک ترین اطلاعات از این شخص دارید کمک کنید.

دوست عزیز در کل اون پولتون دیگه رفته شما هم سعی کنید از جاهای معتبر خرید کنید نه از روی تاریخ عضویت یا هرچیزی :53:

enable
July 16th, 2023, 11:31
بد روزگاری شده واقعا. من به تبلیغات بنری همین انجمن اعتماد کردم یه هاست گرفتم. طرف هاست انقدر گیج بود هردفعه یه ای پی معرفی میکرد که تنظیم کنم. اخرش گفتم اقا این سرویس شما مشکل داره 48 ساعت هم نگذشته لطفا عودت بدید مبلغ رو. مبلغ رو که عودت ندادن هیچ الان یک ماهی از این قضیه میگذره پیامک میده بیا سرویستو تمدید کن

my-host.site
July 18th, 2023, 02:00
بد روزگاری شده واقعا. من به تبلیغات بنری همین انجمن اعتماد کردم یه هاست گرفتم. طرف هاست انقدر گیج بود هردفعه یه ای پی معرفی میکرد که تنظیم کنم. اخرش گفتم اقا این سرویس شما مشکل داره 48 ساعت هم نگذشته لطفا عودت بدید مبلغ رو. مبلغ رو که عودت ندادن هیچ الان یک ماهی از این قضیه میگذره پیامک میده بیا سرویستو تمدید کن

با اینکه جای این پاسخ در این مطلب اشتباهه ولی

کاملا با حرف شما موافق هستم ، بی سواد پولدار زیاد داریم که اومدن تو این صنف و وضع رو نابسامان کردن ، امیدوارم بزودی شاهد تغییرات اساسی در این زمینه باشیم

استارتر عزیز

بنده یه جستجویی هم کردم ولی تنها چیزی که گیرم اومد فهمیدم این بابا قبلا شرکتی با ایکس چنج ایجاد کرده و متاسفانه کلیه داده هاش هم برای روسیه بوده

Nikihost
July 18th, 2023, 10:17
سلام.وقت بخیرچرا از فتا اقدام نمیکنی؟

Nextbot
July 21st, 2023, 01:03
میگذره تجربه میشه برات

CSM
July 21st, 2023, 14:33
میگذره تجربه میشه برات
از همه دوستانی که این پست رو میخونن عذرمیخوام
شما اگه شعور داشتید به کسی که مالش رفته با این ادبیات صحبت نمیکردید

- - - Updated - - -

سلام.وقت بخیرچرا از فتا اقدام نمیکنی؟
متاسفانه اشتباهی که کردم به کیف پولشون رمز ارز واریز کردم و هیچ مشخصات دیگه ای ازشون نداشتم
به غیر از یه حساب به اسم یلدا وحدتی که اونم فعلا مدرکی واسش ندارم

- - - Updated - - -

با اینکه جای این پاسخ در این مطلب اشتباهه ولی

کاملا با حرف شما موافق هستم ، بی سواد پولدار زیاد داریم که اومدن تو این صنف و وضع رو نابسامان کردن ، امیدوارم بزودی شاهد تغییرات اساسی در این زمینه باشیم

استارتر عزیز

بنده یه جستجویی هم کردم ولی تنها چیزی که گیرم اومد فهمیدم این بابا قبلا شرکتی با ایکس چنج ایجاد کرده و متاسفانه کلیه داده هاش هم برای روسیه بوده
حتی یه اسم و فامیل از این شخص پیدا کنم کافیه

asrhosting
July 21st, 2023, 21:51
قبل خرید کاش دقت می کردین
برای تتر حتما باید شماره ثابت و همراه از طرف بگیرین و همکاران هم تحقیق می کردین و تأییدش می کردن