PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از یک سابت خدمات سرور

shahr0kh
April 23rd, 2023, 12:54
با سلام دوستان

سوالی که داشتم میخواستم ببینم میشه از یک سایت که فروشنده سرور مجازی هستش شکایت کرد ؟

بنده یه سرویس خریداری کردم و به مدت 11 روز سرویس تحویل ندادن و فقط ای پی هاش به نمایش در میاد حتی تلفنی هم حرف زدم و فلان اما .....

و همش تیکت و به حالت برسی در میارن ممنون میشم راهنمایی کنید ....

company_hosting
April 23rd, 2023, 13:28
سلام

شکایت میشه کرد و پیگیری کرد ، اما وقت و حوصله داری ، به اندازی پول سرور مجازی باید هزینه کنی ، وقتتون بیشتر ارزش داره

ما ارائه دهنده هستیم ، مشتری وی پی ان زده مشکل ایجاد کرد رفتیم شکایت کردیم ، اعلام میکنن ما مقصر هستیم چرا سرویس دادیم درصورتی که وی پی اس خام دادیم، مملکت نداریم که ...

اگر کمکی بر میاد پیام بدهید راهنمایی کنیم

shahr0kh
April 23rd, 2023, 13:48
بنده اقدام به خرید به مبلغ ۱/۴۵۰ تومان از یکی از سایت ها کردم الان هیجوره مایل به بازگشت وجه نیستن برای من هم ماجرا خیلی گران میاد که میگه نمیتونیم برگردونیم و میزنیم به حساب کاربری و فلان
فقط میخوام بدونم میتونم این کار و بکونم یا نه ؟

gharibion
April 23rd, 2023, 13:58
با سلام،
قوانین بازگشت وجه آن مجموعه و به طور کلی صفحه قوانین و شرایط سرویس و خدمات آن مجموعه را مطالعه کنید. در صورتی که سرور 11 روز تحویل داده نشده است با توجه به قوانین درخواست بازگشت وجه نمایید. همچنین ممکن است سرور را تحویل داده باشند برخی سرویس دهندگان مشخصات سرویس را ایمیل می کنند، پوشه های Inbox و Spam ایمیل خود را چک کنید و تاریخ دریافت ایمیل مشخصات سرویس را بررسی کنید. همچنین برخی سرویس دهندگان مشخصات سرویس را تیکت می کنند که آن را نیز بررسی کنید و تاریخ دریافت مشخصات را بررسی کنید.

shahr0kh
April 23rd, 2023, 14:52
سرویس با توجه به انجام کانفیگ بود و انجام ندادن ….

company_hosting
April 23rd, 2023, 15:07
سلام

اگر تحویل ندادن و عوت وجه نمیکنن مشکل از سمت انها است و باید عودت بدن ،الان ما اینکارو انجام میدیم ، اما برخی همکارا در قوانین نوشتن عودت وجه امکان پذیر نیست، و این قوانین انها است باید همکاری کنند با مدیریت و ... صحبت کنید که حل بشه مشکل ، یا حضوری بروید

اگر تحویل شده مشکل داشته ، ما اینطور برخورد میکنیم اگر مشکل سخت افزاری باشه از سمت ما هست و تا زمان حل شدن مشکل از مشتری هزینه نمیگیریم
اگر مشکل نرم افزاری باشه و از سمت کاربر کمک میکنیم مشکل حل بشه

AINALE
April 23rd, 2023, 16:50
سلام

اگر تحویل ندادن و عوت وجه نمیکنن مشکل از سمت انها است و باید عودت بدن ،الان ما اینکارو انجام میدیم ، اما برخی همکارا در قوانین نوشتن عودت وجه امکان پذیر نیست، و این قوانین انها است باید همکاری کنند با مدیریت و ... صحبت کنید که حل بشه مشکل ، یا حضوری بروید

اگر تحویل شده مشکل داشته ، ما اینطور برخورد میکنیم اگر مشکل سخت افزاری باشه از سمت ما هست و تا زمان حل شدن مشکل از مشتری هزینه نمیگیریم
اگر مشکل نرم افزاری باشه و از سمت کاربر کمک میکنیم مشکل حل بشه

بهترین کار هم همینه کمک بشه تا مشکل مشتری هم حل بشه تا اونم هم دوباره تمدید کنه هم پولی که داده ازش بتونه استفاده کنه و هم پیش چند نفر اسمی که برده میشه خوب باشه
مشتری مشتری میاره و این با رفتار منطقی امکان پذیره

shahr0kh
April 23rd, 2023, 19:39
بهترین کار هم همینه کمک بشه تا مشکل مشتری هم حل بشه تا اونم هم دوباره تمدید کنه هم پولی که داده ازش بتونه استفاده کنه و هم پیش چند نفر اسمی که برده میشه خوب باشه
مشتری مشتری میاره و این با رفتار منطقی امکان پذیره

