PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هاست های وارز

kandishmk
March 15th, 2011, 20:11
این هاست های وارز میشه ر نصب کرد بدون پرداخت هزینه لایسنسشون مثل انحمن ساز ipb یا vb مثلا......

ولی اگر صاحب خود سایت تو یه کشور اروپایی باشه چی؟ مشکلی واسش به وجود میاد؟

مثلا تز همین vb روی یه هاست وارز استفاده کنی و خودت تو یه کشور اروپایی که کپی رایتم رعایت میکنه باشی. به نظرتون دردسر داره یا نه؟

1oveless
March 15th, 2011, 22:05
مشکل خیلی‌ کم پیش میاد
چون Warez هست باید شکایت کنن تا پیگیری شه
که خیلی‌ کم پیش میاد ، وقتی‌ هم که شکایت کنن هاستینگ شما از رو این هاست move میده به یه هاست دیگه تو یه کشvر دیگه
یجورایی ۱% امکانش هست.
من هم تا الان ندیدم که شکایتی شه .

sibs
March 15th, 2011, 22:08
خیر . راحت باشین .

kandishmk
March 15th, 2011, 22:10
نه من بیشتر نگران قانون این تخلفات در مورد اشخاصم یعنی واسه خود شخص من مشکلی پیش نمیاد که تو کوری هستم که کپی رایت رعایت میشه توش؟

sibs
March 15th, 2011, 22:19
به تو کاری ندارن . قانونم باشه اول برای مدیران هاستینگ هست نه تو . اگه گیر بدن به مدیر هاست گیر میدن که چرا اجازه دادی و اینا . تاریخ نشون نداده کسی شکایت کنه و بگیرنش و اینا . حتی به هاست غیروارز هم گیر نمیدن . خیالت راحت .

kandishmk
March 15th, 2011, 22:22
از جوابتون ممنون پس میتونم با خیال راحت از همه چی استفاده کنم فقط به نظرتون از شرکتهای ایرانی خرید کنم یا خارجی؟ ممنون میشم چند تا معرفی کنید

sibs
March 15th, 2011, 22:27
ایرانیها هم که از صندوقچه ننه بزرگشون نمیدن که . از خارج میگیرن .

ایرانی یک حسنی داره خارجی یک حسن دیگه . خارجی ارزونتر درمیاد چون مستقیمه ولی ساپورتش تا تو بیای بفهمونی چی میخوای بگی و منظورت چیه سایتت دو روز خوابیده .

از کسی که دو روزه دکون زده نگیر .

mohsen1
March 15th, 2011, 23:46
از جوابتون ممنون پس میتونم با خیال راحت از همه چی استفاده کنم فقط به نظرتون از شرکتهای ایرانی خرید کنم یا خارجی؟ ممنون میشم چند تا معرفی کنید

کشوزهایی که وارز ساپورت وافعی هستند ، ایران ، چین ، روسیه و ... هستن که سرویس هاشون کیفیت بالایی نداره.
بماند که دوستان لطف می کنند و هاست آمریکا رو هم به عنوان وارز به خریدار ، قالب می کنن.
در کل ماهانه خرید کنید که اگه موردی پیش اومد بتونید با کمترین ضرر به جای دیگه انتقال بدید.

znhost
March 16th, 2011, 03:00
از ایران بگیر خیلی بهتره.
البته یه نکته مهمم هست . تقریبا هیچ شرکتی از هیچ ایرانیی شکایت نمیکنه. الان همرو نگاه کنی whmcs نال نصب کردن. تک و توک پول لایسنس ددن
ولی کو؟ کسی به مشکل خورده تاحالا؟
عوضش اگه whmcs رو به زبان انگلیسی و با فروش محصولات به خرجی ها بزاری پوست کلت کندست.
بلخره این تهریم ها هم هیچیش خوب نباشه ، اینتاش خوبه.
پس تا هست بخورید:113: