PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش قالب آماده خریداری شده

demonvictor
April 25th, 2023, 15:18
عرض سلام و احترام. وقتتون بخیر.

دوستان بابت یک پروژه ی جدید، یک قالب آماده خریداری شده که یک نیرویی که نیازی هم نیست تسلط زیادی داشته باشه، فقط از عناصر موجود قالب خریداری شده استفاده کنن و صفحات مختلف رو آماده کنن، نیازدارم.

من خودم بکندش رو میزنم و فرانت هایی که آماده میکنن رو متصل میکنم. فقط اگه یک نفر باشه که علاقه مند باشه صفحات پروژه رو، فرانتش رو آماده کنه، من بهش گیت رو یادمیدم و فقط فرانت هارو بهم برسونه.

موتورقالب جنگو رو هم کمکش میکنم یادبگیره که بتونه کمک بیشتری برسونه. بابت مبلغ هم صحبت میکنیم مبلغ ثابتی رو میپردازم تا زمانی که کامل بتونه مسلط بشه. روی همین پروژه فعلی هم چون کدپیمان داره، براتون بیمه رو رد میکنم که سابقه هم میشه براتون.

اگه هم خودش کسب و کار هاستینگ جداگانه ای داشته باشه و روی این پروژه همکاری کنه، برای هاستینگش هم بعدا من پروژه های دیگه رو باش همکاری میکنم.

مجددا اگه قبلا باهم ارتباط داشتیم، بام تماس بگیرید یا اینکه شماره تماستون رو برای من داخل خصوصی ارسال کنید.