فعلا که تا اینجا کار اسمی ازشون نبوردم زنگ هم میزنم دفترشون ماشالله مسول فروش همیشه جلسه داره اما برای 1/500 ما وقت ندارن .....

sherman2000
April 24th, 2023, 03:36
با سلام دوستان

سوالی که داشتم میخواستم ببینم میشه از یک سایت که فروشنده سرور مجازی هستش شکایت کرد ؟

بنده یه سرویس خریداری کردم و به مدت 11 روز سرویس تحویل ندادن و فقط ای پی هاش به نمایش در میاد حتی تلفنی هم حرف زدم و فلان اما .....

اگر از شرکت یا شخصی که سابقه کلاه برداری و شکایات متعدد همزمان نداشته شکایت کنید معمولا منع تعقیب می خورد، از طریق پلیس فتا هم می توانید جداگانه شکایت کنید که پی***ی کرده و به دفتر شرکت زنگ میزنند و طلب عودت پول می کنند ولی اگر آن شرکت پول را ندهد فتا اقدامی نمی کند و بیشتر پادرمیانی است.
در هر صورت بهتر است از شرکت و افراد معتمد خریداری کنید که امکان عودت وجه داشته باشند و شرایط کنسلی سرویس قبل از خرید واضح مشخص شده باشد.

shahr0kh
April 25th, 2023, 09:52
شدیدا دارن عصبیم میکنن .........

demonvictor
April 25th, 2023, 15:26

اول از همه یک اظهارنامه براشون بفرستید که بعدا ابراز بی اطلاعی نکنن. بعدش داخل متن اظهار نامه ثبت کنید که درصورت عدم تحویل خدمات مربوطه، از طریق مراجع قضایی اقدام میکنید.

همونروز یک دادخواست با عنوان تقاضای تقویم خسارت با تمام مستندات واریز مبلغ و اطلاعات براشون تنظیم میکنید.
اگه سرورمجازی بعنوان وی‌پی ان تهیه شده بود، یادتون باشه که شما برای اینکه دسترسی سایت هاتون محدود به یک آدرس آیی‌پی بشه، این وی پی ان هارو تهیه میکردید و به کارمندانتون میدادید. بنابراین توجیه امنیتی داره این سرویسی که تهیه کردید و نگرانی بابت وی‌پی ان نداشته باشید.

تازمانی که تقویم خسارتتون برسه، شما دیگه سرور رو از جای دیگه تهیه کنید. زمانی که تقویم خسارتتون اومد، دادخواست تامین خواسته و تاخیرتادیه ارسال کنید. بابت اظهار نامه مبلغ ۴۰ هزار تومن هزینه شه. هزینه کارشناسی تقویم خسارت ممکنه تا ۲۰۰ هزار تومن هزینه داشته باشه و دادخواست تامین خواسته و تاخیر تادیه هم نزدیک ۱۰۰ هزار تومن. درون متن دادخواستتون هم تقاضای جبران هزینه های دادرسی رو ذکر کنید.

قطع به یقین به نتیجه میرسید. قطع به یقین.

این تاپیک رو هم ادامه ندید. فقط مطالعه کنید و انشالله برید به کارتون برسید.

- - - Updated - - -

در رابطه با تایید قوانین هم، به هیچ عنوان اهمیتی نداره که چه متن قوانینی یادداشت کردن. هیچ وب سایتی، هیچ گونه قدرت قانون‌گذاری نداره. تنها میتونن قوانین وضع شده ی مربوط به خدماتشون رو بازتاب کنن و هیچگونه قانونگذاری در جهت نحوه ی رسیدگی به شکایات و قوانین مربوط به تجارت و اقتصادی نمیتونن انجام بدن. بنابراین نگرانی بابت متن قوانین سایت نداشته باشید.

خداروشکر، هنوز کسی نمیتونه بعنوان یک سایت، برای خودش قانونگذاری کنه و از قوانینی که خودش وضع کرده، استفاده کنه.

AliROCK
April 25th, 2023, 15:44

خب کمترین کاری که میتونی بکنی اینه که اسمشو اینجا بگی از کی و از کجا گرقتی

shahr0kh
April 26th, 2023, 17:17
الانم ماجرا شده این که میگم بزنید به حساب شخصیم میگن میزنیم حساب کاربریتون …
داستانی داریم ها ما با اینا …..

ali1150
April 27th, 2023, 23:13
الانم ماجرا شده این که میگم بزنید به حساب شخصیم میگن میزنیم حساب کاربریتون …
داستانی داریم ها ما با اینا …..

وب داده رو میگی حتما ؟

Ringmoon
April 28th, 2023, 10:52
اسم شرکتو بگید تا بهتر بشه نظر داد

shahr0kh
April 29th, 2023, 20:26
اسم شرکتو بگید تا بهتر بشه نظر داد

نوین هاست هستش

demonvictor
April 30th, 2023, 10:32
بخشی از پردازش های ذهن نوین‌هاست در جهت قانون‌گذاری:

نوین هاست این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.

پاراگراف پنجم بند ۵

=))

مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روشن شده‌اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.

پاراگراف اول بند ۱۴ قوانین

نه بابا؟ این قانون توسط نوین هاست لایحه شد و در صحن علنی مجلس، بیان شد و توسط شورای نگهبان تایید شد و به تصویب رسید و توسط قوه قضایی به این قانون نوین هاست، ادای احترام میکنند و مشترک را مجاز به شکایت نمیدانند. =))

ali1150
April 30th, 2023, 17:34
نوین هاست هستش

خوب شد گفتی میخواستم سرویس بگیرم ازش.پشیمون شدم

vst
April 30th, 2023, 19:52
اگر همون فردی است که اول نام خانوادگیش ن داره باید بگم سال 92 من یک سرور هتزنر از المان داشتم . اونموقع هیچی بلد نبودم تازه کار بودم بعد سرورم هنگ میکرد گاهی . این فرد فاکتور صادر میکرد بابت ری استارت سرور و 70 هزار تومان اون زمان میسلفید از من ! 70 تومن اونموقع یک میلیون الان بود
همون زمان یه نفر به من گفت از این فرد سرور گرفته و این شخص رو قالتاق خطاب میکرد

shahr0kh
April 30th, 2023, 20:36
من درک نمیکنم چرا این حرف و ….

مشکلی نیست ابتدا به حساب کاربری وبعد از ۱۵ روز کاری میتوانید درخواست برداشت به حساب دهید
اگر محتویات این تیکت حاوی اطلاعاتی مانند : پسورد و ... هست لطفا پس از اتمام کار آن را تغییر دهید.
برای اطلاع از آخرین اخبار، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:
Instagram (https://www.instagram.com/novinhostorg)
Telegram (https://telegram.me/novinhost)
تلفن : 02191070308 - 02149624

AliROCK
May 2nd, 2023, 14:19
اگر همون فردی است که اول نام خانوادگیش ن داره باید بگم سال 92 من یک سرور هتزنر از المان داشتم . اونموقع هیچی بلد نبودم تازه کار بودم بعد سرورم هنگ میکرد گاهی . این فرد فاکتور صادر میکرد بابت ری استارت سرور و 70 هزار تومان اون زمان میسلفید از من ! 70 تومن اونموقع یک میلیون الان بود
همون زمان یه نفر به من گفت از این فرد سرور گرفته و این شخص رو قالتاق خطاب میکرد

:-|:-| پس این سایت هم رفت تو لیست سیاه

- - - Updated - - -

من درک نمیکنم چرا این حرف و ….

مشکلی نیست ابتدا به حساب کاربری وبعد از ۱۵ روز کاری میتوانید درخواست برداشت به حساب دهید

اگر محتویات این تیکت حاوی اطلاعاتی مانند : پسورد و ... هست لطفا پس از اتمام کار آن را تغییر دهید.

برای اطلاع از آخرین اخبار، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:
Instagram (https://www.instagram.com/novinhostorg)
Telegram (https://telegram.me/novinhost)

تلفن : 02191070308 - 02149624

شما درک نمیکنی؟ والله ما که باهاشون کار نکردیم هم درک نمیکنیم :^O

connector
May 20th, 2023, 16:15
با سلام دوستان

اگر سایت نماد اعتماد داشته میتونید روی نماد اعتماد کلیک کنید و در صفحه مربوطه اقدام به ثبت شکایت کنید.

SamaN DL
May 20th, 2023, 16:54
کلا سرویس دهنده ها خیلی خوب دارن میکنن تو پاچه هیچیم گردن نمیگیرن
بهترین کار خرید مستقیمه

negarnovin
May 20th, 2023, 17:00
سلام خدمت همه دوستان عزیز بنده تعجب می کنم از همکارانی که ناآگاهانه پاسخ می دهند همکارانی که ماشاالله سابقه شکایت کلی دارند و هرکسی از راه میرسه میاد یه تاپیک باز میکنه حرفی میزنه بدون مستند و چیزی قبول می کنند دوست عزیز شما اگر مشکلی دارید خوب چرا سرویس شما فعال نبوده اسکرین شات ارسال کنید علت چی بوده بی دلیل که نمیشه این همه تهمت زد حتما چیزی بوده که شما کامل بیان نکردید که همکاران بیان هرکسی یه داستانی بنویسه